Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: High-End posluchovňa v Pardubiciach v Českej Republike

Příspěvek od jirie »

Je to tu trošku jako v románu Antonína Zápotockého "Vstanou noví bojovníci". Od té doby co byl z diskuzí vyloučen jeden nejmenovaný nejchytřejší a nej... diskutér, tak jej nahradil nový bojovník s lidskou nekokonalostí, nevzdělaností a neprofesionálností ....
Jen mi na mysl přichází název jiného velmi úspěšného českého filmu ;)
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: High-End posluchovňa v Pardubiciach v Českej Republike

Příspěvek od sekal »

davidhighend píše:..To vypovídá o charakteru tohoto cloveka, na kterého snad ani vulgární slovo nejde najít..
Ty mi zde nevykládej nic o charakteru.. Být tebou bych raději mlčel.. Na jiném fóru bys totiž za takovéto bezdůvodné urážlivé a sprosté napadení http://highendforum.cz/viewtopic.php?f= ... =40#p18662 dávno obdržel BAN.. A protože se tak neděje, musím se bránit sám.. Na hrubý pytel, hrubá záplata...
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Nuž, v monteho vlákne budem pokračovať asi sám. Aj toto fórum sa už pomali stáva predajno - prezentačné , ale to je
asi údel väčšiny fór.Nemám čas tu byť každý deň , ale keď raz za čas tu prídem , je to stále o tom istom. Z for sa vytratili
členovia , ktorý chceli niečo povedať a podeliť sa o svoje názory. Pritom sa odvážili prezentovať aj svoje aparatúry s fotkami.
Všeobecne a to naozaj nie je len môj názor , že už pomali nik nemá chuť sa prezentovať na fóre a to ako textom , tak aj fotkami.

Neviem , prečo niektorí hladajú aj najmenšiu píčovinu , aby mohli dotyčnému prezentujúcemu trošku podkúriť. Či už je to nejaká
zasraná predlžovačka, zle rozostavené repro , nepomer jednéj cenovéj kategórie k druhéj a vela ďalších. Áno , najdu sa aj pochvalné
veci , ale to je skôr zo slušnosti niektorých členov a moderátorov.

Ja mám už dlhšie pripravenú moju prezentačku , ale stále ju odkladám , stačí ju len vložiť , je hotová aj fotkami.Ale myslím si ,
že ostane len v mojom šuplíku.A tak to bude asi lepšie. Nerád by som dopadol , že budem musieť žiadať o zmazanie môjho vlákna,
tak ako to urobili už viacerí členovia.

Teraz som tu chcel napýsať jednu vec, ale to sa verejne nehodí. S fór sa vytráca pohoda a stáva sa z ních komercia. :silent:

...........inzercia , čo počúvam suveréjne vedie............ potom dlhodobo nič.............potom zvyšok............................ ^:)^
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od jimmi »

Nuž ale to je tá KRIZA od roku 2008 a NEISTOTA a potom PODRAZDENOST u ludi a NEZAUJEM sa z niekym o niečo podeliť-hned do Teba SKOCIA a všetko zkritizuju.Večný MUDRLANTI čo neuznávaju a nechcu počuť rozdiel ,hlavne že na všetko maju odpoved a nepriznaju si to a zaryto stoja len za svojimi aj mylnými názormi.A samozrejme každý škrtí výdavky-ked nevie čo bude,nikdo nič NEKUPUJE tak sa hromadí len predaj.A čoraz viac ludí ked aj niečo kupi-tak na 99% len z VONKU a na kšeft ,aj pokazené-niako polepí a predáva.Ale kupovať zachvýlu nebudemať kdo!!! Dopadne to tak ako jeden moj znami dávnejšie povedal-nikdo nebude kupovať-len Všetci BUDEME PREDAVAT.
drvoštěp
Příspěvky: 81
Registrován: 17 led 2012 14:43

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od drvoštěp »

:thumbup: A na toto téma se hodí jeden vtip-Po delší době se potkají dva kamarádi a jeden se ptá druhého,tak co člověče jak se máš? A ten druhý já, dobře,a první procedí mezi zuby ty svině...A to odráží celou naší dobu ~x(
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bigjoe »

Já myslím, že záleží na tom, jestli je člověk optimista, nebo pesimista, introvert, nebo extrovert. Jestliže se bertram obává ještě než si tady založí vlákno, že ho bude někdo napadat, tak ho sem opravdu radši nedává. U nás se tomu říká "přizdisráč". Bez urážky. Jakmile vyjdeš na ulici, nebo do práce, tak vždycky můžeš narazit na nějakýho vola, ale to neznamená, že budu zalezlej doma a volové budou mít navrh...i když ;) (snad se to zlepší :smile: ).
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od sekal »

Bertram :
Navázal bych na BigJoea a připomenul, že nekonvenující příspěvky si můžeš nechat z osob. vlákna vymazat, tak jak to nedávno udělal např. Bery.. Takže se není čeho bát..:cool:

Jinak je třeba si ale uvědomit, že toto je diskuzní fórum, a tak se zde pochopitelně objevují i reakce polemické a kritické.. Na tom nevidím nic špatného, pokud to nepřeje do osobních, často vulgárních útoků.. Ono samé pochvalné nebo chcete-li "vlezdop*delistické" příspěvky vás nikam neposunou...
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od winelover »

To bertram:
Neboj se, buď chlap a ne baba! Založ si vlákno a uvidíš, že to tak zlý nebude. Směle do toho! :thumbup: win.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

To sú len také hecovačky a na to ja nedám. Rozhodujem sa po zvážení za a proti. Rozhodol som sa,
že to tu nedám.

HIFI zdar !
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mirek »

Betrame, tak proč o tom vůbec píšeš, abys byl zajímavej ? Podle mého je normální buďto něco udělat a pokud to nechci udělat nebo se bojím to udělat , tak to neokecávat a nevymlouvat se.....koneckonců myslím, že tě nikdo nepřemlová abys tu prezentaci uveřejnil.
Nerád by som dopadol , že budem musieť žiadať o zmazanie môjho vlákna,tak ako to urobili už viacerí členovia.
Tak tomu říkám pozitivní přístup....ani to nezkusíš a už se obáváš výsledků....a odvolávat se na to, že si tady několik členů (myslím, že ne viacerí, ale 3) nechalo smazat své prezentace - dobrá vyýmluva. Ve skutečnosti nikdo z nich, aspoň mám ten dojem neměl opravdu vážný důvod to udělat, bylo to jejich osobní rozhodnutí.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od lubin »

Mirek píše:Betrame, tak proč o tom vůbec píšeš, abys byl zajímavej ? Podle mého je normální buďto něco udělat a pokud to nechci udělat nebo se bojím to udělat , tak to neokecávat a nevymlouvat se.....koneckonců myslím, že tě nikdo nepřemlová abys tu prezentaci uveřejnil.
Nerád by som dopadol , že budem musieť žiadať o zmazanie môjho vlákna,tak ako to urobili už viacerí členovia.
Tak tomu říkám pozitivní přístup....ani to nezkusíš a už se obáváš výsledků....a odvolávat se na to, že si tady několik členů (myslím, že ne viacerí, ale 3) nechalo smazat své prezentace - dobrá vyýmluva. Ve skutečnosti nikdo z nich, aspoň mám ten dojem neměl opravdu vážný důvod to udělat, bylo to jejich osobní rozhodnutí.
Bylo jich celkem 9 Mirku. Jeden vlákno obnovil (Bery). Bylo to jejich osobní rozhodnutí. Nevážný důvod pro Tebe, může pro druhého vážným. Každý jsme originál.
To, že o tom Bertram píše, nevidím jako negativní. Je potřeba se někdy podívat i z druhé strany.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

lubin má pravdu , netreba sa na to dívať len s jednéj strany . Na každú vec je viac pohladov.Nie len mojich ale aj iných ,
teraz naozaj neviem nájsť výraz na pohlady , ktoré chodia mimo fóra a ktoré sa napríklad na tomto fóre neukážu. Ja som
sa na tomto fore ešte neprezentoval a už som pár čudných mailov dostal , samozrejme , keď som pátral , tak sa nedali vystopovať.

Hlavne keď som sa ozval vo vlákne : aky je česko-slovenský hifista a mal som výhrady k niektorým otázkam . Každá minca má dve
strany , nechcem tu niečo okecávať a už vôbec byť zaujímavý.
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Keď už na to príde , budem radšéj u zdi sráč a šťáč. Nerád serem a štím uprostred lúky , keď to na mňa príde.Nikdy neviem odkial
to zaveje a či sa neobštím , alebo nebodaj neobserem.
Je to hnusné a sprosté , ale je to tak. :!:
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od knoflik »

Sebranka se schazi, Odar z "deckeho" fora trvaly ban, šeďour z "deckeho" fora kontrolovane prispevky. Len tak dalej :thumbup:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od sekal »

Kód: Vybrat vše

Uživateli s nickem palinoch byl udělen Dočasný BAN do 31. 8. 2012 za urážky ostatních uživatelů fóra.
(http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p ... 9#p8970439)

knoflik : Hlavně, že ty jsi příklad ctnosti a kulturního vystupování..:roll: Apropos, proč na tomto fóru vystupuješ pod jiným nickem než na jiných fórech ?
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od knoflik »

sekal píše:

Kód: Vybrat vše

Uživateli s nickem palinoch byl udělen Dočasný BAN do 31. 8. 2012 za urážky ostatních uživatelů fóra.
(http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p ... 9#p8970439)

knoflik : Hlavně, že ty jsi příklad ctnosti a kulturního vystupování..:roll: Apropos, proč na tomto fóru vystupuješ pod jiným nickem než na jiných fórech ?
Nuz ty detektiv Karol. Docastny ban som dostal preto, lebo som o ten BAN sam poziadal :o) Ked si kultura bude ziadat kulturne vystupovat budiz. S nekulturou, nekulturne :thumbup:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od fox »

Běžte se hádat na jiné fórum. Tady na to není nikdo zvědavý. :thumbdown:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od sekal »

knoflik píše:..Docastny ban som dostal preto, lebo som o ten BAN sam poziadal..
Samozřejmě, jak jinak.. Vždyť to vysvětlení je nasnadě, že ty konspirátore..:lol:


fox : Sorry za OT, ale nedalo mi to a musel jsem zareagovat.. Ale už mlčím a kaji se..:silent: O:-)
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1252
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od lidumil »

Asi by bylo na místě požádat adminy o pročištění vlákna od OT což tímto činím a zároveň děkuji. :thumbup:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
monte

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od monte »

Dobré ráno Vietname, diskuze o kabelech nemůže dopadnout jinak a proto o kabelech raději nic nepíši. Už nebudu psát raději na kabely nic, chce to velkou odvahu :lol: . Osobní útoky sem nepatří a admin by je měl okamžitě mazat bez udání důvodu. Máme tři a opět selhali.
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od knoflik »

monte co keby si niekam "autocenzura" zapadol????? Sam dva komenty o nicom :silent:
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od vojta1 »

hele kabelgurue, koupil sem nějaký bazarový kabely k repro a na jednom konci jsou místo banánků takový zástrčky, vypadá to jako fén, co se s tim dělá?
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od Vlado222 »

Vojto to si asi kúpil naozaj dva fény. :???:
Bacha do obchodu netreba chodiť pod vplyvom alkoholu. :lol:
Ale nezúfaj všetko zlé je na niečo dobré. Ak sa Ti ten studený zosík EC, čo si kúpil bude zdať moc studený tak si ho tými fénmi môžeš prihriať.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: NEYTON

Příspěvek od Maretti »

K čemu jsou dobré kabely ???
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: NEYTON

Příspěvek od Maretti »

Aha, tak to si jich pár koupím, abych tím vytočil spousty lidí jaký jsem ignorant :)
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: NEYTON

Příspěvek od sekal »

Mě nejvíce zaujala tato věta :
Dieter Burmester píše:..V zesilovači byl origoš Burmester AC kabel, který ale dělá ze zvuku ''pěknou loudness vaničku''. Okraje pásem zvýrazňuje až běda..
Kdo by to byl řekl, že u jednoho z nejlepších integr. zesilovačů na celé planetě budou takové rezervy...:mrgreen:
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: NEYTON

Příspěvek od Maretti »

sekal píše:Mě nejvíce zaujala tato věta :
Dieter Burmester píše:..V zesilovači byl origoš Burmester AC kabel, který ale dělá ze zvuku ''pěknou loudness vaničku''. Okraje pásem zvýrazňuje až běda..
Kdo by to byl řekl, že u jednoho z nejlepších integr. zesilovačů na celé planetě budou takové rezervy...:mrgreen:
no - i mistr tesař se utne a dá ke svému zesilovači kabel, který to tak kazí :)
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: NEYTON

Příspěvek od sekal »

Yngwie píše:..Ad) Burmester - tento zesilovač jsem s původním kabelem nemohl poslouchat vůbec a skutečně pouhá změna přívodního kabelu změnila zvuk neskutečně k lepšímu.
:eek: :???:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1488
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NEYTON

Příspěvek od Yngwie »

Sekale, možná je lepší si to vyzkoušet na vlastní uši, než postovat smajlíky ...
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: NEYTON

Příspěvek od sekal »

Yngwie píše:Sekale, možná je lepší si to vyzkoušet na vlastní uši, než postovat smajlíky...
A ty se zkus zamyslet na co, a proč jsem vlastně reagoval. (Malá nápověda - o produkty zde diskutované firmy Neyton primárně vůbec nešlo)..
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1488
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NEYTON

Příspěvek od Yngwie »

Sekale, vzhledem k tomu, že jsi reagoval na Burmestera a ještě citoval, tak je mi skutečně jasné, že jsi nereagoval na Neyton:). Co chtěl básník říci těmi smajlíky, to už si můžu leda domýšlet ....
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: NEYTON

Příspěvek od boxer »

pořád vrtá červík

Já nevěděl že Michalovi takto říkáš. =))
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: VISATON

Příspěvek od sekal »

aretax píše:..Po skúsenostiach a rôznych diskusiách o predraženosti káblov som dospel k tomu, že ani reprosústavy za káblami nezaostávajú, čo sa týka ich predraženosti. Reprosústavy (česť výnimkám) do cenovej kategórie cca 10000 € sú prakticky komerčný tovar. Materiál býva obyčajná drevotrieska (ani nie MDF), kábeláž najlacnejšia a použité súčiastky dtto. Nebudem tu zbytočne uvádzať značky, aby som sa niekoho nedotkol..
Jak se zdá, tak tady se někdo probudil a zmoudřel..:mrgreen:
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: VISATON

Příspěvek od aretax »

Odar píše:aretax, toto je HighEnd forum. Urob si sam je napr. na slovanete :lol:
Dobre, máš pravdu - nerob to sám, nech Ti to urobí sused. Teraz je to high end?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: VISATON

Příspěvek od aretax »

sekal píše:
aretax píše:..Po skúsenostiach a rôznych diskusiách o predraženosti káblov som dospel k tomu, že ani reprosústavy za káblami nezaostávajú, čo sa týka ich predraženosti. Reprosústavy (česť výnimkám) do cenovej kategórie cca 10000 € sú prakticky komerčný tovar. Materiál býva obyčajná drevotrieska (ani nie MDF), kábeláž najlacnejšia a použité súčiastky dtto. Nebudem tu zbytočne uvádzať značky, aby som sa niekoho nedotkol..
Jak se zdá, tak tady se někdo probudil a zmoudřel..:mrgreen:
Naozaj som celý život túžil iba po Tvojom uznaní. Určite sa mi už bude lepšie spať.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: VISATON

Příspěvek od sekal »

aretax píše:..Naozaj som celý život túžil iba po Tvojom uznaní. Určite sa mi už bude lepšie spať..
To je jen dobře, už kvůli tvému zdraví.. Jen se obávám, abys po nějaké době opět neupadl do hlubokého snění, podmíněného marketing. pohádkami a bajkami...:mrgreen:
Odar

Re: VISATON

Příspěvek od Odar »

Ty si strasne jesitny chlap :crazy:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: VISATON

Příspěvek od sekal »

He or I ? :smile:
Odar

Re: VISATON

Příspěvek od Odar »

He . . .
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: VISATON

Příspěvek od aretax »

HIGH END FÓRUM - okrem drísdov pár indivíduí sa tu človek naozaj nič nedozvie. V dobrej viere som sem vložil dotaz a čo som sa dozvedel? Nechcem byť vulgárny, ale stačí si prečítať príspevky. Ten, kto má nejaké skúsenosti múdro mlčí a tí, čo sa potrebujú "zviditeľniť" píšu drísdy od veci. Je tu "odborník" na psychológiu, "odborník" na high end (určite má za sebou obrovské skúsenosti, keď vie posúdiť, čo patrí a čo nepatrí do high end), ale príspevky k téme boli iba dva. Určite má s firmou Visaton skúsenosti viac ľudí, ale radšej nenapíšu nič, aby ho tzv. odborníci nevysmiali. Ešte tu chýbajú príspevky od ďalších známych "odborníkov", pravdepodobne sa ozvú.
TOM, Ozzy, ďakujem, boli ste jediný, kto k téme niečo konkrétne povedal. Cením si vaše príspevky.
Odar, Sekal - mali by ste založiť fórum pre tlčhuby. V tom ste vynikajúci, napr. http://www.highenddrisdy.com.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět