NavrátilAudio

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Ahoj vsichni!

Burmestr - mineno clen fora, by me asi stale nicil pobidkami ;) , kdybych nenapsal par radku o navsteve studia, tak jdu do toho.
Bane, napsal bych i tak, protoze navsteva u Valdy je vzdycky pro me potesenim. Nejsem spisovatel, ani nebudu vymyslet mnoho slov, ale par radku a subjektivnich dojmu uvedu.

Byl jsem nekolik dnu na Morave a pro Havirov jsem si vybral super termin minuly patek, kdy teplota venku byla slusne pres 30stupnu C, a u Valdy ve studiu nebyla o moc nizsi. Oba jsme tento hendikep s vypetim sil prekonavali, stridave take s pomoci ventilatoru a dobre nalady.

Mym hlavnim cilem byl poslech Franco Serblin Accordo s integrovanymi Luxmany, pripadne s Burmestrem.

Poslouchal jsem CD a SACD na CDP Luxman D-05, zapojeno tusim ze pres XLR Neyton Frankfurt stridave do zesilovacu Luxman 505uX (AB) a Luxman 550AX (A), reprokabely Crystal Cable Piccolo, Franco Serblin Accordo.

Jiz prvni tony s AB-ckem me davaly najevo, ze jsem tady spravne a nebudu se potit zbytecne. Otevreny, detailni, presny, muzikalni, neagresivni projev teto kombinace se mi libil cim dal vice. Pri prehazovani CD jsem stale cekal, ze prijdou okamziky, ktere Serbliny nezvladnou. Dokonce ani pri Porcupine Tree a par kouscich z alba Deadwing jsem nenabyl tohoto dojmu. Samozrejme klasiku nemohou zahrat s tim objemem jako sloupove bedny, ale drajv tam proste je. Velice rychle me zaujaly basy podavane tak mrnavymi regalky, stavnaty, rychly a na regaly hluboky bas jdouci od 40Hz. Prostor a muzikalnost sestavy byla opravdu skvela :thumbup: .

Par skladeb jsem poslouchal taky s ackovym integracem. Zvuk je dle meho jemnejsi, mekci, plnejsi, vice pohody, ale mene drajvu. Pro jazz a akustiku pro nekoho mozna lepsi, ale rockova muzika uz nemela pro me takovy smrnc.

Ja jsem si udelal zaver pouze pro sebe a ten je zavisly na rozlicnosti muziky, kterou posloucham, od akustiky, new age, lehci jazz, pres art a hadr rock ke klasice. Z tohoto duvodu se mi libi vice ABcko z duvodu vetsi univerzalnosti, cimz ale nemuzu rict ze by Acko bylo nejak horsi, zdaleka NE, jen je jine.

Po Luxmanich par hodinach jsem dostal chut take zatizit ucho jiz nekolikrat zde na HEF zminenym Burmestrem. A zatez teda prisla! Musim rict, ze pri poslechu me napadalo jedno prirovnani – a to „kladivo“ :-t . Ten prehled, sila, rezerva, dynamika! Na rock, metal, tvrdsi veci – jednoznacne vyse, ale pozor, take s jinou cenovkou. Rekl bych vice vysek, tvrdsi bas, chladnejsi charakter nez maji Luxmany. Akusticke a jazz veci zahraje take dobre, ale me tam uz trochu chybi ta muzikalnost, teplejsi projev a vice klidku, jako maji Luxmany.

Poslouchal jsem Dire Straits – Brothers in Arms (SACD), Roger Waters – Amused to Death, Women of Song (Chesky Rec.), Porcupine Tree – Deadwing, Kenji Kaway – Avalon,

Zaverem muzu rict, ze Accordo me nadchly svym projevem a ve spojeni s Luxman je to do malych mistnosti fantasticka kombinace. Nebojim se rici, ze zvuk, ktery mi opravdu SEDI. Umim si predstavit mit je doma mozna i s vyssim AB integracem :thumbup: .

Take jsem pozadal na chvili o zapojeni Sonus Faber Cremona M. Ackoli jsem priznivcem teto znacky, po par skladbach moje netrpelivost slyset jeste chvili Serbliny nabehla a kabely se opet prehodily jinym smerem.
Skoda take, ze jsem nemel moznost opetovne slyset sloupove Ushery s diamantem. Bohuzel se ve studiu se v te dobe nenachazely.

Dekuji Valdovi za umozneni poslechu a dobry pokec v kratkych prestavkach a vubec se nedivim vyberu komponentu jim prodavanych, obzvlaste jeho (a ted uz i meho) obdivu v ty nejmensi. ^:)^

Berte muj kratky clanecek jako osobni subjektivni vyjadreni na zaklade opravdove radosti z poslechu.

Pajuna
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Presne takhle jsem si tu zpravu predstavoval. Diky :thumbup:
Dieter Burmester
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Novinky v našem studiu:

DSD DAC Luxman DA-06

Obrázek

DAC+sluchátkový zesilovač+předzesilovač s DO Wadia 121

Obrázek
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od bigjoe »

Pajuno - moc pěkně jsi to napsal. Za mne pochvala :thumbup:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

V současné době lze v našem studiu poslechnout velmi zajímavou novinku - WADIA INTUITION 01
více zde... http://www.wadia.com/en-us/products/intuition-01

Obrázek

Přijďte se seznámit s tímto přístrojem budoucnosti!!!
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Jsme jedno z mála míst v EU, kde již nyní můžete slyšet nové modely soustav Sonus Faber Olympica 1 a Olympica 2

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Uz jsem cely nedockavy na poslech az se trosku rozehraji :thumbup:, take cekam ohlasy prvnich posluchacu.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

Netroufám si z té chvíle, co jsem protočil pár známých songů dělat závěry, ale mohlo byt o být citelně lepší než starší Cremony M, které se mi osobně příliš nelíbí ... provedení nádherné, které opravdu oslní případného kupce a zvuk byl velmi příjemný (bedny měly nahráno cca 25 hodin). Až budou mít alespoň 150 hodin, tak bude vhodné se ještě jednou vrátit:).
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

Opět děkuji Valdovi Navrátilovi za vřelé přivítání. Tentokráte jsem poslouchal kombinaci Luxman D-08 + 590AX + Franco Serblin Accordo. Kabeláž Neyton. Přes skromné rozměry byl zvuk kouzelný (nebudu psát detailní a muzikální) ... prostě chytne a nepustí. Do menších místností na večerní seance s hudbou si nedovedu představit sestavu, kterou bych přivítal doma raději :thumbup: Člověk začne více poslouchat dobře nahranou klasiku, kde objeví něco navíc, co do té doby neslyšel :cool:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

........
Naposledy upravil(a) Dieter Burmester dne 13 říj 2013 11:45, celkem upraveno 1 x.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

Dieter Burmester píše:Co je v tomto sdeleni noveho oproti sdeleni ve vlakne o Contrast Audio? :smile:

Vem si tabletku :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Uz :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Nejnovější přírůstek ve studiu představuje ten nejtěžší kalibr
výkonový zesilovač Luxman M-800A

Obrázek

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Kabely Siltech již k poslechu v našem studiu:

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Po delší odmlce jsou opět skladem inovované High-end stojany na komponenty Usher Rack SR-4 MkII v úpravě ořech nebo třešeň.
U modelů MkII jsou:
- stejné hliníkové profily a hroty jako u 1. generace
- nové dřevěné desky s úrovní zpracování jako má řada Dancer
- nové uložení profilů do rohů desek
- cena 15.950,-Kč

Obrázek
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Výše zmíněný rack doporučuji - za tyhle peníze nic lepšího (již hotového) neseženete :thumbup:
Dieter Burmester
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Zdeny »

jen to vypadá, jak regál na boty... A za 16 litrů, ehmmm...
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Pamela »

Existuje samozřejmě i levnější alternativa pro čechy, jen se ptám, není to pořád moc drahé ????
4851.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Zdeny »

A kdo od koho kopíruje? Ale jestli má člověik trochu soudnosti, tak prostě 16 litrů za 5 DTD desek a kus Al profilu....
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od sekal »

Zdeny :
Na tomto fóru s apelem na soudnost jen těžko obstojíš.. Na Slovanetu nedávno PMA napsal, že Highend je zcela iracionální záležitost a přirovnal ho k modním doplňkům.. A já s touto klasifikací souhlasím, neboť tak to přesně je.. Akcentovat zde racionalitu v přístupu k věci je předem prohraný boj...:cool:
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Pamela »

Já si myslím že ten USHER má cenu naprosto odpovídající, kdysi jsem o něm hodně uvažoval, ale právě
uložení profilů do rohů desek se mi moc nelíbilo (prej je to u nové verze lépe pořešeno)
Rack bytelný, patra variabilní, zpracování i vzhled krasavec, co víc chtít ???
Kdyby se někdo pohoršoval nad cenou podobného Burmestra
V1_E_1.png
To bych možná ještě pochopil (cca 70k) Ale velice solidní rack za 16 litrů je dle mého normální cena.
(a to nejsem high-endista)
Pokud má někdo z kritiků schopnosti a možnosti založit firmu která bude vyrábět racky na stejné urovni jako třeba Usher
a prodávat to ve velkém s maximálně poloviční cenou, pošlete mi katalog, určitě si vyberu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Zdeny »

Hoši, nechť se každý pohoršuje, nad čím chce a kupuje si, co chce. Ale v mém věku jsem už dostatečně procitnul a pochopil, že něco prostě nemůžu skousnout. O cenách rádobydnešníhošikmookého high-endu mám také své mínění, obzvláště v dobách, kdy řada výrobků slavných jmen je vyráběna na stejné výrobní lince, jako naprostý ultra low-end, navíc rukama 15-ti letých žlutých slečen, jen se pak flákne do 20kg škatule a cena se rázem vyšplhá na 10.000EUR a více.
To já jen, aby řeč nestála :sick:
Kuwa, čím dál tím více se ze mě stává racionalista [-x
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
vanav
Příspěvky: 46
Registrován: 12 pro 2012 12:41

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od vanav »

Mně nepřijde 16 tisíc za 44 kilovej rack taky tak hrozně moc, zvlášť pokud to srovnám s obdobnou konkurencí. Pokud víte o levnejších alternativách tak sem s nimi ;)
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pamela píše:Já si myslím že ten USHER má cenu naprosto odpovídající, kdysi jsem o něm hodně uvažoval, ale právě
uložení profilů do rohů desek se mi moc nelíbilo (prej je to u nové verze lépe pořešeno)..
Obrázek
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Pamela »

Dík za fotku, bohužel mi nejde zvětšit.
Jestli je to ale pořešeno tak že není na desce v rozích to vybrání, tak je to super a
rack v nějaké parádní barvě by pro mě (a myslím že nejen pro mě) bylo finální řešení
bez ohledu na cenu komponentů.
Škoda že ta verze II nebyla v době kdy jsem to řešil, moc se mi totiž ten stolek líbil a
kdo si někdy pořizoval tovární stolek, tak ví že i cena je O.K.
Zajímavé je že tady kde kdo dupe nás co máme sestavy jen za pár stovek tisíc že sem
nepatříme a na druhé straně je pro členy HIGH-END fora rack za 16k drahý. :D
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Je to tak - vybirani se uz nekona ;)
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Pamela »

:thumbup:
Jde vidět že občas někdo i přemýšlí. (myšleno v Usher)
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pamela píše:Dík za fotku, bohužel mi nejde zvětšit...
Zkusme to takto:
https://www.dropbox.com/s/1tfgm1xu01trz ... 4%2045.jpg
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od lidumil »

Pamela píše:Zajímavé je že tady kde kdo dupe nás co máme sestavy jen za pár stovek tisíc že sem
nepatříme a na druhé straně je pro členy HIGH-END fora rack za 16k drahý. :D

No já nemám ani za tolik, to sem teda přestanu chodit.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Pamela »

Dieter Burmester
Dík za novou fotku,už je to O.K.
Podle fotky to vypadá že je mezi jednou stranou toho vinklu a deskou malá mezera.
Raději bych viděl aby obě strany byly nadoraz k desce, ale je to možná "dizajnérský" záměr.
Každopádně jedem z nejlepších racků za tu cenu dostupný v ČR za kč.
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Pamela »

Věční kritici a chytrolíni kteří v životě dokázali jen to že přivedli nejošklivější holku z vesnice do jiného stavu,
už tak nějak patří do folkloru ČR for.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pamela píše:Dieter Burmester
Dík za novou fotku,už je to O.K.
Podle fotky to vypadá že je mezi jednou stranou toho vinklu a deskou malá mezera.
Raději bych viděl aby obě strany byly nadoraz k desce, ale je to možná "dizajnérský" záměr.
Každopádně jedem z nejlepších racků za tu cenu dostupný v ČR za kč.
Ono asi i trochu zalezi, jak se Usherum zadari. Bral jsem tenkrat ty racky dva a u toho druheho je ta mezirka mensi ;)
Dieter Burmester
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od slayers »

Pamela píše:Věční kritici a chytrolíni kteří v životě dokázali jen to že přivedli nejošklivější holku z vesnice do jiného stavu,
už tak nějak patří do folkloru ČR for.

Ty vole to jsou seky ale docela to sedí :D .

Jinak opravdu kdo zná ceny alu profilú a trochu kvalitnějších desek z lamina nedej bože dýhy nemůže se ceně divit a práce je dražší nežli materiál.

Dovolím si tipovat že jen ty čtyři nohy neseženeš pod 3-4k.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Odar

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Odar »

slayers --> Cenu materialu nemozes porovnavat s tym, ked si ty kupis par kusov niecoho na vyrobu doma. Firmy to nakupuju vo velkom a maju ine ceny. Tak isto cena prace na zakazku je ina, ako u cloveka v Cine, ktory maka pri pase. Nechcem tu rozoberat to, ci je konkretny vyrobok drahy, lacny, ci ma odpovedajucu cenu - ale nie som si isty, ci zrovna ty, alebo Pamelak ste schopni posudit vyrobne naklady firmy Usher a vyjadrit sa k tomuto racku, ci ma "odpovedajucu cenu". Nehovoriac o tom, ze "odpovedajuca cena" je pre kazdeho ina :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Pamela »

Ale já nehodnotím výrobní náklady Usher na výrobu čehokoliv, já jen říkám že cena za zmiňovaný rack
na ČR trhu je v porovnání s konkurencí O.K.
Pro neandrtálce to napíšu ještě jednou :
Pokud někdo hodlá vyrábět racky/hifi/AV stolky či jak to nazveme kvalitou minimálně na
urovni toho USHER a s cenou tak 50%, pošlete mi katalog, jistě si vyberu.
Každý jenom kecá že je to drahé, taky je to pro mě hromada peněz, ale alternativa za poloviční cenu
na trhu není.
Pokud má někdo svou stolařskou dílnu a kamaráda co mu vyrobí kovovou část, tak si to pravděpodobně
stluče za nižší cenu.
Odar

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Odar »

Tak si rozmysli, co vlastne chces povedat
Pamela píše:Já si myslím že ten USHER má cenu naprosto odpovídající
Pamela píše:já jen říkám že cena za zmiňovaný rack
na ČR trhu je v porovnání s konkurencí O.K.
Napisat, ze ma vyrobok odpovedajucu cenu a ze jeho cena je na trhu v porovnani s inymi vyrobcami OK je uplne nieco ine.

No flame.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od martinowsky »

Maš pravdu Pamelo. Rozumim Ti velice dobře. Myslim že neni problem pochopit tebou psany text a co jsi tim myslel.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Kite19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Kite19 »

Každému kto napísal, že ten rack je drahý a kritizoval tých čo hovoria o primeranej cene a aj o tom že tomu nerozumejú(výrobe), odporúčam aby si kúpili jedno balenie kvalitného laku, jeden kus dosky a pokúsili sa na tej doske zrealizovať aspoň trošku serióznu stolárčinu :lol: výsledky svojej práce nech potom publikujú v tomto vlákne, stačí jedna fotka naneseného laku na dosku po zaschnutí - poprosím fotiť detail s bleskom.
Cena je absolútne v poriadku, kto kupoval len trošku kvalitnejšie zariadenie(v podstate bežné zariadenie) do domácnosti, musí o tom vedieť a takéto kritiky sú asi len na to aby bolo o čom diskutovať a kritizovať každého hifi výrobcu. Rack je v poriadku a aj cenovo, oveľa väčšie cenové bubliny sú podľa môjho názoru v samotných highend komponentoch.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

viewtopic.php?f=26&t=2678 Já jsem se pokusil:) ale na cenu Usheru prodejní bych se nedostal ani omylem :mrgreen:
Odpovědět