Slayers

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: Slayers

Příspěvek od PavelN »

Ještě jsem si uvědomil, že SV 234 má přímý vstup do výkonové části. Lze jít tak předřadit externí předzesilovač a experimentovat se zvukem. Já jsem ji slyšel s předřazeným Vincentem SA - 94

http://www.hifionline.cz/zesilovace/pre ... zesilovac/

Byl to docela posun ve zvuku z hlediska přibyvších detailů, vzdušnosti reprodukce a prostorovosti.
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
MartinSt4
Příspěvky: 19
Registrován: 27 říj 2012 16:41

Re: Slayers

Příspěvek od MartinSt4 »

Byl jsem ve stejné situaci, CDS4, SV232,M102. Naskytl se mi prodej zesilovače, taky jsem zvažoval jestli 234, nakonec jsem zvolil dělený systéím SA94+SP994. Je mi jasné, že rozdíl v ceně je oproti 234 významný, ale myslím, že tato kombinace u mně dlouho vydrží.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

To si to vyřešil razantně a nejlíp, na to ale teď nemám dech :mrgreen:
Nicméně myslím že to čekání s 234 bude poměrně příjemný, alespoň teď ze začátku nežli uši přivyknou.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
MicroSeiki
Příspěvky: 57
Registrován: 25 říj 2011 23:50

Re: Slayers

Příspěvek od MicroSeiki »

Teď se objevila jedna SV238 v inzerci:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... highlight=
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Slayers

Příspěvek od pajuna »

Jak tady hosi sleduji tuto diskuzi o moznostech, financnich moznostech, zvuku a kombinacich, neda mi to abych se nepripomenul s moznosti, ktera je u mne, myslim za slusnou cenu. Prodej deleneho Vincenta SP993 + SA93+ vyssi tridy nez je 234 i 238, pripadne s bednami, pripadne s CDP, nebo i jinak dle dohody. Lidem z oblasti HEF s moznou slevou.
viewtopic.php?f=33&t=1621
V pripade dotazu volejte.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
horal
Příspěvky: 31
Registrován: 15 říj 2011 06:48

Re: Slayers

Příspěvek od horal »

Ahoj Jirko,tak mi dnes dorazil transport M2 Tech Two a s tím Vinckem Dac 1 to JE DOSLOVA NÁŘEZ :thumbup: :thumbup: .
Mo cdíky za umožnění poslechu u Tebe,byl to pro mě lehčí výběr.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Chtěl bych doma vyzkoušet integráč od Luxmana ???
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak nějak si kladu otázku jestli jsou všichni hifisti též zahrádkáři a nebo proč je tady poslední dobou tak mrtvo?
Ještě tak hezky není.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 127
Registrován: 03 lis 2011 12:20
Bydliště: Praha

Re: Slayers

Příspěvek od šeďour »

Většina hifistů je v poslední době na sousedním fóru, protože teď se tam řešej hlavně kabely a jejich přínos ke zvuku.
A taky se tam probíraj digitální zesilovače, zesilovače třídy A, reposoustavy se zvukovodem a další hájendový temata.

Tak asi tak.
Audio mini PC, napájení iFi, DAC Topping D30 PRO, zesilovač HEGEL H300, NextWaveSS PK Audio, reprokabel Kabelguru Reptilian Silver, XLR kabel Kabelguru Ultra
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak od včerejška už vím že metálek bez subwooferu není to pravé. Užívám si to a to velmi. Mám tušení že přibude ještě jeden. Teď ještě dokonale nastavit.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Yngwie »

Hurá .... aspoň někdo :thumbup: Já mám dobrý subwoofer na jiné věci než metal. Dobře nastavit ovšem znamená dny práce a v případě nového subwooferu je to na začátku řehole než se trošku uvolní v projevu.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Mark Levinson »

slayers píše:Tak od včerejška už vím že metálek bez subwooferu není to pravé. Užívám si to a to velmi. Mám tušení že přibude ještě jeden. Teď ještě dokonale nastavit.
Slayersi,
jak se to projevuje zvukově? Jedná se zvýšení množství basové složky nebo subwoofer chodí níž?
U stojanových repro doplnění sestavy o subwoofer chápu nejlépe o dva, ale u dospělých sloupovek s 8" basákem si myslím, že to nemůže být třeba. Je to jen můj názor, nemám vyzkoušeno, proto se ptám jestli jsi měl v poslechovce málo basů?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Yngwie »

Mark Levinson píše:
slayers píše:Tak od včerejška už vím že metálek bez subwooferu není to pravé. Užívám si to a to velmi. Mám tušení že přibude ještě jeden. Teď ještě dokonale nastavit.
Slayersi,
jak se to projevuje zvukově? Jedná se zvýšení množství basové složky nebo subwoofer chodí níž?
U stojanových repro doplnění sestavy o subwoofer chápu nejlépe o dva, ale u dospělých sloupovek s 8" basákem si myslím, že to nemůže být třeba. Je to jen můj názor, nemám vyzkoušeno, proto se ptám jestli jsi měl v poslechovce málo basů?
Otázka byla Slayerse, ale zkusím přidat také svou zkušenost. Subwoofer, pokud je opravdu špičkový, tak posunuje reprodukci mnohem dále i u takových reprosoustav jako jsou Tvé Focaly. Slyšel jsem, co udělá DB-1 spojená s 800 Diamond a je to znát. Je to dáno také tím, že máš dedikovaný zesilovač (např. 1000W) pouze pro spodní frekvence. Problém je ovšem naladit vše tak, aby sub nebyl slyšet a aby skutečně poskytoval extenzi dolů a nikoli zvýraznění. Chce to zkušenost a hrát si (mít alespoň v základu upravenou poslechovku). U regálů je největším a nejslyšitelnějším rozšíření zvukové scény, kdy slyšíš, jak nahrávka více dýchá a nástroje dostanou tělo. Třeba Accordo se s dobrým subem se posunou vysoko nad všechny sloupky v zaplatitelných sférách. Jediné dilema, které mám je, jestli je lepší mít jeden špičkový sub typu DB-1/Velodyne DD+ nebo dva menší levnější.
Odar

Re: Slayers

Příspěvek od Odar »

slayers --> Prezradis aj model?
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak subík mám 10" a je to s ním všechno uplně jinak nežli bez něj. Nechtěl jsem ho zkoušet kvůli basu ale přišla mě moje muzika málo razantní, něco až neposlochatelné.
Na akustiku a věci měkčí, třeba Sting, Springsteen, Stevens nebo Laurie atd. jsem ho ani neměl v plánu používat, jenže ono to hraje všechno jinak.
Dá se říct že o něm snad ani nevím ale najednou je prostor jinde, jestli se ulevilo bednám nebo nevím ale středy jsou krásně neukřičený takový pohodový a přibylo spousta detailu v nižších tónech, no prostě :thumbup: .
Člověk si užívá jak basa pracuje s bubnem.
Prostor nejen předozadní ale pravolevej je jak bych to řek, takovej přesnější.
Jak to tak čtu tak tady bájím ale jsem fakt u vytržení.
Včera když jsem poslechl Metallicu-černou 24/96 to byl masakr, Nothing.lahůdka, už z toho nebyl odrhlej cajdák ale lahoda hudba.
Jo ještě děsný rozdíly v kabelech, zkoušel jsem troje a pokaždý rozdíl, děsnej. Oni teda byli cenově dost od sebe.
Už končím nebo si budete myslet že sem prdlej :D
Ale jestli má někdo rady k nastavení, budu rád.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Odar

Re: Slayers

Příspěvek od Odar »

slayers píše:Tak subík mám 10"
15tku si radsej nepoziciavaj, lebo by si mal zas chrobaka v hlave :mrgreen: Nech ti to hra :cool:
Eddie50
Příspěvky: 6
Registrován: 01 úno 2014 17:10

Re: Slayers

Příspěvek od Eddie50 »

moc prosím o vysvětlení laikovi:
co znamená Předozadní a pravolevej ??
je také zadozadní a levopravý ?????
znám černou Metlu-nějak tomu nerozumím.
mohu se ještě zeptat na přesný typ toho subu/také mám rád metal.
děkuji
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Mark Levinson »

Slayersi,
díky za odpověď, ať Ti to hraje :thumbup:.

Yngwie,
jak píšeš, problém je to někdy sladit tak, aby to bylo pro poslech špičkové. Někdy je to doslova neřešitelný oříšek.
Další faktor je, že většina lidí si ptačí budky kupuje z nedostatku prostoru nebo z důvodu akustických problémů v poslechové místnosti, tak potom toto řešení nedává smysl, ale pokud se vše podaří a posluchač je spokojen, tak OK.
Já osobně bych raději BW 800 a bez sub., ale proti gustu......
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Slayers

Příspěvek od Dieter Burmester »

To reseni dava smysl, kdyz si koupis subik s room korekci. Ale nesmis to mit v extremne akusticky nevlidnych prostorech, to uz pak opravdu nepomuze nic. Nicmene i tak jsem radsi priznivcem "klasickeho" reseni.
Dieter Burmester
Odar

Re: Slayers

Příspěvek od Odar »

Korekcia izby sa da spravit aj cez Foobar. Staci kupit mikrofon, zmerat v REW, vygenerovat korekcnu krivku . . .
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Yngwie »

Mark Levinson píše:Slayersi,
díky za odpověď, ať Ti to hraje :thumbup:.

Yngwie,
jak píšeš, problém je to někdy sladit tak, aby to bylo pro poslech špičkové. Někdy je to doslova neřešitelný oříšek.
Další faktor je, že většina lidí si ptačí budky kupuje z nedostatku prostoru nebo z důvodu akustických problémů v poslechové místnosti, tak potom toto řešení nedává smysl, ale pokud se vše podaří a posluchač je spokojen, tak OK.
Já osobně bych raději BW 800 a bez sub., ale proti gustu......
Já mám ptačí budky kvůli tomu, že je hraji na středních a nižších hlasitostech, kde jsou velké bedny jako B@W 800 totálně mrtvé (nehledě na to místo - 24m2). Velké bedny v naprosté většině neumí hrát potichu (až na výjimky). Až budu mít finálně vybrán subík a doladěno jsi zván na poslech. :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Slayers

Příspěvek od Dieter Burmester »

Odar píše:Korekcia izby sa da spravit aj cez Foobar. Staci kupit mikrofon, zmerat v REW, vygenerovat korekcnu krivku . . .
Jasne, a kdyz si pustim vinyl, tak to ten Foobar udela jak?
Dieter Burmester
Odar

Re: Slayers

Příspěvek od Odar »

Nijako. Ale Slayers kolotoc nema, takze ho to trapit nemusi :roll:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Slayers

Příspěvek od Dieter Burmester »

Yngwie píše:Až budu mít finálně vybrán subík a doladěno, jsi zván na poslech. :thumbup:
Zajdi si znovu poslechnout DB-1 + Accordo (vis kam). Uz je poradne vygajdany :lol: A rovnou to muzes znovu nastelovat pomoci mikraku, neb ten ztraceny bazmek uz pry dorazil :D
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Slayers

Příspěvek od Dieter Burmester »

Odar píše:Nijako. Ale Slayers kolotoc nema, takze ho to trapit nemusi :roll:
To mozna nema, ale co zatim neni, to muze byt :roll: A protoze posloucha metal, tak tim spise by mel o tomto zdroji uvazovat ;)
Dieter Burmester
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Viktore ono 8" je na masáž vnitřních orgánů málo.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Slayers

Příspěvek od johny52 »

Nebylo by čistě teoreticky smysluplnější šetřt na novej zesilovač,kterej by z těch sloupů vyždímal víc?
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Yngwie »

S lepším zesilovačem přibude kontrola a rychlost, prostorovost ale nikoli další oktáva na spodku k dobru. :mrgreen:
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Slayers

Příspěvek od johny52 »

Tak s tím si dovolím nesouhlasit z vlastní zkušenosti.Vincent vs Marsh,Vincent vs preamp Pass labs ^:)^
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Zkousel jsem predzesilovace, konce, bylo to trochu lepsi ale woofer to je neco jinyho. Nemyslim ze by nejakej zesik dokazal tohle.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Slayers

Příspěvek od Dieter Burmester »

johny52 píše:Tak s tím si dovolím nesouhlasit z vlastní zkušenosti.Vincent vs Marsh,Vincent vs preamp Pass labs ^:)^
O tom, ze by nejaky zesilovac vykouzlil dalsi oktavu na spodku (jak pise Yngwie), lze pouze a jen pochybovat ;)
Dieter Burmester
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Slayers

Příspěvek od johny52 »

Sory,já nemyslel zrovna oktávu,ale spodky který dobrej zesilovač dokáže ze solidních beden dostat a který mi plně dostačujou.Možná to je i tím,že jich až zas tak moc nepotřebuju.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Slayers

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak s tim uz se souhlasit da, o tom se presvedcila urcite spousta hifistu :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Slayers

Příspěvek od lubin »

K tomu tématu jestli stačí 8 palcové basáky nebo ne přikládám měření jedněch sloupovek s osmipalcema "s" a "bez" subwooferu reálně z poslechového místa. Sub byl pečlivě vyladěn a ustaven (cca.4hodinky hraní si včetně mnoha měření). Subík byl tento: SUB 600 Dynaudio. Modrá křivka je ze subem.
subwoofer vs bez mini.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od vitek »

lubin píše:K tomu tématu jestli stačí 8 palcové basáky nebo ne přikládám měření jedněch sloupovek s osmipalcema "s" a "bez" subwooferu reálně z poslechového místa. Sub byl pečlivě vyladěn a ustaven (cca.4hodinky hraní si včetně mnoha měření). Subík byl tento: SUB 600 Dynaudio. Modrá křivka je ze subem.
Omlouvám se, ale v grafech se nevyznám. Můžeš mi prosím, ty "nudle" přeložit..., nebo aspoň co je výsledkem. Dík
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Slayers

Příspěvek od lubin »

Vítku, já bych tipl, že z těch nudlí určitě něco vyčteš. Ve vlákně nastala menší polemika o tom, zda stačí osmipalec, či ne. Já přikládám pouze něco k zamyšlení. Netvrdím to, ani ono. Jistě, jinde bude graf vypadat jinak. Navíc Dyn 600 (stejně jako DYN 500, pokud ho ještě máš), nemá korekci akustiky místnosti, tudíž je možné, že s jiným subem opatřeným touto fičurinkou, by byl výsledek o něco "lepší".
Měření hovoří o tom, že subík pomohl trochu vyrovnat rozdíly v propadech a zabral navíc cca. od 28Hz dolů. Vše co je na obrázku, bylo i slyšet, nicméně to "vylepšení" , alespoň v tomto případě za danné peníze, nestálo. Rozdíl na většině muziky byl ve skutečnosti pro ucho na pocit malý. Nicméně v případě poslechu metalových nářezů při vyšší hlasitosti si dovedu představit nastavení subu tak, aby bylo spodní pásmo mírně zvýrazněno nad ostatním a dostatek zábavy při této muzice je zaručen. Jinými slovy, bez subu tohoto nedocílím (a nebo ano , ale za úplně jiných okolností a s velkým množstvím kompromisů), které při slušně udělané akustice, jako Slayers má, nelze akceptovat. V daném případě, kde se sub měřil (na obrázku grafu) se došlo k závěru, že subík není nutný. Alespoň tedy nepřináší takové vlastnosti, které by byly adekvátní. No a to je také v tomto případě výsledek, cheš-li . Jinak nejsem obecně odpůrcem sbw, naopak.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Fous
Příspěvky: 120
Registrován: 29 pro 2010 08:09

Re: Slayers

Příspěvek od Fous »

Ahoj, nechci dělat nějaké rozbroje, ale podle toho měření to vypadá že stál sub někde u hlavních beden, proto že má v podstatě stejný průběh jako hlavní repro. Podle vlastní zkušenosti mám vyzkoušeno, že se musí se subem pochodovat po místnosti a hledat místo s co nejrovnějším průběhem v co nejširším pásmu a teprve potom ho pomocí hlasitosti a fáze sladit s hlavními reproduktory. Toto samozřejmě nejde bez nějakého měření. Pokud má sub manuální room korektor je to samo ještě lepší. Za sebe říkám objem ani plochu ničím nenahradíš. Proto 18" je to pravé :thumbup: . Se subem poslouchám už několik let a alespoň u mne to bez něj není ono a to jak na stereo tak i multikanál. Zdravím Fous
Odar

Re: Slayers

Příspěvek od Odar »

lubin --> Zaujimave je, ze ten sub vyrobil na 30 Hz riadnu "dieru", ktora bola bez neho "kvazi OK".
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Slayers

Příspěvek od lubin »

hm...tak, tak. A toto bylo nejlepší měření. V muzice bývají právě spíše kmitočty kolem 30Hz, než pod 25Hz a tak paradoxně, i když to znělo ze subem celé "vyrovnaněji", tak ten zdvih bez něj na 30Hz mě trochu chyběl. Jo, důraz na úplným spodku (tedy pod 25Hz) to dostalo pěknej, ale to už mě zase až tak nechybělo. Takže kdybych se někdy prostě rozhodl, že chci fakt bez poklesu od 20Hz, tak půjdu buď do větších sloupů (jistě s větším basákem), co to takhle umí, nebo do subu, kterej můžu opravdu dobře naladit (např. Velodyne DD18+). Tož tak. Fous....to měření se subem musí být "podobné" i kdyby byl subík jinde, páč je měřené z jednoho místa (vliv místnosti), kdyby bylo výrazně jiné, tak není dobře nastavený. Sub je tam přeci proto, aby přidal energii tam, kde již Front speakers nestačí. V tomto případě to mělo být pod 28Hz. Jsem pro zachování relativně "rovné cháry" i při použití subu. Jinak každý soudruh, jiný vkus. I tak je měření v basovém pásmu bez subu +-7dB a ze subem +-6dB (přibližně, nebrat mě prosím doslovně).
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Dovedu si predstavit reseni s bednama s deseti palcem a Lubine vis ktere ale v soucasne dobe je to pro me moc velky orisek.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Odpovědět