Gramofon pro narocne

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

Ten Project je pro me nudnej a nezajimavej... I kdyz nepochybuju, ze to bude dobrej stroj.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Dieter Burmester »

No tak potom hodne stesti s revitalizaci Technicse :thumbup:
Dieter Burmester
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

No puvodne jsi hlasoval prave pro nej? Co te zlomilo? :)
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Dieter Burmester »

Hlasoval jsem pro Technics z nabidky Dual vs. Technics. Jinymi slovy...radsi ten Technics nez ten Dual. No ale jak jsem taktez napsal, evidentne ne kazdy si kupuje a vyber gramofonu podrizuje "zvukovemu projevu", pro nekoho jsou zkratka dulezite, ne-li dulezitejsi, i jine parametry. Takze pokud se ti chce tento kousek repasovat, tak si jej kup. Lepsiho zvukoveho vysledku vcetne lepsiho stavu vsak dosahnes koupi toho inzerovaneho Projectu. Nic vic v tom neni :smile:
Dieter Burmester
Roman2

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Roman2 »

Podle vzhledu se těžko hodnotí v jakém je ten Technics stavu, ale určitě nějaké ty mouchy asi mít bude. Aby se ti nakonec neprodražil. Jsou to, ale tvoje peníze, tak dělej jak myslíš.
Uvedu zde pár odkazů na nové gramofony v tvé cenové relaci, aby sis rozšířil obzory. Nicméně stále platí to co jsem napsal v mém předešlém příspěvku, že momentální nejlepší koupě je ten Pro-Ject a jak správně podotknul Dieter Burmester, za předpokladu, že je v dobrém stavu.

http://www.audiofriend.cz/analog/gramof ... sb-dc.html
http://www.audiofriend.cz/analog/gramof ... bon--.html
http://www.audiofriend.cz/analog/gramof ... mfort.html
http://www.audiofriend.cz/analog/gramof ... d-235.html
http://www.audiofriend.cz/analog/gramof ... mf-22.html
http://www.audiofriend.cz/analog/gramof ... a-rp1.html
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

Prave z toho mam trosku strach... Urcite se nejaka ta moucha najde. Jinak ja bych radeji asi gramofon s primym nahonem. Ty reminky, to neni nic pro me...:D
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Dieter Burmester »

Romix píše:Ty reminky, to neni nic pro me...:D
Jak vis? :lol: Reminek nasadis a to je vsechno. No ale jestli by te mel pohled na reminek znervoznovat...
Dieter Burmester
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

Spis vecne ho prehazovat...:)
Ramones
Příspěvky: 590
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Ramones »

..ještě jednou a naposledy, chceš-li dobrý gramec za relativně levné peníze, koukni se do inzerce na technics sl 3300.
Ve stavu skoro jako novém se dají sehnat kolem 5 000,- Kč ...alespoň já jej sehnal.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Dieter Burmester »

No to bych se nebal, ze budes mit mnoho placek na 45 rpm. Navic to lze resit i jinak nez prehazovanim remenu - i Project by to zvladnul. No ale vypadas rozhodnut pro direct drive, smele tedy do nej :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od fox »

Nechapu, proc chces poradit, kdyz si neustale stojis za svym. :crazy:
Ten Technics se mi zda jako stara obehrana klebeta.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od fox »

Taky si myslim, kdyz se divam na tvoje fotky, ze prvni majitel po devastaci pristroje na diskotekach, jej odlozil do sberneho dvora. Druhy majitel ho tam vyhrabal a snazi se ho prodat. Tomu odpovida i to, ze nema aparat , na kterem by ho vyzkousel.
Naposledy upravil(a) fox dne 25 črc 2016 22:35, celkem upraveno 1 x.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od aretax »

Píšeš o nejakých "oděrkách" ? Podľa mňa je to šrot.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

No udajne ho uz 2 roky nepouziva, ale prej funguje vyborne :D Nicmene bych ho nekoupil, dokud bych nevedel, ze je vse ok. Prej na diskotekach pouzivanej nebyl, jen prej na takovyto "domaci trenovani" :D

aretax: No podle vzhledu nebyl nijak poskozen. Opravdu jen par oderek. Na inzeratech uz jsem videl daleko horsi potvory...
Bond 007 alias Monte

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Měl by se změnit název téma, na gramofon pro nenáročné :smile:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1252
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od lidumil »

Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

Bond 007 alias Monte píše:Měl by se změnit název téma, na gramofon pro nenáročné :smile:

Pripadne ti, ze je to se mnou tak jednoduchy? :D Jestli jo, tak diky...:D
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od fox »

Romix píše:
Bond 007 alias Monte píše:Měl by se změnit název téma, na gramofon pro nenáročné :smile:

Pripadne ti, ze je to se mnou tak jednoduchy? :D Jestli jo, tak diky...:D
Jak říkala moje babička : " Chytrému napověz, hloupého šťochni. " Já bych doplnil na kopni. :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Dieter Burmester »

lidumil píše:A co něco takového : http://www.ebay.de/itm/222182243843?_tr ... EBIDX%3AIT ?
Už jen kvuli toho clampu bych to bral :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Frogyman »

Romix píše:No udajne ho uz 2 roky nepouziva, ale prej funguje vyborne :D Nicmene bych ho nekoupil, dokud bych nevedel, ze je vse ok. Prej na diskotekach pouzivanej nebyl, jen prej na takovyto "domaci trenovani" :D
Project :thumbup:
A pokud Technics, tak zkus tento inzerát http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... -technics/, vypadá líp a bude určitě možnost vyzkoušení...
Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

fox píše:
Romix píše:
Bond 007 alias Monte píše:Měl by se změnit název téma, na gramofon pro nenáročné :smile:

Pripadne ti, ze je to se mnou tak jednoduchy? :D Jestli jo, tak diky...:D
Jak říkala moje babička : " Chytrému napověz, hloupého šťochni. " Já bych doplnil na kopni. :lol:

Ty budes evidentne ten "chytrej" ze? :D Takovych mistru sveta beha vsude hodne... Tady ta situace neni o chytrosti a oblbosti. Spis je to o zkusenostech. Existuji veci, kterym zase treba rozumim vice ja a tam zas nekomu poradim. Nicmene kdyz nekomu radim, tak se nepovysuju a nemyslim si o tom druhem, ze je hloupy. Kazdy rozumime necemu jinemu. Premyslim, jestli takovou prasecinu, co jsi napsal, vubec napise dospely, normalne myslici clovek...
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Dieter Burmester »

:!: TENTO PRISPEVEK NENI ADRESOVAN :!:

Ja jsem si vsimnul takove veci a sice, ze na spouste ruznych for jsou vznaseny dotazy, ale nikoliv za ucelem prijmu nejake te rady. Tazatel si chce pouze nechat potvrdit svou myslenku a kdyz jini diskuteri navrhnou alternativy, tazatel to obvykle nese dosti tezce, nebot ta myslenka, kterou si uz nejaky cas houpe a potrebuje ji vlastne jen posvetit, je nabourana jinymi navrhy. To pak vede ke zmene nejprve mileho chovani smerem k mene milemu chovani a rovnez i radci zmeni svuj pristup k tazateli a prvotnimu dotazu. No a to je vse :lol:
Dieter Burmester
RedBaron
Příspěvky: 270
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od RedBaron »

:clap:
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od fox »

Dieter Burmester píše::!: TENTO PRISPEVEK NENI ADRESOVAN :!:

Ja jsem si vsimnul takove veci a sice, ze na spouste ruznych for jsou vznaseny dotazy, ale nikoliv za ucelem prijmu nejake te rady. Tazatel si chce pouze nechat potvrdit svou myslenku a kdyz jini diskuteri navrhnou alternativy, tazatel to obvykle nese dosti tezce, nebot ta myslenka, kterou si uz nejaky cas houpe a potrebuje ji vlastne jen posvetit, je nabourana jinymi navrhy. To pak vede ke zmene nejprve mileho chovani smerem k mene milemu chovani a rovnez i radci zmeni svuj pristup k tazateli a prvotnimu dotazu. No a to je vse :lol:
To se přesně hodí na zakladatele tohoto vlákna. Já osobně bych mu už neradil. Ať si koupí, co se mu líbí a neotravuje na highend fóru. Tady je každá rada zbytečná.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od fox »

Romix píše:
fox píše:
Romix píše:

Pripadne ti, ze je to se mnou tak jednoduchy? :D Jestli jo, tak diky...:D
Jak říkala moje babička : " Chytrému napověz, hloupého šťochni. " Já bych doplnil na kopni. :lol:

Ty budes evidentne ten "chytrej" ze? :D Takovych mistru sveta beha vsude hodne... Tady ta situace neni o chytrosti a oblbosti. Spis je to o zkusenostech. Existuji veci, kterym zase treba rozumim vice ja a tam zas nekomu poradim. Nicmene kdyz nekomu radim, tak se nepovysuju a nemyslim si o tom druhem, ze je hloupy. Kazdy rozumime necemu jinemu. Premyslim, jestli takovou prasecinu, co jsi napsal, vubec napise dospely, normalne myslici clovek...
Vážený pane.
Už jste dostal rad od zkušených majitelů gramofonů víc než dost a stále melete svou. Já nejsem zvyklý takto reagovat, ale když čtu Vaše příspěvky, nemohl jsem jinak.
Ten gramofon, který nám ukazujete na obrázcích je stará obehraná šunka, která nemá skoro žádnou hodnotu. Já bych ho nechtěl ani zadarmo, protože repase by určitě nastála málo peněz a byl by to pořád starý krám. Píšu to proto, že mám nemalé zkušenosti se sběratelstvím vintage přístrojů a s nimi jsem si už něco zažil.
Pokud Vám tato rada nestačí, nebo se Vám moje sdělení zdá arogantní, klidně si jej kupte a hned se přihlaste na nějaké bastlířské fórum, kde můžete žádat o rady na jeho opravu.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Vlado222 »

Zabáva sa. Prču si z vás všetkých robí. Čo to nevidíte?
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

Panove, ja na zacatku tematu napsal jake gramofony se mi vylozene nelibi. Jsou to shodou okolnosti prave Project, ktere mi tu neustale velka vetsina z Vas predsouva. Nemuzu za to, proste designove mi nejsou zrovna srdci blizke. Z kazde rady si samozrejme neco vezmu, ale finalni rozhodnuti je na me. Cenim si kazde rady, krome prispevku, ktere jsou urceny pouze na to, aby nekoho zesmesnily, nebo urazili, viz pan mistr sveta fox. Veci se daji vyjadrit i slusne... Nejsem typ cloveka, ktery vleze na forum, ktere je logicky plne jak mistru v oboru, tak "autocenzura", kteri se jako mistri pouze potrebuji citit, aby odkyval prvni prispevek a sel si to hned koupit.

Pan fox zrejme neni zvykly, ze se jeho neslusne chovani nekomu nelibi. Uvedomte si prosim, ze ja se do teto chvile s Vami bavil slusne. Ale rozhodne takove chovani nestrpim jak nekde ve spolecnosti, tak na internetove diskuzi. Myslim si, ze tohle by jste si pri osobnim kontaktu nekde mimo "internetovy svet" nedovolil.
Bond 007 alias Monte

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Chlape nikdo Tě neuráží, většina radí dobře, když chceš ojeté a ještě DJ tak si ho kup. Chceš gramofon pro náročné, tak tady je jeden z mnoha a co dál :crazy:

hero1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

fox píše:
Romix píše:
fox píše:
Jak říkala moje babička : " Chytrému napověz, hloupého šťochni. " Já bych doplnil na kopni. :lol:

Ty budes evidentne ten "chytrej" ze? :D Takovych mistru sveta beha vsude hodne... Tady ta situace neni o chytrosti a oblbosti. Spis je to o zkusenostech. Existuji veci, kterym zase treba rozumim vice ja a tam zas nekomu poradim. Nicmene kdyz nekomu radim, tak se nepovysuju a nemyslim si o tom druhem, ze je hloupy. Kazdy rozumime necemu jinemu. Premyslim, jestli takovou prasecinu, co jsi napsal, vubec napise dospely, normalne myslici clovek...
Vážený pane.
Už jste dostal rad od zkušených majitelů gramofonů víc než dost a stále melete svou. Já nejsem zvyklý takto reagovat, ale když čtu Vaše příspěvky, nemohl jsem jinak.
Ten gramofon, který nám ukazujete na obrázcích je stará obehraná šunka, která nemá skoro žádnou hodnotu. Já bych ho nechtěl ani zadarmo, protože repase by určitě nastála málo peněz a byl by to pořád starý krám. Píšu to proto, že mám nemalé zkušenosti se sběratelstvím vintage přístrojů a s nimi jsem si už něco zažil.
Pokud Vám tato rada nestačí, nebo se Vám moje sdělení zdá arogantní, klidně si jej kupte a hned se přihlaste na nějaké bastlířské fórum, kde můžete žádat o rady na jeho opravu.
Ano líšáku, napsal jsi to pěkně a od srdce hifisty :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
DinosaurJr
Příspěvky: 56
Registrován: 13 dub 2012 21:31

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od DinosaurJr »

Ber RPM 1 Carbon, eskový carbonový ramínko, mechanicky jednoduchý bezproblémový, fungl nový se zárukou, za ty prach je to bezva koupě !
Vypadá jak vypadá. Někomu se líbí někomu ne. Buď rád že není citronový nebo růžový. Důležité je jak umí hrát! A když mu dáš to co chce (a ne to co chceš ty, např. že není místo apod.) tak je to výborný gramofon (za ty prachy).
Jaký máš předzesilovač ? Jakou chceš vlastně přenosku a kolik za ni chceš dát ? Pokud málo, tak nemá cenu hnát cenu gramofonu Up jako v případě Technics. Je lepší si pořídit vyrovnanou sestavu.
Téměř "každý" "čtvrtek" "novou" LP ♪♫♪
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

No popravde, kdyz mi to tady vsichni doporucuji, tak uz nad tim taky zacinam uvazovat...


Neco z tohodle bych mozna i vyzkousel:

1) http://www.luxusni-elektronika.cz/pro-j ... -red-d5789
Tenhle vypada pekne docela.

2) http://www.luxusni-elektronika.cz/pro-j ... -red-d6150
Tento taky...je o neco lepsi, ale ten bilej talir - nic moc

3) http://www.luxusni-elektronika.cz/pro-j ... -red-d2792

4) http://www.luxusni-elektronika.cz/pro-j ... erny-d7076


Koukal jsem na ne na youtube a neni to od pohledu az zas tak spatny...
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od PavelDosko »

bez urazky ... vis vubec co chces ?
neni placka, neni highend
efičák
Příspěvky: 661
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od efičák »

Romčo nedej se zviklat ! Drž se svýho úmyslu . :-)

Nevím, zda jsi připravený na prkýnko z MDF a na něm prosté upnutí přenosky. Což je vlastně celá řada Debut a nahoru.

Eskové ramínko, SME headschell a světýlka. Nekompromisní váha a pohodlí ovládání.
Nedej se zmanipulovat hifistama. Jo a třeba DJ přenoska Stanton, hraje parádně i s kulovým hrotem.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

PavelDosko píše:bez urazky ... vis vubec co chces ?
Kdybych presne vedel, co chci, tak nelezu na forum nechat si poradit...

Ted taky bez urazky... Tohle je tvuj druhy komentar v tomto vlakne, ktery je absolutne zbytecny. Poprve jsi tady radil u gramofonu za cca 20 000, ze z druhe ruky za tuhle cenu dostanes podstatne vic. Pavle, ja o tve rady nestojim, nic ve zlem, vazne. Ani o tve vyznamove prazdne komentare. Diskutuj doma a nebo bez do hospody, ja na tohle vazne nemam cas. Ja rad diskutuji s lidma, co maji zajem o necem vecne diskutovat. Diky za pochopeni.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od PavelDosko »

vecne muzes diskutovat o necem o cem aspon neco vis, a nezlob se, vis o tom presne nic, sbohem
neni placka, neni highend
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

PavelDosko píše:vecne muzes diskutovat o necem o cem aspon neco vis, a nezlob se, vis o tom presne nic, sbohem

jeste jsi tady nic nepredvedl, takze napodobne... (*)
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od fox »

Nevím, proč se urážíš. Ty jsi tady vlezl pouze z dotazem na gramofon. Tak se, prosím tě, chovej slušně a odměřeně a buď rád, že ti má snahu někdo z nás odpovědět.
Toto je HighEnd fórum, kde se řeší o něco kvalitnější přístroje, než si chceš koupit ty. Proto se nediv, že ti tvůj vysněný nákup někdo z nás vymlouvá a nabízí jiný přístroj než DJ gramofon.
Pokud se ti tady nelíbí, přihlas se na jiné fórum, kde řeší podobné otázky jako ty.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1252
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od lidumil »

A co takhle Ti, které uráží, nebo kterým vadí Romixův přístup, jej budou ignorovat a nebudou psát nesmyslné hámoty a urážky? Vlákno se pročistí od osobního napadání a zůstanou jen věcné příspěvky? No flame - Peace
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

lidumil píše:A co takhle Ti, které uráží, nebo kterým vadí Romixův přístup, jej budou ignorovat a nebudou psát nesmyslné hámoty a urážky? Vlákno se pročistí od osobního napadání a zůstanou jen věcné příspěvky? No flame - Peace

:thumbup: ^:)^ :thumbup:


Je to pravda...z me strany to tedy bude stejne. Budu radeji reagovat jen na normalni komentare a ne na posmesky a urazky. Hadat jsem se sem neprisel.
Odpovědět