arta.cz

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

arta.cz

Příspěvek od Mark Levinson »

TOM píše:
Jen tak mimochodem,co se týče labelu ECM,nejlepší je kupovat u pražské Arty:
http://www.arta.cz/index.php?p=labely2& ... l=36&sl=96
jsou oficiálními dovozci ECM,téměř všechno mají skladem,jednotná cena novějších věcí je 399 Kč
Tome, díky za odkaz :thumbup:.
Dovolil jsem si to zkopírovat a založit nové vlákno, aby to nezapadlo.

http://www.arta.cz
Mark Levinson
Valgor
Příspěvky: 19
Registrován: 31 srp 2011 18:15
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava

Re: arta.cz

Příspěvek od Valgor »

Všechny cd od ECM nakupuji u Arty a max. spokojenost. Ale vždy odebírám osobně v centru Prahy...
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: arta.cz

Příspěvek od lubin »

Únorové novinky na Arta.cz

URI CAINE – CALLITHUMP
WW 910 210 CD 399 Kč
Druhé album sólového piana Uriho Cainea bylo nahráno v newyorském studiu Avatar analogově, živě přímo do dvou stop bez jakýchkoliv dalších úprav. Všechny skladby odkazující na Gustava Mahlera, židovskou tradici ale i tvorbu jazzmana Fatse Wallera, složil Uri Caine přímo pro tento jedinečný projekt. V brzké době vyjde tato nahrávka také v limitované edici na LP.

STEFANO GERVASONI – DIR – IN DIR
WW 910 208 CD 399 Kč
Album kompozic současného italského skladatele Stefana Gervasoniho vytvořených na poetické texty dvou německy píšících autorů: německého mystika ze 17. století Angeluse Silesiuse a současného německy píšícího rumunského básníka Paula Celana.

TEODORO ANZELLOTTI – HUNGARIAN DIARY
WW 910 212 CD 399 Kč
Přední virtuóz ve hře na akordeon Teodoro Anzellotti nabízí na albu Hungarian Diary skladby tří význačných komponistů maďarské vážné hudební scény: vrcholného romantika Ference Liszta a význačných představitelů současné vážné hudby Gyorgy Kurtága a Gyorgy Ligetiho.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Odpovědět