U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od Teti »

http://zpravy.e15.cz/byznys/obchod-a-sl ... -lady-gaga

Za starším gramofonem značky Sony sedí šedovlasá paní s velkými sluchátky na uších a soustředěně sleduje točící se elpíčko. „Ani nevím, co to je za styl. Já vám to dám poslechnout. Moc se mi to nelíbí,“ říká Eva Bartůňková. Hudbu neposlouchá pro zábavu, je to její zaměstnání. V továrně na vinylové desky v Loděnicích u Berouna kontroluje kvalitu elpíček, které putují do USA, Británie nebo Francie. „Někdy je to hrůza, různí satanisti nebo tak,“ popisuje svou práci Bartůňková.
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
monte

Re: U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od monte »

Na konci, příspěvek Pavel Škoda: no asi má hloupý gramafon :lol: :lol: Zrovna dnes jsem si objednal pár desek na Vltavě, hlavně Pavla Bobka :thumbup:

http://hudba.vltava.cz/Ruzne-CD-LP-MC/L ... rie=16610/
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od Mamut »

Teti píše:http://zpravy.e15.cz/byznys/obchod-a-sl ... -lady-gaga

Za starším gramofonem značky Sony sedí šedovlasá paní s velkými sluchátky na uších a soustředěně sleduje točící se elpíčko. „Ani nevím, co to je za styl. Já vám to dám poslechnout. Moc se mi to nelíbí,“ říká Eva Bartůňková. Hudbu neposlouchá pro zábavu, je to její zaměstnání. V továrně na vinylové desky v Loděnicích u Berouna kontroluje kvalitu elpíček, které putují do USA, Británie nebo Francie. „Někdy je to hrůza, různí satanisti nebo tak,“ popisuje svou práci Bartůňková.
Prča je, nebejt těch “satanistů“ tak je dneska už dávno bez práce :smile:

Kdysi dávno, sem něco takového poslouchal a mám toho doma přes metr :lol: Dneska to doma už vnímám, spíš jako filetalii. I když, občas něco rád vytáhnu a zavzpomínám. No tady v rubrice právě poslouchám, se s tím radši už nechlubím, nerad bych někoho uvedl do stavu totálního pohoršení :smile:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od Mamut »

Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od Naprach »

Rozhodně díky. Jeden z nejlepších a nejzajímavějších článků poslední doby co jsem četl. Nikdy bych neřekl, že metal a hard rock uživí tolik nezainteresovaných lidí. :thumbup:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od Mamut »

Naprach píše:Nikdy bych neřekl, že metal a hard rock uživí tolik nezainteresovaných lidí. :thumbup:

Jo, je to tak. V létě sem dostal na festáčku od jedné kapelky jejich nový vinyl. Jedná se o shape disk. Ty u Berouna dělají normálně, ale tenhle tvar si kluci v kapele vymysleli, nakreslily. V Loděnici tak vyráběli první vinyl tohoto tvaru a speciální matrici. Od teď je v jejich nabídce, ale tenhle byl první.

Myslím, že se docela povedl.
P.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Patmann
Příspěvky: 111
Registrován: 09 úno 2012 16:11
Bydliště: Štramberk

Re: U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od Patmann »

Moc hezké,akorát chudák prenoska,pokud se člověk byť jen jednou netrefí :-)
Pro-Ject RPM 10.1, Sumiko Bluepoit 2., CD Leema Acoustic Antila, Accuphase E305, Beovox MS150, Sonus Faber Toys Tower
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pokud je neco lisovano v Lodenici, je prenoska chudak temer vzdy :crazy:
Dieter Burmester
Patmann
Příspěvky: 111
Registrován: 09 úno 2012 16:11
Bydliště: Štramberk

Re: U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od Patmann »

A to jako proč???
Pro-Ject RPM 10.1, Sumiko Bluepoit 2., CD Leema Acoustic Antila, Accuphase E305, Beovox MS150, Sonus Faber Toys Tower
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: U Berouna tiskne desky i Lady Gaga

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Asi to nie je dostatočne hájend.
Odpovědět