záhada B&W řady D3

Diskuze o reprosoustavách.
Odpovědět
JAPEX

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od JAPEX »

=)) No, trochu žralo i trávu kolem silnice :mrgreen:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od lidumil »

No tak ale do Masserati B&W :sick: :shh: :eek: :shock:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
JAPEX

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od JAPEX »

lidumil píše:No tak ale do Masserati B&W :sick: :shh: :eek: :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=Dy0dnQiMEcY
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od -Kocour- »

Tak nejake mereni 803 D3, hmm, trosku navyskovano:
https://audio.com.pl/testy/stereo/zespo ... kins-803d3
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

Jen si dovolim pridat svoji zkusenost.
Zakoupil jsem 802d a zpocatku to byla naprosta tragedie.
Nechtel jsem verit, ze tohle B&W prodava lidem.
Zapojeno s CA 851w 2x200w.
Ten rozdil, kdyz jsem zapojil druhy CA 851w a zejmena oddelil basy od zbytku je zcela nepopsatelny.
Nemam idealni mistnost (kdo ma?), ale rekl bych, ze 4x200 do 8 ohm je dostacujici.
Podle me to hraje bozsky a to uz jsem slysel soustavy za miliony.
Na druhou stranu, proc resit duvod, kvuli kteremu d3 nehrajou? Nechte si to, co hraje.
Jestli nevite, co s prachama, poslu vam cislo uctu ;)
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 329
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od dr.fish »

A co teprve, když si necháš 851W zrepasovat. U mne tedy výrazný posun.
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od PavelDosko »

nebo se 851 zbavit ...
neni placka, neni highend
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Jirka33 »

Plne bazary B&W mluvi za vse. Neprodejne zboží.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od aretax »

PavelDosko píše:nedavno jsem slysel BW 802 D3 s McIntosh MA 252 a McIntosh CD, mozna akustikou (poslechovka zaplnena dalsimi bednami a racky u prodejce), mozna kabelazi ... ale moc se mi to tam nezdalo, vysky utrzene od zbytku
Aj ja mám B&W napočúvané na zostavách McIntosh a mám podobné skúsenosti. Príliš "dokonalý" zvuk, diamantové výškače mi nikdy celkom nesadli (nielen B&W), zvuk z nich sa mi zdá príliš "cukríkový". Basy akoby ani nepatrili do tých istých bední. Na prvé počutie ma dokonalosť zvuku ohúrila, ale po krátkom čase mi začala vadiť. Chýba mi tam trochu tepla, a neviem, ako to povedať, trochu ľudskosti. Zo všetkých B&W mi je najbližšie rada N. Ale podobne je to aj s inými značkami, ako napr. Dynaudio. Komu sa ten zvuk páči, nedá naň dopustiť, podobne aj pri B&W. Iba raz som počul hrať B&W 802D vynikajúco a to na zostave konce Jeff Rowland, predzosilňovač AR REF 3 a nejaký CD prehrávač AR, kompletne prekáblované Cardas Golden Reference.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od whisp »

Moja skusenost je taka ze v pripade zosilnovaca s nizkym celkovym vykonom casto byvaju vysky akoby odtrhnute od zvysku (ss, pri lampach to tak uplne neplati)a jasne pocut odkial hraju. Podobne sa sprava aj MA5200. Tieto bedne krmit MA 252 je podla mna cire zufalstvo. Inac ten postreh s plnymi bazarmi je dobry naozaj ich je vsade plno a visi to tam dlhodobo. B&W bolo predane a novy majitel si asi zo znacky planoval spravit dojnu kravu.
Oldear

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Oldear »

Ted píše:Jen si dovolim pridat svoji zkusenost.
Zakoupil jsem 802d a zpocatku to byla naprosta tragedie.
Nechtel jsem verit, ze tohle B&W prodava lidem.
Zapojeno s CA 851w 2x200w.
Ten rozdil, kdyz jsem zapojil druhy CA 851w a zejmena oddelil basy od zbytku je zcela nepopsatelny.
Nemam idealni mistnost (kdo ma?), ale rekl bych, ze 4x200 do 8 ohm je dostacujici.
Podle me to hraje bozsky a to uz jsem slysel soustavy za miliony.
Na druhou stranu, proc resit duvod, kvuli kteremu d3 nehrajou? Nechte si to, co hraje.
Jestli nevite, co s prachama, poslu vam cislo uctu ;)
No, vlákno se jmenuje "D3", jestli jsi se nepřepsal ( 802d ), tak popisuješ historii o které Ty ani my nevíme čím za ty roky prošla, ale hlavně že Ti vyhovují i s tím CA.
Pokud se jedná o 802 D3, tak výrobce k nim doporučuje Classe, nikoliv CA, např. https://www.melodiecb.cz/produkty/hifi- ... oipdvdg5i5.

Já jsem je kupoval před cca 3 roky, ale železo jsem zvolil Fejse. Můžu napsat, že jsem spokojen. Nutno podotknout, že mám k tomu zrealizováno i to ostatní, jako např. sam.přívod, samostatnou a vytuněnou poslechovku atd. Také tento názor na jejich zvuk si dovolím napsat po cca 3 letech provozu ve svém prostředí a nikoliv jako někteří borci, že je někde jednou v cizím prostředí slyšeli. Každý holt to vidí a možná i slyší jinak. Každý podle svého.

BTW. Pokud bych skutečně nevěděl co s prachama, tak bych se 802 D3 zbavil a šel bych do Focal Stella Utopia EM Evo a to už by snad byla konečně " konečná ".
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od lidumil »

Jako třeba hrajou, ale domů by mi to nesmělo.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

PavelDosko píše:nebo se 851 zbavit ...
Neco konkretniho proti ca 851?
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

dr.fish píše:A co teprve, když si necháš 851W zrepasovat. U mne tedy výrazný posun.
Zrepasovat? Konkretneji?
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

No, vlákno se jmenuje "D3", jestli jsi se nepřepsal ( 802d ), tak popisuješ historii o které Ty ani my nevíme čím za ty roky prošla, ale hlavně že Ti vyhovují i s tím CA.
Pokud se jedná o 802 D3, tak výrobce k nim doporučuje Classe, nikoliv CA, např. https://www.melodiecb.cz/produkty/hifi- ... oipdvdg5i5.

Já jsem je kupoval před cca 3 roky, ale železo jsem zvolil Fejse. Můžu napsat, že jsem spokojen. Nutno podotknout, že mám k tomu zrealizováno i to ostatní, jako např. sam.přívod, samostatnou a vytuněnou poslechovku atd. Také tento názor na jejich zvuk si dovolím napsat po cca 3 letech provozu ve svém prostředí a nikoliv jako někteří borci, že je někde jednou v cizím prostředí slyšeli. Každý holt to vidí a možná i slyší jinak. Každý podle svého.

BTW. Pokud bych skutečně nevěděl co s prachama, tak bych se 802 D3 zbavil a šel bych do Focal Stella Utopia EM Evo a to už by snad byla konečně " konečná ".
S tebou bych chtel mit dvoudomek ;)
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od PavelDosko »

Ted píše:
PavelDosko píše:nebo se 851 zbavit ...
Neco konkretniho proti ca 851?
uprimne ? v jakekoliv sestave kde jsem slysel komponent z rady 851 se mi zvuk nelibil, pouze muj nazor ...
neni placka, neni highend
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

Porovnaval ksem s classe a ve zminenem zapojeni neslysel posun k lepsimu. Ale rad si vyslechnu dooruceni a vyzkousim.
Vlastni privod ovsem delat nehodlam :lol:
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

Já jsem je kupoval před cca 3 roky, ale železo jsem zvolil Fejse. Můžu napsat, že jsem spokojen. Nutno podotknout, že mám k tomu zrealizováno i to ostatní, jako např. sam.přívod, samostatnou a vytuněnou poslechovku atd. Také tento názor na jejich zvuk si dovolím napsat po cca 3 letech provozu ve svém prostředí a nikoliv jako někteří borci, že je někde jednou v cizím prostředí slyšeli. Každý holt to vidí a možná i slyší jinak. [/quote]
Nejsou tyhle tvoje?
http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... s-802d3-b/
Treba jsi udrlal vsechno spravne, jak doporucuje vyrobce, a ty d3 stejne hrajou na prd?
Oldear

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Oldear »

Ted

No, tak teď už je to s Tebou jasnější, netřeba nic dodávat. Hraj si na svůj plecháč CA 851 a do diskuse kolem skutečných beden a hifi vůbec, přiliš nezasahuj. Jde to mimo tebe.
Bohužel je vidět, že tito bořiči HIFI se infiltrovali od sousedů už i sem. Bohužel nic s tím nenaděláme.

Hifistům ať to hraje a "ostatní" si klidně dál trollujte.

Hezkou neděli všem.
PGH
Příspěvky: 3179
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od PGH »

Oldear
Kdybys slyšel upravenou 851 koncak, nejlepe dva tak se budeš divit jak to hraje.
Oldear

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Oldear »

Ano, v pohodě, já to nerozporuji. Pouze jsem zastáncem toho, že když koupím nějaký přístroj a chtějí za něj zaplatit, tak musí být kompletně dodělán a už v tomto stavu má hrát.

PS. Dodatek, CA 851 jsem slyšel pouze letno někde ve studiu a vůbec mně to nezaujalo, byla to plechárna. Uznávám, že je to rychlé a letmé hodnocení bez hlubšího zkoumání, stejné jako tady někteří jedinci dělají např. s 802 D3.

Každý však podle svého.
Naposledy upravil(a) Oldear dne 10 bře 2019 11:27, celkem upraveno 1 x.
PGH
Příspěvky: 3179
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od PGH »

Já zapoměl že ty máš nejlepší hifi a nejvic tomu rozumíš. Ostatni co nemaji hifi za milion musí držet hubu a krok.
PGH
Příspěvky: 3179
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od PGH »

Jasně, pokud se tyto levnějši přistroje doladi treba v Casea tak fakt umi tak jako ty několikanasobně dražší.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od aretax »

Aj keď výrobca k B&W (podotýkam, že iba k rade 8..) doporučuje Classé, tak mne sa s týmito zosilňovačmi ich zvuk nepáči. Je na môj vkus príliš technický. Čo sa týka predaja v second handoch, konkrétne rady 8.., pochybujem, že tie počty má na svedomí nízka kvalita zvuku. Skôr by som povedal, že väčší počet predaných kusov. B&W patria k najviac predávaným značkám. Napriek tomu, že sa ich dosť predáva, ich cena nenasvedčuje, že by sa predávali pre ich zlú zvukovú kvalitu, ale naopak. Ich ceny sú dosť vysoké a napriek tomu sa predávajú, teda asi majú dosť "fanúšikov". Pripomína mi to predaj áut Škoda. Kvalita slušná, ale podobná všetkým ostatným značkám, plné bazáry, ale ceny pomerne vysoké. Počet v bazároch bude zodpovedať počtu predaných kusov. Taktiež nie sú v bazároch preto, že by boli nekvalitné.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Oldear

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Oldear »

PGH píše:Já zapoměl že ty máš nejlepší hifi a nejvic tomu rozumíš. Ostatni co nemaji hifi za milion musí držet hubu a krok.
PGH

No promiň, máš tohle zapotřebí? Nikdy jsem tady nic takového nepsal. Já se Hifi věnuji přes 40 let, jsem na konci profesní kariéry a za život jsem dokázal něco vydělat a tak jsem si koupil dle mého kvalitu na kterou jsem měl a která mně vyhovuje. Proč to někteří z Vás nejsou schopni akceptovat?
Udělejte to také tak a budete spokojeni. Pak žádné hejtery na všech tzv. Hifi forech ke kvalitnímu poslechu nebudete potřebovat a ztrácet čas klábosením jak " z hovna uplést bič " ( vylepšovat ). Je vidět, že HIFI se dostává do závěrečné fáze a brzo se vytratí. Zbyde jen marketing prodejců a "vylapšovatelů" a hlavní pré budou mít stahovači, až do doby brutální korekce internetu.

Raději poslouchejte kvalitní hudbu, pokud je ještě nějaká k mání.

Určitě já nejsem ten, kdo bude někoho nutit si 802 D. Každý soudruh podle svých preferencí a své peněženky.
HOWGH
Oldear

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Oldear »

Už to nejde opravit, tak dodatek s opravou.

Raději poslouchejte kvalitní hudbu, pokud je ještě nějaká k mání.

Určitě já nejsem ten, kdo bude někoho nutit koupit si 802 D3. Každý soudruh podle svých preferencí a své peněženky. Pouze zastáván názor, že by se měl každý vyjadřovat k tomu, s čím má praktické, nejlépe vlastní zkušenosti a nikoliv 10 minutový poslech na prodejně.
HOWGH
PGH
Příspěvky: 3179
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od PGH »

Za prvé nejsem a nikdy nebyl soudruh ani svazak,
Za druhé zkušenosti mám dost.
A za třetí proč bych měl kupovat předražené HIFI i když na to mám ale jde to koupit něco za rozumnou cenu a upravit a hraje to stejně.
Jo a kvalitní malé bedny v malé poslechovce hrají!
Howgh!
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od harley44 »

Ted píše:
Já jsem je kupoval před cca 3 roky, ale železo jsem zvolil Fejse. Můžu napsat, že jsem spokojen. Nutno podotknout, že mám k tomu zrealizováno i to ostatní, jako např. sam.přívod, samostatnou a vytuněnou poslechovku atd. Také tento názor na jejich zvuk si dovolím napsat po cca 3 letech provozu ve svém prostředí a nikoliv jako někteří borci, že je někde jednou v cizím prostředí slyšeli. Každý holt to vidí a možná i slyší jinak.
Nejsou tyhle tvoje?
http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... s-802d3-b/
Treba jsi udrlal vsechno spravne, jak doporucuje vyrobce, a ty d3 stejne hrajou na prd?
Ty si vazne myslis , ze by je nekdo prodaval za 7000,- eur ?
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

Oldear píše:Ted

No, tak teď už je to s Tebou jasnější, netřeba nic dodávat. Hraj si na svůj plecháč CA 851 a do diskuse kolem skutečných beden a hifi vůbec, přiliš nezasahuj. Jde to mimo tebe.
Bohužel je vidět, že tito bořiči HIFI se infiltrovali od sousedů už i sem. Bohužel nic s tím nenaděláme.

Hifistům ať to hraje a "ostatní" si klidně dál trollujte.

Hezkou neděli všem.
Ja myslim, ze je to jasnejsi s tebou, nahodou jsem videl tvoje prispevky v jinych vlaknech a vsude si dopadl stejne. Natrasas se s tim co mas a kdokoli jinej je "autocenzura". Tvoje bedny se nesmej hodnotit z kratkeho poslechu, ale cizi zesik tak hodnotit lze. A kdyz ti nekdo nastavi zrcadlo, rves jak hystericka placka. =))
Tve rady typu kvaliti hifi je primo umerna penezum me vazne bavi a spouste lidi urcite moc pomuze.

Mne pomuze daleko vic nekdo, kdo se podeli o upravu, ktera vysla nez trapak, kterej neco koupil a uz neposloucha nic jinyho, protoze on to ma nejlepsi ;)
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

Ty si vazne myslis , ze by je nekdo prodaval za 7000,- eur ?
A proc ne, je to nizsi cena nez bezne, ale je jich na prodej plno.
A kdyz koupis cinskou bednu a ona nehraje, tak se ji pokusis prodat, ne? ;)
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Fidji99 »

No ja mam s 802D3 velmi zaujimave 2 uplne odlisne skusenosti.

Jedna bola asi tak cca. pred 3 rokmi, ked sme sa stahovali aj s manzelkou naspat do Europy a bola to prilezitost nakupit a splnit si aj nejake sny.
Ja som mal, ked som zacinal s hifi sny 2 -> jeden bol Wilson Audio a druhy B&W 800.
A tak som si dohodol zapozicanie B&W 802D3, klasicky, na vikend, aj s Audio Research frontom, aj cena bola klasickych -30% dole.
Repro - nadherne, krasny kus dizajnu, ze aj manzelka bola nadsena, super vymyslene balenie na kolieckach.
Zapojim, pustim - a nic. Ako zvuk, vsetko v poriadku, ale ze nic. Proste hrajuce repro. Klasika, treba rozohrat.
Zhodou okolnosti, majitel studia mal nejaky zdravotny problem, tak sme sa dohodli, ze si ich este necham, zalohu mal.

Cely tyzden som sa snazil do tych reprakov "zamilovat", ale proste to neslo. Cim viac som ich pocuval, tym sa mi zdali napr. vysky agresivnejsie, cely zvuk nejako rozmazany a tak.

a potom dalsi piatok dorazili WIlson Audia Sasha, zapojil som ich a vedel, som, ze ako sa rozhodnem, asi po 5 sekundach.
Proste davali, na rozdiel od B&W FYZICKY pocit z hudby. Kto pozna Wilsony, vie o com hovorim ;-). WA maju tiez svoje muchy, ale oproti tym B&W neporovnatelna emocia..

A najvtipnejsia bola hlaska technika od WA:"Pane, ale ved tie B&W, to su take Wilsony pre chudobnych" =))

B&W som vratil, a v sebe som si vytvoril nazor, ze su to z nejakeho dovodu nepodarene bedne.

A teraz druhe stretnutie s B&W 802D3, asi pred pol rokom.
Sukromna navsteva u mojho nemeckeho byvaleho kolegu - B&W stoja v celej svojej krase.
Pustil mi hudbu, a ja som skoro padol na zadok, ako to dobre hralo. Spickovo, neuveritelne neutralne, bohato, proste poezia vo vzduchu.
Jeden z najlepsich zvukov, ake som mal kedy moznost pocut. A pritom to nebola nejaka vytunena posluchovka, proste velka obyvacka v dome.
Pointa bola, ze ich mal prerobene na aktivy - vybrata pasivna vyhybka, externy aktivny crossover, DSP, Monoblokov asi 200 kilo zivej vahy.
Cena upravy/komponentov asi 50.000 eur[bez repro], co bolo menej ako cennikova cena tych AR, co som k nim mal pripojene doma.

Keby som nemal doma par mesiacov nove Logany, tak by som vazne rozmyslal ...
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Dieter Burmester »

To je ale vazne skvely zaver, ze musis investovat dalsich 50.00 EUR, aby se ty kisne daly vubec poslouchat :lol:
Dieter Burmester
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Fidji99 »

Neviem ci presne 50.000, alebo 49.990 ;-)
Ale myslim, ze to bola cena za cely komplet elektroniky, vcitane predzosilovaca, DAC, streamera, koncakov a tak.
Proste taky lifestyle all-in-one.

Taky Burmester Phase 3 za trochu viacej penazi.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od whisp »

Nebolo to proste tym ze s tym AR to nehralo? Neviem co to bolo aka zostava mozno by si mohol napisat.
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

Starymu uchu to ale pry hraje, tak vas treba pozve na navstevu...
Ale to nejspis ne, protoze to vypada, ze kste za to dal vic nez on a podle jeho vlastnich definic to tim padm musi u vas hrat lip... ~x(
Jake jste poridil logany? Jednou jsem se do nich nanavsteve zamiloval, ale pak uz jsem nikdy zadne neslysel zahrat tak pekne a to ani kdyz v audio ego meli ty top, velky jak stodola
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od PavelDosko »

nechtel by ses, Tede, uklidnit ?
neni placka, neni highend
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Fidji99 »

REF5SE + 2x REF250, myslim, ze cennikovka toho bola tiez okolo 50 papierov dokopy.
Real, samozrejme uplne inde, nakolko sa myslim vtedy chystali uz 250SE

Zobral som vtedy tie koncaky, a bola to asi najvacsia chyba mojho hifi zivota. Vylieceny z elektroniek nadobro.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Fidji99 »

P.S. Presvedcili ma vtedy ti Wilsonisti, ze vraj Audio Research robi cely voicing zosilovacov na WIlson Audiach.

@Ted, tie trosku mensie stodoly, s krycim menom Francuzske Balkony.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

PavelDosko píše:nechtel by ses, Tede, uklidnit ?
Ja jsem v klidu, ten hysterickej vylev oldear k me osobe byl jako v poho a toto vadi?
Mas kapku problem s objektivitou...
Ted
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2019 07:37

Re: záhada B&W řady D3

Příspěvek od Ted »

Fidji99 píše:
@Ted, tie trosku mensie stodoly, s krycim menom Francuzske Balkony.
Hm, tak kdybys mel malo pratel, tak dej vedet :razz:
Tyhle bedny v zabydlenym stavu by me zajimaly :angel:
Odpovědět