Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Mark Levinson »

(Edit by ML)
Trochu jsem uklidil v Mirkově (Pytell) vlákně, prosím nezanášejte vlákna příspěvky vyvolávající flamewar.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od lidumil »

K tomu jen :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Halíř »

Uz to zde i na vedlejsim fóru bylo zminěno,spousta audiofirem nabízí extremně drahé( pro vetsinu z nás předražené) výrobky pro segment zákazníků např. ze Saudské Arábie a přilehlého ropného okolí. Pro takového zákazníka je podobná cena kabelu asi stejná jako pro ostatní z nás název mého nicku :smile:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: XLR kabely

Příspěvek od aretax »

Jirka33 píše:No podle konstruktera a zahořovače DACu Bva hraji všechny kabely stejně, takze je to asi jedno... :razz:
Keď si kúpiš rezeň, spýtaš sa suseda, ako chutí? Čo takto vytvoriť si vlastný názor na základe toho, čo počuješ Ty?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: XLR kabely

Příspěvek od Jirka33 »

=)) sorry neumim slovenky, odeber se na www.sk nebo jinou čobolskou stránku. PS: Vubec jsi muj příspěvek nepochopil, tak na nej nereaguj.

Češi do toho :lol:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: XLR kabely

Příspěvek od aretax »

Jirka33 píše:=)) sorry neumim slovenky, odeber se na http://www.sk nebo jinou čobolskou stránku. PS: Vubec jsi muj příspěvek nepochopil, tak na nej nereaguj.

Češi do toho :lol:
Použi Google. Nájdeš tam prekladač. Ale nie som si istý, či takýto šovinizmus patrí na toto fórum. Jirko, ak nevieš, čo to slovo znamená, použi slovník cudzích (po vašom "cizích slov"). Vieš, kedysi som mal doma húpacieho koníka (houpacího kone) a aj ten mal vyššie IQ ako Ty (aj toto nájdeš v slovníku cudzích slov). ^#(^
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: XLR kabely

Příspěvek od Jirka33 »

To je v pořádku. Jen inteligentní člověk ze sebe muze delat hlupáka. Uz davno jsem si vsiml ze na hifi foru vas jde opít rohlikem. :lol:
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: XLR kabely

Příspěvek od Jirka33 »

Podle Slovaku ma neziva materiální vec nejake iq? No na Slovensku je asi mozne vse :razz: Uz by ty chovance vážně neměli pouštět k pc.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: XLR kabely

Příspěvek od PavelDosko »

Jirka33 : uklidni se a prestan delat ostudu
neni placka, neni highend
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: XLR kabely

Příspěvek od valderon »

Myslím si, že o Jirka33 si už dávno každý udělal představu sám, na základě jeho příspěvků. Ale toto je už moc...
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: XLR kabely

Příspěvek od Jirka33 »

Forum je vas zivot, muj ne tak to tak nebastim jako vy tady. Reagoval jsem tak protoze muj prvni prispevek pochopil naprosto špatně, ale co se da delat.

PS: Nemuzu byt takovej suchoprd jako vy. To uz radej spachat seppuku :lol: Hrajete si tu na neco co ve skutečnosti nejste O:-)

A pořád ty vase kabely :lol: jasne vam konstruktér Bva od kterého ty krapy kupujete rekl ze všechny kabely hraji stejne =)) Ale to je jako kdyz hrach na stenu hazis.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: XLR kabely

Příspěvek od PavelDosko »

jdi se lecit
neni placka, neni highend
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: XLR kabely

Příspěvek od Jirka33 »

Prosim tebe nech toho zase doktore Sovo, vime ze jsi namysleny arogantni a zakomplexovany starik, tak si tu netahej triko, nebo te zaslapnu :lol:
Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 175
Registrován: 09 čer 2012 21:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: XLR kabely

Příspěvek od ivanb_cko »

nemůžeš už prostě jenom nepsat totálně mimo téma?!! Urážení osob, národností, názorů jakýmkoliv stylem včetně ironie ad. od klávesnice je neskonale ubohé!
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Wheaton Triplanar mkII & VDH MC-10 + Dynavector DV 505 & Ortofon MC25E /Audiokultura Iskra 1 /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: XLR kabely

Příspěvek od Jirka33 »

Jen skoda ze vidite pouze to ocividne ze ano. Nerika se tomu zabednenost? :crazy:

K XLR pokud chces pouzit kabel o delce 10m a dal, tak urcite XLR.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: XLR kabely

Příspěvek od PavelDosko »

Jirka33 píše:Prosim tebe nech toho zase doktore Sovo, vime ze jsi namysleny arogantni a zakomplexovany starik, tak si tu netahej triko, nebo te zaslapnu :lol:
Rooseveltova 41, Olomouc, dojed, hrdino
neni placka, neni highend
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: XLR kabely

Příspěvek od Jirka33 »

Vím kde bydlis, vim jak vypadas :lol: Co z toho kdyz dojedu? Nejsem gay :lol:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: XLR kabely

Příspěvek od PavelDosko »

PavelDosko píše:jdi se lecit
neni placka, neni highend
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: XLR kabely

Příspěvek od Jirka33 »

To uz jsi psal, opakujes se. Na rozdil od tebe jsem zdrav, dekuji za optani. :razz:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: XLR kabely

Příspěvek od lidumil »

To ste teda tomu tázajícímu se pomohli .... děte s tím zase do pr*ele :thumbdown: [-x
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Viborg

Příspěvek od aretax »

Nezachádzajme do detailov. Jedna z možností je eloxovanie. Všetky teórie platia pre teoretický stav, teda pre ideálne prostredie. V praxi sa jedná skôr o čas, za ktorý oxidácia nastane. Bavme sa v praktickej rovine. Keď mi konektory oxidujú za 10 rokov, nie je problém ich vyčistiť.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Viborg

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Eloxování? to jsi si s něčím popletl. Eloxuje se hliník z důvodu vzhledu (máš to na čelních panelech přístrojů) a elox není elektricky vodivý!
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Viborg

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Tak necháme provedení konektorů stranou, ať si každý použije takové, které vyhovují jeho představám. Jako jeden z mnoha čínských výrobků a fejků jsem si ze zvědavosti pořídil před časem i tento Viborg VP150. Takže musím uznat, že ten zvukový charakter jsi popsal dobře. Oproti tomu Cardasu je opravdu otevřenější, a LessLoss je výraznější na výškách, je tam takový naleštěný. Tento Viborg je příjemný, lehce kulatý, sytý. Můj Zephyr N je detailnější, pevnější a s neutrálnějším spodkem.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
kychtax

Re: Viborg

Příspěvek od kychtax »

Jseš nějakej pichlavej Pavle. :razz:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Viborg

Příspěvek od aretax »

NA-Noble Audio píše:Eloxování? to jsi si s něčím popletl. Eloxuje se hliník z důvodu vzhledu (máš to na čelních panelech přístrojů) a elox není elektricky vodivý!
Už nechcem aj na tomto fóre rozoberať pi.oviny, ale:
"Eloxovanie je úspešnou kombináciou vedy a prírody pre vytvorenie jednej z najlepších kovových úprav na svete.
Je to elektrochemický proces, ktorý zosilňuje a spevňuje prirodzene vytvorenú ochrannú oxidovú vrstvu. Eloxovanie zmení mikroskopickú štruktúru povrchu a rovnako môže zmeniť aj kryštalickú štruktúru kovu blízko povrchu.
Výsledná úprava spôsobuje, že vzniknutá substancia sa stáva druhým najtvrdším známym materiálom na svete po diamante.
Povrchová vrstva je súčasťou kovu, má však pórovitú štruktúru, ktorá umožňuje sekundárnu infúziu (napr. organických či anorganických farbív, rôznych mazív atď.). Používa sa najmä na zvýšenie odolnosti voči korózii, opotrebeniu, umožňuje farbenie a pripravenie povrchu na ďalšie spracovanie ako aj lakovanie."

Je pravda, že najviac sa používa na úpravu Al, či duralu.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Viborg

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Eloxuje se pouze hliník a jeho slitiny, měď tedy nejde. Vzniklá eloxační vrstva z keramického oxidu hliníku (Al2O3) je velmi tenká, elektricky nevodivá, velmi tvrdá a pevně s hliníkem spojená.
Není lehké uznat chybu, ale je omylem si myslet, že to je projev slabosti, je to naopak.
Nehodlám Tě v tom už dál máchat, šlo mi jen o to, aby zde nebyly bludy, kterých se někdo slepě chytí a bude se v galvanizovně dožadovat eloxování měděných kontaktů.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Viborg

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Chlapi ja chápem že toto je pocitové fórum, ale aspoň základy by ste si mohli naštudovať. Elox je naozaj nevodivý a všetci čo doma máte multimeter sa o tom môžete na eloxovanom prístrojovom paneli presvedčiť. Meracie hroty treba priložiť a nie zavŕtať do panelu. Ale tu je jednoduchšie NA označiť za pichľavého, prípadne nechcieť "rozoberať pi.oviny". Tiež oxidácia medeného kábla neznamená hneď že bude zelený ako odkvapy na kostole. Hlavné je ostať svieži a s pocitami.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Viborg

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Bubuxin,vědomosti přece nejsou třeba, a oponenta stačí umlátit slovy.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Viborg

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

kychtax: "Sníží se výrazně tepelná i elektrická vodivost". Dal by som dôraz na slovo VÝRAZNE keď tu naháňate každý myší prd vo vetre.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Viborg

Příspěvek od aretax »

NA-Noble Audio píše:Eloxuje se pouze hliník a jeho slitiny, měď tedy nejde. Vzniklá eloxační vrstva z keramického oxidu hliníku (Al2O3) je velmi tenká, elektricky nevodivá, velmi tvrdá a pevně s hliníkem spojená.
Není lehké uznat chybu, ale je omylem si myslet, že to je projev slabosti, je to naopak.
Nehodlám Tě v tom už dál máchat, šlo mi jen o to, aby zde nebyly bludy, kterých se někdo slepě chytí a bude se v galvanizovně dožadovat eloxování měděných kontaktů.
Máš pravdu, chyba sa ťažko priznáva: http://www.matnet.sav.sk/index.php?ID=405. Ďalšie podrobnejšie pojednanie o eloxovaní nájdeš v skriptách
Náuka o materiáloch pre Strojnícku fakultu tech. univerzity.
Eloxovať je možné skoro všetky bežné kovy, ako Titan, niób, meď, dokonca aj oceľ. Ako som písal, využíva sa predovšetkým pri Al a durale. Možno Číňan klame, ale udáva elovanie kontaktov a aj ich farba tomu nasvedčuje. Povrch je naozaj tvrdý. Nevodivý nie je. Možno eloxovanie mierne zníži vodivosť, jedná sa však o vrstvu v mikrónoch. Som Ti naozaj vďačný, že ma v tom "nenecháš už dál máchat" . Ale naozaj to tu nemá zmysel ďalej rozoberať. Záverom ešte k minulému príspevku - ten Tvoj kábel je určite ten najlepší...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Viborg

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Máš pravdu, eloxovat se dá i chleba ze sýrem, co na tom, že elox je povrchová vrstvička zoxidovaného hliníku. Když se chce jde úplně všechno. ^:)^
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Viborg

Příspěvek od aretax »

Po dlhšom zvažovaní som sa rozhodol na žiadne fórum neprispievať. Snažil som sa predať svoje skúsenosti, ale už naozaj nemám náladu na výsmech a urážky. Som na to už dosť starý. Tí, ktorí majú záujem o nové poznatky si síce všetko radi prečítajú, ale sami nedoplnia nič, lebo sa boja, že sa im pár ľudí vysmeje. Radšej sú ticho a na fórum neprispievajú. Mienku na všetkých fórach tvorí a ovláda pár ľudí, tzv. konštruktérov, ktorí nie len že si nevidia ďalej od nosa, ale ani nie sú schopní iným spôsobom presadiť svoje výrobky, ako vymývaním mozgu dôverčivých členov fóra o tom, ako oni vyrábajú tie najlepšie veci na svete, od káblov, cez filtre po zosilňovače a všetci ostatní svetoví výrobcovia ich chcú iba okradnúť. Netreba menovať, všetci vedia, o koho ide. Pohroma nastane, keď niekto poukáže na skutočnosť, že aj iní výrobcovia majú výrobky v tej istej, prípadne vyššej kvalite za rozumnú cenu. Spustí sa peklo. Tí, čo si ich výrobky kúpia im tlieskajú, lebo predsa nemôžu pripustiť, že sa nechali oblbnúť. A tak to tu ide kolom - dookola. A nie len tu. Myslím, že pokiaľ do mňa nikto nevŕtal, nevŕtal som ani ja doňho. Napísal som, čo som zistil, nikoho som o svojej pravde nepresviedčal na rozdiel od príslušných "géniov". Všimnite si, kto z tzv. odborníkov sem prispieva - iba ten, čo sa nevie presadiť. Máme v ČR a SR dosť ozajstných odborníkov a popredných výrobcov (Sroll, Canor, Kraut atď.), ale tých na fórach nenájdete. Prečo asi? Už ma tie večné "žabomyšie" vojny unavujú.
Z fóra neodchádzam, keď niekto z normálnych ľudí bude odo mňa niečo potrebovať, pokojne píšte SS.
Ešte pre NA: elox je povrchová vrstvička oxidu kovu, nie iba Al (to je hliník). Ale to je jedno. Ako vždy, máš pravdu. Tak, ako s tým káblom najlepším na svete.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
kychtax

Re: Viborg

Příspěvek od kychtax »

Ary, nenech se otrávit. Byla by škoda dál nepřispívat. Mnoho je nás, co si od Tebe rádi přečteme, zkušenosti máš na rozdávání. ^:)^
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Viborg

Příspěvek od Jirka33 »

aretax: Vůbec se ti nedivím. Prispivat na hifi fora je bohužel, alespon pro mne ztrátou casu. Často se tu veci otoci proti tobe. Hold prachy kazí charakter, a hifi je a vzdy bude o penězích.
terahera

Re: Viborg

Příspěvek od terahera »

Aretax
Nenech se odradit pár vyvolenýma,kteří ví vše,je nás tu dost,co rádi Tvé příspěvky čtou a jsou pro nás inspirací.Neříkám,že vždy souhlasím,s tím,co píšeš,ale o tom je diskusní fórum :smile: Je spousta věcí,které je třeba vyzkoušet na vlastní triko,než si člověk udělá vlastní názor a ty jsi hodně jejich zdrojem a inspirací.Jak jsi psal nedávno mě do SZ,máš už dost roků,abys mohl v klidu napsat svůj názor a nemusel si všímat posměšků druhých.Kdo chce diskutovat,tak diskutovat bude a kdo ne,tak se bude pouze vysmívat a veřejně tak dává na obdiv své IQ.A co je nejdůležitější,je radost z poslechu své aparatury,ať už je dělaná jakkoliv,prostě je naše a nikdo nám ji nevezme,ani posměváčci(kteří na rozdíl od nás doma tu radost nemají,tak rypou na fórech :lol: )
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Viborg

Příspěvek od valderon »

I já se přimlouvám Aretaxi, piš dál! Taky strašně rád čtu tvé příspěvky, které jsou inspirativní. Hlavně kolem analogu(nejen).
K těm , co se do tebe navazejí bych měl dotaz, zda vůbec víte jak to Aretaxovi doma hraje? Já měl to štěstí, že jsem to u něj slyšel. A můžu říct, že to byl obrovský zážitek. Dost možná jeden z nejlepších zvuků, co jsem kdy slyšel. Vyladena sestava a krásná místnost.
Pokud Aretax něco napíše, je to vždy jeho poznatek a zkušenost (a že jich má) na jeho aparátu, nikdy ho nevnucuje a já mu to věřím. Hodně lidí se zkušenostmi už nepíše. Ani se tomu nedivím.
Pokud někdo s něčím nesouhlasí, ok, ale jde to přeci napsat i slušně a s úctou k druhému.
Máme stejný koníček, to by nás mělo spojovat. A slušná, byť nesouhlasna diskuze, to potom nemusí znamenat žádný problém.
Navíc, nikdo nemá patent na perfektní a bezchybnou komunikaci. Navíc psanou. A jsou na fórech bohužel i tací, kteří jen čekají na jedno slůvko, aby ho mohli honem rychle použít,pod příslovím- kdo chce psa bíti, hůl si najde....
Když si uvědomím, kolik je Aretaxovi let, co má v hifi za sebou, jak mu to hraje, tak má můj obdiv, že i přes občasné navazeni je stále ochotný psát a tím inspirovat ty méně, ale i více zkušené. Přitom si dokážu představit, že by vůbec nemusel a jen by spokojeně poslouchal a užíval si tu výbornou sestavu.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Viborg

Příspěvek od Frogyman »

valderon & terahera & CO
:thumbup: přesně tak :thumbup:

Aretax
Doporučuji kašlat na "odborníky", co zaručeně od PC vědí, co nemůže fungovat, stejně tak na garážníky, kteří sledují své obchodní zájmy. Nejlepší je nereagovat, nekrmit, ignorovat. I když někdy je to - vzhledem k jejich drzosti a hlouposti - těžké.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Viborg

Příspěvek od efičák »

NA-Noble Audio píše:Bubuxin,vědomosti přece nejsou třeba, a oponenta stačí umlátit slovy.
To je hrubý a nečestný příspěvek, vzbuzující podprahovou agresi. : :sick: :thumbdown: :sick:

Navrhuji pokračovat v distribuci firmy NA a dalších pomocí placené inzerce na fórech s touto službou, nebo za peníze u recenzentů.
Při prostudování ceníku Sterea a Videa je slušná cena od pouhých 3 tisíc, do 100 000 Kč za dvoustranu.

Nechci ignorovat zlo a být mlčící většinou. Výsledkem guerilla marketingu zadara, je destrukce atmosféry fóra a zastrašování členů.

Aretaxi, díky moc za sdílení zaplacené zkušenosti.
A taky vím, že ve strojařině máš vědomosti hlubší, než lze najít na netu.

Máme tu hodně nadšenců co rádi přijímají, ale sami nepustí ani chlup poznatků.
Ať je za tím jakási lakota neuveřejnit své zkušenosti, nebo právě obava z urážek a zesměšňování.
Zvuk dobrý - všechno dobré
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Viborg

Příspěvek od jupol »

Môj osobný názor: B je správne, obavy z reakcií a následný výsmech brzdia oznamovanie zažitých skúseností...
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Viborg

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Podprahová egrese, zlo,destrukce fóra a zastrašování členů. Je to gauner po všech stránkách, přijďte si také kopnout!
A do koho vlastně?
Do jednoho malovýrobce, který přináší kvalitní alternativu k drahým výrobkům velkých firem, což je vnímáno jako vítané protože to ukazuje samotný zájem o výrobky a zpětné vazby zákazníků. Do člověka, který audiem žije třicet let, na audio fórech se účastní od roku 2003, a z donucení se audiem začal nakonec naplno živit. Dělá to vše ale zejména protože ho vše kolem audia hodně baví, a to tak, že dokonce jako zatím jediný pro komunitu na fórech vymyslel a uspořádal ve svém vlákně dvě vědomostní soutěže a jejich atraktivnost podpořil hodnotnými cenami v podobě svých výrobků.
Kdyby toto udělal jen každý druhý výrobce či prodejce který se na těchto stránkách vyskytuje náramně by to tu ožilo, něco zábavného a smysluplného by se dělo. No někdo si myslí, že je vhodnější aby tito lidé platili někde nějakou reklamu, asi mu to přijde jako smysluplnější.

A teď k tomu z čeho to celé vzešlo. Dovolil jsem si poukázat na nesmysl. Aretax je ale starý ješita, nic ve zlém, každý máme své mouchy. A zrovna se to sešlo, že je emočně vypjatý ze zapojení se do vlákna o pojistkách na slovanetu, kde ho hoši nešetří. Takže se zrovna nenachází tak říkajíc v komfortní zóně a plus ta ješitnost a je z toho jeho zatvrzelý postoj ve věci eloxu, a nakonec oznámení o zastavení přispívání a útoky na domnělého nepřítele. A jak to tak chodí dav se chytí a už to jede jak lavina, jsou toho plné dějiny, jak to chodí.
No to je tak vše co jsem chtěl k této věci uvést.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Odpovědět