Audio Video Show Praha 2019

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Mark Levinson »

Asi za měsíc tady máme další ročník oblíbené High End výstavy Audio Video Show Praha 2019, která se koná ve dnech pátek a sobota 1.3. a 2.3.2019 v hotelu Don Giovanni. Jednodenní vstupné včetně magazínu je 150,- Kč, otevírací doba po oba dny je 10:00 - 18:00 hodin.

https://www.audio-video-show.cz/
Mark Levinson
Rostoun
Příspěvky: 94
Registrován: 05 pro 2018 08:47

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Rostoun »

Ahoj,

určitě jedu, budu tam v pátek i v sobotu, tak snad se sejdeme a dáme pivko :thumbup:
Tannoy Turnberry GR, Accuphase E-280, Bluesound NODE 3, Acrolink, Filtrace RD Acoustic
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Urbino »

Chci take se podivat a asi v patek na otocku.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
SalonyDenon
Příspěvky: 31
Registrován: 31 črc 2018 15:18

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od SalonyDenon »

Abychom vám zkrátili čekání na přicházející audio svátek, zveme vás k přečtení našeho Blogu, kde jsme publikovali zajímavý rozhovor s Danielem Březinou o Audio Video Show Praha.
https://www.salonydenon.cz/cs/MB/Blog/2 ... M_B_EZINOU
Těšíme se na shledanou 1. a 2. března v hotelu Don Giovanni!
Obrázek
RDacoustic
Příspěvky: 39
Registrován: 25 zář 2015 12:04
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od RDacoustic »

Nadšeným hifistům představíme náš nový hybridní difuzor z dílny RDacoustic :-) těšíme se.
Obrázek
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Dieter Burmester »

Kdopak jdete v pátek? :smile:
Dieter Burmester
terahera

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od terahera »

:angel:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak se potkáme :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od pajuna »

Prijedu mrknout :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Dieter Burmester »

Který den?
Dieter Burmester
terahera

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od terahera »

Dieter Burmester píše:Tak se potkáme :smile:
To by bylo príma :thumbup:
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Urbino »

Kde dame v patek scuka??
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od pajuna »

Reagoval jsem na dotaz, takze v patek.

DB,
Jake je poznavaci znameni?

Urbino,
Snad letos bude cas na chvili pokecu
Mluvil jsem dnes s MARem.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Urbino »

pajuna píše:Reagoval jsem na dotaz, takze v patek.

DB,
Jake je poznavaci znameni?

Urbino,
Snad letos bude cas na chvili pokecu
Mluvil jsem dnes s MARem.
Ano i ja s nim hovoril a mame scuka cca 9,45 pred vstupem na vystavu. Budu rad kdyz vymenime vlidne slovo :smile:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Dieter Burmester »

pajuna píše:DB,
Jake je poznavaci znameni?
Vypadám jako Yngwie, ale jsem Dieter :lol:
Dieter Burmester
JAPEX

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od JAPEX »

Takže jako kytara? =))
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Dieter Burmester »

Modri vedi :smile:
Dieter Burmester
JAPEX

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od JAPEX »

...že bych se zvedl z gauče a šel taky? :-?
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od pajuna »

JAPEX píše:...že bych se zvedl z gauče a šel taky? :-?
Muzes se svezt se mnou, ale nevim v kolik pojedu zpet, mozna driv...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od pajuna »

Dieter Burmester píše:
pajuna píše:DB,
Jake je poznavaci znameni?
Vypadám jako Yngwie, ale jsem Dieter :lol:
No to ti nezavidim :lol:
Snad neprijede, abych prezil!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Dieter Burmester »

Dustojne jej zastoupim :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od pajuna »

Dohodli jsme se s par kamosi, ze se sejdeme ve 13hodin dole v hotelovem baru...
Kdo ma zajem, prijdte, pozname nove
obliceje :smile: :oops: :ymsick:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Yngwie »

pajuna píše:
Dieter Burmester píše:
pajuna píše:DB,
Jake je poznavaci znameni?
Vypadám jako Yngwie, ale jsem Dieter :lol:
No to ti nezavidim :lol:
Snad neprijede, abych prezil!
Už se ti nelíbím jo? ~x( Naposledy jsi mluvil jinak :lol:

P.S.- Nepřijedu. Dal jsem přednost poslednímu sněhu na horách.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od pajuna »

No jo , nikdo neni atraktivni porad =))
Skoda, ze nedorazis. Slysel jsem vcera, ze rada lidi z vaseho kraje neprijede, lenosi. Byli jsme domluveni i s klukama z SK, ale nemoci radi.
Uzij si lyze, jel bych na hory hned, kdyby to slo. Posledni dobou ale radeji volim teplejsi krajiny pres zimu.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od koudelka »

13,30h bude tamtéž setkání hifirooom, tak bacha na případné výměny názorů :lol:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od whisp »

Ze vraj pridu aj antikabelovi hooligans
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Urbino »

whisp píše:Ze vraj pridu aj antikabelovi hooligans
:lol: jdu do posilovny
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Zítra bych se tam měl také ukázat, tak se uvidíme. Poznávací znamení placka N.A. :smile:
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
sonofstars
Příspěvky: 112
Registrován: 17 bře 2016 15:09

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od sonofstars »

Ahoj všem,
jelikož je Luděk Šroll na fórech neaktivní, požádal mne, jestli bych vás všechny jeho jménem nepozval na Audio Video Show Praha 2019:

...
Zvu všechny příznivce kvalitního poslechu na výstavu Audio Video Show dnes a zítra v pokoji číslo 312. Je o něco větší než jsme měli minule. Letos to má větší smysl než kdykoli dříve. Celé roky jsem jednoznačně odmítal ladit komponenty podle toho, jak se mi líbí výsledný zvuk celé sestavy. Měl jsem cíl vyřešit reprodukci hudby bez kompromisu a celou dobu věřil, že to má velký význam. Proto jsem nikdy neuhnul z hledání postupu jak co nejlépe ověřit přesnost a neutralitu každého komponentu samostatně. A podle toho jak se to dařilo, se postupně vylepšoval zvuk sestavy. Obvykle v čistotě, což je parametr, který neocení všichni bezprostředně po krátkém poslechu.

Letos konečně mám vše v takové přesnosti, že se mi to už velmi líbí i jako celek. A nejsem sám.

Je to nejen čisté, ale i s velkou dynamikou, ve všech spektrech stejně vyváženou. Akustiku se podařilo umravnit natolik, že nebude limitujícím faktorem při poslechu. Je to zatlumeno spíš víc, tak má větší smysl dostat se dopředu. Sestava je dostatečně živá, aby uhrála i zatlumený prostor.

Hraji na nový DA převodník Muse ve verzi prototypu. V únoru jsem rozhodl, že budou i XLR výstupy, a díky tomu se nestihla finální verze do výstavy. Jako zesilovač používám velký Lyric kvůli výkonu v hluku výstavy. Mám poslední 2 kusy v nejvyšším upgrade, jeden si nechám druhý je na prodej. Reprosoustavy Sound Garden jsou z loňska, ale významně posunuty dále. Finální větší verze, které se dokončují první 3 páry se do výstavy nestihla. Tak je zatím na foto v prospektech a na nových stránkách, které právě vznikají.
I prototypy na které hraji, mnoho posluchačů překvapí. Zejména po posunu od minulé výstavy.

Těším se na vás v pokoji 312.

Luděk Šroll
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od lubos »

Super, teším sa na Vaše dojmy so zvuku a prosím i o foto.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Urbino »

Ahoj všem, dnes jsem navštívil výstavu v Praze. Cestou domů jsem přemýšlel co mne nejvíce zaujalo. Rozhodně kluci z Moravy velká paráda, Tykon, RP audio, Amarock a RD Acoustic :clap: :clap: :clap: . Pro mne velká pecka zase italové. Zesilovač Grandinote Shinai + zdroj Grandinote Volta + repro Grandinote Mach 4. Pecka, stejně jako před asi 3 lety Mastersound Evolution 845. Kurde ti italové umí :clap:

Nechci hodnotit kdo byl nej. Ale našel jsem sobě velmi pěkně hrající sestavy.

Ještě díky kluci za pokec Pajunovi , MARovi, rád jsem viděl Dastu a ostatní.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Pytell »

Včera jsem navštívil výstavu, proběhl , pokecal, potkal mnoho nových hifistů. Že by mě něco vysloveně nadchlo, no nevím, cenovky poslední dobou létnou vzhůru a u některých firem to vůbec neodpovídá zvuku.. Do anketního lístku jsem zadal Sroll, slušný standart, potom i šneky. Pro mě je výstava hlavně o setkání s kamarády. Uši jsem si spravil až doma na své sestavě.
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od harley44 »

Sroll pro me poprve co se to dalo poslouchat. Sneci s McIntoshem hrali podle me vyborne.
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
terahera

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od terahera »

Já musím souhlasit s Urbinem,moravaci nadstandart,Italové Grandionote mě doslova vyrazili dech,velká paráda.Jinak jak psal Pytel,výstavu jsem bral hlavně jako setkání s přáteli a poznání nových kluků,včetně Pytla :angel: .Jinak nejlepší zvuk výstavy byl ve výtahu,když jsem si jel do šatny pro bundu :thumbup: Všem díky za pokec,všichni jste byli super a příště zas :angel:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Yngwie »

Tak jsem zvědav na reporty. Šneci evidentně táhnou, podle ohlasu. Co třeba lampy? Žádné pěkné novinky?

Několik lidi se vyjadřovalo o Accuphase? Čím tam P 4500 s C 2150 pouštěli?
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od aretax »

Pytell píše:Pro mě je výstava hlavně o setkání s kamarády. Uši jsem si spravil až doma na své sestavě.
:thumbup: Súhlas. Ja som dnes išiel na výstavu, ale z baru som sa ďalej nedostal. Pokecali sme, porozprávali sa o novinkách...Keď som však viedel tú masu ľudí, čakajúcu na lístky, pri predstave, čo bude hore, ma prešla chuť na výstavu. Absolvoval som iba jedno dohodnuté stretnutie, ale aj to dopadlo - nijak. Nedalo sa vôbec komunikovať. Vystavovatelia boli síce nadšení návštevnosťou, ale zákazníci asi nie. V minulosti sme kritizovali zvuk, ale teraz ani k tomu nedošlo - prístroje pre masu ľudí ani nebolo možné vidieť. Ja osobne vidím iba jedno riešenie - podstatne väčšie priestory. Jediný víťaz tejto výstavy bol usporiadateľ.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od WaVe_99 »

Jen jsem to tak probehl, jak dneska cas dovolil, takze jsem nevidel zdaleka vse, ale co me zaujalo: Sroll, VMA, Estelon + EMM Labs + Audia, kupodivu Focal + Naim, Nautily+Macintosh s zivou kapelou taky fajn, Grandinote. Pokud vezmu v podtaz cena vs vysledek, tak musim vyseknout hlubokou poklonu panum z VMA+SPAudio, tem to hralo paradne, s tim bych umel v pohode existovat a je to za velmi rozumne penize :-)
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ja byl v patek, sobota byla jiste lidmi pekne nabita. Mne se celkem libily Kii bedny. Nevim, jestli bych to chtel do poslechovky, ale do studia ano. Bylo to transparentni stejne jako treba Grimmy. Potom se mi libila jeste demonstrace prinosu zemniciho systemu Qkore. Tam byl slyset rozdil se zapojenym/odpojenym zemnenim na prvni dobrou :thumbup:
Naposledy upravil(a) Dieter Burmester dne 02 bře 2019 20:32, celkem upraveno 1 x.
Dieter Burmester
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od WaVe_99 »

Jo, na Kii jsem zapomnel, to bylo super. A nikdo tam zrovna v tu chvili nebyl, coz byla oproti ostatnim expozicim dost vyjimecna situace :-)
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Dieter Burmester »

Yngwie píše:Tak jsem zvědav na reporty. Šneci evidentně táhnou, podle ohlasu. Co třeba lampy? Žádné pěkné novinky?

Několik lidi se vyjadřovalo o Accuphase? Čím tam P 4500 s C 2150 pouštěli?
Na Accu kali bily tesak, ale co se lamp tyce, tak celkem pekne hral lampovy Copland krmici horny od Avantgarde sam krmeny z Cambridge streameru skrze Meitner DAC :thumbup:
Dieter Burmester
Odpovědět