Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mark Levinson »

Odar píše:
Mark Levinson píše:Můžeš s tím nesouhlasit, můžeš proti tomu i protestovat, ale to je asi tak všechno co se proti tomu dá dělat... =))
tymto je povedane uplne vsetko :thumbup: nabuduce si maz, co chces a nezabudni mi dat za to, ze si dovolim oponovat BAN =))
Opět demagogie jak noha. Odare, prosím Tě nepřekrucuj fakta.
Pozor, nikde jsem nic nevymazal a nazvat někoho klamárom není oponentura založená na faktech.
Mark Levinson
davidsound

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od davidsound »

Mark Levinson píše:
Odar píše:
Mark Levinson píše:Můžeš s tím nesouhlasit, můžeš proti tomu i protestovat, ale to je asi tak všechno co se proti tomu dá dělat... =))
tymto je povedane uplne vsetko :thumbup: nabuduce si maz, co chces a nezabudni mi dat za to, ze si dovolim oponovat BAN =))
Opět demagogie jak noha. Odare, prosím Tě nepřekrucuj fakta.
Pozor, nikde jsem nic nevymazal a nazvat někoho klamárom není oponentura založená na faktech.
Jak hledám tak hledám slovo klamar nebo lhář nemuzu najít. O jake demagogii se to pak tady mluví.
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od tujatuja »

Audiofilovo přikázání: VĚŘ - A USLYŠÍŠ! :silent:
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

High End by mal byť o High End. V súčasnosti si to mnohý zamienajú s voodu a sci-fi. Pred desiatimi rokmi nik neriešil sieťové káble a podobné
pomôcky , ktoré pomáhajú sa dostať na úroveň primárnych prístrojov.Pomaly už väčšiu cenu a váhu majú káble , demagnitezéri , podložky a pod,
ako vlastný vývoj prístrojov a ich predajná cena. Už som som zažil , že cena káblov bola väčšia , ako cena celéj aparatúry.To nie je normálne. Tu
už ide naozaj o demagogiu a nepotrebujem ju tu citovať.

Či už sme "autocenzura" hifisti , super hififisti , alebo sme obyčajný hifi , majme svoj rozum a tým sa riaďme. Zostaňme na zemi a venujme sa svojmu
koníčku.
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

To chce klid, kabely jsou nutné od přírody, čím silnější tím lepší :lol:. Já měl silné kabely už v roce 1994 a jsem spokojen. Nedělám jen jednu věc, neustále neměním a jsem spokojen s jednou značkou. :thumbup:

Síťové jsou pěkné na pohled a to mi stačí................

Oddělovací trafo je starší než já, není co dodat :thumbup: .
Odar

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Odar »

Mark Levinson píše:
Odar píše:
Mark Levinson píše:Můžeš s tím nesouhlasit, můžeš proti tomu i protestovat, ale to je asi tak všechno co se proti tomu dá dělat... =))
tymto je povedane uplne vsetko :thumbup: nabuduce si maz, co chces a nezabudni mi dat za to, ze si dovolim oponovat BAN =))
Opět demagogie jak noha. Odare, prosím Tě nepřekrucuj fakta.
Pozor, nikde jsem nic nevymazal a nazvat někoho klamárom není oponentura založená na faktech.
Ake fakty? Ktore si si ty interpretoval, ako ti vyhovuje? Kde som koho nazval klamarom? Daj sem link, kde som to napisal. Ohybaj si pravidla ako chces, ale ludia nie su blbi, vedia, co bolo kde napisane. Ja nie som soplavy chlapec, ktory sa zlakne admina, ktory cosi niekde napise s cervenym nickom. Ak cosi chces, tak to urob, mne je to uplne jedno. Ja som nikoho klamarom nenazval - to tvrdis ty. Ja sa tu s tebou nebudem dohadovat kvoli kravine, kde o nic nejde. Jedine, co utrpelo, je niekoho jesitnost.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mark Levinson »

Pokusím se vyjasnit na co se Odar ptá a v čem se asi nechápeme.
Uvedl jsi toto:
presne take iste, ako kecy "ja to slysim"
z čehož vyplývá, že všichni co tvrdí, že slyší rozdíl kecají, tedy jsou lháři (vysvětloval jsem už Davidsoundovi výše).
Nyní jen bodově k Tvým výtkám:
- Pravidla nijak neohýbám a zásadně nic nemažu, aby právě bylo možné vždy dohledat co se kde napsalo (obvinil jsi mne neprávem).
- Nikdy bych si nedovoli nazvat Tě "soplavým chlapcom", a už vůbec nechci nikoho zastrašovat červeným nickem, to není můj styl.
- Není důvod něco řešit, opravdu se jedná o malichernosti a já jsem ani nechtěl nic řešit, pouze jsem uklidil ve vlákně AR RD-3.

Pokusím se znovu vysvětlit o co mi jde na HEF (myšleno obecně).
Chtěl bych, aby se na HEF mohlo diskutovat o všem co se našeho koníčku týká. Do tohoto segmentu spadá i příslušenství jako jsou kabely, koncovky, nožičky atd., které je pro někoho zbytečné a možná woodoo, pro jiného důležitá součást hifi řetězce. Jde mi o to, aby oba tábory tady mohly vyjádřit své zkušenosti a názor bez obav, že bude někdo zesměšněn nebo dokonce napadán. Krásným příkladem je vlákno "Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače", jak krásné téma a jak lehce se dá zničit.
Oponovat je součástí diskuse, ale i přesto lze diskutovat slušně bez zesměšňování, osočování nebo pozměňování nicku. Takové reakce považuji za vrchol netolerance lidí, kteří nemají jiné argumenty.

Všimněte si co se stalo ve vlákně o AR, Burmester napsal, že si pořídil demagnetizér RD-3 a spokojeně jej používá. Následovalo, několik infantilních příspěvků o demagnetizovaní flashky, hlavy apod., až na výjimky (já vím, teď někdo napíše, že nerozumím srandě).
A oponentura? Beru co napsal Monte , měl to doma, vyzkoušel, neslyšel zvukový přínos a vrátil. Pro někoho ztráta času, bláhovost nebo nesmysl. V pořádku nikomu to neberu a každý má na tento názor právo, ale nesmí ho vnucovat jiným a považovat za absolutní pravdu.
Co mi vysloveně vadí je, když někdo tvrdí jak a co slyší někdo jiný.

Davidsound reagoval tím, že chce porovnat svá nedemagnetizovaná CD. To zní rozumně a nebráním se tomu, ale vzhledem k tomu, jak často jezdí do ČR to považuji spíše za populistické řeči jaké známe od našich politiků krajně levicových stran. Myslím, že všichni kdo tento přístroj vlastní, tak si jej pořídili po důkladném vyzkoušení, alespoň u mne to takto bylo. Já o kvalitách (nebo nekvalitách) RD-3 nepotřebuji nikoho přesvědčovat, spíše mne překvapuje, že se pochybovači nemají zájem přesvědčit sami. Davidsound žije v Manchesteru, který má přes 2 miliony obyvatel a odhaduji, že tam bude více High end studií jak v celé ČR, tak kde je problém si RD-3 (nebo jiný) demagnetizér zapůjčit a vyzkoušet? Ta možnost je i v ČR/SR, tak jak to udělal Monte.

Doufám, že tímto to můžeme uzavřít, já už to nehodlám komentovat.
Mark Levinson
davidsound

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od davidsound »

Ty jo. Paráda. Nakonec jsem populista, který tím ze přijede jednou za rok do ceska se chova jako levičák. O čem to prosím te meleš. Ty jseš demagog prvního stupně ti povím. Je jasné, ze u slepého testu poznáš úplný hovno.... Tak to tady zakryvas vznesenyma kecma o toleranci. Mne názveš populistou a druhého co si dovolí napsat slovo kecy, ze nazývá druhé lhářem. To jsou teda kecy. Ty si hlavně udělej revizi svého ega v prve rade.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od sekal »

Jen malá, nedůležitá poznámka : Populistické řeči produkují vesměs i strany pravicové, což platí zejména pro stávající politický rybník ČR..:cool:
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od boxer »

Pro lháře a populisty.

Vyserte se na to a poďte se hádat s Aretaxem, to je lepší než napadat Viktora.

V klidu to nechte uležet a pak se tomu zasmějete. Vždyť o nic nejde.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mark Levinson »

davidsound píše:Ty jo. Paráda. Nakonec jsem populista, který tím ze přijede jednou za rok do ceska se chova jako levičák. O čem to prosím te meleš. Ty jseš demagog prvního stupně ti povím. Je jasné, ze u slepého testu poznáš úplný hovno.... Tak to tady zakryvas vznesenyma kecma o toleranci. Mne názveš populistou a druhého co si dovolí napsat slovo kecy, ze nazývá druhé lhářem. To jsou teda kecy. Ty si hlavně udělej revizi svého ega v prve rade.
Vzhledem k tomu, že se známe asi 25 let, tak dobře víš, že nejsem žádný egoista a vypadá to, že Ti docházejí argumenty. Napsal jsem to, protože Tvoje výzva je naprosto mimo, test bychom mohli udělat cca za rok a to kdoví jestli, protože ne každý rok jezdíš do ČR. Po tuto dobu by důkazy o RD-3 byly na mrtvém bodě, proto jsem doporučil, aby jsi si demagnetizér zapůjčil v nějakém studiu v GB. Můžeš si udělat testy jaké chceš a kolik chceš, ale mám takový pocit, že výsledek je už předem znám ;).
http://www.highfidelity.pl/@main-180&lang=
http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... ive-1.html



sekal píše:Jen malá, nedůležitá poznámka : Populistické řeči produkují vesměs i strany pravicové, což platí zejména pro stávající politický rybník ČR..:cool:
Sekale :thumbup:,
to máš pravdu, měl jsem to napsat bez "krajně levicových stran", alespoň by si Davidsound mylně nevysvětloval, že je levičák.
Mark Levinson
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

:lol: super sobotní zábava :clap:
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od aretax »

boxer píše:Pro lháře a populisty.

Vyserte se na to a poďte se hádat s Aretaxem, to je lepší než napadat Viktora.

V klidu to nechte uležet a pak se tomu zasmějete. Vždyť o nic nejde.
Konečne si našiel potešenie v našich "diskusiách" aj Ty. Ja som sa bavil na našich konverzáciách už dlho, ale už si musím nájsť niečo nové. Prestalo ma to baviť. Bolo to spočiatku zábavné, už je to nuda. Uznaj, že vrcholom našich "zmysluplných" konverzácií bola mimoriadne prínosná debata o ostnatých drôtoch. Ozaj, pokročil si v tom? Ja som si namiesto toho zapojil káble v hodnote 1,000.000 Kč a počúvam. Mám dobré svedomie, že som dal zarobiť aj tým "káblovým" zlodejom. Ozaj, vieš, ako hraje 1,000.000 Kč? Napíš si tú sumu na CD prehrávač a počúvaj. Je to bomba.
Čau a veľa píš - čakám na Tvoje "duchaplné" reakcie.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od boxer »

Aretaxi, tvoje duchaplnost končí na IQ rovnajícího se teplotě venkovního vzduchu nyní.

Ostnatý drát si dej kolem krku a běž si za synem pro nůž. A víš co sním?
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od aretax »

^:)^
boxer píše:Aretaxi, tvoje duchaplnost končí na IQ rovnajícího se teplotě venkovního vzduchu nyní.

Ostnatý drát si dej kolem krku a běž si za synem pro nůž. A víš co sním?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Box :lol: , Aretax nedejse :lol: boxer levý hák :lol:
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od jimmi »

monte píše:Box :lol: , Aretax nedejse :lol: boxer levý hák :lol:
Monte čo sa do toho Montuješ a prilievaš benzín do ohna!

Urob skor zo seba Mediatora. Tolerancia! Tolerancia! To nám tu chýba!
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

jimmi píše:
monte píše:Box :lol: , Aretax nedejse :lol: boxer levý hák :lol:
Monte čo sa do toho Montuješ a prilievaš benzín do ohna!

Urob skor Mediatora. Tolerancia! Tolerancia! To nám tu chýba!
No a to byl právě důvod proč jsem to napsal. Aby si uvědomili, že jsou jen pro smích......................
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od monte »

Nechápu, proč se neustále někteří naváží do forfans. Píše jen svoje zkušenosti, nadávat mu do starců, mladíci taky zestárnete a velmi brzy, tomu věřte. Nejhorší je, že forfans má z devadesáti procent pravdu.

S klidem napíši, že Tannoy není žádná zvuková výhra, ale zapadly do záměru mé obyvakoposlechovky, hlavně vzhledem. Psát něco, jako konečná zvuku je naprostý nesmysl. S vinylem se rozumí, CD nic moc, jsou lepší bedny...... Toto je jen můj názor a nikdo ho nemusí do krve rozebírat.

Teď jsem si všiml, někdo pozměnil název tématu, proč ? Mám se vztekat, že pozměnil :lol: , ať si admini dělají co chtějí, jsou přeci admíni :lol: a mají vždy pravdu....... i když to není jejích myšlenka.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od sekal »

monte píše:Nechápu, proč se neustále někteří naváží do forfans..
Protože on se naváží do nás. Vtrhnul sem jak CI5 a hned všechny (mnohdy dosti agresivně) poučuje, co je dobré a co ne, a to nejen veřejně zde na fóru, ale i v SZ.. Zřejmě si myslí, že když má v podpisu Accuphase a BW802, tak má patent na rozum a všichni před ním padnou na zadel.. Ale takto to tady nefunguje a je nutno toho chlapce patřičně usměrnit...:ymdevil:
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od monte »

Já ho neznám a nečetl všechny příspěvky a nic hrozného jsem zatím nenašel. Horší je pro nezávislost fóra osobní návštěvy a následné plácání po ramenech. Je to přirozené, pak nejde napsat pravdu o zvuku. Malý příklad Pajuna, má doma na vyzkoušení dva pěkné stroje a ani necekne, proč asi?
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od monte »

Ještě, každý místní hafista sežral moudrost, nebo ne ? :lol:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od sekal »

No, já už mám Forfanse za tu krátkou dobu, co tady je, docela dost.. Je to ale jistě věc názoru..

Pokud jde o naši Pajunu, tak kdybych měl dva nové stroje, podobné těmto http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 534#202534, tak bych také spíše mlčel a raději si vše dosytosti užíval...:mrgreen:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Mark Levinson »

monte píše:Teď jsem si všiml, někdo pozměnil název tématu, proč ? Mám se vztekat, že pozměnil :lol: , ať si admini dělají co chtějí, jsou přeci admíni :lol: a mají vždy pravdu....... i když to není jejích myšlenka.
Název vlákna jsem upravil já, aby bylo jasné kde se nachází ty přesunuté příspěvky i pro členy, kteří zde nečtou denně nebo pro nováčky.
Mark Levinson
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od monte »

Já to pochopil, jen jsem si musel trošišičku rýpnout :lol:, když druzí mohou od rána do večera :lol:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Čistění gramodesek

Příspěvek od Dieter Burmester »

Rodina Suchych je ze Slovenska. Tato pracka je na trhu uz tri roky. Gratuluji, forfansi :lol:
Dieter Burmester
forfans

Re: Čistění gramodesek

Příspěvek od forfans »

Burmestr : Dnes ti napíšu na tvrdo , co si o tobě myslím !! OK??
Jsi obyčejný hlupák , náfuka, sežral jsi veškerou moudrost světa a děláš tady jen Mistra světa.
Určitě jsi mistr světa v nafoukanosti - k tomu ti blahopřeji .
Protože napsat o někom jestli je z Česka nebo Československa je úplně pro 99% občanů to stejné !!
Ale ty patříš do toho 1 % hlupáků , kteří zde chodí , hledají slovíčka, větičky ,aby mohli někoho nasrat !!!
U mně jsi charakterem úplná nula , úplný chudák .
Každý slovák by ti povedal že "si k-o--!--ot prvej triedy " a já se pod to hrdě podepisuji.
Nemám na tebe slov a nevím, proč jsi tak zlý člověk !!!!
A ta pračka Clearaudio byla dána loni na trh - aspoň v Německu ty mistře světa !!
monte

Re: Čistění gramodesek

Příspěvek od monte »

Kluci, jelikož tady jde o čistění desek, žádám admína o vymazání posledních dvou příspěvků :thumbup: , bez udání důvodu a jedem dál .... i s žádostí
monte

Re: Čistění gramodesek

Příspěvek od monte »

Rodina Suchych je ze Slovenska. Tato pracka je na trhu uz tri roky.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Čistění gramodesek

Příspěvek od Dieter Burmester »

forfans píše:Burmestr : Dnes ti napíšu na tvrdo , co si o tobě myslím !! OK??
Jsi obyčejný hlupák , náfuka, sežral jsi veškerou moudrost světa a děláš tady jen Mistra světa.
Určitě jsi mistr světa v nafoukanosti - k tomu ti blahopřeji .
Protože napsat o někom jestli je z Česka nebo Československa je úplně pro 99% občanů to stejné !!
Ale ty patříš do toho 1 % hlupáků , kteří zde chodí , hledají slovíčka, větičky ,aby mohli někoho nasrat !!!
U mně jsi charakterem úplná nula , úplný chudák .
Každý slovák by ti povedal že "si k-o--!--ot prvej triedy " a já se pod to hrdě podepisuji.
Nemám na tebe slov a nevím, proč jsi tak zlý člověk !!!!
A ta pračka Clearaudio byla dána loni na trh - aspoň v Německu ty mistře světa !!
Souhlasim se vsim krome:

A) Nevim, jestli by pan Suchy byl rad, ze je podle tebe Cech a ne Slovak (byt narozen v Ceskoslovensku)

B) Ta pracka dostala v roce 2011 cenu jako "prislusenstvi roku" a prodava se zcela jiste od roku 2011, nebot znam jednoho majitele, ktery si ji na pocatku roku 2012 koupil a to v CR.

Mozna by bylo lepsi misto cerveneho pisma vyuzit internet a informovat se predem, nez zde upustis nejake to (v tvem pripade) nemoudro. Ale pravdepodobne bude chyba jen v tom, ze ti Lab a jini zapomneli tohle sdelit :cool:
Dieter Burmester
forfans

Re: Čistění gramodesek

Příspěvek od forfans »

Burmestr : Vidím ,že jsi nejen Mistr světa v chlubení se s infomacemi -ale tu budeš stále prudit, že jo ??
Vykašli se na mé přípěvky, já píšu k normálním lidem , kteří zde přišli si napsat
své názory a zkušenosti s Hifi technikou.
Pokud sem chodíš a jen rýpeš do jiných ( mnozí mě upozorňovali , že jsi prvotřídní rýpal),
založ si P R O S Í M nějaké své forum, urážej tam lidi,tam zesměšňuj je a tam dělej machra,
jak ty umíš.
Doma to asi nemají s tebou lehké, tak si vybíjíš své ego zde .
Tento web založen pro VÝMĚNU INFORMACÍ MEZI HIFI FANOUŠKY .
Bez urážení, bez zesměšňování ,bez nadřazování svých názorů nad ostaními.
Jestli psát červenou, zelenou, nebo modrou se tě rozhodně ptát nebudu.
Nereaguj už na žádný z mých příspěvků P R O S Í M !!!!
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Čistění gramodesek

Příspěvek od Dieter Burmester »

Parada, hlavne ze jsme se dohodli :thumbup:
Dieter Burmester
Ramones
Příspěvky: 590
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Čistění gramodesek

Příspěvek od Ramones »

:clap: ..tak je to zpravne, tak to ma byť.
forfans

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od forfans »

sekal píše:No, já už mám Forfanse za tu krátkou dobu, co tady je, docela dost.. Je to ale jistě věc názoru..

Pokud jde o naši Pajunu, tak kdybych měl dva nové stroje, podobné těmto http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 534#202534, tak bych také spíše mlčel a raději si vše dosytosti užíval...:mrgreen:

__________________________
Sekale- dost bylo urážek, dost bylo osočování . Projdi si mé všechny příspěvky !!!!!
Já nikdy nepsal o tom, že má někdo špatné názory . blbou aparaturu , nikdy jsem se do nikoho nenavážel
jako ty a Burmester . Dnes jsem dostal tři vzkazy od zdejších fandů , kteří mi dávají svou podporu .
Opakuji to stále a tvám na to : Jsme tady ,abychom si vyměňovali názory , zkušenosti , postřehy ze světa hudby a hifi.
Nikdo nedal nikomu sebemenší právo někohu nadávat, urážet zesměšňovat , nebo přitákavat s jiným negativním názorem,
jak jsem vyčetl na tomto foru. Ty přitakáváš Burmestrovi , dáváš tam smajlíky , které ukazuji, že všichni jsou odpad
a ty jsi mistr světa !!
Mnoho lidí jsem zde pochválil , za stejné myšlenky jako já, za pěkné bedny , za akustickou místnost atd.
Pro vás jsem starý 52 letý chlap . Ale mám něco za sebou . Mám dost zkušeností , abych leckomu poradil ,
protože já jsem kamaráde začínal od píky - od Sonet Duo , což ani nevíš co je .
Mi žádný papánek nekoupil Audio-mestry , na vše jsem si vydělal ve své firmě , svou prací .
Vždy jsem snažil každému pomáhat ,aby se vyvaroval chyb a nasmněrovat jej na snažší cestu k highendu .
Protože vím, že velmi dobrá kompletní sestava včetně beden se dá sehnat do sto tisíc.
Nikdy nebudu vzhlížet k někomu, kdo má bedny za mega , cédéčko za půl , protože to mají z 90% jen
synáčkové ze snobských rodin .
Nyní už vím, proč mnoho lidí uteklo z tohoto fora na jiné. Ale budou-li útoky pokračovat - nebudu ani první ,
ani poslední , kdo odsud odejde. Já nemám zapotřebí se nechat urážet ,navíc od lidí , kteří jsou mladší než můj 30- letý syn.
Vem si to k srdci .

Živím se prací - http://www.forfans.cz
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od sekal »

Sním či bdím ? Štípněte mě, prosím..:shock: Že prý jsem spojenec "našeho" Dietera, neboť mu (se smajlíky) přitakávám.. Patrně jsem i rovněž zařazen do kategorie rodiči zhýčkaných majitelů komponentů zn. Burmester..:???: Ne, dál už psát nemohu.. Chybí mi argumenty a schází dostatečný věk..:oops:
Tímto Vám oznamuji, pane Jančaříku, že jste mě dokonale ošálil a tudíž z mé strany diskuzi s Vámi končím, neboť postrádá jakýkoliv smysl.. Rovněž se zde zavazuji, že se v budoucnu pokusím již na jakýkoliv Váš písemný artefakt zde nereagovat a stejný postoj, ve vší úctě, očekávám i od Vás vůči mé osobě.. Děkuji za pochopení...
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Tinariwen »

Obcas sa riadim heslom: " nemusi vzdy zvitazit spravodlivost,len nech je mier"
Plati to predovsetkym v rodine.
No a my tu na HE forum sme predsa jedna velka rodina ze?:-)
Myslim to v dobrom pre obidvoch dotknutych...
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pamela »

No já se musím otevřeně postavit za "forfans"
Proč ho tady propíráte ? Že se nebojí tady něčím přispět ? Že se někomu jeho názory nelíbí ?
Buďme rádi za každého "forfanse" vždyť na CZ fora přispívá jen pár lidí (buď ti s drahou sestavou (ti vše ví, neb to mají doma) nebo ti kteří jsou přesvědčeni že snědli "Šalamounovo hovno" vystudovali padesát škol a při pohledu na mou sestavu mi zdělí že "Prázdniny na zemi" které jsem si zrovna fajn užil jsou naprostý humus. Nosič hrůza, zesák vlastně hraje do zkratu, nebo na pi.ču a bedny mám na chuja už z principu a minimálně tomu nerozumím)
Jestli to teď vypadá že ho snad obdivuji, tak to kur.va ne!!!
Za některá jeho přízpěvky bych ho taky s chutí nakopal do řiti, ale vo tom to snad je :thumbup:
forfans

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od forfans »

Pamela píše:No já se musím otevřeně postavit za "forfans"
Proč ho tady propíráte ? Že se nebojí tady něčím přispět ? Že se někomu jeho názory nelíbí ?
Buďme rádi za každého "forfanse" vždyť na CZ fora přispívá jen pár lidí (buď ti s drahou sestavou (ti vše ví, neb to mají doma) nebo ti kteří jsou přesvědčeni že snědli "Šalamounovo hovno" vystudovali padesát škol a při pohledu na mou sestavu mi zdělí že "Prázdniny na zemi" které jsem si zrovna fajn užil jsou naprostý humus. Nosič hrůza, zesák vlastně hraje do zkratu, nebo na pi.ču a bedny mám na chuja už z principu a minimálně tomu nerozumím)
Jestli to teď vypadá že ho snad obdivuji, tak to kur.va ne!!!
Za některá jeho přízpěvky bych ho taky s chutí nakopal do řiti, ale vo tom to snad je :thumbup:
=============================
Děkuji za podporu a omlouvám se za ty příspěvky , za které jsem si zasloužil kop do ři-ťi.
Ale tak to je , někteří jsou tak přesvědčení o své dokonalosti , že jakákoliv diskuse je už
předem ztracena. Můžeš mít plno faktů, plno důkazů , ale když je někdo přesvědčený o svém
pocitu vyjímečnosti - nezbývá než neztrácet s ním čas.
Tito lidé čekají už jen na svou nobelovu cenu , nebo na svatořečení.
A tento web by měl spojovat lidi s tak krásnou zálibou jako je hudba.
BVaudio

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od BVaudio »

Toto fórum má v názve "Fórum o Hifi a hudbě". To sú dve diametrálne odlišné veci, Hifi je čiste technická, neemocionálna záležitosť,reprodukcia s vysokou vernosťou, hudba je zase skoro výlučne emocionálna, umelecká záležitosť. Ak sa bude v technike argumentovať emóciami a pocitmi a v hudbe zase prísne logicky, tak vždy budú flame wars. Bolo by dobré nepliesť tieto dve veci dohromady a bude kľud.
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od monte »

Z druhé strany, tady má právo psát každý, jen ubrat některá slovíčka. Jak jsem kdysi psal, dnes se vyrábí hifi zaměřené na zákazníka, ne na hudbu. Když někdo chce Naim za pět melounů, má možnost. Po zvukové stránce se z toho nikdo nepo, nosiče má stejné. Když si někdo koupí kabel za 300000,- nevyhraje on, ale ten, kdo mu ho prodal :lol:. Nedovedu si představit, že synek Klause bude hrát na čonga. Dostal sto melounů od cvičené opice, tak si do kanceláře pořídí Intoshe, ale tady se chlubit určitě nebude. Tady jsou většinou jen zarytí fanoušci hifi, někomu se daří líp, někdo nechce utrácet tolik, někdo závidí atd. Stačí jen se vydýchat, bez reakce :thumbup: .

Nakonec, čím citlivější highend přístroje, tak hafista je ve větším průseru a kruh je uzavřen. Nakonec ztrácí schopnost poslouchat muziku.
Odpovědět