Registrovaní uživatelé - informace

Diskuze o správě fóra. Návrhy, připomínky a dotazy k provozu fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od pajuna »

Navrhl bych prirazeni zakladnich informaci, jako email, bydliste, podpis - nejlepe sestava na ktere kdo posloucha, prip avatar. Myslim, ze by vsichni meli lepsi predstavu, uz treba pro moznosti vzajemneho setkani, akci, dotazu, rad apod.
Je to samozrejme vec kazdeho, co chce o sobe prezentovat, ale jsme jedna parta, ktera spolu temer denne komunikuje, tak bychom se mohli i znat vic. Forum nam to umoznuje, tak proc ne?!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od pajuna »

Tak jsme za cca 2,5 mesice bezproblemoveho fungovani fora prekrocili STOvku registrovanych priznivcu :clap: . Diky vsem, kteri prispivaji i tem co se treba k tomu jen casem chystaji.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od monte »

Myslím jen sen. Lidé hlavně ve městech žijí v uzavření a ta přechází v závist a agresivitu. Na fórech vždy větší procento zůstane v tajnosti a ani místo bydliště nenapíší. Myslí si, že mají jistou výhodu a pak kolikrát názor podle toho vypadá. Prostě v hospodě plno řečí a skutek utek. Z druhé strany máme zloděje a různé tipaře, nevěřte, že nejsou návštěvníci fóra. Mám na netu foto Beňoša a vzadu vykukuje bazén a hned několik lidí v obchodě se ptalo, Vy máte za domem bazén, jen 25 let. Pak je část novodobých v uvozovkách , zbohatlíků, kteří dávají svůj pocit veškerému okolí na odiv a mnohokrát neurvalým způsobem. Přitom, třeba v roce 1994 jezdili ve Škodě a hráli na kombajnech. Jinak jsem pro větší seznámení přes fórum (myslím představí se jen slušní lidé), někdy méně je více.

No nic, jedu k oblíbenému zubaři :thumbup:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od pajuna »

pajuna píše:Navrhl bych prirazeni zakladnich informaci, jako email, bydliste, podpis - nejlepe sestava na ktere kdo posloucha, prip avatar. Myslim, ze by vsichni meli lepsi predstavu, uz treba pro moznosti vzajemneho setkani, akci, dotazu, rad apod.
Je to samozrejme vec kazdeho, co chce o sobe prezentovat, ale jsme jedna parta, ktera spolu temer denne komunikuje, tak bychom se mohli i znat vic. Forum nam to umoznuje, tak proc ne?!
Je moc fajn, ze nase forum funguje volne bez problemu, BANu, napadani apod. Momentalne je zde 170 clenu, spousta lidi sem chodi jen tak si pocist, o neco se podelit, priucit se nebo z jinych duvodu. Z tohoto mnozstvi mame 29 clenu, kteri se predstavili a x takovych, kteri se rozhodli predstavit svuj aparat alespon v podpisu, sve bydliste apod. Radu z nas na tomto zaklade napadlo zkontaktovat jeden druheho z duvodu nedalekeho bydliste, ci kontaktu napr. diky podobnym sestavam.

Chtel jsem pozadat ty, kteri se jeste neodhodlali pripojit svuj podpis ci predstaveni aby toto zvazili, popr. nam napsali, proc toto odmitaji (treba i SZ).

Diky
Pajuna - moderator fora
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od fox »

Já jsem zase rád, že se z tohoto fóra nestal bazar. :D Je lepší mít 100 členů, kteří přispívají, než několik set prodejců a různých kšeftmanů.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od monte »

fox píše:Já jsem zase rád, že se z tohoto fóra nestal bazar. :D Je lepší mít 100 členů, kteří přispívají, než několik set prodejců a různých kšeftmanů.
Pamatuji jak jsem na názorech tyto praktiky kdysi kritizoval. Je něco úplně jiného, když se obchodník slušně představí a nabízí své zboží a hlavně slušně. Někdo třeba napsal ten a ten výrobek, kabel :thumbup: je kvalitní a hned se pět skrytých členů ozvalo. Nekupujte, měl jsem doma a nebyl jsem spokojen. Taková slova dost zapůsobí a odradí ke koupi !!
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od fox »

fox píše:Já jsem zase rád, že se z tohoto fóra nestal bazar. :D Je lepší mít 100 členů, kteří přispívají, než několik set prodejců a různých kšeftmanů.
Všiml jsem si, že se tu někdo přihlásil za účelem prodeje. Dá se něco udělat pro to, aby toto fórum bylo hlavně pro diskuzi o hifi ?
Navrhoval bych přístup k prodejnímu vláknu až po určitém počtu diskuzních příspěvků.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od monte »

Foxi některé nastavení nelze provést. Admin by musel napsat skript a požádat firmu o svolení úpravy. Nejlépe nákup, prodej zrušit. Máme Aukro, Ebay a stovky dalších. Malou možnost bych ponechal, jen ve vlákně představení. Prostě ve svém vlákně, co vlastní, může nabídnout. Tím by se komerce různých překupníků omezila.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od pajuna »

Sekce Prodam tvori necelych 2,5% prispevku, coz neni nijak zavratne cislo...takze se rusit v dohledne dobe nebude.
Navrh Foxe o pristupu do "obchodnich" vlaken probereme s adminem a zkusime neco vymyslet v navaznosti co SW dovoli...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od fox »

Mám informaci, že na anglických fórech se může inzerovat až po přijetí do "klubu fóra", což znamená, že účastník hodně přispívá. Jinak je možnost inzerovat zpoplatněna 10 librami za rok. Tyto peníze jdou na provoz fóra, přebytky jsou věnovány na dobročinné účely. To ale určitě hrozit nebude. Někteří rádoby přispívatelé se přihlašují, aby hlavně mohli prodávat.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od Mirek »

Foxi, mám dotaz, co ti na těch inzerátech, tak vadí ? To, že někdo něco nabízí k prodeji tě nějak poškozuje ? Já jsem (a asi nejsem určitě sám) koupil během let některé věci z 2. ruky a byl jsem rád, že jsem ušetřil nějaké peníze a původní majitel byl zase rád, že si zase mohl koupit něco jiného, co je na tom, tak špatného ? Také jsem některé věci prodal a ty udělali radost zase někomu jinému. Pokud vím bývají spokojené obě strany, jinak by se ten obchod neuskutečnil. A odvolávat se na nějaké anglické fórum....no nevím v Anglii je hodně věcí jinak, než v okolním světě a ža by to anglický bylo vždy to nejlepší si tedy osobně nejsem jist.

Jo a mimochodem ty jsi vše kupoval nové, včetně tvých vintage přístrojů ?
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od fox »

Vadí mi to, že se někteří zaregistrují, nepřispívají, ale hned inzerují. Zdá se mi to jako taková "česká vyčůranost".
V podstatě se ale kvůli tomu svět nezboří. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od monte »

Nevím, nevím, možná zboří. Na názorech je to spíše už jako na Aukru. Bány (buzerace), ego , fórum spěje do zániku. Znovu píši, zrušit, než se dostane vše do velkých rozměrů. Prodejní téma není potřebné. Myslím Viktor, nepotřebuje finanční podporu aby udržel server. Já platím za server na páteři jen 1600,- s DPH, žádná hrůza. Dříve se platilo i 30000,- Czk. Nedávno mi začal Polák inzerovat staveb :lol: niny, byl rychle ukončen.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od Mark Levinson »

Vidím to tak, že sekci inzerce nebudeme rušit. Přece jen každý z nás občas může potřebovat něco inzerovat buď prodat nebo i dobře koupit. Já sám jsem koupil několik výborných CD přes inzerci na fóru. Je jasné, že inzeráty, které nekorespondují se zaměřením fóra tady nemají co dělat (stavebniny apod.). Zatím jsem neměl dostatek času vymyslet něco, aby se nám tady lidé neregistrovali jen skrze podání inzerátů. Je jisté, že se zvýšovaním členské základny to bude stále zajimavější.
Právě jsem nastavil automatické čištění inzerce, tedy inzeráty, které nikdo nedoplní nebo ani neotevře po určitou dobu se smažou. Je to dobré i z důvodu, že je tady spousta inzerátů, které už nejsou aktuální. V podstatě jde o to, že někdo něco nabízí/poptává, následně věc prodá/koupí, ale už nenapíše, že inzerát již neplatí (samozřejmě to neplatí obecně ;) ).
Mark Levinson
davidsound

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od davidsound »

Mne osobně inzerce nevadí a občas se taky rád kouknu kdo co prodává. Kdo nechce at nečte, vždyť je to tak jednoduché.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od PMA »

Někteří chlapci rádi vyhledávají třecí plochy a konfliktní témata ;)
monte

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od monte »

Pavel Macura-Audio píše:Někteří chlapci rádi vyhledávají třecí plochy a konfliktní témata ;)
Myslím, že to tak není, vše je jen návrh a diskuze.

V tuto chvíli je u sousedů na první stránce 27 inzerátů a na to FOX upozorňuje. Vše je jen na adminu, co bude a nebude. Osobně mi inzerce taky nevadí, ale kdyby mělo vše vypadat jako na Aukru, tak nevím.
davidsound

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od davidsound »

Podle mne nepribylo inzerátu, jen ubylo příspěvku s jinou tematikou. Proto se zdá, že jsou tam jen samé prodeje. Ubylo prostě přispěvovatelů. Jsem moc rád, že se tady více píše a drží se pořád stejny respekt jeden k druhému. Úroveň kultury komunikace mi tady naprosto vyhovuje a věřím, že to takhle vydrží. I přes různé názorové pohledy a množství zkušenosti každého pisatele. Nikdo učený z nebe nespad :-)
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od MB »

Neslo by navysit pocet sukromnych sprav? 50 mi pride dost malo
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od Mark Levinson »

MB píše:Neslo by navysit pocet sukromnych sprav? 50 mi pride dost malo
Ano, momentálně je nastaven počet SZ na 50. Je to málo?
Zatím jsem neměl s tímto problém.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od MB »

Je to malo...aspon pre mna
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od Mark Levinson »

MB píše:Je to malo...aspon pre mna
OK, rozumím, že 50 SZ není Bůh ví co. Zvýšil jsem počet SZ na uživatele na 80, snad to bude dostačující ;).
Mark Levinson
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od bigjoe »

To vypadá, že se MB stydí psát do fóra a vše řeší přes SZ.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od MB »

Ano, mas uplnu pravdu :mrgreen: , niektore veci nemusia byt verejne...napriklad to, kde si vymiename telefonne cisla a adresy
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
monte

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od monte »

Uživatel.............Halapenor, je spam :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Registrovaní uživatelé - informace

Příspěvek od Mark Levinson »

Monte,
díky za upozornění, již je vše v pořádku.
Mark Levinson
Odpovědět