Přenosky

Gramofony a jiné analog. zdroje včetně příslušenství kromě phono předzesilovačů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Přenosky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Je to presne tak, JAPEXi, tuto debatu jsme rozvinuli ve vlakne o bocnim snimacim uhlu se zaverem, ze se na rezonancni kmitocet muzeme vys... :lol:
Dieter Burmester
JAPEX

Re: Přenosky

Příspěvek od JAPEX »

Dieter Burmester píše:Je to presne tak, JAPEXi, tuto debatu jsme rozvinuli ve vlakne o bocnim snimacim uhlu se zaverem, ze se na rezonancni kmitocet muzeme vys... :lol:
..takže závěr je ten, že když se mi to líbí, tak ať hraji a nic neřeším...?!

Ono to vážně hraje dobře. Za svůj etalon považuji druhý gramofon, na kterém si občas pouze kontroluji nastavení a jsem spokojený, že se to vůbec nehne!

Rozdíly u různých přenosek jsou slyšet v prostoru, jemnosti výšek a hloubce basů. Různé jehly se GLIDERu SL blíží, ale zatím ji žádná (v mých uších) nepřekonala v prostorovosti a oddělení jednotlivých hudebních nástrojů od sebe.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Přenosky

Příspěvek od fox »

Mi se ty vzorce taky moc nepozdávají. Moje rameno SME V s přenoskou má být podle vzorce v ideálním stavu. Deska HIFI NEWS mi ale ukázala rezonační kmitočet okolo 13Hz. Hlavně že to hraje dobře. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Přenosky

Příspěvek od aretax »

fox píše:Mi se ty vzorce taky moc nepozdávají. Moje rameno SME V s přenoskou má být podle vzorce v ideálním stavu. Deska HIFI NEWS mi ale ukázala rezonační kmitočet okolo 13Hz. Hlavně že to hraje dobře. :smile:
A iba o to ide !!! Počúvame hudbu a nie namerané údaje. Ak sa rezonancie neprenášajú do zvuku, nie je čo riešiť. A 13Hz naozaj netreba riešiť.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
JAPEX

Re: Přenosky

Příspěvek od JAPEX »

...tak jsem nahrál na DL-103R tak 10 hodin a porovnal jsem ji s druhým gramofonem:

Technics SL-1210GR (Van Den Hul D-502) + MC předzesilovač v Luxman L-505uX

vs

GYRO SE + SME 309 + Benz Micro Glider SL + iFi iPhono2

Vinyl:
1, Kei Akagi "New Smiles and Traveles Miles" Groove Note (hraná 6 měsíců)
2, Jacinta "Here's to Ben" Groove Note (hraná 17 let :thumbup: )

Budu se opakovat, ale už chápu, proč je ta Denonka KULT! Opravdu hraje příjemně.
Ale při přímém srovnání má Denonka neznatelně méně výšek, o něco horší prostor (podle mne dáno obrovským rozdílem parametru přeslechů), ale co mne zarazilo, tak méně hlubokých basů. A nebo je také možné, že Glider SL je zvýrazňuje ještě více, než Denon :cool: a nebo preamp iFi je lepší než integrovaný Luxman :cool: . A nebo to je dáno rozdílem poddajnosti (15 vs 5) a nebo taky tak gramofonem + ramínkem obecně...ale to je fuk!

Ta jemnost těch vysokých tónů je parádní, tranzienty úžasné, takže není opravdu mezi nimi rozdíl v barvě zvuku! Klavíry znějí jako přes kopírák, bicí totéž...
Jediná věc, které si člověk všimne je hloubka basů. Basa je na Gyru hlubší/plnější. Ale to neznamená, že by na Denonce byly jen naznačené, to vůbec ne!

Asi si koupím jednu "na pak", až "R" zase přestanou vyrábět... :shh:
IMG_4045.jpg
IMG_4048.jpg
IMG_4049.jpg
IMG_4050.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Přenosky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak zkus jenom prohodit prenosky a uvidis. Sice bude drbani s nastavenim, ale byl by to zajimavy pokus :!: :-?
Dieter Burmester
JAPEX

Re: Přenosky

Příspěvek od JAPEX »

To si myslím, by přímo jsem přesvědčen, že by to bylo zajímavé! :idea:

Nicméně, do toho nejdu. Na "pokusy" jsem si právě pořídil ten Technics...kde to je velmi snadné a pohodlné. Ale SME se mi montovat nechce :-t
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Přenosky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Svet se tedy pravdu nikdy nedovi. Smutne :-| :lol:
Dieter Burmester
JAPEX

Re: Přenosky

Příspěvek od JAPEX »

Dieter Burmester píše:Svet se tedy pravdu nikdy nedovi. Smutne :-| :lol:

=))

...to je normálně psychologickej nátlak!
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Přenosky

Příspěvek od Dieter Burmester »

No rekni sam... mas snad neco lepsiho na praci, nez rozvrtat jiste perfektne nastavene SME rameno a potom to zase vsechno davat dohromady? :lol: Ja si tim dneska treba prosel :mrgreen:
Dieter Burmester
JAPEX

Re: Přenosky

Příspěvek od JAPEX »

Dieter Burmester píše:No rekni sam... mas snad neco lepsiho na praci, nez rozvrtat jiste perfektne nastavene SME rameno a potom to zase vsechno davat dohromady? :lol: Ja si tim dneska treba prosel :mrgreen:
=)) ...rozvrtat...lépe bych to neřekl!!!
Roman2

Re: Přenosky

Příspěvek od Roman2 »

JAPEX,
je to opravdu vynikající přenoska, ale nemůžeš ji hodnotit po 10 hodinách! Ze začátku asi prvních 20 hodin hraje dost mizerně a to hlavně na basech, kdy je slyšet pouze horní bas a výšky jsou zrnité a nevýrazné, ale dej tomu čas a po cca 50 hodinách se výsledek dostaví. :thumbup:
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Přenosky

Příspěvek od jupol »

JAPEX píše:
Dieter Burmester píše:No rekni sam... mas snad neco lepsiho na praci, nez rozvrtat jiste perfektne nastavene SME rameno a potom to zase vsechno davat dohromady? :lol: Ja si tim dneska treba prosel :mrgreen:
=)) ...rozvrtat...lépe bych to neřekl!!!
Veľmi príjemne a účelne strávené volné chvíle medzi sviatkami... :lol:
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
JAPEX

Re: Přenosky

Příspěvek od JAPEX »

Roman2 píše:JAPEX,
je to opravdu vynikající přenoska, ale nemůžeš ji hodnotit po 10 hodinách! Ze začátku asi prvních 20 hodin hraje dost mizerně a to hlavně na basech, kdy je slyšet pouze horní bas a výšky jsou zrnité a nevýrazné, ale dej tomu čas a po cca 50 hodinách se výsledek dostaví. :thumbup:
:thumbup: já vím...pouze jsem popisoval své nadšení :thumbup: a to nebyl test :-j

Benzka má dokonce v přiloženém manuálu zmínku o 50 hodinách rozehrání.
vasheg
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2018 18:42

Re: Přenosky

Příspěvek od vasheg »

Zdravim,
nechci zakladat nove tema a tak pisu sem..
Mam gramofon Lenco L-3808 a planuju vymenu prenosky. Vybranou mam AT95e (kvuli cene a taky moznosti pozdejsi vymeny chvejky za Shibatu)
Pomuzu si zvukove?
Jak je na tom tahle prenoska s prehravanim starsich, poskozenych desek?
Diky za odpoved..
JAPEX

Re: Přenosky

Příspěvek od JAPEX »

Ciao,

tak o možnosti výměny hrotu u AT95e za Shibatu nevím (krom DIY).
Shibata jde hlouběji do drážky, takže některým starým deskám to může pomoci, protože tak "hluboko" nejsou ohrané...

Ale je potřeba pečlivější a přesnější nastavení, tak že je spíše jiná otázka. A to, jestli to zvládne uváděný gramofon.
Navíc aktuální Shibata od AT je VM750SH a stojí cca 400,--€...a to je, myslím, jedna z nejlevnějších :-?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Přenosky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Osobne si myslim, ze vymena hrotu za Shibatu je vzhledem ke kvalite a potazmo i cene gramofonu prehnana uvaha. Jinak stari desky nemusi nic znamenat a mira poskozeni je taktez siroke tema. Obzvlaste v pripade, ze se bude nekvalita vylisku svadet na jeho stari.
Dieter Burmester
rOn
Příspěvky: 169
Registrován: 07 bře 2012 22:04

Re: Přenosky

Příspěvek od rOn »

AT-95 je podľa mňa adekvátna prenoska k Lencu a oproti sférickému hrotu v AT3600 to bude posun k lepšiemu. Je dobré dodržať nižšiu kapacitu kábla, čím kratší tým lepšie. Shibata hrot k AT95 od LPGear alebo Turntableneedles stojí cca 160 dolárov, čo na shibatu nie je veľa ale neviem či kvalita bude adekvátna gramcu.
Ja by som v podobnom prípade asi AT95 preskočil a šiel rovno do AT-100 alebo AT-120, zvuk AT-95 ma nikdy nenadchol, zato AT-100 sa mi celkom páčila. A i u rodiny AT-100 je dosť priestoru k upgradu hrotu.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Přenosky

Příspěvek od aretax »

Nikde tu nie sú spomenuté prenosky Transfiguration, ktoré majú asi jednoznačne najlepší pomer cena/výkon (čo ja síce neuznávam), ale hrajú naozaj fantasticky, a to aj základný model AXIA S. Ale už asi ani nebude potrebné o nich písať, ich "sláva" pravdepodobne aj končí ich konštruktérom, výrobcom aj predajcom v jednej osobe, ktorý buhužiaľ odišiel do "analógového neba". Kto túto prenosku vlastní, už sa jej asi nevzdá. Mne sa podarilo tento týždeň jednu dostať, a to Axiu S, vyrobenú po r. 2016. V tomto modeli sú skĺbené prednosti pôvodnej AXIE a následníka AXIA S (označenie ostalo - AXIA S). Ešte síce nie je rozohraná, ale napriek tomu z nej lezie niečo neuveriteľné.

R.I.P. Mr. Seiji Yoshioka
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Přenosky

Příspěvek od Yngwie »

aretax píše:Nikde tu nie sú spomenuté prenosky Transfiguration, ktoré majú asi jednoznačne najlepší pomer cena/výkon (čo ja síce neuznávam), ale hrajú naozaj fantasticky, a to aj základný model AXIA S. Ale už asi ani nebude potrebné o nich písať, ich "sláva" pravdepodobne aj končí ich konštruktérom, výrobcom aj predajcom v jednej osobe, ktorý buhužiaľ odišiel do "analógového neba". Kto túto prenosku vlastní, už sa jej asi nevzdá. Mne sa podarilo tento týždeň jednu dostať, a to Axiu S, vyrobenú po r. 2016. V tomto modeli sú skĺbené prednosti pôvodnej AXIE a následníka AXIA S (označenie ostalo - AXIA S). Ešte síce nie je rozohraná, ale napriek tomu z nej lezie niečo neuveriteľné.

R.I.P. Mr. Seiji Yoshioka
R.I.P. a ty užívej přenosku :thumbup: . Ty špičkové japonské přenosky mají něco do sebe a každá je jiná :thumbup:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Přenosky

Příspěvek od aretax »

To máš pravdu - každá je ručne vyrobená a teda každá je originál, aj kď má rovnaké označenie. Neexistujú 2 prenosky toho istého typu, ktoré by hrali rovnako. Ale ako sa rozohráva, ide z nej naozaj famózny zvuk. A to má nahrané asi 10 hod. Potom napíšem porovnanie s Ortofon Xpression. Zatiaľ iba toľko - nedá sa povedať, ktorá je lepšia, lebo každá je iná. Xpression je dynamickejšia, dôraznejšia na basoch, pričom basy sú nádherne čitateľné a vykreslené. Keď zahrá bas, vtlačí ma to do kresla. Axia je zas detailnejšia, ale menej dynamická. Viac sa mi páči na stredoch a výškach. Výšok je viac a sú detailnejšie. Zatiaľ iba toľko: Xpression by som preferoval na klasiku a orchestrálny jazz, Axiu na ostatnú hudbu. Uvidím, kde sa zvuk posunie po cca 50 hod. hrania.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky

Příspěvek od Frogyman »

Aretax
myslím, že u takovýchto přenosek se již nedá říct o některé, že je lepší než druhá. Já mám teď dvě TOP přenosky (Miyjima Kansui a Ortofon A95), ze kterých jsem si chtěl nechat jen tu "lepší", ale nakonec to vypadá, že doma zůstanou obě. Finální rozhodnutí ale udělám, až mi přijde objednaný Graham, zatím hraji jen s provizorním MS CF2.
Každá přenoska je totiž skvělá na něco jiného a vždy jsem "zamilován " zrovna do té, kterou na ramínko osadím... A95 je precizní, dynamická, vzdušná, má neskutečný prostor a je lepší na "komplikovanější" nahrávky, ale je méně tolerantní k těm špatným. Kansui má zase úžasné podání vokálů, nástroje mají větší tělo, na akustické nahrávky je to dokonalá volba, navíc je tolerantní i k horším nahrávkám...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Přenosky

Příspěvek od valderon »

Kluci, to už je opravdu konečná, ty vaše přenosky. Nikdy jsem takové přenosky neslyšel, natož srovnávat mezi sebou. Užívejte si tu hudbu, kterou vám to dává. Ani si neumím představit, jak hraje taková liga...
terahera

Re: Přenosky

Příspěvek od terahera »

Před pár lety bych si řekl,že tolik peněz za přenosku může dát jen "autocenzura" :shock: Dnes už to plně chápu a jen tiše závidím :smile:
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Přenosky

Příspěvek od valderon »

Terahera :
napsals to výstižně :smile:
Mě by ještě zajímalo srovnání takové top analogové větve s top cd, sacd- prostě top digitální větví.
Technici jistě hned namítnout, že to nejde. Ale posluchač, srdcař jistě chápe, jak to myslím.
Stejně jsem rád, že se s námi ještě nekdo ochotně podělí o takové zkušenosti. Kluci, diky!
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky

Příspěvek od Frogyman »

To srovnání je průser, nyní u mne zvuk stříbrných placek docela zaostává a vnitřně řeším, zda se s tím smířit, nebo koukat po nějakém TOP SACD přehrávači... Ale zatím to vypadá na smíření - po gramci je další na řadě upgrade beden...

valderon
tak tolik nemakej, zvolni a stav se :-). Půjčím ti domů na zkoušku i již šuplíkovou Shilabe :-).
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Přenosky

Příspěvek od aretax »

valderon píše:Terahera :
napsals to výstižně :smile:
Mě by ještě zajímalo srovnání takové top analogové větve s top cd, sacd- prostě top digitální větví.
Technici jistě hned namítnout, že to nejde. Ale posluchač, srdcař jistě chápe, jak to myslím.
Stejně jsem rád, že se s námi ještě nekdo ochotně podělí o takové zkušenosti. Kluci, diky!
To by bolo naozaj ťažké porovnávanie, pretože top analógová zostava je niekoľkonásobne drahšia, ako digitál. Pri rovnakých nákladoch rozhodne by som dal prednosť digitálu. Na vysvetlenie: za 10000€ sa dá kúpiť naozaj špičkový CD, SACD prehrávač, ale pri analógu je to iba začiatok (gramofón, prenoska, ramienko, kabeláž, predzosilňovač). To ani nepíšem o rôznych pokusoch a omyloch, ktoré nie sú lacné. Prenosku na vyskúšanie nikto nepožičia a aj keď si ju niekde vypočujem, tak to neznamená, že aj doma s ňou budem spokojný. Kúpte si takto napr. 3 prenosky po 2000€ a nikde nie je napísané, že ste si vybrali tú pravú. A cenu jedného špičkového CD prehrávača máte v šuflíku, lebo predať prenosku vôbec nie je jednoduché. Pritom nie vždy hrá pôvodné LP lepšie, ako remastrované CD.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Přenosky

Příspěvek od aretax »

terahera píše:Před pár lety bych si řekl,že tolik peněz za přenosku může dát jen "autocenzura" :shock: Dnes už to plně chápu a jen tiše závidím :smile:
Áno, je to tak. Ale málokto z nás si takú prenosku, resp. aparatúru kúpi "z voleja", teda naraz kompletne. Väčšinou si ju budujeme desiatky rokov. Niekto má hoby v hifi, iný v autách, niekto si buduje dom a nikdy ho nedokončí, lebo je to jeho hoby a stále niečo vylepšuje. Keď má niekto drahú zostavu, nemusí to znamenať, že je bohatý. Poznám ľudí, ktorí vlastnia Porsche a žijú z výplaty do výplaty, ale na miláčika nedajú dopustiť a stále ho vylepšujú. Ale v priebehu rokov, resp. desiatok rokov sa vždy niečo vymení za lepšie, drahšie a naraz to narastie. Viacerí (dnes už pamätníci) tu už písali, ako sme v komunizme začínali tuzexovými strojmi, stále sa niečo menilo, niekto niečo priniesol zo Západu, okamžite sa predávalo a zas kupovalo. A tak to ide dodnes. Výmenami síce človek stráca, ale vždy menej bolí doplatiť napr. 2000€, ako zaplatiť naraz 10000€. Kedysi dávno som začínal Tuzexovou Shure V75, V97, potom Ortofon MC10 atď. a po 30 rokoch mám Transfiguration Axia S.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Sandler
Příspěvky: 40
Registrován: 11 říj 2013 12:47

Re: Přenosky

Příspěvek od Sandler »

A co přenoska Mikro Benz - GOLD ,kdo sní má zkušenosti ?
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Přenosky

Příspěvek od jupol »

S Gold nemám skúsenosť, no vynikajúcu skúsenosť mám s nízko výstupnou ACE SL...:)

http://www.bm.rs/Micro%20Benz/Benz%20Mi ... 20Info.pdf
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Přenosky

Příspěvek od PGH »

Mám možnost koupit přenosku 2M Black starší asi 2 roky (nahrano asi 300-500h.) jakou cenu mužu nabidnout a jaky narust kvality zvuku mužu čekat proti stávajíci 2M Red? Diky
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Přenosky

Příspěvek od Dasta »

Za přenosku, která má naježděno kolem 500hodin bych nabídl maximálně čtvrtinu pořizovací ceny.
Porovnání 2m Black vs.2mRed je asi takové, že s2m Black budeš zvukově v úplně jiném zvukovém levelu.Jedná se o jednu s nejlepších mm přenosek na trhu vůbec, konkurovat jí můžou snad jenom nejvyšší modely mm přenosek od Regy.
2mRed je základní přenoska v řadě 2m, kde je potenciál mm systému jenom naznačen, u 2mBlack je system dotažen téměř k dokonalosti.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Přenosky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Cernou prenosku ber, ale novou. Tahle nabidka je uz za hranou.
Dieter Burmester
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Přenosky

Příspěvek od PGH »

Cena k jednání je 6, tak to je asi dost i když je to od slušného člověka a mela by vydržet kolem 2000 hodin, to bych měl už napořád, hraju tak 5 - 10 LP max za měsíc, zkusím navrhnout 4 a uvidíme.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Přenosky

Příspěvek od aretax »

Nedoporučujem v žiadnom prípade kupovať jazdené pneumatiky, ženy a prenosky. Nikdy nevieš, kto ich ako používal, ani koľko hodín. Stačí jedno zlé použitie a vštky spomínané "veci" sú v ri.i. Čo sa táka prenosky, stačí ju použiť jednu hodinu. Ak Ti spadne hrot na tanier, je po nej.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Přenosky

Příspěvek od pajuna »

Aretax
To vypada ze si jezdil v zivote same panny :!:
Kurna to musely byt zazitky :sad: :lol:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Přenosky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tvl =))
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Přenosky

Příspěvek od aretax »

pajuna píše:Aretax
To vypada ze si jezdil v zivote same panny :!:
Kurna to musely byt zazitky :sad: :lol:
To nie, ale nesmeli mať veľa "nabehané". V tomto prípade sa to dá poznať a na rozdiel od prenosky k tomu nie je potrebný mikroskop.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Přenosky

Příspěvek od YamahaMan »

pajuna píše:Aretax
To vypada ze si jezdil v zivote same panny :!:
Kurna to musely byt zazitky :sad: :lol:
:thumbup:
Pred 40. rokmi sa hovorilo - Vymenim ojazdeneho Pioniera za neojazdenu pionierku...
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Přenosky

Příspěvek od lidumil »

Nemáte někdo zkušenost s přenoskou AT 33Sa? Docela by mě zajímala, vzhledem k tomu, jak skvěle hraje AT 20SLa, čekal bych zase posun.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Odpovědět