musicrecords.cz

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

musicrecords.cz

Příspěvek od Mark Levinson »

Vzhledem k tomu, že již dva členové velmi chválí tento e-shop s hudebními nosiči, tak bude dobré založit i pro něj samostatné vlákno. Může se to hodit pro tipy na výhodný nákup nebo se podělit o své (špatné i dobré) zkušenosti s nákupem apod., klidně uveďte další obchody.

http://www.musicrecords.cz/index.php
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Filip Kolinský
Příspěvky: 21
Registrován: 24 čer 2012 21:49

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od Filip Kolinský »

Maximální spokojenost! :thumbup: Nedávno jsem si u nich objednal LP a BD. Potom jsem zjistil, že jeden kámoš je v Plzni, poslal jsem mu číslo obejdnávky, zašel do krámu a objednávku vyzvedl. Druhý den mi volali, že někdo moji objednávku vyzvedl a jestli je to v pořádku. :clap:
ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ
monte

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od monte »

Obchod existuje jako jeden z prvních internetových v naši republice. Nakupuji už roky, ne všechno. Pamatuji objednávky byly přes mail a obchod jen jako presentace. Dnes má nový kabát. Výborné ceny a hlavně mají vynikající dodavatele. I plastové krabičky mají silnější :lol: :thumbup: .
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od Naprach »

Mě se třeba i líbí grafické provedení e-shopu. Je rychlé a přehledné - narozdíl právě od cd-net.

Jen pro porovnání:
Diana Krall - Glad Rag Doll (klasické CD)
musicrecords - 341,-
cd-net - 349,-

Diana Krall - Glad Rag Doll (CD+bonusový disk)
musicrecords - 404,-
cd-net - nemají

Tím absolutně nijak nebrojím proti cd-net.cz, jen jsem chtěl udělat nějaké porovnání. Mimochodem, tahle paní na tom obalu vypadá ale opravdu skvěle. :thumbup: I když si myslím, že už dávno nemá zapotřebí takovouto propagaci.
diana-krall-glad-rag-doll1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
MusicRecords
Příspěvky: 1
Registrován: 11 říj 2012 10:44
Bydliště: Plzeň

Dave Matthews Band - Away From The World

Příspěvek od MusicRecords »

Radostná zpráva pro všechny příznivce Dave Matthewse. Začátkem měsíce vyšla již osmá studiová nahrávka jeho uskupení Dave Matthews Band. Deska s názvem "Away From The World", která se nese ve stejném duchu jako předchozí počiny - fúze inteligentní popu, rocku a jazzu s pestrými aranžemi a škálou doprovodných nástrojů je k mání ve verzi CD,CD DeLuxe Edition a 2LP.

http://www.musicrecords.cz/search.php?q ... aram=title
calvus
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2012 18:48

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od calvus »

Taky u nich už cca 2roky nakupuji a naprostá spokojenost :thumbup:
Nyní jsem u nich začal kupovat vinyly a taky spokojenost.
Výborně zabaleno a všechno skutečně nové! Né jako se mi stalo v minulosti u www.vltava.cz
To byla pěkná banda. Nikdy více.
Musicrecords je ale mezi tím nejlepším na netu, alespoň pro mě, ceny často taky nejlepší,málokdy je někdo trumfne.
Když se zeptám na nějaké zboží, například na vydavatele apd. odpoví vždy a zrovna včera už v noci mi odpověděli téměř ihned! Ještě v noci, celkem jsem nechápal.
Jinak mám ještě hodně dobrou zkušenost s www.audiofriend.cz.
Tady taky spokojenost jak s dotazy, tak ceny a hlavně zabalením a vůbec dopravou.
Zde nakupuji taky obaly na vinyly všeho druhu, mají jich tam hodně na výběr.
Třetí můj tip je zvláště pro Ostraváky a to www.curepink.cz
Tady je dobrý osobní odběr v krásném poli, jeden můj kolega bydlí 100metrů od nich, tak mi zboží občas přebírá.
Občas taky dobré ceny, hlavně ale spíš na CD,DVD, i když i zde už jsem koupil vinyl a momentálně mi hraje zatím jako to nejlepší co mám.
Jedná se o Depeche Mode, přesně tohle: http://www.curepink.cz/produkt/depeche- ... 7/?CatID=0
Tyhle dva vinyly mi fakt zatím hrají jako TOP, mezi tím málem co doma zatím mám.
Co je zde u curepinku ale průser, je jakýkoli dotaz ke zboží, přesto že mi odpovídal přímo jejich generál menežr Štift, který by měl pro muziku cit rozhodně mít, protože kdysi dělal akce na které jsem v Ostravě chodil pařit, tak dozvědět se například jaký je kde vydavatel je nemožné, odpovídá naprosto "autocenzura" i několikrát, tzn. trpělivě, až tu trpělivost dříve ztratím sám, což se mi stalo.
Takže zde se nikdy na nic neptám, protože se nic nedozvím.
Se zbožím ale taky vždy spokojenost.
Oggy
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2012 16:12

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od Oggy »

Tak opět musím pochválit. Včera mi došla zásilka za cca 3000,-. Vše kvalitně zabaleno, CD v zatavena ve fóliích. Cena u jenoho CD byla nižší, než při objednávce. :thumbup:
calvus
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2012 18:48

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od calvus »

Tak další kladná zkušenost. Mám u nich objednané na vánoce DM remixes2 na šesti vinylech (už to mám i na CD od června 2011 co to vyšlo a moc moc to žeru!) a k tomu BD disk Duran Duran,chválený koncert v časopise audio video a jelikož kapela spadá mírně do mého oblíbeného, tak jsem taky objednal.
Než to ale musicrecords schrastil dohormady, tak jsem na jejich webu narazil na placky CD od Recoilu za hodně echt cenu, zrovna ty poslední mi od Alana chybí, tak jsem doobjednal, respektive kladl e-mailem dotaz, zda by bylo možno dát tohle dohromady a neplatit dvakrát tu kapitalistickou vykořisťovatelskou poštu.
Do dvou minut mi volal musicrecords na mobil a velice ochotně vysvětlil, že žádný problém, že se to takhle u nich dělá běžně, že si zákazníci doobjednávají na etapy a do poznámek napíšou přidat k předešlé objednávce a hotovo.

Ještě jedna věc, jednou o víkendu! Pozdě v noci, jsem u nich na webu našel něco co mě zajímalo a napsal jsem jim e-mail, zda by mi mohli zjistit vydavatele u té věci.
Že jsou ochotni dávno vím, ale že mi do pěti minut přijde odpověď na e-mail jsem absolutně neočekával a stalo se.
Music records je v naší republice určitě mezi obchody s hudbou naprostou špičkou a co je důležité, jen málokdy najdu hledanou věc jinde levnější, spíš naopak.
Navíc všechno chodí v hi-fi stavu, tak jak si to alespoň já představuji.

Takže nakupujte pánové, ať se jim hodně daří a máme kde nakupovat :D
Zvláště když to s hudbou na pevných nosičích vypadá do budoucna tak špatně.
Oggy
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2012 16:12

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od Oggy »

Opět kladná zkušenost. Objednávka za cca 3t. Vše kvalitně zabaleno. Komunikace s obchodem na výborné úrovni. Za mne :thumbup:
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od Naprach »

Trochu jsem špicloval tady na fóru, co kdo poslouchá, protože jsem chtěl nějakou novou inspiraci.

V "Právě poslouchám" jsem narazil na zajímavé věci - Matsui Keiko - Soul Quest, Benedikt Jahnel Trio - Equilibrium a Antonio Forcione - Tears of Joy. Kouknul jsem na moje oblíbené http://www.musicrecords.cz jestli je náhodou nemají. Neměli. Přesto jsem jim v šest večer napsal mail s dotazem na možnost sehnání. Za 2 hodiny odpověď, že tyto věci si už zalistovali do nabídky a že jestli chci, tak si je můžu objednat. No super jednání! :thumbup:

http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... ram=person

http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... ram=person

http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... ram=person

Kéž by takovéto jednání bylo v této zemi standardem.
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
TOM
Příspěvky: 94
Registrován: 07 kvě 2011 22:35
Bydliště: Praha

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od TOM »

Naprach píše:Trochu jsem špicloval tady na fóru, co kdo poslouchá, protože jsem chtěl nějakou novou inspiraci.

V "Právě poslouchám" jsem narazil na zajímavé věci - Matsui Keiko - Soul Quest, Benedikt Jahnel Trio - Equilibrium a Antonio Forcione - Tears of Joy. Kouknul jsem na moje oblíbené http://www.musicrecords.cz jestli je náhodou nemají. Neměli. Přesto jsem jim v šest večer napsal mail s dotazem na možnost sehnání. Za 2 hodiny odpověď, že tyto věci si už zalistovali do nabídky a že jestli chci, tak si je můžu objednat. No super jednání! :thumbup:

http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... ram=person

http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... ram=person

http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... ram=person

Kéž by takovéto jednání bylo v této zemi standardem.
Jen tak mimochodem,co se týče labelu ECM,nejlepší je kupovat u pražské Arty:
http://www.arta.cz/index.php?p=labely2& ... l=36&sl=96
jsou oficiálními dovozci ECM,téměř všechno mají skladem,jednotná cena novějších věcí je 399 Kč
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od lubin »

na Artě nakupuji občas také...výborné jednání, služby...vše tak jak má být!! Doporučuji.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od zappa »

Pro Music records.Dnes jsem objednal 10 kousků PPU-Egon Bondy SACD,píšete,že to má přijít do 14 dní,je to 100%ní?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od Naprach »

TOM - Moc díky za tip. :thumbup:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
marasten
Příspěvky: 179
Registrován: 06 dub 2015 17:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od marasten »

Opráším toto vlákno.
Již několik let zde spokojeně nakupuji LP, dobrá komunikace, rychlé dodání, velký výběr, přijatelné ceny prostě spokojenost. Bohužel v poslední době (cca půl roku zpět)se to nějak zadrhává.
Drtivá většina (cca 70%) toho co objednám a není v ten moment skladem skončí po měsíci a nebo déle s hláškou "Datum vydání ještě nebylo stanoveno" a po dalších měsících je nakonec zrušeno. Samozřejmě to nejsou žádné předobjednávky. Co je skladem není problém.
Máte někdo podobnou zkušenost, třeba i v jiném shopu?
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od terahera »

V podstatě to samé,jak píše marasten,už od nich neobjednávám :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od jirie »

Něco jsem zaslechl, že majitel pan Jan Šibra před více jak rokem zemřel na covid. Nemám to potvrzeno z více zdrojů, a tak bych nerad šířil nepravdy.
V případě, že by to však byla pravda, jsou problémy s fungováním vysvětlitelné.
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od Vienna »

Majitel skutecne loni zemrel. Beru od nich tak dvakrat rocne, vzdycky velky balik titulu, snad az na jednu vyjimku (dodavatel nebyl schopen dodat) zadny problem. Naopak, tydenni aktualizace stavu objednavky, dotazy jestli nechci nektere objednavky sloucit, bezproblemova komunikace a domluva.
Mike_Czech
Příspěvky: 7
Registrován: 03 úno 2022 17:33

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od Mike_Czech »

Mohu také potvrdit, že majitel bohužel zemřel a byznys údajně převzala jeho paní a údajně to od té doby jde z kopce.
Osobně jsem zatím žádné problémy neměl, uvidíme časem.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od jirie »

Tak to mě strašně mrzí. S panem Šibrou byla vždycky výborná domluva. Byl velmi dobře informovaný o chystaných novinkách.
Osobně jsem žádný problém s plněním objednávek nikdy v minulosti ani v současnosti neměl.
Tak doufám, že tomu bude i nadále.
marasten
Příspěvky: 179
Registrován: 06 dub 2015 17:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od marasten »

Ano bohužel, majitel (nebo spolumajitel, přesně nevím) opravdu umřel, teď to bude rok, jen jsem doufal, že to není přímí důsledek nastalých "problémů".
Jinak co se týká komunikace, tak ta je stále na velmi dobré úrovni (jak jsem psal výše).
Jen mě prostě zarazila ta neúspěšnost v dodání titulů, které nejsou skladem a jestli jsem měl jen smůlu na konkrétní tituly, či se jedná o obecný jev na který si budeme muset zvyknout.
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
KarlN

Re: musicrecords.cz

Příspěvek od KarlN »

jirie píše: 13 bře 2022 19:11 Něco jsem zaslechl, že majitel pan Jan Šibra před více jak rokem zemřel na covid. Nemám to potvrzeno z více zdrojů, a tak bych nerad šířil nepravdy.
V případě, že by to však byla pravda, jsou problémy s fungováním vysvětlitelné.
Ano, je to tak, bohužel. Byl to můj dlouholetý...nejdříve známý (prodávali jsme vedle sebe) a pak i kamarád. Volal i psal jsem mu ještě do nemocnice. Kdykoliv jdu do prodejny, instinktivně ho tam vždy hledám. :sad: Veliká škoda, Honza byl skvělý a vstřícný chlap.
Jinak, zkušenost s dodávkami nadále skvělá, nemám problém. :thumbup:
Odpovědět