Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od anawak »

to bertram : Ved ja som to ani nemyslel vyslovene proti tebe. Ale tak vo vseobecnosti. :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mark Levinson »

Tá predposledná reakcia Mikipetra sa mne osobne nezdá tiež košér .Urobiť si obraz o niekom za dva dni od vyvesenia svojho vlákna
na net a pritom ho vôbec osobne nepozať a hneď hrať urazeného ,že mu vela členov okamžite neradilo a odporúčalo GV? Pritom si myslím,
že bol už rozhodnutý , len si nebol na istom a potreboval si urobiť nejaký názor na to ako sa rozhodol.Nie všetci sú stále u počítača a nie
všetci sa venujú gramofónom a ich ladeniu.
Bertrame,
chtěl jsem vlákno usměrnit než se spustí zbytečně nějaká slovní přestřelka a hlavně jsem chtěl, aby se nováček dožadující rady necítil jen zesměšněn odchazejíc hledat radu na jiné fóru s pocitem, že zde není zájem poradit. Nic víc v tom nehledej, nevím proč je řeč o vlku,který se nažral a koze, ketrá zůstala celá?
Mark Levinson
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Ja som si vôbec nevšimol ,že by ho niekto zosmiešnieval , skôr to vidím opačne. Že jeho vlákno zle niektorý pochopili? Nuž stane sa,
ale nikto ho nezosmiešňuje.A o tom vlku a koze , myslel som to tak , že nik neutrpel škodu a nie sú vo vlákne zlí ani dobrý.Ako sa vraví
spokojnosť na všetky strany. ^:)^

Bodka , koniec . :-|
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Když je založeno podobné téma o čemkoli s otázkou jaký kabel, jaký síťový, jakou přenosku atd. všimněte si, několik dnů je ticho. Mnohokrát se stalo i tady, že zakladatel jen sledoval a bavil se tím, jak se hádáme :lol: .

Jdu pokračovat, zapojovat varnou plynovou do pergoly, pokud se už neozvu , bude blízký pohled na měcíc :lol: . Kruci pro cosi jsem šel, ja křížák.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od anawak »

Monte Ty si proste frajer. :thumbup: Myslim to uplne seriozne a vazne. Obdivujem na Tebe najma to, s akym nadhladom na vsetko pozeras. Aj ked niekedy nesuhlasim s tebou a ty nesuhlasis so mnou, paci sa mi, ze si tu. Velmi rad by som ta niekedy prisiel navstivit aby sme sa poznali osobne. Fakt bez srandy.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mark Levinson »

Monte :thumbup:
a bacha na ten plyn, to by fakt mohl být pohled na měsíc z blízka =))
Mark Levinson
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Vše zdárně zapojeno, mýdlová zkouška proběhla Ok a hoří modrým plamenem :thumbup: . Příští týden má moje babka narozky, tak uvařím pořádný guláš. Apollo 18 se nekonalo :lol:, jen ve filmu. http://www.csfd.cz/film/287921-apollo-18/

Anawak, žádný problém, jen jestli zvládneš vypit tolik, kolik máš krve. Budeš potřebovat aspoň dva dny :thumbup: , až pak bys dostal hifi diplom :lol:
Čekám ještě na filtr sítě, abych se nemusel na souseda vymlouvat.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od boxer »

Bertram

Nikdy nemůže být naprosto všechno spravedlivé už jen z toho důvodu, že tu spravedlnost každý vidí ze svého pohledu a proto nemůže být nikdy všechno tak,aby byli všichni stopro spokojeni.

Stačí se povznést a zklidnit hormon,páč jde o koníčka a nikoliv o život. Výsledek je důležitej a ten je takovej,že je tady klid a žádný velký tyjátry.
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

to boxer:
Nikdy som nepovedal , že chcem aby bolo všetko spravodlivé , len mám výtku k niektorým vláknam a niektorým príspevkom.
Hormóny si naozaj nemusím skludňovať a hrať tu nejaké teátro. Len som reagoval na niečo, čo sa mi v príspevkoch nepáči.
Ak to tebe pripadá ako teátro , prosím , ale mne nie.

Vždy som vravel , že ide o koníček a nie o život a keď poukážem na niečo , čo by tu nemalo byť a tento spôsob komunikácie sa
mi nepáči , ty to považuješ za teátro.Neviem prečo si teatrálny , keď sa jedná o teba a tvoje názory.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od boxer »

Asi jsem to nenapsal tak,aby to bylo pochopené správně a /nebo prostě nechceš.

Je to jedno.
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Jak jednou napsal Zappa, je důležité používat smajlíky. Když napíšete monte je ko_kot :lol: , budu se smát taky. Sice je to jako pro malé děti, ale na dálku nezbytné.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od boxer »

Smajlíka jo,když je nutnej,ale tady mi nepřijde.
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Jo, já to myslel všeobecně.
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Máš pravdu , teraz je to už naozaj jedno!
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od pajuna »

U nekterych osob se bez smajliku vubec neda prezit. Vyzaduji je standartne :roll:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od anawak »

Smajliky su fajn. Ale pre niektore myslienky ani smajlovia neexistuju.... #-o #-o
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od aretax »

Čo sa týka Ante - aj ja som si ich bol vypočuť a plne s Anawakom súhlasím. Toto fórum je na vyjadrenie svojho názoru, ktorý Anawak vyjadril a ja za seba môžem povedať, že čo sa týka Ante, je taký istý. Bedne sú zvukovo doslova úbohé, designe nekomentujem, ale arogantný a namyslený prístup ich "predvádzačov" áno. Keby si títo páni predtým najprv prešli výstavu v Bratislave, tak by zistili, že veľa iných vystavovateľov tam predviedlo podstatne kvalitnejší zvuk za zlomok ceny. Keby to urobili, možno by sa zbalili a ušetrili si hanbu. Lebo za svoj povýšenecký prístup k zákazníkom by sa naozaj mali hanbiť. Repro Ante predvádzali asi takým spôsobom, ako sa v cirkusovom šapitó uvádzajú nové vystúpenia.
Nikto tu nekomentoval situáciu v ich firme a myslím si, že to ani nikoho nezaujíma. Zaujímavý by mohol byť iba ich prípadný výsledok, ale ten žiaľ, zaujímavý vôbec nie je.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Ante jsem neslyšel, ale....................

Jestli rozmíte hifi, jako hudbě, tak s pánem bohem :lol: :lol: :lol:
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od aretax »

monte píše:Ante jsem neslyšel, ale....................

Jestli rozmíte hifi, jako hudbě, tak s pánem bohem :lol: :lol: :lol:
Neviem, prečo by som mal rozumieť hifi a hudbe. Odborník nie som, ani sa naňho nehrám, ale počujem a viem, čo sa mi páči a čo nie.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Nejde o, jestli je člověk odborník. Takové bedny nelze posuzovat v hotelovém pokoji nebo doma. Myslím pro takový účel nebyly postaveny. Něco podobného jsem slyšel v obchodě, pak v sálu a tam hrály jako divé. Šel bych si je poslechnout, ale místnost aspoň 10x20m.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mirek »

Monte, já ty bedny slyšel v sále (pro který jak píšeš jsou určeny) a byly napájeny špičkovými komponety a opravdu hrály jako divé (i Viktorky na spalvu ječela jako divá), ale blbě jako PA......a taková PA se dají koupit za zlomeček ceny ! Nicméně máš pravdu, ty bedny se nehodí na domácí poslech a proto jsou jenom velkým krokem vedle.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od aretax »

monte píše:Nejde o, jestli je člověk odborník. Takové bedny nelze posuzovat v hotelovém pokoji nebo doma. Myslím pro takový účel nebyly postaveny. Něco podobného jsem slyšel v obchodě, pak v sálu a tam hrály jako divé. Šel bych si je poslechnout, ale místnost aspoň 10x20m.
Monte, v Bratislave hrali vo veľmi veľkej sále, nie v hotelovom pokojíčku. A navyše - prečítaj si, čo o nich výrobca píše - podľa neho sú určené do všetkých typov miestností a to od 30m2 !!! (do takej miestnosti by asi ani nevošli). Ak sa Tebe ich zvuk páči, nič proti tomu, je to Tvoje "gusto". Ale od svetovej špičky majú naozaj ďaleko. Pre mňa je ten zvuk absolútne neprijateľný. Na výstave som ich počúval asi 5 min., potom som znechutený odišiel. Na to, aby som počúval dunenie môžem ísť na nádražie, kde štartuje dieselová lokomotíva.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
bertram

Re: Anawak

Příspěvek od bertram »

Dopredu sa Ti anawak za za vstup do tvojho vlákna ospravedlňujem. Aj keď sa dlho zaoberám hudbou a aparatúrov okolo néj, dlhé roky som
sa do žiadneho fóra nezapojil.Teba som tu považoval , ako za jedného z najserioznejších členov fóra.Tiež som si tu užil, aj svojim prispením,
ale stále ma tu niečo držalo. Všimol som si , že v poslednom čase tu prispieva čoraz menéj členóv. Je jedno ,podla mňa o čom , ale bol tu aspoň
kontakt.Len niečo predávať o tom toto fórum by naozaj nemalo byť . Nikdy som sa tu celkom nepredstavil a čím ďaléj tým viac si myslím,že som
urobil dobre. Aj mne mnoho kamarátov vravelo : kašli na nich.Keby som mal možnosť osobnejšieho kontaktu , tak by som sa sem nikdy neprihlásil.
Ale máš záujem byť v kontakte s chalanmi s rovnakým koníčkom.V mojom prostredí je to velmi obmedzené.Väčšinou sme v kontakte na dialku a
niekedy sa navštívime.
Je tu dosť osobných napádaní , ktoré s´hifi vôbec nesúvisia a človeka to často odrádza tu na fóre vôbec byť.Vedla na fóre to už ide úplne do
extrému. Nemal by som to tu pýsať , ale niekktorý členovia týchto extrémov sú aj tu , na tomto fóre. Najkrajšie na tom , že tu chcú usmerňovať
aj nás .
Naozaj aj ja sa tu niekedy pýtam , čo tu vlastne robím. Ničím moc múdrym som tu neprispel , len som tu chcel byť a občas niečo napýsať. Nemôžeme
byť všetci fundovaný a rozumieť sa všetkému.Chcel som tu len byť , vnímať tú atmosféru a niečo sa dozvedieť. O nejakých vzťahoch a stretnutiach
už vôbec neuvažujem.Bohužial , čoraz viac sledujem , že nie som len sám. :sad:a už vôbec neviem čo tu robím. :?:

Cítim , že ma to tu, už stále čoraz menéj ťahá, aj keď si to stále nepripúšťam a snažím sa tu aspoň to málo napýsať.

Teraz ma už môžete úplne potopiť , je leto , budem len jeden do štatistiky. :-|

(Edit by ML)
Tento příspěvek byl přesunut z vlákna "Anawak" na žádost Bertrama.
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Musím poďakovať ML , že to presunul sem. Všetko okolo HighEnd, berem ako jeden s koníčkov mimo mojéj práce.V práci som sa
stretol s vela názormi , občas aj úplne uletenými na to ako to chcem realizovať.Niky som nikoho pri tom nezosmiešňoval a neznevažoval
jeho názor.Diskusia bola o tom , že vždy k niečomu viedla.
Diskusia je aj o prímaní názorov iných , nielen o zosmiešňovaní niekoho , kto nám do partie nesedí a dáme mu to náležito pocíťiť. Že máme
iný názor je v poriadku.Prečo sa vždy nájde partia 2-3 členov , ktorý sú možno fundovanejší v problematike , ale ak niekdo napíše názor ako
to počuje a cíti , oni majú potrebu ho úplne zhovadiť.Aj keď niektorý po čase sa ukludnia a napýšu reakciu bez napádaní a urážok, ostanú aj
taký , čo si to nepripustia.
Asi je to preto ,že fóra sú väčšinou anonymné a ako sa slangovo vraví ""analógové""Keby boli adresné a presnejšie , bolo by to iné. Ani sa
nečudujem, anawak mal dobrý úmysel , ukázal hodne zo svojho súkromia a všetko sa to otočilo proti nemu. Možno , že nám to tý fundovaný
a správny raz ukážu ,ako má vyzerať správny hifista , čo má počúvať, na čom s akými káblami , na akých prístrojoch a v akých podmienkach.
A hlavne kde a za kolko by si to mal kúpiť.Lebo celý svet je plný podvodníkov a odborníkov.

Nemyslíte , že potom by to bola už len nuda? Rovnošatu a doporučený názor , sme tu už raz mali. :-|
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od davidm535i »

Ale asi hroty zkusím, rovnou ve více kusech vč. eloxu a hodil bych je pak do bazaru.
:thumbup:

ja bych zkusil vic barev, hlupaku se najde urcite dost :mrgreen:

D.
mp3 + špunty
Fox_25
Příspěvky: 156
Registrován: 03 črc 2012 02:29

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od Fox_25 »

Proč rovnou hlupáků? Beru to jako hezký design a pokud zafunguje psychoakustika proč ne když nelítají zbytečně vzduchem deseti tisíce. Bral bych to samozřejmě s nadhledem, jsme taky v sekci doplňky a neprobíráme zda hraje lépe levnější A třída koncáku nebo složitější a drahá AB s menším účtem za energie.
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od Zdeny »

U mě má největší vliv na zvuk, když mám v "autocenzura" hrot z růže :-))) To pak muzika hraje celá z "autocenzura".

Sorry, ale tohle vlákno je už fakt moc!

U mě je evidentně něco fakt blbě, protože ať postavím aparát kam chchi a na co chci, hraje furt stejně blbě nebo dobře. Podle mé nálady. Ta má vlvi asi 96,5x větší na zvuk, než nějaké hroty. Stačí, když tě v práci nasere šéf a pak nehraje aparát, ani kdyby stál na hrotech z diamantu. Když ti ale přidá bakšiš, pak může stát aparát v kravském lejnu a hraje nádherně:-)

Admine, smaž to, prosím. Děkuji.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od aretax »

Zdeny píše:U mě má největší vliv na zvuk, když mám v "autocenzura" hrot z růže :-))) To pak muzika hraje celá z "autocenzura".

Sorry, ale tohle vlákno je už fakt moc!

U mě je evidentně něco fakt blbě, protože ať postavím aparát kam chchi a na co chci, hraje furt stejně blbě nebo dobře. Podle mé nálady. Ta má vlvi asi 96,5x větší na zvuk, než nějaké hroty. Stačí, když tě v práci nasere šéf a pak nehraje aparát, ani kdyby stál na hrotech z diamantu. Když ti ale přidá bakšiš, pak může stát aparát v kravském lejnu a hraje nádherně:-)

Admine, smaž to, prosím. Děkuji.
---a prehovorila partia "odborníkov" na všetko. Prečo potom do tohoto vlákna prispievaš svojimi hlúposťami? Keď všetko vieš, všetko poznáš, prečo si nevytvoríš vlastnú s r.o. ? Poradím Ti aj názov: "Zdeny génius s r.o.". Môžeš tam mudrovať podľa svojej nálady. Budeš na 96,5% úspešný. Také "výborné" názory, aké predvádzaš na tomto fóre by boli iste finančne "vysoko" ocenené. Aj miesto podnikania už máš, sám si ho navrhol: v "autocenzura"!!
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od davidm535i »

to Fox_25:

nemyslim tebe, kdyz se ti to designove libi tak proc ne.

Ale kdyz tomu v bazaru das nazev "Supermagicspikes", tak uvidis jak pujdou jak teply housky... =)) a nejlepe napsat jeste POZOR SLEVA 50%, tak pak ti mistni ovcan utrha ruce \m/

D.
mp3 + špunty
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od Zdeny »

aretax píše:
Zdeny píše:U mě má největší vliv na zvuk, když mám v "autocenzura" hrot z růže :-))) To pak muzika hraje celá z "autocenzura".

Sorry, ale tohle vlákno je už fakt moc!

U mě je evidentně něco fakt blbě, protože ať postavím aparát kam chchi a na co chci, hraje furt stejně blbě nebo dobře. Podle mé nálady. Ta má vlvi asi 96,5x větší na zvuk, než nějaké hroty. Stačí, když tě v práci nasere šéf a pak nehraje aparát, ani kdyby stál na hrotech z diamantu. Když ti ale přidá bakšiš, pak může stát aparát v kravském lejnu a hraje nádherně:-)

Admine, smaž to, prosím. Děkuji.
---a prehovorila partia "odborníkov" na všetko. Prečo potom do tohoto vlákna prispievaš svojimi hlúposťami? Keď všetko vieš, všetko poznáš, prečo si nevytvoríš vlastnú s r.o. ? Poradím Ti aj názov: "Zdeny génius s r.o.". Môžeš tam mudrovať podľa svojej nálady. Budeš na 96,5% úspešný. Také "výborné" názory, aké predvádzaš na tomto fóre by boli iste finančne "vysoko" ocenené. Aj miesto podnikania už máš, sám si ho navrhol: v "autocenzura"!!

Ty čertík akýsi, teba to akosi dojalo:-)
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od Zdeny »

Mě spíše jen udivuje to, že řada lidí se domnívá, že pod zesák flákne hroty, dá stíněný kábl a čeká, že se něco bude dít - obzvláště, když má kolem sebe holý zdi a na zemi lamino, poslocuhá MP3 a hudbu typu duc duc duc.

Ale že by se začal zabývat zásadními věcmi, jako je přizpůsobení akustických vlastností místnosti a pod, tak ne, protože to moc stojí. Hroty jsou za pakatel a blbec se má čemi divit, k čmu to má jako bejt.

A wo tom je asi tohle vlákno.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od bigjoe »

Mně se toto téma naopak moc líbí, protože tady na vola nenarazíš...jenom na davidam535i a Zdenyho. Každá společnost má své kašpary, kteří se starají ostatním o zábavu a proto se jim musí jejich "moudra" promíjet. Podobně to bylo i s šašky na panovnických dvorech (oni směli říci víc, než ostatní). A tak je nechme, stejně nevědí o čem mluví a jen nás chtějí pobavit :clap: :thumbup: . Jen tak dál odborníci (přes srandu), aspoň není nuda.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od davidm535i »

@bigjoe

ty jsi hlupacek nejtezsiho kalibru (a hulvat k tomu), ale nejhorsi je, ze si myslis, kdovijaky nejsi expert, to je fakt zabavny.

fakt vtipny...

D.
mp3 + špunty
bertram

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od bertram »

Páni , mne sa zdá ako by niektorý dnes ráno prišli s hospody. Určite ste dobre zahorený :lol: , ale niektorý sa tu
bavíte na úrovni štvrtéj cenovéj :angel:
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od Maretti »

Já nechápu proč se tu musí mezi sebou lidi hádat - prostě kdo si půjčí hroty/kabely apod. a ť si je půjčí, pokud si je koupí tak ať si je koupí. Budou spokojeni na duši a mít klidné svědomí.

A druhá skupina, kteří se nad tím usmívají ať se pouze usmívají, je tu pár lidí, kteří to prostě neuznávají i kdyby jim to někdo domů dovezl/půjčil tak to odmítnou se slovy, že to nebude slyšet. Jasně každého volba.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od Maretti »

bigjoe píše:Mně se toto téma naopak moc líbí, protože tady na vola nenarazíš...jenom na davidam535i a Zdenyho. Každá společnost má své kašpary, kteří se starají ostatním o zábavu a proto se jim musí jejich "moudra" promíjet. Podobně to bylo i s šašky na panovnických dvorech (oni směli říci víc, než ostatní). A tak je nechme, stejně nevědí o čem mluví a jen nás chtějí pobavit :clap: :thumbup: . Jen tak dál odborníci (přes srandu), aspoň není nuda.
chápu .... pro zpestření jsou vystoupení kašpárků zábavná, ale když je toho cinkání rolniček hodně, tak mě to ruší při poslechu hudby :smile:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od Zdeny »

bigjoe píše:Mně se toto téma naopak moc líbí, protože tady na vola nenarazíš...jenom na davidam535i a Zdenyho. Každá společnost má své kašpary, kteří se starají ostatním o zábavu a proto se jim musí jejich "moudra" promíjet. Podobně to bylo i s šašky na panovnických dvorech (oni směli říci víc, než ostatní). A tak je nechme, stejně nevědí o čem mluví a jen nás chtějí pobavit :clap: :thumbup: . Jen tak dál odborníci (přes srandu), aspoň není nuda.

Tak milej kamaráde, zklidni se a laskavě přestaň používat slovní urážky ! Pokud si dobře pamatuji, já jsemk volem nikoho nenazval, protože to jaski patří k mé lulšné výchově, které se tobě evidentně nedostalo a tak očekává to samé od tebe, případně s nějakou veřejnou omluvičkou by to neškodilo.Pokud si rovnej, tak to uděláš. Pokud ne, bud si (a nejen asi já) něco myslet....

Já mohu diskutovat a i když bude můj/tvůj názor opačný o 180°, nemám důvod tě urážet. Můžeme si vzájmně technicky odporovat, být jízliví a vzájemně spolu nesouhlasit, ale pořád to není důvod k osobním urážkám.

Takže tvé jednání si vyprošuji a očekávám tvoji gentlemanskou odpověď.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od Maretti »

ZDENY:
co kdyby sis tak založil vlastní vlákno (představení členů) - tam jsi popsal tvůj pohled na Hi-fi, co posloucháš - a dát i i tvé názory co je podle tebe přínostné/ co méně / a co je pouze dobrý marketing.
To není jizlivá poznámka, to je upřímná rada ... docela by mě to zajímalo.

A tam by se třeba mohl na tvou "nástěnku" BIGJOE červeným písmem omluvit :D

A podobné diskuze by se odehrávaly v tom "vlákně" a bylo by to ku prospěchu věci =))
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Odar

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od Odar »

Zdeny? O tom, co ma doma tu moze vacsina ludi len snivat na oblaciku . . .
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: hroty pod prístroje - vplyv na zvuk

Příspěvek od boxer »

Zdeny? O tom, co ma doma tu moze vacsina ludi len snivat na oblaciku . . .

No to je právě ten kámen úrazu. Oni ti, co to maj doma opravdu vychytaný, tak už totiž ví..........(kam šlapati neradno a zbytečno).

A taky většinou už nikam nepíší. Protože ví,že je to zbytečno. Každej si to musí prošlapat sám a nabít si ten kokos taky sám. Ale za pořádný prašule.

To že si kdosi pořídí podle tabulek v Audio.de nebo Stereo.de nebo...... ty nejohvězdičkovanější komponenty, plácně je k sobě, vrazí to moderního holýho , ještě lépe prosklenýho obýváku s mramorovýma stěnama, naleštěnou podlahou ... a.....ono hov..ouby, tedy nic moc, tak to se najednou začne z jedné strany bít v prsa, jak to je správně, ale na druhé( pod většinou jiným nickem )to své pod cenou prodává ve jménu....většinou... "za účelem koupě téhož,ale z vyšší kategorie" . Takovejch inzerátů jsou všude přehršle.
Odpovědět