zatty

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

zatty

Příspěvek od zatty »

Zdravím Všechny na tom to fóru,

chtěl bych se představit. Jsem zatty (Tomáš). Pocházím ze Zubří, ale aktuálně bydlím ve Valašském Meziříčí.

v Zubří v rodném domě mám udělanou místnost kde sem si postavil stereo. hraji si s tím už nějaký pátek. Teď už jen dolaďuji nějaké drobnosti ve stylu, odrazů zvuků atd. na čem hraji akt.:
Tady jsou ty hlavní:
Bedny: Aurum Cantus V3M
zesak: Myryad Mi 120
Reprokabel: AQ OAK
CD - Myryad MC 100
DAC: Audinst HUD-DX1
Server: Tidal
Kdo chce se samozřejmě může dojet a poslechnout. Dá se káva, pochutiny.. nevidím v tom problém, kdokoliv je vítán. :-)

zatty
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: zatty

Příspěvek od daliborr »

Ahoj, Aurum Cantus V3M jsem slyšel, jak to hraje s tvou sestavou? Foto prosím doložit děkuji. :thumbup:
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Zdar,ještě jsi zapomněl napsat,že se furt s něčím jebem,včera u tebe,dnes u mě,a furt nejsme spokojení :smile:
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

terahera píše:Zdar,ještě jsi zapomněl napsat,že se furt s něčím jebem,včera u tebe,dnes u mě,a furt nejsme spokojení :smile:
já za to nemůžu když tebe furt baví každý týden rozházet a bořit obyvák :-)
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

daliborr píše:Ahoj, Aurum Cantus V3M jsem slyšel, jak to hraje s tvou sestavou? Foto prosím doložit děkuji. :thumbup:

Ahoj, jelikož mám rád trochu ostřejší podání zvuku tak je to tak i sladěno...foto již nahrávám
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Slíbené foto
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: zatty

Příspěvek od daliborr »

Děkuji,aurum cantus v3m jsem slyšel u koudy 42 ,ten zvuk je prostě bomba. Ty výšky ten páskáč podává přednáhrně. :thumbup:
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: zatty

Příspěvek od daliborr »

Pěkný, i akustické úpravy. Hudba musí být špička. :thumbup:
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

daliborr píše:Pěkný, i akustické úpravy. Hudba musí být špička. :thumbup:
se stavuvidis :-)
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Tak vidím,že se Zattymu nedaří vložit obrázek,tak mu to sem vložím

Obrázek
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Vše dáno na podložky a přidány do zesáku rca stoppery. k těm se vyjádřím v patřičném vlákně.


Obrázek



Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 175
Registrován: 09 čer 2012 21:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zatty

Příspěvek od ivanb_cko »

co to je za rca stoppery?
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Wheaton Triplanar mkII & VDH MC-10 + Dynavector DV 505 & Ortofon MC25E /Audiokultura Iskra 1 /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

ivanb_cko píše:co to je za rca stoppery?

to jsou ty klasické od Viborgu
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

ivanb_cko píše:co to je za rca stoppery?
Jsou to vlastnastně tyhle
https://de.aliexpress.com/item/10pcs-x- ... autifyAB=0
Levné,pěkné,fungují :smile:
Snad zatty napíše,jak slíbil,jeho pocity :clap:
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Po nejake dobe badani co stema tezkyma kabela k napajeni,ktere maji tendenci padat gravitaci dolu,prisla myslenka o stavitelne podlozce. Prvni vykres a volby mat. byly peklo ale dalo vzniknout prototypove verzi Mk I. Nic prevratneho v technologii ale vyrobeno od zeleza na soustruhu (dekuji chlapum na udrzbe) az po gumu v nastrikovovem lisu (to uz já sám) s laskou k hifi. Funguje dobre a plni ucel a tim padem po zkusenosti s Mk I akt. pracuji na MK II.. Zde fotky MK I :

Obrázek

Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: zatty

Příspěvek od aretax »

zatty píše:
ivanb_cko píše:co to je za rca stoppery?

to jsou ty klasické od Viborgu
To nie sú Viborg. Viborg sú tu: https://de.aliexpress.com/item/Viborg-C ... 172e6881-2
Sú to nejaké neznačkové čínske. Mám ich aj ja a nie sú zlé. Viborg je podstatne drahší.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: zatty

Příspěvek od daliborr »

Aretax,ale to jsou stopery do repro svorek,on má stopery do RCA.
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zatty

Příspěvek od -Kocour- »

Tak to mi hlava nebere. Jak funguje noise stopper do terminalu na bedny?
aretax píše: To nie sú Viborg. Viborg sú tu: https://de.aliexpress.com/item/Viborg-C ... 172e6881-2
Sú to nejaké neznačkové čínske. Mám ich aj ja a nie sú zlé. Viborg je podstatne drahší.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

To je podle mne do AVR kdyz nevyuzivas vsechny kanaly ale nikdy sem nezkousel
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: zatty

Příspěvek od aretax »

daliborr píše:Aretax,ale to jsou stopery do repro svorek,on má stopery do RCA.
Nehnevaj sa, ale z ktorej planéty si prišiel? To, čo si napísal sa tu, na planéte Zem považuje za nezmysel. Skús si skratovať repro terminály, čo to urobí a daj vedieť.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: zatty

Příspěvek od Fidji99 »

aretax píše:
daliborr píše:Aretax,ale to jsou stopery do repro svorek,on má stopery do RCA.
Nehnevaj sa, ale z ktorej planéty si prišiel? To, čo si napísal sa tu, na planéte Zem považuje za nezmysel. Skús si skratovať repro terminály, čo to urobí a daj vedieť.
Aretax, ked niekde uvidis napisane Lautsprecher, znamena to reproduktor.

Viborg CB-B (G) 4 Stücke HIFI Lautsprecher Bananenstecker Noise Stopper Vergoldeten schraubklemmen Caps PTFE Isolierte
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: zatty

Příspěvek od daliborr »

No právě jsem mu chtěl odepsat,dá tam odkaz a když jsem mu to chtěl vysvětlit ,že to má blbě, tak mě ještě napadne. aretax ,pořádně si to přečti co jsi napsal a potom diskutuj. Klikni si schválně na tvůj odkaz.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: zatty

Příspěvek od aretax »

Napísané to tam je, to máš pravdu. Pokojne si ich nainštaluj. Uvidíme,čo to urobí. Napádať som Ťa nechcel, ak to tak vyznelo, ospravedlňujem sa. Ja osobne by som skratovacie konektory do bední nezapojil. A čo s bedňami, ktoré banánky nemajú? Ako ich skratuješ? Všetko, čo sa vymyslí, nemusí mať svoje opodstatnenie.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
jisk
Příspěvky: 83
Registrován: 11 srp 2017 17:54
Bydliště: Hradec Králové

Re: zatty

Příspěvek od jisk »

Repro "noise stoppery" alias ucpávky reprosvorek jsou jen banánky s víčkem
Reprosvorka má jen jeden kontakt - druhý kontakt je druhá reproosvorka (ne jako cinch, kde jsou oba kontakty),
takže zkrat nemůže nastat.
Jedině kdyby byl ten banánek a víčko vodivě spojený a reprosvorky byly příliš blízko, že by se dotkly víčka,
ale jelikož píšou, že to bílé je teflon = izolant, tak lze předpokládat, že to vzájemně v kontaktu není.
Čiňan by tam nedal něco, co by nemělo smysl, natož teflon.
(jestli to je skutečně teflon je další otázka, teflon je drahý a na tohle stačí téněř jakýkoliv plast)
v jednoduchosti je krása
gramofon - riaa předzesilovač - pasivní atenuátor - koncový zesilovač - reproduktory
vyladěná kabeláž, voodoo a snake oil pomocníci
(:- near field poslech ve volném prostoru uprostřed akusticky upravené místnosti -:)
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: zatty

Příspěvek od daliborr »

Kocour to je stejný nečteč :evil: asi musím :silent:
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zatty

Příspěvek od -Kocour- »

Daliborr, ja nejak nerozumim. Smajlici jdou uplne mimo me.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: zatty

Příspěvek od blesk666 »

Ja len pevne dufam ze tie reprosvorkove “noise stopery” nemaju galvanicky spojeny ten bananik co ide dovnutra s tym krasne zlatistym vonkajskom. (kvoli moznemu skratu)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: zatty

Příspěvek od efičák »

Ahoj Zatty, dík za foto, je radost vidět, že v tom nejsme sami. :thumbup: Infekce audiem je velmi intenzivní, těší mě, že máš kde odbývat experimenty a zároveň normálně bydlet.

Vždy se mi líbila firma Myryad jen zkušenosti nemám. Jak si vede Tvůj integráč s těmi asi náročnějšími AC?
Sám mám 2 integráče a jeden je 100W a nekompromisní, což je nelítostné k nahrávkám.
Druhý je muzikální, medový ale s přesnějšíma dvoupámovýma regálkama nepohne, zato druhé vyhybkou nenáročné dvoupásma umí hezkou kulisu na podkres k večeru.

Zajímavý převodník, jak se ti jeví zvuk oproti CD přehrávači ?
Audinst HUD-DX1 umí větší rozlišení než červenou knihu :) , máš nějaké nahrávky na test? Ta svoboda a bohatství hudby na síti je príma.

Jinak pozor na hifi kamarády a návštěvy u nich, mohou vnést neklid ! O:-)
Zvuk dobrý - všechno dobré
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

efičák píše:Ahoj Zatty, dík za foto, je radost vidět, že v tom nejsme sami. :thumbup: Infekce audiem je velmi intenzivní, těší mě, že máš kde odbývat experimenty a zároveň normálně bydlet.

Vždy se mi líbila firma Myryad jen zkušenosti nemám. Jak si vede Tvůj integráč s těmi asi náročnějšími AC?
Sám mám 2 integráče a jeden je 100W a nekompromisní, což je nelítostné k nahrávkám.
Druhý je muzikální, medový ale s přesnějšíma dvoupámovýma regálkama nepohne, zato druhé vyhybkou nenáročné dvoupásma umí hezkou kulisu na podkres k večeru.

Zajímavý převodník, jak se ti jeví zvuk oproti CD přehrávači ?
Audinst HUD-DX1 umí větší rozlišení než červenou knihu :) , máš nějaké nahrávky na test? Ta svoboda a bohatství hudby na síti je príma.

Jinak pozor na hifi kamarády a návštěvy u nich, mohou vnést neklid ! O:-)
Ahoj,
no u mně je to ještě s tím bydlením lepší v tom že sestavu na stereo mám ve svém rodném domě v Zubří, kde sem zpravil spodní patro a vybavil dle fotek, ale ofiko akt. bydlím ve Valmezu u přitelkyně kde je přesný opak, mám tam obyč kino od magnatu 5.1 ale rázný důraz kladu na video část. takže taková divočina na jednom baraku zvuk na druhém video...

Já mám rád trochu ostřejší zvuk nejsem typ na uhlazené sladké hraní, ta tvrdá,strohá surovost tam být musí. I proto mám myryada sic je to starší kousek ale ještě s poctivé éry. Pere se statečně ( 20w navíc by asi chtěl) právě že naprosto překvapil a díky své citlivosti ty moje V3M dokáže rozjet od min hlasitosti. Jak píšeš, kvalita nahrávek je nelítostná a některé jsou neposlouchaltelné i já to tak cítím. Co se týká CD tak to hraje jen okrajově ale když srovnám digital a cd tak cd je hraje lehce tepleji s méně dynamiky ale nijak výrazně, spíše subjektvní pocit, pro mně je primární digital.
No převodníku mi prošlo rukama docela dost ale zakotvil se u tohoto neznámého modelu. jj umí víc než jen knihovnu. samozřejmě do sestavy za 2mil. už to nebude to vím, ale překvapil chlapec svým projevem a u mě má místo a do 30k. co sem měl možnost ho nepřehrálo zatím žádné zařízení. Ano mám pár velmi oblíbených skladeb různých žánrů od metalu po klavír na kterých zkouším změny.

jj návštěvy vnášejí neklid ale člověk hlavně slyší jak někdo jiný vnímá zvuk a co se mu líbí.. :-)
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: zatty

Příspěvek od daliborr »

Kocour :evil: nečteš,pořádně to mě vadí, : silent: musím držet hubu. :lol: je to jenom sranda.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Malá výměna za žulové podstavce. ten našel uplatnění jinde pod lištou :lol:

Obrázek

Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: zatty

Příspěvek od Jiri »

Vypadá to hezky.
Prosím jak si vybíral reprokabel AudiQuest OAK do své sestavy? S čím si porovnával než si ho koupil? Jsou to přeci jen drahé reprokabely když beru v potaz tvé repro a zesilovač.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Jiri píše:Vypadá to hezky.
Prosím jak si vybíral reprokabel AudiQuest OAK do své sestavy? S čím si porovnával než si ho koupil? Jsou to přeci jen drahé reprokabely když beru v potaz tvé repro a zesilovač.

Já měl x kabelů ale dlouho sem hrál na menším bratříčkovi AQ giblartarovi a pak klasická verze, známy ho měl tak že mi ho pošle na test. no a test skončil tak že je doma. rozdíl v podání zvuku byl markantní. sedlo to.
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Vliv ethernetového kabelu (5e-8) na podání kvality streamované hudby

Možná se tím už někdo zaobíral, ale nevím nenašel sem. Dlouho sem koketoval jakou značku atd. Rozdíly mezi třídami nebudu vypisovat ty každý zná nebo si najde. Již před lety sem v domácí síti opustil třídu 5e, ale v testu se k ní vrátím.
Na čem a co zkouším:
Internet:
lokální poskytovatel optické sítě 50mb/s
Switch:
Netgear proSafe plus GS105E
Kabely:
Obyčejný cat 5e s klasickou koncovkou
Digitus Cat7a – 1200 MHz osazený kovovými koncovkami Solarix
Audioquest Cat7 pearl cat700 - osazený kovovými koncovkami Lütze
Supra Cat 8 stp – 2000 MHz osazený kovovými koncovkami Solarix

Test:
Všichni máme doma klasický kabel třídy 5e a na běžnou práci to stačí, na spuštění hudby jako např. server Tidal a něco z Nas sítě taky. Hraje to dobře nic se nekouše jenže v hlavě zní otázka co testnout něco jiného než standart. Tak sem si smontoval svod s Audioquestu. Co dodat rozdíl oproti 5e byl raketový, výbušnější dynamika, větší prostor a i citelnější rychlost se serverem. 5e odešlo do propadliště dějin. Dlouho sem hrál na Audioquest než se mi do ruky dostal digitus který je sice ve stejné třídě jako AQ ale pracuje na vyšší frekvenci a má jiné stínění. Po zapojení úplně jiné podání zvuku, objem s prostorem se zmenšil ale zdůraznily se základní nástroje. cca 6měsícu sem na něm hrál ale po určitých obměnách v sestavě se mi přestával líbit. Opět sem vrátil k AQ a střídal je dle chuti a nálady. Je to, ale pár dní zpět co sem si objednal Supru je ve stejné cenovce jako AQ ale v jiné třídě a frekvenci včetně stínění. Širší pásmo by mělo zaručovat podstatně plynulejší chod dat a další drobnosti sním spjaté. Co se týče rychlosti masakr vše je okamžitě. (zkoušeno i na přepínání kanálu u satelitu). Rozdíl oproti AQ, trochu méně výbušný objem bassu ale razantnější, vyšší ostrost. To sem tak nějak docela očekával jenže vše vynahrazuje o dost větší dozvuk ten je dosti citelný.Celkové podání Supry je jiné než sem byl zvyklý u obou zmiňovaných kabelů. Lehké zvýšení ostrosti nástrojů a dozvuku mně osobně nevadí a díky tomu dozvuku je pro mne zvuk, jak to jen říci…. asi zábavnější.

Závěr:
Pokud člověk nechce investovat do sítě moc peněz tak digitus je ideální univerzální kabel. cca 45kc/m rozhodně nezklame a udělá kus práce. K těm dvou ostatním. To jest těžké rozhodování a je to jen na osobním přístupu jednak ceny, protože oba jsou cca 4x dražší než digitus a díky tomu, že jsou velmi podobné tak ve zkratce ten kdo chce basovější podání volil bych AQ kdo má rád přesnější podání volba je pro supru s tím, že rozdíly jsou opravdu dílčí ne kilometrové tak jako mít 5e.
Snad těchto pár slov mých poznatků a testování někomu pomůže :smile:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: zatty

Příspěvek od koudelka »

Natáhl jsem si před asi dvěma lety ten Audioquest CAT7 a rozdíl proti předcházejícímu klasickému CAT5 kabelu byl propastný.
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

zkus si do site zapojit galvanicky isolator a budes prekvapeny - https://www.reichelt.com/de/en/network- ... 25116.html

se mej
neni placka, neni highend
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

PavelDosko píše:zkus si do site zapojit galvanicky isolator a budes prekvapeny - https://www.reichelt.com/de/en/network- ... 25116.html

se mej
Ten je v akt poradi jako c.2 ...ted je prioriotou vyzkouset rozdil usb kabelu stribrene casti a celo stribro..

P.s.ten galvanicky mas umistneny pred switch nebo az primo do pristroje
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

pred pristrojem, mezi sitovou zasuvkou a pc, switch mam 30 m daleko

USB kabely mam iFi Gemini, s oddelenym napajenim a daty, drahe, ale slusne
neni placka, neni highend
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Musím se závěrem Zattyho testu jen souhlasit,v ůterý jsme blbli u mě na mém řetězci a vliv přesně,jak popsal :thumbup: Já mám momentálně vše na Aq cat7 a oproti cat5 razantní rozdíl,proto jsem to kdysi celé předělával :angel: Rozdíl mezi Suprou a Aq je už minimální,vyloženě záleží na preferenci posluchače,co mu víc sedne.Dnes budem skoušet znova,tak uvidím,zda budu měnit,či ne :cool:
Odpovědět