Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

:lol: Můžete se objednat k poslechu. ;)
Vybíráš aspoň vstupné :lol:
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od boxer »

Boxer, nezlobte se, ale už mi došla trpělivost.

S čím?
Že nepapouškuju k ostnímu krákání? Že mám svůj názor podloženej létama různých a někdy a relativně často hrůzných poslechů?
Že bych musel mít na svoje názory aparát o kolik ??? procent dražší než posuzované ?
Že neomdlím nad značkou, která má "zvuk"?
Slyšel jsem dost aparátů, který stály majlant a mě neoslovily a naopak jsem slyšel krásně hrající sestavy, které se dají (daly) koupit za relativně dobrý prachy.

Proč musím ke svýmu názoru udávat svý zařízení? Když bude asi 652x dražší než tvoje, tak budu mít názor správnější a oprávněnější?

Sklidni hormon Monte a věnuj se svým starým plečkám.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

Zappa,
čiastočne Ťa obdivujem, že si s tým všetkým vyrukoval, ale zároveň sa Ti divím. Tieto reakcie si mohol čakať. Viacerí si prečítajú nejaký blábol v časopise a začnú tvrdiť sprostosti o marketingových ťahoch a pod., lebo vlastnú argumentáciu nemajú. Zásadne budú zhadzovať všetko, čo ide mimo nich a nedajú si ani tú námahu, aby si to vypočuli, hlavne keď ich pozývaš. Vieš, náhodou by objavili niečo, čo nikdy nepočuli a čo potom? Čo by urobili s tou svojou "pravdou"? Nechcem, a ani nemôžem Tvoju zostavu hodnotiť, pretože som ju nepočul, ale je SUPER a verím, že aj tak hrá. Držím palce. Je to len pre Teba a dôležité je, aby si bol spokojný hlavne Ty. Ako sám vieš, je tu viac táborov, jeden tvoria tí, čo mať nemôžu, druhý tábor tvoria tí, pre ktorých je všetko zlé, čo nevyrobili oni, tretí je ten, kde si jeho členovia všetko najprv prečítajú, aby vedeli, čo je najlepšie a potom zbytok. A ešte veľký tábor, kde sa musí všetko oplatiť, t.j. rozhoduje pomer cena/výkon!!!
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Dieter Burmester »

aretax píše:Tieto reakcie si mohol čakať...
Ja myslim, ze je Zappa ocekaval. Ale maje radost ze sve pozmenene sestavy, ma ty negativni u prd.. ;)
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Dieter.Zcela přesně.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od winelover »

zappa píše:Dieter.Zcela přesně.
Tak to má byť, tak je to správne! :thumbup:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

aretax píše:Zappa,
čiastočne Ťa obdivujem, že si s tým všetkým vyrukoval, ale zároveň sa Ti divím. Tieto reakcie si mohol čakať. Viacerí si prečítajú nejaký blábol v časopise a začnú tvrdiť sprostosti o marketingových ťahoch a pod., lebo vlastnú argumentáciu nemajú. Zásadne budú zhadzovať všetko, čo ide mimo nich a nedajú si ani tú námahu, aby si to vypočuli, hlavne keď ich pozývaš. Vieš, náhodou by objavili niečo, čo nikdy nepočuli a čo potom? Čo by urobili s tou svojou "pravdou"? Nechcem, a ani nemôžem Tvoju zostavu hodnotiť, pretože som ju nepočul, ale je SUPER a verím, že aj tak hrá. Držím palce. Je to len pre Teba a dôležité je, aby si bol spokojný hlavne Ty. Ako sám vieš, je tu viac táborov, jeden tvoria tí, čo mať nemôžu, druhý tábor tvoria tí, pre ktorých je všetko zlé, čo nevyrobili oni, tretí je ten, kde si jeho členovia všetko najprv prečítajú, aby vedeli, čo je najlepšie a potom zbytok. A ešte veľký tábor, kde sa musí všetko oplatiť, t.j. rozhoduje pomer cena/výkon!!!
Eště jeden tábor, čo možů, ale něchců :lol:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

McIntosh 2m xlr kabel.Firemní synergie?
2.jpg
4.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Teti »

Presne tak jak by si to pan McIntosh pral... :thumbup:
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1252
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lidumil »

Michale ještě jednou díky za krásné "kolempoledne", kterým jsme si zpříjemnili deštivý pátek. Petr nemluvil skoro celou cestu do Chrudimi ;) jak ho ten zvuk uzemnil..... Slyšel jsem řadu sestav jak doma u kamarádů, ve studiích .... ze všech lezou zvuky, ale u Tebe tam je prostě HUDBA!!! se vším všudy. Úplná pecka CCR - něco takového jsem snad ještě neslyšel a co teprve až pořídíš gramo :lol: Už se těším, až bude konečně pěkně a navštívíme Tě i s absolvováním dalších radostí!!! Moc Ti to přeju, nedej na závistivě-uštěpačné poznámky a užívej tu nádheru.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od tujatuja »

Na stránkách jeffsplace.me je popisován zajímavý projekt, kde Jeff Day - recenzent a vlastník reprobeden Tannoy Westminster - provádí upgrade výhybky za použití vysoce kvalitních komponentů. Výsledkem je nadšen.

Možná by to mohlo zajímat Zappu jako inspirace?
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od bigjoe »

Noo, to se ti povedlo...Zappa myslel, že už má hotovo :-ss :D
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od tujatuja »

Stavba takové výhybky nebude žádná procházka - po stránce znalostí i po stránce finanční (jsou tam použité nějaké unikátní kondenzátory).

Chtěl jsem na tento projekt Zappu pouze upozornit - já osobně bych se bál do něčeho podobného pustit...... :oops:
Uživatelský avatar
TOM
Příspěvky: 95
Registrován: 07 kvě 2011 22:35
Bydliště: Praha

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od TOM »

Upgrade asi nebude tak složitý.Myslím,že spočívá v tom,že postavil stejnou vyhybku,ale vyměnil stávající kondenzátory za příšerně drahý kondenzátory Duelund (například 1 kondík 10 uF stojí cca 24.000 Kč.
Jenom nechápu,proč tam tedy nechal tu srač...ovou cívku na trafojádře.Asi už mu došli peníze. :D
Tady pro Zappu :ceník kondíků v Polsku :http://www.loudspeakershop.eu/advanced_ ... =2a&page=1
5.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vlado222 »

Ja zas myslím že na kondíky nebude kým sa nepredá Šroll. :sad:
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Jó anglický Duelund to už je šílenost, to zaplatí už opravdu velký blázen.
Tu cívečku na jádře tam nechal proto, že má několik odboček které se původně "přepínají" na čele beden. Musel by jí pořádně oměřit a nechat zakázkově vyrobit nějaké kvalitnější provedení na vzduchu, což pro něj zjevně byl větší problém, než vzít balík a pořídit ty kondíky. Je to tuším indukčnost paralelně k výškáči (řeší strmost filtru), takže to není zase tak kritická pozice, ale ve světle těch bestiálních kondíků to tam nechat je každopádně velký kompromis.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Počas víkendu sme s coughom v rámci 1314 km okružnej jazdy po českých luhoch a hájoch zavítali aj na krátku návštevu k Zappovi. Môžem len tíško závidieť posluchovku s objemom rovnajúim sa objemu priemerného panelákového trojizbového bytu v ktorej aj obludy ako Tannoy Westminster Royal vyzerajú akosi menšie. Počas počúvania som cítil relax a pohodu, na kvetnatejšie reči sú tu iní. Ale už chápem čo Michal hľadal. Z repro znie príjemná hudba a ja jedným očkom sledujem lenivé stierače McIntoshov (ako povedal jeden kamarát: "ty stěrače se pohybujú tak rozmázle, jako kdybych byl zhulenej"), ktoré sa párkrát dostali k 100 W. Michal vďaka za prijatie a za predvedenie tvojho HighEnd systému.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Sága neskončila,malé setkání :)
P9100021- - Copy.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Přeji hezký večer a dobrou zábavu. :) V neděli v Brně se můžeme vidět na Banned from Utopia (7 hráčů Franka Zappy na jednom podiii),už se těším.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

http://www.youtube.com/watch?v=RqaeAta_HTo
Zvláštní jak silně pocituji ztrátu Lou Reeda,rebela a rockera s punkovým přístupem,ne všichni ho milovali,ale hej vem je čert,Lou goodbye :sad:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od pajuna »

boxer píše:Dnes jsem při brouzdání na webech narazil na předělávku vyhýbky u Tannoy Westminster Royal Special Edition. Moc jsem to nečetl, jen mě zaujali obrázky a cena materiálu na předělávky. $12,402.18..........
Nemyslim, ze je vhodne tohle davat do vlakna, ktere je zappy. Doporucuji tento a jemu podobne prispevky psat do vlaken, tykajici se teto znacky nebo zalozit vlakno no konkretni vyrobek. Muzes to udelat a prispevky presunem.
Diky
Pajuna - moderator fora


(Edit by ML)
Po dohodě s Michalem jsem příspěvky na téma Tannoy přesunul do vlákna o této značce.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Pozvánka na malé a velmi neformální setkání přátel Zappy při příležitosti 20 výročí jeho úmrtí,budou se promítat některé kvalitnější videa koncertů a pouštět jeho muzika a somezřejmě popíjet a povídat si :),možná přijede i předseda Zappa fan klubu B.Juza místo konání jelikož nečekáme velkou návštěvnost v : Hrochův Týnec pizzerie U žíznivého mnicha(cca30 míst) 7.12. od 21.00,bez vstupného
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

Pohoštění zdarma :lol: :clap:
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

V tom prípade bude preplnené..... aj keď Zappa to nikde nenapísal. Škoda že je Hroch tak ďaleko.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Vybrané jedince klidně pohostím zdarma,když na to mám tak dám,když ne tak nedám a já zrovna mám. :D
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od boxer »

Tak to využijeme Michale.

Co bys na to řekl, kdybychom tam dojeli s Lachimem a Fotolaikem a možná Pytlem ? \m/
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od sekal »

Boxer : S tím pohoštěním u Zappy bych byl na tvém místě obezřetný, (velmi obezřetný)..:mrgreen:
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od boxer »

Nevěřím, že by mě nebo kolegům Michal nedal najíst, nedejBože něco do menu přisypal.

Takový není a má nás rád. :o)
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Boxere provokatére.Zvu jen lidi,kteří mají rádi Zappu a jeho hudbu,ne hifisty,kteří se patlají jen v detailech a poslouchají jen pěkné a vonávé nahrávky,navíc lidi co tu budou by asi nesnesli nafoukaný a vymoděný panáky .Stačí ?Takhle by mohla znít moje odpověd,ale je to jinak, já už jsem totiž zase hodnej a nevadí mi,když přijedete. :),ale sakra nesmíte mi říkat,že mám nejhorší pizzu na světě a že jsem si strašně pohoršil,to fakt bolelo od kolegů,kteří to se mnou myslí fakt dobře.Nicméně musím dodat,že ačkoliv jsem hodný vy mezi ty hosty,které bych zdarma pohostil nepatříte,patří mezi ně chudí rockeři a máničky.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vlado222 »

Zappa Tvoja akcia je :thumbup:
Ja myslím že ľudia ktorí majú na drahé hi-fi hračky, majú aj peniaze na Pizzu.
Ak nie, tak idú počúvať super hudbu na super komponentoch a nie na obed. To by im malo stačiť.
Skôr by mali oni Teba pozvať napr. na panáka že sa mohli zúčastniť akcie na ktorej sa stretnú ľudia čo majú radi Franka Zappu. a sú tej istej krvnej skupiny čo sa hudby týka.
http://www.youtube.com/watch?v=SAZ1BSmA ... p6LT2MdaPI
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

zappa píše:Vybrané jedince klidně pohostím zdarma :D
Boxer, Ty nevieš čítať??? :lol:
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od boxer »

Viem Tony čítať.

Iba sa mi pozdávalo, že sme pre Zappíka " ti správní vybraní jedinci " . ~x(

Je sice pravda, že máničky nejsme už dlouho, ale rockeři jsme dobří. Takovej Čajkovskij, Mahler a podobně hovoří za vše.
I pizzu pochválíme, když bude proč. \:D/

by asi nesnesli nafoukaný a vymoděný panáky

Tím jsi se nás Michale tedy dotkl do hloubi naší romantické duše.

My to s tebou fakt mysleli dobře. O:-)
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od sekal »

Pokud to se Zappou myslíš dobře, Boxere, tak mu nesmíš psát "vzkazy", jako byl např. tento (vedením již smazaný) viewtopic.php?p=29272#p29272 ..:mrgreen: A řečené platí dvojnásob, když chceš obdržet audienci s občerstvením zdarma..:smile:
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od boxer »

Smazaný není. Já ho stále vidím.

Nicméně to bylo přeci pro Zappíkovo dobro, aby se dozvěděl, jak může vylepšit za blbejch $12,402.18 nezlepšitelné.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Boxer.Aby bylo jasno,s tebou nemám žádný problém,v osobním styku jsi velmi rozumný,s Pytlem taky ne,je to sympaták a mám ho v oblibě.Tvé názory jsou někdy dobré a někdy zase s nimi nesouhlasím,ale tak je to s každým a se vším.Nemusíš do mně rejpat,nic jsme si snad neudělali.Měj se hezky.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vlado222 »

Boxer a načo by zlepšoval to čo lahodí jeho ušiam?
Keď má zostavu vyladenú na hudbu ktorú počuva a má z toho radosť tak je to myslím v poriadku.
On to počúva a nie hi-fisti detailisti.
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

monte píše:Pohoštění zdarma :lol: :clap:

Dvě slova a co může vzniknout za diskuzi ?????
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od pajuna »

sekal píše:Pokud to se Zappou myslíš dobře, Boxere, tak mu nesmíš psát "vzkazy", jako byl např. tento (vedením již smazaný) viewtopic.php?p=29272#p29272 ..:mrgreen: A řečené platí dvojnásob, když chceš obdržet audienci s občerstvením zdarma..:smile:
sekal
nerozsiruj nepravdy a radeji se podivej nez neco napises. Ja jsem naopak osobne proti jakemukoli mazani. Presun jinam je neco jineho. Btw, ani k nemu nedoslo.
Navrhl jsem presun i tady, protoze jde o zalezitost konkretnich reprobeden, ktery nema se Zappou moc spolecneho a kazdy vi, ze to jen zahybe nervovou soustavou, i kdyz clovek nechce. Otazku zda slo o zamer nebo jen o informaci necham otevreny pro kazdeho. Kdyby to bylo uvedeno ve vlakne repro, mohlo to rozsirit dalsi diskuzi o vyrobku.
monte píše:
monte píše:Pohoštění zdarma :lol: :clap:
Dvě slova a co může vzniknout za diskuzi ?????
Mel bych to taky jeste zvazit, zaplatim za benzin sice pres 1000Kc, ale takova pizza zadarmo, to by byl deal ke zvazeni ;) . Ja ale Zappu jako muzikanta neposloucham, takze radeji dorazim az bude jina prilezitost a dam si tam i neco dobreho navic za sve jako normalne. Ocenuji Michala za takove navrhy a akce :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od boxer »

Vlado 2x111

A čo ty do toho trepeš? Teba se to netýká. Lebo si "mluvčí " ?

A detailista nedetailasta, tobě to může být fuck.

Zappa

Nemusíš do mně rejpat

Kde to vidíš ?
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vlado222 »

Boxer máš pravdu netýka sa ma to. Tak isto ako sa teba netýka to (a nič do toho nie je) aké má Zappa repráky.
Ty si jeho poradca, keď mu radíš ako ich má vytuniť?
Odpovědět