Fotbal

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

MS Brazília 2014

Příspěvek od Tinariwen »

Trochu odľahčime nekonečnu debatu okolo Šrolla a Federmanna :smile:

Čo hovorite na učinkovanie Španielov? #-o
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Brazília 2014

Příspěvek od gabik »

U Spanelu konec ve skupine asi nikdo necekal, jejich skupina se ukazala jako skupina smrti, pac Holandani to chtej vyhrat, Spanele to chteli vyhrat a Chile to snad chce taky vyhrat. Ale Chile - dobre oni. Zacal jsem jim fandit, proti Australii prvnich dvacet minut hrali famozne a Spanelum dali pro me necekane na "autocenzura". Uvidime, jak dopadne souboj v play off Brazilie - Holandsko / Chile, to bude fakt zajimavy. Preju Chilanum a Nizozemcum, aby se dostali co nejdal. Ale Brazilcu, pokud budou hrad dobre bude taky skoda :). Si rikam, ze Ceskej narodak by v soucasny dobe dostal sokoro od vsech na "autocenzura", vsechny tymy hrajou technicky a jeste u toho fotbalu normalne rychle behaj a davaj goly :). Cesko(slovensko) halt ma uspechy jednou za ~30 let.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
BVaudio

Re: MS Brazília 2014

Příspěvek od BVaudio »

Zajtra asi bude v Brazílii štátny smútok a zástavy na pol žrde.. Je neuveriteľné, čo predvádzajú... :roll:
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Brazília 2014

Příspěvek od Federmann »

to ještě srovnají
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: MS Brazília 2014

Příspěvek od Tinariwen »

Ach jaaj ... športová tragédia x_x
Pre ten sklamaný národ je to ale iná tragédia ...
Je mi ich všetkých ľúto :ymdaydream:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Brazília 2014

Příspěvek od gabik »

Stane se, jsem zvedavej, jestli to Nemci konecne po tretich a druhejch mistech vyhrajou.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Kite19

Re: MS Brazília 2014

Příspěvek od Kite19 »

Nemci si to zaslúžia! Pred 15 a viac rokmi som nemal rád nemecký futbal(taliansky som neznášal), fandil som Brazílii a Francúzom (lebo Zidane) :D
Včera som stihol len druhý polčas, a to čo predvádzala Brazília nemôžem nazvať moderným futbalom, mali šťastie, že Nemci hrali druhý polčas v tréningovom tempe.
Nemci si to zaslúžia za tú prácu v lige a spôsob akým tú prácu prenášajú do reprezentácie a za naozaj krásny futbal, ktorý predviedli. Aspoň ukazujú svetu, že miliónové ceny hráčov úspech neznamenajú.
Možno majstrami nebudú, finále bude nový zápas a skončiť to môže akokoľvek, ale za to čo predviedli im budem držať palce :thumbup:
Svojim spôsobom pomohli aj Brazílii, ukázali im ako sa hrá moderný futbal a aj to, že na výhru nestačí hrať pod hlavičkou najúspešnejšej reprezentácie. O 4 roky to bude iná Brazília (verím že lepšia), nie tá čo hrala včera.
Bond 007 alias Monte

Fotbal

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Poslední roky se na fotbal velice nedívám. Včera jsem se chvilku díval na Anglií, mám v paměti mužstva před dvaceti lety, dnes ? Co se to dnes vlastně hraje, padesát minut hry si ťukají s míčem na polovině.
Nejsem rasista (skoro) , všude samý afrikán bez nápadu, hrozná nuda. Už se raději těším na jihoamerické týmy. Doufejme, že ještě hrají fotbal. Vlastně jsem se díval na Argentinu a usnul jsem. Uvidíme co bude dál. https://youtu.be/rHXtnAwH8Js
uni.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Mark Levinson »

Trefně napsáno, nejlepší zápas Španělsko-Portugalsko. Jinak to nestálo za nic, favorité hrají mizerně.
Mark Levinson
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od valderon »

Ano, trefně napsáno, baletky v kopačkach, chudinky ufnukany, co stojí za prta. Tvrdaci jsou a kopat umí jen když se domlouvá jejich plat. A i tak fňukají, že mají málo... A ten herní styl posledních cca 5? Let zpátky je šílený, nedá se na to dívat. Ale na druhou stranu jsem viděl krátký záznam finále MS někde z 80tych let a uvědomil jsem si, jak strašně moc se to zrychlilo, mnohem větší technika, taktika atd.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Rusko - Egypt, tak tady jsem se už vydržel dívat celý zápas. Druhý poločas měl grady. Egypt se probudil z letargie a hned vypadal fotbal jinak.

Polsko - Senegal, totální hnus. První poločas, jak se polský fotbalista dostal za polovinu, okamžitě byl sražený a žádné žluté karty. Pak mi vše připadalo, že se bojí útočit, neměli šanci.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Nesnáším fotbalisty, semkne kotníky, pokrčí kolena a práskne sebou o zem. Pak řve bolestí a na všechny cení zuby :lol: , co mají pak dělat v kickboxu. Nejhorší bolest ve fotbale je, když dostanete balonem do koulí, pak vám lezou i oči z důlku.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Já ty Jihoameričany žeru, to je prostě radost https://youtu.be/a4NDQPROFYQ a zaslouženě jsou většinou mistři světa.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Mark Levinson »

Bond 007 alias Monte píše:Rusko - Egypt, tak tady jsem se už vydržel dívat celý zápas. Druhý poločas měl grady. Egypt se probudil z letargie a hned vypadal fotbal jinak.
Naprostý souhlas, taky jsem se díval celý zápas i když jsem počítal, že se nedodívám ani do poločasu. Rusi zatím předvádějí pěkný výkon.
Mark Levinson
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Viktore, díval ses dnes na Portugalsko ? Ronaldo je super komediant :lol: , hráč mu poklepal na rameno a Ronaldo se skácel na zem :lol:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Mark Levinson »

Bond 007 alias Monte píše:Viktore, díval ses dnes na Portugalsko ? Ronaldo je super komediant :lol: , hráč mu poklepal na rameno a Ronaldo se skácel na zem :lol:
To jsem neviděl, ale dovedu si to představit. Ronalda nemám rád, ale je to talent od přírody, to se mu nedá upřít.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od fox »

Talent určitě mají, ale jsou to většinou potetovaní přiblblíci.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Výkony se zlepšují :lol:
1_jwbjv7zw7gc.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

První těžší soupeř a RUS splasknul, ale ještě není konec. Líbila se mi Kolumbie, pěkně rozebrala Polsko.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Právě se dívám na Mexico-Švédsko, ale co mne fascinuje, nové stadiony. Nádherné trávníky, prostě top.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Auf wiedersehen, Němec jede domů :lol: :clap: , tak to je super překvapení. Korea vyřadila fotbalovou velmoc :lol:
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Samara arena
samara-arena.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Mordovia Aren
estadio-arena-mordovia.jpg
204275.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Rostov Arena
e95vbvut3zk2z2kjaqf0.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Brazílie - Srbsko , tak to byla fotbalová exhibice. Krom světlé desetiminutovky Srbska, jinak neměli šanci. Viděl někdo třeba nepřesnou přihrávku Brazílie, já ne. Běžné u našeho fotbalu v domovině.
crop-627330-brazil11.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od lidumil »

No tak to ses asi špatně díval. Neviděl jsem to celý, ale bylo jich tam docela dost slavného Neymara nevyjímaje.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Mark Levinson »

Bond 007 alias Monte píše:Právě se dívám na Mexico-Švédsko, ale co mne fascinuje, nové stadiony. Nádherné trávníky, prostě top.
Jedno se Rusům musí nechat, připravené to mají opravdu dobře, trávníky jsou krásné, stadiony také. Alespoň co je vidět v TV atd., co je v zákulisí se teprve dozvíme po MS.
Mark Levinson
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Včera Chorvatsko versus Spojené království , parádní fotbal. Velká ega dostala na zadek. Chorvati bojovali jako o život, nádhera, přeji jim titul. To musela být v Chorvatsku včera noc :lol:
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Finále, tipuji 3:1 pro Chorvaty :D
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Mark Levinson »

Bond 007 alias Monte píše:Včera Chorvatsko versus Spojené království , parádní fotbal. Velká ega dostala na zadek. Chorvati bojovali jako o život, nádhera, přeji jim titul. To musela být v Chorvatsku včera noc :lol:
Souhlas, Chorvati byli prostě lepší. Gól v úvodu zápasu je trochu zaskočil, ale potom stupňovali tlak až úplně GB přehráli a zápas po zásluze vyhráli. Finále bude samozřejmě těžké, ale Chorvatům to taky přeji.
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od aretax »

Bond 007 alias Monte píše:Finále, tipuji 3:1 pro Chorvaty :D
Aj ja im veľmi fandím, ale v riadnom hracom čase to tipujem na remízu 0:0, prípadne 1:1. Francúzi sa určite na Anglicku poučili a súpera nepodcenia tak, ako to urobili Angličania. Tí už celý týždeň brali účasť vo finále ako hotovú vec. Mne sa najviac na celom futbale páčilo to sebavedomie, s akým Angličania nastupovali do zápasu a ako in "padla sánka" na konci zápasu...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Není ta FIFA na hlavu, přitom nedávno se řešila korupce, která samozřejmě utichla. Hráč si vezme jinou šňůrku na kopačky a je hrůza. No jasně, systém a v deset spat.

I další zpráva z MS souvisí s oblečením Chorvatů. Musejí zaplatit pokutu, kterou jim udělila Mezinárodní fotbalová federace FIFA, a to ve výši 50 tisíc švýcarských franků .

Platit má i Švédsko za to, že jejich hráči na mistrovství světa nosili neschválené štulpny. Švédsko už jednou za stejný prohřešek bylo na šampionátu pokutováno částkou ještě o 20 tisíc vyšší.

Tehdy se provinilo více hráčů Švédska, ve čtvrtfinále s Anglií se jednalo o prohřešek jediného hráče. Také na chorvatské straně se dopustil přehmatu jeden hráč v semifinále s Anglií. FIFA vyzvala chorvatský tým, aby se podobný prohřešek neopakoval ve finále.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Příští MS má být v nějaké pr_deli někde v poušti :lol: , nechápu. Ti ropáci si koupí vše, KATAR :lol:. Škoda že se nedožiji doby, kdy jim vyschne.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

depositphotos_203368148-stock-photo-zagreb-croatia-july-croatian-football.jpg
depositphotos_203847066-stock-photo-zagreb-croatia-july-croatian-football.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Mark Levinson »

Zatím máme za sebou boj o 3. místo a zaslouženě si to vybojovala Belgie. Angličani asi neunesli zklamáni z toho, že nepostoupili a prostě na nich bylo vidět, že nemají takový hlad po vítězství jako Belgičani.
Mark Levinson
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Ešiši, mám tolik práce, že jsem dnes na fotbal zapomněl. Všechno bolí :lol: no nic, jdu si hodit krkovičku na rožeň.
Bond 007 alias Monte

Re: MS ve fotbale

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

No co, vyhrála Etiopie :lol: , dáme aspoň RED3, hlavní sponzor pořadu. První gól a nafintěny faul, vše bylo proti Chorvatsku. Jenže dali aspoň gól století, budou slavnější než hlemýždi.
ms2018_micatrofej_cerven18_fifa_com.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Fotbal

Příspěvek od Halíř »

Sice to neni MS, ale i tak...
Heslo Dánů na Euru '88:
„Jsme červení, jsme bílí, jsme dánský dynamit!”
My jim teď tu třaskavinu pochčijem takovym způsobem, že jim řachne v kabině ještě před zápasem...aneb vzpomínky na Euro 2004 - tehdy Češi vs Denmark 3:0, kéž by zas!!!
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Fotbal

Příspěvek od zappa »

(y) :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Fotbal

Příspěvek od Mark Levinson »

Výkon proti Nizozemsku mne velmi mile překvapil :thumbup:
Snad se takto budeme radovat i po zápase s Belgii
Mark Levinson
Odpovědět