HihgEnd-Hifi-Muzika

Vše o kvalitě vydavatelství, nahrávek i nosičů (CD,SACD,DVD,Bluray,Vinyl).
Odpovědět
monte

HihgEnd-Hifi-Muzika

Příspěvek od monte »

Z různých příspěvků a není jich málo mám divný pocit. Jde mi o poslech muziky v horší kvalitě nahrávky, neztrácí se chuť na highendu poslouchat muziku? Vložím CD, vinyl v horší kvalitě a po dvou skladbách přestává poslouchat a začne hledat muziku, která hraje jen kvalitně ?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: HihgEnd-Hifi-Muzika

Příspěvek od Dieter Burmester »

Nejvetsi pruser je, kdyz zacnu poslechovou seanci v pondeli rano zvukove nejlepsim mediem. To pak az do konce seance v nedeli vecer dost trpim a takove medium vkladam znovu kazdou chvili do/na prehravace, abych se ujistil, ze aparat za to nemuze :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: HihgEnd-Hifi-Muzika

Příspěvek od pajuna »

monte píše:Z různých příspěvků a není jich málo mám divný pocit. Jde mi o poslech muziky v horší kvalitě nahrávky, neztrácí se chuť na highendu poslouchat muziku? Vložím CD, vinyl v horší kvalitě a po dvou skladbách přestává poslouchat a začne hledat muziku, která hraje jen kvalitně ?
...a proto ted mam dvoje bedynky a muzu ruzne "neprijemnosti" zpusobene bud prilis kvalitni ci nekvalitni nahravkou eliminovat tam ci tam :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: HihgEnd-Hifi-Muzika

Příspěvek od kodlNAD »

Pokud mne zaujme hudba, texty, vubec kvalitu nahravky neresim. ;)
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: HihgEnd-Hifi-Muzika

Příspěvek od sekal »

Já také ne, tedy není-li záznam vysloveně zprasen..
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: HihgEnd-Hifi-Muzika

Příspěvek od Ramones »

...s hudbou z CD problém nemám. Charakter zvuku beru jako záměr interpretů a produkce.
Co mě ovšem zklamalo, je kvalita LP výlisků poslední doby...vady, plošné odřeniny, otlaky a pod.
Když jsem ještě kupoval LP (1975-1989), byly nové desky vyleštěné jako zrcadlo...
Odpovědět