Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

Monte, a ty vieš ako hral prevodník v Srollovi?
Ja áno, počul som to, a nie raz.
Ale tie lampy spravili určite ešte viac :thumbup:
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Guliver »

zappa píše:Zajímavé,že k k tomu Audio Research kompletu nemá firemní cd přehravač ale stojí tam McIntosh MCD1100. :eek:
A čo je to vľavo úplne hore? :cool:
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Nebylo to pouze převodníkem,přehrával jsem i z analogových vstupů.Ale myslím,že Monte má minimálně z části pravdu,že je to hlavně díky lampám.Zajímavý fakt,že 3d prostor se z Manley oproti McIntosh monoblokům 2301 podstatně zlepšil.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

Tony píše:Ale tie lampy spravili určite ešte viac :thumbup:
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

zappa píše:Zajímavý fakt,že 3d prostor se z Manley oproti McIntosh monoblokům 2301 podstatně zlepšil.
Keď sme to počúvali s monoblokmi McIntosh 2301, priestor bol výborný, napokon aj tebe sa páčil.
A porovnávať to takto nadiaľku, s časovým odstupom troch týždňov by som si netrúfal [-x

p.s.
a počúvaš to so sieťovými káblami "Helboy", alebo Furutech?
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tony,je zvláštní,že na první poslech jsem byl z prostoru na Manley nadšený a to bylo na Hellboy kabelech.V tomto ohledu jsem si jistý,že prostor je nyní více 3d.Ten zbytek si nejsem jistý.Jsem si však jistý,že pokud bych mohl vlastnit McIntosh 2301 asi bych je vlastnil bez ohledu nato jestli byl prostor s jinými monos lepší či ne,Celkově byly opravdu fantastické ve všech ohledech.Myslím si však,ač nemám rád kompromisy,že v tomto případě je to kompromis,který mi naprosto nevadí. :thumbup: Hlavní je,že jsem objevil skvělý zvuk i napříč mému počátečnímu odporu, z důvodů větší pracnosti s nimi(nyní me přesvědčily ,že lampy stojí za tu práci navíc). ^:)^
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

,že Monte má minimálně z části pravdu,že je to hlavně díky lampám
Já mám vždy pravdu, neboť píši a mluvím pravdu :lol: . Znám jiný okruh hifisťáků, které navštěvuji a mají super hifi. Taky jste si mohli všimnout, že na fóru není nikdo ze Zlínského kraje a když, možná jen silně tajně. Sice nevím proč, ale u mnoha , když jsem vzpomenul fóra, byla reakce :thumbdown:. Zrovna včera jsem měl možnost vidět jedny staré retro bedny, nevibrovala jen podlaha, ale celý dům :lol: .
Roman2

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Roman2 »

Mýlíš se monte, bydlím pár kilometrů od tebe. Jinak Michale tobě gratuluju k nalezení hifistického grálu! :thumbup:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

monte píše:
,že Monte má minimálně z části pravdu,že je to hlavně díky lampám
Já mám vždy pravdu, neboť píši a mluvím pravdu :lol: . Znám jiný okruh hifisťáků, které navštěvuji a mají super hifi. Taky jste si mohli všimnout, že na fóru není nikdo ze Zlínského kraje a když, možná jen silně tajně. Sice nevím proč, ale u mnoha , když jsem vzpomenul fóra, byla reakce :thumbdown:. Zrovna včera jsem měl možnost vidět jedny staré retro bedny, nevibrovala jen podlaha, ale celý dům :lol: .
Pro někoho můžeš být divnej brouk,já osobně tě žeru,zvláště po odkrytí otázky ohledně lampového zvuku.Nevím sice o jakém zvuku ty bájíš,ale asi mám už trochu představu o tom o čem tu někdy píšeš. :thumbup:
Romane.Děkuji. :smile: Jsem moc rád,že jsem se opět posunul o notný kus a tímto směrem,kruh se konečně začíná uzavírat.Už nehledám naprostou preciznost a neutralitu,ale muzikálnost a emoci.To je můj grál.Lampy a Tannoy,a nikdy jinak. \m/
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od jimmi »

Zappo Gratulujem! A ako píšeš muzikálnost a emoci. :thumbup:
A to ja tvrdím od začiatku.
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

aka Zappadaddy, hraješ lampový poker ?? :lol:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Jedna noční fotka
manley neo500 night.jpg
Jedna noční fotka
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Monte ano hraji. ;) Zatím to vychází takhle.
1.McIntosh 2301,absolutní jednička,snad jen 3D prostor je o trochu slabší,ale to hrál přímo z cd přehravače bez předzesilovače,zvuk,který absolutně nesere(populární Boxerova hláška) :thumbup:
2.Manley 240REF,opravdu výborný za ty peníze,oproti MCIntosh 2301 ostřejší
3-4.Manley Neo500 & Challenge 833SE,více ostrý,nachylný na připojení řetězce,velké výkyvy v kvalitě závislé na kabelech a cd zdroji,prostě více než u MAC
I přes chyby ,které NEO500 má dokáže oslovit milovníka hudby,dokáže vtáhnout do děje.Ale upozornuji není to zvuk pro hifisty,kteří hledají chyby,navíc není analytický.NEO500 jsou trochu zvláštní,jakoby nevěděly zda hrát lampově či tranzistorově,ale je možné,že potřebují předzesilovač a doladit vše ostatní,kabeláž,antivibrační stojany apod.Mcintosh2301 to nepotřeboval.A jelikož já jsem někde uprostřed ,preferuji zvuk 2x dražšího McIntosh 2301,proto ta koupě cd přehravače od mcIntoshe,je to cílová stanice.Každá zkušenost dobrá.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

Z kraje týdne byl u mne kámoš (zvukař, hudebník) a taky prohlásil, tak tohle nikoho neurazí . A to jsem jen pouštěl CD Camel, rok 1982, Deram :thumbup:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Už jsou doma.
IMG_3972 - Copy.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mark Levinson »

Michale,
gratulace, užívej už jen hudbu. Je to krásně sladěno, snad někdy uslyším na vlastní slechy :thumbup: .
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak já jsem z toho už teda zmaten :crazy: :lol: Takže Manley je pryč a finál je McIntosh? A na jak dlouho? :D
Dieter Burmester
whiteswim
Příspěvky: 1
Registrován: 13 bře 2013 10:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od whiteswim »

Můj první příspěvek do fóra musí být Michale pro Tebe. Tak jsi asi 1.v Česku, kdo ty obří Macky má a je dobře, že jsi to Ty. ^:)^ . Doufám, že se u Tebe ohřejí a Ty zase u nich :clap: , upřímná gratulace! V sobotu to ještě protáhneme Einsteinem a už se těším, že pohovoříme o také muzice a ne o zvuku komponentů! Začni poslouchat hudbu a buď vyladěnej, nic lepšího už není........doufám, že Ti to nikdo nebude závidět.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

whiteswim píše:Můj první příspěvek do fóra musí být Michale pro Tebe. Tak jsi asi 1.v Česku, kdo ty obří Macky má a je dobře, že jsi to Ty. ^:)^ . Doufám, že se u Tebe ohřejí a Ty zase u nich :clap: , upřímná gratulace! V sobotu to ještě protáhneme Einsteinem a už se těším, že pohovoříme o také muzice a ne o zvuku komponentů! Začni poslouchat hudbu a buď vyladěnej, nic lepšího už není........doufám, že Ti to nikdo nebude závidět.
Děkuji,moc.Právě poslouchám Pink floyd-Final Cut a jsem nadšen tak jak po prvé.Rád bych zde veřejně projevil vděčnost Tonymu za veškerou pomoc,kterou mi rád poskytl.
Mark Levinson píše:Michale,
gratulace, užívej už jen hudbu. Je to krásně sladěno, snad někdy uslyším na vlastní slechy :thumbup: .
Viktor děkuji a určitě něco provedeme,stojí to za to. :thumbup: Myslím,že s tímto již mohu obrátit mnoho nelampových hifistů na tu správnou cestu. :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
feco64
Příspěvky: 36
Registrován: 08 led 2012 20:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od feco64 »

Ahoj Zappo, tiež sa prikláňam k veľkej gratulácii a prajem krásny posluch ! radosť pozrieť na tých Mackov aj keď Manley boli tiež fešáci. Hm posudzujem iba vzhľad..keďže som nič z toho nepočul... :sad: To sú tie z Audiogonu ? písal si že si mal trošku problém z predajcom.
Aurum Cantus, Vincent, Luxman, Revox, Cambridge Audio, Project, Grado, QED, Kimber, VDH.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Děkuji Feco.Prodejce z Audiogonu smrděl podvodem na hony daleko a tak jsem je pořídil z toho nejlepšího studia ve východní Evropě v Bis studio,nové se zárukou.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Aby bylo jasno tak se jedná o Bis Audio v Bratislavě a ne o Bis studio,i když každému by mělo být jasné o kterou prodejnu ide. :angel:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
feco64
Příspěvky: 36
Registrován: 08 led 2012 20:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od feco64 »

Tak to je v pohode. Osobne by som sa bál kupovať takéto niečo z druhej ruky, to nie je AV receiver za 200 Evro. Ešte raz dobrý posluch ! :thumbup:
Aurum Cantus, Vincent, Luxman, Revox, Cambridge Audio, Project, Grado, QED, Kimber, VDH.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1252
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lidumil »

Michale veká gratulace, tak se moc těším, až je uslyším na vlastní uši.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od bigjoe »

Paráda. Já jsem si říkal, že u nich skončíš. To jak si je popisoval bylo jasný, že jsi total chycenej. Jsi blázen.
Většího šílence neznám. Musí to bejt OBROVSKÁ radost =)) . Gratuluju :thumbup: a závidím (v dobrém) :clap: .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od martinowsky »

MASAKR! Až mám husí kůži. :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
drvoštěp
Příspěvky: 81
Registrován: 17 led 2012 14:43

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od drvoštěp »

Blahopřeji :thumbup: .Mám malý dotaz jak to bude s kabely? Vím ještě je brzy ale zůstaneš u svých nebo budeš laborovat? A ještě jeden dotaz,jaké power cable jsou k těm koncákům a nebo si je měnil?
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

drvoštěp píše:Blahopřeji :thumbup: .Mám malý dotaz jak to bude s kabely? Vím ještě je brzy ale zůstaneš u svých nebo budeš laborovat? A ještě jeden dotaz,jaké power cable jsou k těm koncákům a nebo si je měnil?
Já ty Mcintoshe slyšel zatím jen hrát na Hellboy(standart) kabelech dodávaných se zesilovači a zvuk je výborný aj tak.Samozřejmě chci si s kabely pohrát,chtěl jsem si trochu zažít zvuk takto,ale mám doma Furutech a Gigawatt v zápujčce,tak mě to láká vyzkoušet.Ovšem mám obavy,že si pak nějaký budu muset koupit a já už nemám tolary :???: Budu muset dát na prodej nějaká cd. :roll:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Ramones
Příspěvky: 590
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Ramones »

..tak helboj už dodává kabely pro mekyntoše :?: :thumbup: ...a tak se s ním naši odborníci přeli :angel:
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od miero »

Ojoooj, veselý príbeh s dvoma novými koncami. Gratulujem k novým "hračkám" a nech ten zimomravý PRaT dlho vydrží!

A možno o pár rokov sa môžeme tešiť na stavbu rodinného reprodomu... ;-)
Patmann
Příspěvky: 111
Registrován: 09 úno 2012 16:11
Bydliště: Štramberk

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Patmann »

...tak zatím jsem slyšel jen levné lampy a i tak mě nadchly tak,že je mám doma,tohle musí být fakt "pohoda džez" :thumbup:
Pro-Ject RPM 10.1, Sumiko Bluepoit 2., CD Leema Acoustic Antila, Accuphase E305, Beovox MS150, Sonus Faber Toys Tower
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Maretti »

Po dlouhé době gratuluji a upřímně závidím - je co. Nádherný kousek, lampy budou určitě k těm repro dobrá volba.
První tvoje sestava, kterou bych si chtěl opravdu poslechnout - ne ze slušnosti, ale z vědavosti a vědomím, že to bude určitě super hrát.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

:lol: :lol: :lol: Osobně zvuk lampy poslouchám tři roky a hudba zní. Intosh je špička, to píši několik let, lampa hraje. Zappikovi přeji špičkový poslech a hudební nirvánu. Jenže i jiné lampy hrají špičkově a nesouhlasím jen s jediným názorem néj, nic není lepšího, atd. Asi tak, lampy jsou jen jedny a byly vymyšleny již před sto lety :thumbup: .
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Zdeny »

Tak takhle si představuji nadšence, který jde za svým cílem nahoru a ne do strany. Přeji ti, aby ti hudba vždy zněla tak, jak si ty představuješ a jak chceš.
Až pojedu v příštích letech kolem, nechám se pozvat na kus pořádný muziky.

Zdraví Zdeny
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vlado222 »

monte píše::lol: :lol: :lol: Osobně zvuk lampy poslouchám tři roky a hudba zní. Intosh je špička, to píši několik let, lampa hraje. Zappikovi přeji špičkový poslech a hudební nirvánu. Jenže i jiné lampy hrají špičkově a nesouhlasím jen s jediným názorem néj, nic není lepšího, atd. Asi tak, lampy jsou jen jedny a byly vymyšleny již před sto lety :thumbup: .
Presne tak McI je super. Je to kultovná značka ale za kult sa aj platí. Tak ako napr. u Harleya.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od winelover »

Michale, tak tohle je fakt paráda. Pro tuhle firmu jsem měl vždycky slabost! Krásný design a i zvuk se mi vždy líbil. Gratuluju a moc ti to přeju. A teď už se na všechno vykašli a konečně v klidu poslouchej. :clap: win.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelN »

Zappo upřímně gratuluji. Jsi ten co žije svůj sen. Ať se ti poslech líbí a tato sestava vydrží na delší čas. Přeji spokojenost. :D
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
Roman2

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Roman2 »

Velká gratulace. Slyšel jsem McIntosh v PP hifi studiu v Otrokovicích a nadchly mě. Tak snad už budeš spokojený.
Teď už ti chybí jen špičkový gramec, ale ty se k němu určitě dopracuješ. :lol:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mark Levinson »

zappa píše:Viktor děkuji a určitě něco provedeme,stojí to za to. :thumbup: Myslím,že s tímto již mohu obrátit mnoho nelampových hifistů na tu správnou cestu. :lol:
Jednu krásnou sestavu už jsme měli možnost slyšet u našeho člena Gyrodeca viewtopic.php?f=15&t=409&p=6220#p6220, kde jsme byli na výpravě jako "Moravská Klika".
Tady je něco o té výpravě, byla to zdařilá akce viewtopic.php?f=18&t=582
Mark Levinson
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vlado222 »

Že by tento? http://www.nisel.sk/?p=3112 stačí iba nová pančucha na hlavu, návšteva v Niseli a gramec kultovej značkyktorý ladí s koncákmi je doma. :D
MCINTOSH.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět