matori

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: matori

Příspěvek od lidumil »

Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

Tak jsem provedl upgrade. moje staré "bedny" jsem odnesl do garáže (půjdou do světa). No a nahradil je zakoupenými T+A KS350. Bože, to hraje proti těm původním :thumbup: . Zapojil jsem je Bi-Amp, ale jen obyč. kabely co jsem měl doma. Ale hraje to jak z praku. I žena to ohodnotila a neřešila cenu :-j . Seděla jak přibitá a ........., no možná ještě neslyší od pátku z O2, vzal jsem ji na starého Floyda :mrgreen: Koncert ovšem boží. ^:)^
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: matori

Příspěvek od adrian »

Matori,
vsetka ucta k Tvoju receiveru,ale zapojenie Bi-amp v tomto pripade nie je mozne,to by si ich musel mat dva. Momentalne to mas zapojene bi-wire. A ze zmenu nepozorujes moze byt dane i kabelmi a mozno i tym samotnym receiverom. Pokial pocuvas len hudbu a nevyuzivas ho ako domace kino,je Ti 7.1 zbytocna. Za danu cenu pri stereo zosilnovaci by si bol zvukom dalej. Ber to len ako moj nazor.( reagujem na Tvoj prispevok vo vlakne hlinikove repro )
Gratulujem k novym bedniam.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

Podle manuálu jde zapojit.
2018-05-27. png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

Omluva Za ten Bi Amp. Správně mělo být Bi Wiring. Já to zmastil a vůbec si toho nevšimnul. :-ss
JAPEX

Re: matori

Příspěvek od JAPEX »

matori píše:Omluva Za ten Bi Amp. Správně mělo být Bi Wiring. Já to zmastil a vůbec si toho nevšimnul. :-ss

Sorry, ale jestli sis to zapojil podle výše uvedené stránky manuálu a současně jsi to nastavil správně i v menu, tak máš fakt bi-amp zapojení.
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

Tak jsem z toho :-? Ale mám za to že musím odvolat opět Bi Wiring a přihlásit se a trvat na Bi Amp Asi to dnešní horko a pobyt v jahodách mne úplně .............off #:-s . Asi si musím víc věřit a nenechat se vykolejit. Ale jsem začátečník a trochu se mi pletou pojmy.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: matori

Příspěvek od adrian »

adrian píše:Matori,
vsetka ucta k Tvoju receiveru,ale zapojenie Bi-amp v tomto pripade nie je mozne,to by si ich musel mat dva. Momentalne to mas zapojene bi-wire. A ze zmenu nepozorujes moze byt dane i kabelmi a mozno i tym samotnym receiverom. Pokial pocuvas len hudbu a nevyuzivas ho ako domace kino,je Ti 7.1 zbytocna. Za danu cenu pri stereo zosilnovaci by si bol zvukom dalej. Ber to len ako moj nazor.( reagujem na Tvoj prispevok vo vlakne hlinikove repro)
Beriem spät a zaroven sa ospravedlnujem. A tiez to nie je 7.1,ale 7.2 . Moc sa mi ale nechcelo verit,ze to ma samostatne vykonove tranzistory na kazdy kanal.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

adrian: v pohodě , pořád se učím, tak jsem rád, že někdo reaguje a chyba se stát může :angel:
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: matori

Příspěvek od adrian »

Dakujem za pochopenie,tiez sa ucim cely zivot :smile:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: matori

Příspěvek od lidumil »

Jj, hodně 7.* AV Receiverů má možnost bi-amp zapojení.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

Tak opět něco málo o mém posunu.
V hudbě pokrok díky Spotify. Nalézám a velmi mne to těší. No a podle toho sem tak koupím nějaký pevný nosič.
V železe: repro T+A KS 350
Cd odešlo a pujde do světa.
Mám políčeno na nové - Pioneer UDP LX-500, ale počkám na vývoj ceny.
V zimních měsících asi výměna nábytku v obýváku a tím pádem zakomponuji změny-zatím oblbuji drahou polovičku :smile:
Otestuji filtr a kabeláž.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: matori

Příspěvek od jirie »

matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

Ano mám nastudováno, přečetl jsem rady a nyní spořím :razz: Zatím co jsem četl recenze tak to hraje muziku dobře. Ještě čekám nějaké poznatky od uživatelů z praxe. U nás v prodeji nevím kdy.
Přesto mi vrtá hlavou jen nějaký CD-SACD stroj. Ale pokud koupím kombajn, tak ubude jeden aparát a s tím i kabely a ........
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

odkaz pro zvídavé Pioneer udp lx500/800
https://fromvinyltoplastic.com/pioneer- ... irst-look/
Oldear

Re: matori

Příspěvek od Oldear »

matori
JO, to Ti můžu doporučit, mám cca 3 roky v DK v obýváku LX-88 ( Sabre 9018 )- to je předchůdce bez toho ULTRA. Jinak je to v podstatě stejné. Bytelný univerzální stroj, který přehraje všechno. Ty UDP mají novější čip Sabre, resp. ten Pioneer UDP LX-800 má 9028 PRO, ta LX-500 má AK4490EQ.

Osobně bych bral ten LX-800. Já na tom LX-88 hraji kromě filmů jen MCH BD, popř. MCH SACD, přes HDMI to jede perfektně. Manželka na tom poslouchá ten její popík. Já mám separátní poslechovku a kvalitní aparaturu, ale "jen" pro stereo.

Tak šťastný výběr.

PS. Abys využil všech možností nastavení a přehrávání je nutné k tomu mít kompatibilní zesilovač, či receiver Pioneer.
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

Tak jsem trochu vylepšil ustavení repro .Obrázek
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: matori

Příspěvek od matori »

IMG_20200413_131456 (2).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět