colorfly a jiné hifi pockety

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
lukash
Příspěvky: 28
Registrován: 24 pro 2012 22:46

colorfly a jiné hifi pockety

Příspěvek od lukash »

zdravim,
premyslim o koupi nejakeho sikovneho kapesniho hifi, co jsem zatim cetl, nejvic se mi asi libi colorfly, ale nikde v CR jsem ho nevidel fyzicky, a samozrejme ani neslysel. je tu nekdo takovy kdo ho ma? muzete doporucit? pripadne doporucit nejakou jinou krabicku na hrani?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: colorfly a jiné hifi pockety

Příspěvek od Dieter Burmester »

Anstell&Kern AK240 :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

Re: colorfly a jiné hifi pockety

Příspěvek od Bína »

Který Colorfly myslíš? Malý a levný C3 má dost mizerné ovládání a zvuk není až tak extra. Velký Colorfly je zase až moc velká krabice a zvukem mě nepřesvědčila(Iriver AK100 byl lepší).

Z jiných přehrávačů, je nutné vědět přibližnou cenovou kategorii a jaká sluchátka k tomu.
Irivery Ak100 jsou super zařízení, opravdu kapesní, parádní ovládání a zvuk hodně pěkný, různé po světě se dají sehnat za dost pěkné ceny.Osobně jsem zkoušel původní model, s in-eary si moc nesedl, ale verze MKII by to měla mít vyřešené).
Já sám vlastním levnější(250$) Ibasso Dx50, pořád slušná velikost, bezproblémové ovládání a absence problémů. S různými in-eary co mám doma hraje opravdu skvěle na svou cenu.

Z toho co jsem četl
Za zvážení stojí nové Sony ZX1, ovládání a použitelnost o třídu lepší než u všech ostatních Hi-fi přehrávačů a i zvukově se jim prý vyrovná, už jsem viděl dost lidí co na něj přešlo z Iriverů AK120.
Pokud není limitem peněženka a velikost kapsy, za nejlepší přehrávač co se týče kvality se většinou považuje Hifiman 901 s balanced kartou.

A brzo se na trh dostane velmi zajímavě vypadající Calyx M.
Zaměstnanec firmy Shanling
lukash
Příspěvky: 28
Registrován: 24 pro 2012 22:46

Re: colorfly a jiné hifi pockety

Příspěvek od lukash »

hm diky, sluchadla mam referencni in ear monitory ethymotic research, takze si k nim shanim dobry zdroj. myslel jsem ten levny colorfly. zatim hraju na mobilu ale chtelo by to neco lepsiho, nemyslim ze z mobilu se da vymacknout nejaky super zvuk, ackoliv nekde uz i naznaky jsou. rozpocet mam samozrejme omezeny cca na 5000 kc.
akburt
Příspěvky: 25
Registrován: 08 říj 2013 15:31

Re: colorfly a jiné hifi pockety

Příspěvek od akburt »

Zkus FIIO X3,nebo Ibasso DX 50.Najdes i jako bazarové od 3500 do 4500 za DX50 je slusný kup.
Vlada
Odpovědět