Bittová - Dusilová - Načeva

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Odpovědět
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Bittová - Dusilová - Načeva

Příspěvek od Jiri »

Tak včera jsem si v Paláci Akropolis užil koncert 3 alternativních div na jednom pódiu - Iva Bittová - Lenka Dusilová - Monika Načeva. Bylo to naprosto skvělé a opět jsem si uvědomil, že lidský hlas je nejkrásnější hudební nástroj.
Minuký rok jsem si tohoto projektu nevšiml a zjistil to tak, že tam bylo možné zakoupit CD+DVD živého vystoupení z prosince 2017. Dalším překvapením byl fakt, že včerejší vystoupení obsahovalo i skladby uvedené na tom CD+DVD (CD už jsem poslouchal v autě a na DVD se těším večer).

https://www.bittova-dusilova-naceva.cz/
Bittová - Dusilová - Načeva-.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Bittová - Dusilová - Načeva

Příspěvek od Jiri »

Zítra je poslední letošní koncert v Jablonci n. Nisou tak neváhejte, ještě jsou lístky.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Kutil191
Příspěvky: 78
Registrován: 06 lis 2018 10:21

Re: Bittová - Dusilová - Načeva

Příspěvek od Kutil191 »

Vlastním dost CD od těchto zpěvaček ale nejraději mám od Načevy - Možnosti tu jsou od Bittové - Bílé inferno a Dusilové - Mezi světy. Ale vidět všechny na pódiu musí být zážitek!
Vím že nic nevím.
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Bittová - Dusilová - Načeva

Příspěvek od WaVe_99 »

Take jsem byl a bylo to bozske. Btw, zvukari super prace :-)
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Bittová - Dusilová - Načeva

Příspěvek od Jiri »

Koupil jsem si to CD/DVD z loňského koncertu a zvuk je opravdu parádní. :thumbup:
Výborné pro srovnání s live koncertem.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Odpovědět