NavrátilAudio

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Kluci moji milí. Já myslel, že Vás zaujme úžasný, nový model Luxmanu L-590AX .... http://www.audiodrom.cz/recenze/zesilov ... 590ax.html
a vás zatím zajímá poze to, na čem tento zesilovač stojí. Nevadí, snad příště. Ale k věci...
Jedná se o Rack Usher SR-4, jehož rozměry jsou 60,5 x 46 x 85 (šxhxv), váha je 44kg, police se vyrábí v provedení ořech, třešeň, javor a ořech černý.
Odstímy, které vidíte na snímcích z našeho studia jsou javor a ořech černý. Police jsou výškově nastavitelné - v bocích hliníkových profilů jsou otvory pro šrouby - viz obr.
Cena je 13.685,-Kč.
sr4.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Ještě jeden "veřejný" obrázek zesilovače Luxman L-590AX:

Obrázek
davidsound

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od davidsound »

Luxy vypadají skvostně. Pro mne design cislo jedna. Společně s Usher, jak jsem slyšel u Valdy, top zvuk. S tím bych dokazal žít a uz nic neřešit.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od martinowsky »

To je opravdu obrovskýýý krasavec mňam mňam :clap:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Maretti »

Jak už jsem psal na jiném fóru, absolvoval jsem 2 návštěvy u pana Navrátila a vyjadřoval jsem se velice pochvalně. U Repro CP8751 jsem byl mile překvapen a rozhodl jsem se ........ že na jaře si nechám domů dovést Usher Dancer Be-20.

Pane Navrátile - už se nemůžu dočkat \:D/ . Asi si čas zkrátím lednovým poslechem dělenců Luxman 600 :geek:

Pěkné vánoce všem
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
davidsound

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od davidsound »

Tak to gratuluji, nadherne bedny. To bych se asi taky nemohl dockat.
Naposledy upravil(a) davidsound dne 23 pro 2011 20:49, celkem upraveno 1 x.
davidsound

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od davidsound »

Obrázek
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Maretti »

Jo Jo krasavci, alespoň jednou týdně se na ně podívám .... slyšel jsem hrát jejich menší bratříčky Be-10 asi před týdnem a je rozhodnuto. Pouze potřebují odpovídající prostor - od stěn. Teď k nim jen najít odpovídající zesilovač a CD přehrávač. Uvidíme co nakonec vyhraje ..... :!:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Novinka firmy TEAC, cenově velmi dostupný model AI-1000, již k poslechu v našem studiu:

Obrázek
Tobias41
Příspěvky: 31
Registrován: 30 pro 2010 21:39

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Tobias41 »

Zvedavost mi nedala a ma vcerejsi navsteva v Havirove se znacne protahla, chtel jsem polechnout pro me doposud nezname znacky USHER+LUXMAN.
Poslechl jsem integrace a nejdele hral USHER CP-8571 + delenec LUXMAN. Hraje to velmi, velmi prijemne. Plasticky, jemny detailni sound.

Charakterove uplne jiny zvuk, nez jsem zvykly z EC+WB. Vse tam bylo, nic nehucelo, menil jsem jen me naposlouchane CD-cka a bylo to dobre.
Opticky kontrast Crystal repro kabelu k samotnym repro je skvely, musel jsem si protrit oci :shock: a nekolikrat se na to jit podivat

Za ty penize je zesik Luxman fakt dobry. Timto jeste jednou diky za cas a velmi prijemny poslech ! :thumbup:
draty a 230V
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Chtěl bych upozornit zdejší vážené členy na nový, dlouho očekávaný přírůstek v našem studiu.
Jedná se moji srdeční záležitost, soustavy Franco Serblina - Accordo!

Obrázek

Více najdete na mém webu.... http://www.navratilaudio.cz/
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od MAR »

Pro mně to NEJ NEJ co jsem ve studiu slyšel a po Highendu balzám na uši.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Proc ja bydlim tak daleko?! Hned bych Valdovi volal. Moc me to zajima.
Nechces se rozepsat o zvuku vice? S cim si to poslouchal? Jak hraji jednotlive zanry?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Přijeď kdykoli, nemusíš ani volat........
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Maretti »

Pajulo,
domluvme se teď někdy na duben/květen. Dorazíš na Ostravsko, zajdeme za Viktorem a pak skákneme společně do Havířova. Takový hifi víkend.

V Praze sedneš na Pinďolino a za 3 hoďky tě vyzvedneme v Ostravě.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Maretti píše:Pajulo,
domluvme se teď někdy na duben/květen. Dorazíš na Ostravsko, zajdeme za Viktorem a pak skákneme společně do Havířova. Takový hifi víkend.

V Praze sedneš na Pinďolino a za 3 hoďky tě vyzvedneme v Ostravě.
Dobrý nápad :thumbup:
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od martinowsky »

Můžete i ke mě a pojedem spolu do Havířova. :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Maretti píše:Pajuno,
domluvme se teď někdy na duben/květen. Dorazíš na Ostravsko, zajdeme za Viktorem a pak skákneme společně do Havířova. Takový hifi víkend.

V Praze sedneš na Pinďolino a za 3 hoďky tě vyzvedneme v Ostravě.
Ja dorazim urcite nekdy na jare. Planuji dalsi vikend na severu Moravy a navstevu vicero mist.
Na vlak a podobne cestovani jsem moc pohodlny a rad jsem zavisly jen na sobe, takze dorazim autem ;). Neco vymyslime :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Tobias41
Příspěvky: 31
Registrován: 30 pro 2010 21:39

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Tobias41 »

Dneska jsem pri peknem pocasi provedl prepadovku u pana Navratila a muzu Accordo jen chvalit.
Takovy detail, lehkost, vzdusnost, hudebnost a P R O S T O R jsem necekal. Paradni emoce.

Zvuk na HE je jen zavadejici ... jak to hralo paradne na intergraci Luxmanu (cena neco pres 100 t) !!!

Pro me zazitek - spravil jsem si chut (a usi) po High-endu, fakt. Tahle kombinace hraje lepe nez EC+WB Discovery co jsem mel (popisi ve svem profilu).

Jeste poznamka k designu -> skvost. Hledal jsem nedostatky/nepresnosti (to me bavi) a nenasel. Mam brouka v hlave...
draty a 230V
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Nové KEFY R500 jsou již rozehrány a připraveny kdykoli předvést své kvality, taktéž IsoTek Aquarius EVO3 je připraven zlepšit kvalitu vašeho napájení.....

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

A nyní servírujeme kombinaci Accordo + Burmester.....
To musíte slyšet na vlastní uši!!!

Obrázek

Obrázek
davidsound

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od davidsound »

No ty jo teda. Ty jsi Valdo same překvapeni :-). V půlce července jsem tam a určitě se stavím.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Valdo, muzes popsat zakladni rozdil ve zvuku Serblinu s Luxmanem a Burmestrem, prosim? Diky.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Maretti »

pajuna píše:Valdo, muzes popsat zakladni rozdil ve zvuku Serblinu s Luxmanem a Burmestrem, prosim? Diky.
Ahoj PAJULO,
dneska jsem si před obědem a návratem do práce udělal skoro dvouhodinovou chvilku u pana Navrátila - abych si poslech a srovnal zvuk integrovaných LUXMANů a BURMESTER ..... několikrát jsme to přepojovali a kombinovali s Usher Dancer 8571 II a Sonus Faber Liuto.

Každopádně .... hodně zajímavý výsledek a zážitek o který se s vámi rád podělí pan Navrátil osobně :D
Přeci vám nebudu kazit radost dopředu - to by ode mne nebylo fér.

Tímto děkuji panu Navrátilovi za poskytnutý azyl a věřím, že letos konečně jeho trpělivost odměním (nové repro nebo zesilovač s CD .... )
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

No, jsem na to celkem zvedav, pochlub se sam, jak si to slysel ty. Ja bych stejne byl radeji, pro srovnani u Accordo, Liuta me az tak moc nevzrusily, ale treba je to s Luxmanem jine, kdo vi ;) :?:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Maretti »

Ale my psoli haly i Accordo ... To jsem ti zapomněl napsat.

Nebudu to popisovat, doraz na Moravu a poslechneme si to ;)
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Pořád se něco děje, i o prázdninách...
Navíc Azury 851 jsou sakra zajímavé! Předpokládám, že budete velmi překvapeni....

Obrázek


Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Minulý týden ve čtvrtek proběhla taková malá poslechová seance ve studiu NavrátilAudio v Havířově. Sešli jsme se tam až v pozdním odpoledni a Valda s námi poseděl a pokecal až hodně po zavírací době. Tentokrát jsme nic nepřepojovali a poslouchali jsme jen dospělé repro Usher 8571, napojené na inegr. zesilovač Burmester a zdrojem byl CD/SACD Luxman D05. Báječně jsme pokecali s Valdou, ale i mezi sebou a provedli jsme pár poslechových porovnání. Jednalo se o porovnání známé desky Milese Davise - Kind of blue, sešli se nám tři verze a hodně jsem se těšil na nejnovější vydání K2HD, které se nám jevilo zvukově nejlepší. Pak jsme ještě testli dvě verze Pink Floyd-Wish you were here, anglickou verzi EMI mini LP a Mastersound.
Chtěl bych tímto Valdovi poděkovat za ochotu, že s námi poseděl a pokecal a neposlední řadě za zapůjčení přístroje na měření znečištění elektrické sítě, Mains Noise Analyse od firmy Blue Horizon (To jsem si nasadil blechu do kožichu....... ~x().
Zde je test tohoto zařízení: http://www.sixmoons.com/audioreviews/bluehorizon/1.html
2012-07-19 17.49.05.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj, taky děkuji za vřelé přijetí. Byl jsem u Valdy poprvé a stroje jsem viděl a slyšel opravdu nádherné. Děkuji Viktore žes mi nabídl s Váma k Valdovi zajet.

ps: Jak jsi doma dopadl v měření bordelu v síti ??
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

martinowsky píše:ps: Jak jsi doma dopadl v měření bordelu v síti ??
Ahoj Martine,
jo, jo bylo to fajn. S tím měřákem je to zvláštní, dějí se zásadní změny např. po zapojení notebooku do zásuvky apod., je to na delší povídání. Asi je dobré si přečíst tu recenzi na Sixmoonu, odkaz výše.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

pajuna píše:Valdo, muzes popsat zakladni rozdil ve zvuku Serblinu s Luxmanem a Burmestrem, prosim? Diky.
Ja bych mohl, ale neudelam to. Zrovna tahle kombinace se musi proste slyset na vlastni usi, popis nema vyznam ;)
Dieter Burmester
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Chtěl bych představit několik novinek v našem studiu:

Obrázek

Nový model zesilovače Luxman L-505uX:
Obrázek

Nové modely Sonus Faber Venere + legendární Cremona M:
Obrázek

Nové stereo komponenty Pioneer včetně streameru N-50:
Obrázek

Skvělou bižuterii Telos Golden Reference:
Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

A je to tady! První možnost na našem území slyšet a vidět TOP model SACD/CD přehrávače Luxman D-08:

Obrázek

A ještě jeden pohled do studia:

Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak to je něco!
Gratuluju, šije se mnou zvědavost =p~.
Mark Levinson
monte

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od monte »

Jsem zvědavý spíš na zvuk Budovatele, ještě nikde žádné recenze ???
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

pajuna píše:Proc ja bydlim tak daleko?! Hned bych Valdovi volal. Moc me to zajima.
Nechces se rozepsat o zvuku vice? S cim si to poslouchal? Jak hraji jednotlive zanry?
Tak prosim, pajuno, spust! :cool:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Dieter Burmester píše:
pajuna píše:Proc ja bydlim tak daleko?! Hned bych Valdovi volal. Moc me to zajima.
Nechces se rozepsat o zvuku vice? S cim si to poslouchal? Jak hraji jednotlive zanry?
Tak prosim, pajuno, spust! :cool:
Dieter Burmester píše:
pajuna píše:Valdo, muzes popsat zakladni rozdil ve zvuku Serblinu s Luxmanem a Burmestrem, prosim? Diky.
Ja bych mohl, ale neudelam to. Zrovna tahle kombinace se musi proste slyset na vlastni usi, popis nema vyznam ;)
Ja uz vim jak to hraje s Luxmanim ackem i a-beckem i Burmousem. Me usi to slysely a maji o tom jasno :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od martinowsky »

Tak povídej co se Tvým uším zamlouvalo. Jsem zvědavý. Je mi jasné že půjde jen o Tvůj pohled. Ale i tak prosim o popis zvuku. Byť neobjektivni. Děkuju Martin.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Presne tak! Napis, jak to bylo s Luxmanem nejlepsi :thumbup: A zkouseli jste taky Neyton hratky? :D
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pajuno, vyzyvam te, at zde pochvalis Accorda a podas zpravu! :D
Dieter Burmester
Odpovědět