Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

nemyslim, ze by Zappa nekdy menil bedny
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Samozřejmě, že jsem věděl, že toto může způsobit pěkný poprask. také jsem věděl, že toho někteří zneužíjí ke svým výpadům. :thumbup: Napíšu co jsem napsal na Whatsbestforum. Budu mluvit zcela upřímně jako vždy. Jsem Tannoista, miluju moje Westminstry, ale nejsem typ člověka, který nemá soudnost, a otevřeně říkám, že někdy mám pocit, že mi S TW něco chybí, co mají jiné reprosoustavy bez ohledu na cenu. Možná mi někdy chybí větší preciznost, rozlišení a jiskra, ale je to jen pocit u některých nahrávek.Nemohl jsem si to ověřit pokud nevyzkouším něco jiného. Tannoy jsou velmi citlivé na vše co postavíte před ně, potřebují velký prostor to mám. Poslední článek řetězce my chbí, je to předzesilovač. Moon jsem prodal, byl dobrý, ale přeci jen to byla brzda systému, to jsem se přesvědčil právě s Westminsterlab Quest, a proto Moon šel z domu. Zdá že tento úkol je jeden z nejtěžích, už jen z důvdu, že u nás prostě předzelivovač, které bych rád slyšel jako adepty, kromě zminavaného Questu, prostě k slyšení nejsou. Čtu mnoho diskuzí o předzeliovačích a mnohdy slintá, jen to slyšet. Aries Cerat Incinito/Impreza, Wavac PR-T1, Vac Master, Shindo Vosna, NAT Magnetic, CH ´Presion L1, atd. Jeden můj kolega mi poradil, než abys dával nemalé peníze za předzes zkus koupit jiné repro, třea zjistíš, že ti to dá víc než předzes. Přemýšlel jsem nad tím, a začal jsem hledat reprosostavu, který by mohla vyhovovat mý požadavkům, velké repro pro velkou místnost a větší citlivost. Přemýšlel jsem o Wilson Alexandria, které se prodávali na Audiomarkt, ale cena byla přeci jen větší než bych si představoval. Viděl jsem Zingali na prodej, vzpomněl jsem si ny týpka, který prodával před 2 lety ty nejvšší modely Zingali za super cenu, napsal jsem mu, co mám nyní za edny, doufajíc, že řekne, mám je. Odvětil, že si pořídil Horning Agatha, a že vše co mu chybělo u Zingali a jiných repro v minulosti tyto mají. Začal jsem bádat, zjistil jsem, že mají super dobrou pověst, a lidi, kteří je mají nebo je slyšeli o nich pějí velkou chválu, a mluví o nich v superlativech. Hmm. Začal jsem hledat Horning n prodej, Agatha nebyly, ale prodávaly se na Ebay za 25000 liber, na FB v Anglii za 14500 liber, a pak na \Hifi Shark jsem si všiml, že jsou na prodej na Bazoši SK. Hned jsem majiteli naspal, že je chci slyšet, a slovo dalo slovo, a já s přítelkyní jsme se rozjeli na Slovensko si je poslechnout. Po příjezdu jsme začali poslouchat, nejdříve přes jeho stream, vůbec se i to nezdálo, prostě nic moc, ale když začal hrát z analogu spadla mi brada až na zem, wow. Tak to jo, to fakt hraje. Začal vytahovat desku za deskou, popíjeli vínečko, a byli jsme velmi spokojeni, i přítelkyně se zvuk líbil, což mne překvapilo, většinou byla spíše kritická ke zvuku. Proběhly i pásky, to už bylo na mne moc, dostal mne. Madarská cymbálovka hrála jako o život, jak kdyby byli před námi, šlaúalo to a jiskřilo to ve vzduchu. Dohodli jsme si cenu, že je přiveze. Musím jětě podotknout, že jeho steaming byl naprosto základní a amaterský, přes PC obyčejným us kabelem do Esotericu s dacem, hrůza.
V pondělí přivezl budky, zapojili poslouchali ve stejném řetězci jako Tannoy, z dacu přímo do monobloků, zvuk fakt nic moc, tenký a bez těla, jsem zvyklý na něco jiného, říkám si, a mám pocit, že jsem si vybral špatně. Než odjel ptá se , a co ten přezesilovač co jsem měl od něho půjčený NAT Magnetostat. Já, no neberu ho, nelíbí se mi, zdá se mi zahuhlaný, přebasovaný a méně rozlišení. Ale přesto jsme si řekli, proč to jěště nevyzkoušet a potvrdit si, že to tak opravdu je. Zapojili k Horning, a spadla mi brada až na zem, hrálo to neskutečně, najednou nástoje měly tělo, to co mi nejvíce scházelo tam najednou bylo. Horning tedy jsou velice citlivé, snad jěště citlivější než Tannoy čím je krmíš. Tady bylo očividné, že Tambaqui samotný na to nestačí, Horning potřebují kvalitu, v tomto případě opět chybějícém elemntem je předzesilovač. Dle mého Magnetic splnil svůj úkol, a ukázal to v plné síle. Můj pocit, ale je, že potřebuje jěště něco lepšího, že to není vše. takže úkol uní, najít přezesilovač, který pomůže systému vydat z něj to nejlepší, v tuto chvíli si to už opravdu zaslouží. Horning Agalme jsou repro, které, dyž je uslyšíte tak vás prostě dostanou, jsou obrovské 2m vysoké, 70cm hluboké, 110kg. Vyžadují velkou místnost, tu mám. Jsou tou nejlepší soustavou co jsem kdy slyšel zvláště na klasickou hudbu a jazz. Nejsou však univarsální reprosostavou. V ynějším zapojení nehrajou Black Sabbath nebo metal jak jsem zvyklý s Tannoy. Nevím jestli je to dáno limitem největšího z Lowther středového reproduktorů PM65, které udávají hlavní tón nebo zdrojem signálu jimž je Tambaqui, nevím. Ale ten kdo poslouchá zminované styly tak jsou v sedmém nebi, jsou opravdu velice transparentní, a pravdivé, akustické nástroje jsem lépe hrát neslyšel, a ten bas, wow, hle specifikace hrajou od 16hz do 20000,i ten nejhlubší tón je pevný a zřetelně ohraničený, to je velice těžký úkol, a ony to opravdu dokážou. Při větší hlasitosti se zvuk nerozpadne, no problem. Zvuk Horning je naprosto jiný než Tannoy Westmisnter a pro mne je těžké se tak rychle adaptovat na tento zvuk. Ve středu kdy jsem poslouchal celý den, a opravdu ze začátku jsem si je velice užíval, ale jak na ne začala padat únava, začal mne ten transparentní a velká dynamika s obrovským rozlišením unavovat až otravovat. Chtělo se mo spát, ale u Horning to nešlo jako u Tannoy. V tu chvíli jsem dal Horning na prodej. Vím, že tím, že je dám na prodej to pro další vývoj a rozhodování nemá žádný vliv, protože tak velké eá exotické repro si nenajde kupce jen tak rychle. Prostě mám čas se s tím sžít a zvyknout si, a abych pravdu řekl, na ten zvuk se zvyká velice rychle. Zatím jsem je slyšel jen krátce,abych si řekl, že je nechci, jen si říkám, že nejsem takový boháč, abych si mohl držet 2 repro soustavy, které se prodávají v obchodech za milion za pár. Tak ten prodej tak neprožívejte jako pan Jiri. Nákup horning splnil účel, mám možnost porovnání, a jelikož se nechci na nic upínat tak otevřeně říkám jak se věci mají. Prostě žádná reprosoustava není universální, a možná se opravdu stane, že si budu držet obě sestavy a občas si je prostřídat, abych věděl proč mám oboje, a věřte je důvod si držet oboje. Jen čas ukáže jak se věci mají. Proč si neudělat na starý kolena takovéto radosti, peníze budou, ale y tu na věčnost nebudeme. Tato akce je pro mne naprosto vzrušující, víte co mám nových zážitků? 2 návštěvníci u mne dnes byli a slyšeli a viděli, třeba k tomu něco řeknou? "MUSIC IS THE BEST" https://www.whatsbestforum.com/threads/ ... yal.37726/ A víte, že mne vůbec nezajímá co si o mne někteří myslí? :cool: A jedno video, není moc vidět, ale zato je hodně slyšet :)https://www.youtube.com/watch?v=pj6arEC ... eldimitrov
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Ano Pavel Dosko, TW neprodám dokud bude důvod, a zatím není žádný důvod je prodávat. To co ony umí neumí zřejmě žádná jiná, To samé se dá říct i Horning Agalme. Vybral sem obě sestavy dobře. Zvu kohokoliv na poslech a převdudu co obě umí tak jako dnes chlapcům. Byl to super večírek u hudby, škoda, že nebylo víc času. Takhe má vypadat život hifisty. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

zajimave, i diskuse na whatsbest
neni placka, neni highend
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Fidji99 »

Na akej hlasitosti pocuvas ked ides Tambaqui napriamo? [myslim, kolk dB ides do minusu]
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

Michal,
takze tie boxy majú iné výškače, čo môže byť istý problém.
Konzultuj to s výrobcom a prípadne ich vymeň.
Ak máš pocit tenšieho zvuku, s dôrazom na výšky, tak to je trocha aj zvuková signatúra Tambaqui.
Mal som ten prevodník doma, porovnával ho s tromi inými, a tiež sa mi tak javil.
Všetko je to napokon vec celkového zladenia/dopasovania.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

Doplním - a samozrejme treba dobrý predzosík👍
lubos
Příspěvky: 299
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lubos »

Tony píše: 04 lis 2023 12:43 Michal,
....
Ak máš pocit tenšieho zvuku, s dôrazom na výšky, tak to je trocha aj zvuková signatúra Tambaqui.
Mal som ten prevodník doma, porovnával ho s tromi inými, a tiež sa mi tak javil.
Všetko je to napokon vec celkového zladenia/dopasovania.
S tým úplne súhlasím , Tambaqui hra čisto, ale zvuk je docela tenký a používať dig. zdroj ako pream, ber len ako núdzové riešenie. Inak tie bedne som počul a hrajú dobre. :thumbup:
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

Tony píše: 04 lis 2023 12:43 Michal,
takze tie boxy majú iné výškače, čo môže byť istý problém.
Konzultuj to s výrobcom a prípadne ich vymeň.
Ak máš pocit tenšieho zvuku, s dôrazom na výšky, tak to je trocha aj zvuková signatúra Tambaqui.
Mal som ten prevodník doma, porovnával ho s tromi inými, a tiež sa mi tak javil.
Všetko je to napokon vec celkového zladenia/dopasovania.
S Tonym úplne súhlasím, cca 60% je akustika priestoru, 35% dopasovanie komponentov a doplnkov a zvyšných 5% samotná aparatúra. Veľa ráz som bol svedkom toho, ako dobre vyladená aparatúra zahrala násobne lepšie, ako niekoľko násobne drahšia, horšie zladená. Okrem vlastných skúseností ma k tomuto poznaniu priviedol niekedy okolo roku 1993 p. Koch z Rakúska (spolumajiteľ SAC, majiteľ Koch & Koch), keď mi predvádzal zladenie pomerne lacnej aparatúry s vhodnými káblami nižšej cenovej triedy (vtedy sme u nás o kvalite káblov ani neuvažovali), s ktorej vedel vyčarovať nádherný zvuk. Doteraz sa mi jeho teórie osvedčujú a vhodné zladenie + vhodné doplnky vedia nielen nahradiť, ale aj prekonať zvuk podstatne drahšej aparatúry. Veľa názorov je, že je lepšie kúpiť lepší kus aparatúry, ako investovať do doplnkov, ale s tým absolútne nesúhlasím. Vhodne zvolené doplnky, a to nielen káble, ale aj ostatná "bižutéria" dokáže urobiť so zvukom "zázrak" a z danej aparatúry vyťažiť maximum.
Michal:
Ak sa pamätáš, keď som bol pred rokmi u Teba na návšteve, tak si nie len nevenoval pozornosť káblom, ale si sa z toho dokonca smial. Pamätám sa, ako si mal jeden kábel zlepený nejakou páskou. A dnes...?
Tento príspevok je iba môj "úlet", už dávnejšie som pochopil, že tu na fóre nemá zmysel "rozdávať rozumy"...Kto chce, nech platí.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

pokial sledujem, Zappa sa kablom uz nejaky dobu celkom vyrazne venuje
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
acibuk
Příspěvky: 71
Registrován: 10 říj 2011 23:46

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od acibuk »

Já mít tvůj prostor, tak bych k těm lampám uvažoval o Avandgarde Acoustic DUO Mezzo XD. Krásný nástroj, tlak a vůbec :smile:
Audio Research Reference 80S, Meitner MA3, Avantgarde Acoustic UNO fino XD, NuPrime CDT-8 Pro,Tellurium Q ultra silver, Acrolink
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Když budete pozorně číst tak s Tannoy Tamaqui zapadnul právě veluce dobře. Tannoy, která není nejtransparentnější repro na světě se Tambaui líbil, ale Horning potřebují dac s plnějším tělem, když se přidal půjčený Magnetic tak to začalo hrát o 2 úrovně lépe, a Magnetic je jen vyšší střední třída. Jakpak by hrál Ref 6 nebo 10? Nebo Magnetostat či Wavac? Nebo Jadis,
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

acibuk píše: 05 lis 2023 11:46 Já mít tvůj prostor, tak bych k těm lampám uvažoval o Avandgarde Acoustic DUO Mezzo XD. Krásný nástroj, tlak a vůbec :smile:
Dobrá myšlenka, ale není důvod. I když mám v budoucnu v plánu vyzkoušet i horny a elektrostaty, zajímá mne jak co hraje. Možná, když se bude trochu dřit tak udělám sbírku reprosoustav. :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Plny hutny zvuk ale hore vcelku na R2R znely ma napr Rockna Wawedream. Denafrips Terminator a Terminator Plus ma tiez plnsie spodky a stredne pasmo. Hore nie je tak znely ako Rockna
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

blesk666 píše: 05 lis 2023 21:36 Plny hutny zvuk ale hore vcelku na R2R znely ma napr Rockna Wawedream. Denafrips Terminator a Terminator Plus ma tiez plnsie spodky a stredne pasmo. Hore nie je tak znely ako Rockna
A Rockna Signature?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

To co som napiaal ohladom Rockna sa tyka modelu Wawedream Signature balanced. Inu som nepocul
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

blesk666 píše: 05 lis 2023 23:40 To co som napiaal ohladom Rockna sa tyka modelu Wawedream Signature balanced. Inu som nepocul
:thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

V piatok som cestoval s mojou rodinkou do Litomyslu k svokre :thumbup:. Vecer som sa stretol s Honzom (@HonzaE) u Michala (Zappu). Honzovi som doniesol zasielku z Tophudby. Michal bol velmi ochotny a po kratkom privytani a rozhovore sme isli do posluchovky. Po odkryti zavesu som zostal obareny ake su Tannoye obrovske. Videl som uz vsetko mozne ale Westminster je umelecke dielo. Nadhera! To clovek z fotky nema sancu ponat a moze byt akokolvek resistentny voci tejto konstrukcii, dizajne a pod. Neskutocna charizma srsi z tychto reprosustav. Zaujimave je, ze podobne ako posobia navonok, tak rovnako aj zneju. Trocha predbehnem moje rozpravanie ale Michalovi som niekolkokrat povedal, ze to je zvuk cisto o emociach. Nie o vyskach, basoch, stredoch a ja neviem ocom... priestor a pod audiofilne parametre. Po zhruba 3 minutach aklimatizovania sa, som zacal chapat tomu zvuku a uplne som sa tomu oddal :smile:. Ked som mal ja tablet v ruke pustal som vsetko co mam velmi rad (cez rock, pop, jazz, klasiku, soundtracky a atd.) a ked Honzo tak zas on svoje. Michal tiez nam pustal svoje. Vela dobrej hudby sme si navzajom vymenili. V kazdej pustenej hudbe bola pritomna obrovska davka emocii a to pomyselne svetlo. Tannoye dokazu dokonalo preniest emociu aj z inak nie velmi idealnej nahravky (priklad..nick cave - red right hand z albumu let love in) a to tak, ze to znie tak dobreee a s takou atmosferou, ze dovi dopo. Clovek by povedal, ze maju v sebe implementovanu AI :-D.
Druhe co sme pocuvali boli uz vyssie spomenute Horning. Tiez "trocha" vacsia reprobedna. Prve co som sa pytal Michala ako to dali dovnutra :lol: (to som sa pytal aj na tannoye ako prve :smile: ) tak asi piati ludia. Su to vysoke impozantne stlpy, ktore budia respekt ked to clovek vidi nazivo. Musim vsak uprimne podotknut, ze dizajn sa mi viac paci tannoye. Po odtiahnuti tannoyi sme uvolnili miesto Agalme. Prve co sme zistili je, ze potrebuju rovnako ako Tannoye miesto za sebou. Preto sme ich umiestnili na cca presne miesto ako stali aj Tannoye. Pocuvali sme na zaciatku vsetko mozne ale v momente, ked sme presli na klasiku alebo symfonicku ci orchestralnu hudbu, tak pri nej sme ostali takmer dokonca. Zabudnite nato co ste poculi doteraz a mysleli ste si, ze to hraje tento zaner najlepsie. Ak mate moznost navstivte Michala. Padne vam brada. Ostal som uplne sokovany. Pocul som naposledy na vystave tento zanr hudby v podani jednotlivych hifi studii (samozrejme v tych nedokonalych priestoroch) ale aj tak. Tieto reprosustavy dokazu dokonalo vytvorit koncertnut sal velkosti akej sa neodhodlam tipnut ale ide o nieco vacsie. Clovek ked to pocuje nevie teraz ako sa ma tvarit. Ja som za tych par hodin zazil tolko prekvapeni ako dlho nie. Naposledy u @fidjiho ked mi pustil koncert Dire Straits vtedy som mal rovnaky pocit. Vtedy som bol uplne sokovany ked mi pustil z alchemy - private investigations (okrem ineho...). Spat k horningom...Pocuvali sme samozrejme aj dire straits a dalsie veci ako "audiofilny" jazz a nejake "kostolne" veci. Vsetko to hralo zivo a clovek caka s napatim co bude dalej. Asi najdlhsie vo mne ostane z albumu Anne-Sophie Mutter, John Williams – Across The Stars - Schindler's list (posledny song na albume). Miestnost bola plna emocii, ktore ta hudba ma a repro ich dokazalo interpretovat tak, ze sme mali co robit aby nam nevyhrkli slzy.
Nakonci napisem asi to co viem dlho ale tu sa mi to este viac utvrdilo, ze zvuk robia hlavne repro a ich spravne umiestnenie. Michal a Honzo moze potvrdit ked sme Algamy neodtiahli dostatocne tak tam to svetlo nebolo. Ak reprobedne nevedia preniest emociu ani pri nijakom umiestneni potom ich treba jednoducho vymenit a nehnat sa za nejakymi vylepseniami. Je to strata casu a penazi.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

20231103_170030.jpg
20231103_180955.jpg
20231103_181010.jpg
20231103_181024.jpg
20231103_184306.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

[quote=lubos post_id=113958 time=1699110809
S tým úplne súhlasím , Tambaqui hra čisto, ale zvuk je docela tenký a používať dig. zdroj ako pream, ber len ako núdzové riešenie. Inak tie bedne som počul a hrajú dobre. :thumbup:
[/quote]

Taky mám podobné zkušenosti, že na Tambaqui jsou nejlepší deklarované a naměřené parametry, tzn. skvělý DAC pro technokraty.
Na poslech hudby se úplně nehodí.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

Jiri píše: 06 lis 2023 11:06 Taky mám podobné zkušenosti, že na Tambaqui jsou nejlepší deklarované a naměřené parametry, tzn. skvělý DAC pro technokraty.
Na poslech hudby se úplně nehodí.
To je uplna blbost. Pri dacoch zalezi nacom pocuvas. Ako som vyssie pisal zalezi co pocuvas a na akych repro atd atd. Pri rovnakom dacu sa reprosustavy chovali uuuplne inak. Ak mas bedne co maju tendenciu hrat tenko pri urcitom style hudby tak to tak bude s tambaqui.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelN »

Repro jsou oboje na vysoké úrovni.

Tannoy hrají s původní výhybkou nebo s modernizovanou?

Těžko radit.

Chtělo by s půjčenými komponenty doladit zbytek aparátu, aby to hrálo hutněji a muzikálněji s novými repro.

Pokud to i potom bude pro Zappu příliš informativní a neodpočine si při poslechu, tak než měnit hudební styly, asi spíše návrat k Tannoy.

Také si experimentuji s "naladěním" sestavy. Když mi to hraje hodně informativně a spíš tence (bez těla), slyším i tu "nejposlednější" notu, mám pár okamžiků radost. Pak se smysly přehltí a zjistím, že jsem "neposlouchal hudbu" ale jen analyzoval zvuk. Zákonitě se pak dostaví poslechová únava.

Nastavení nechám ještě pro pár kontrolních poslechů, a když zjistím, že místo relaxu jsem v napětí, jak dneska zazní housle Hradišťanu, tak už mě poslech neláká.
Pak vrátím původní nastavení, kde jsou přiměřeně detaily a hudba vyznívá dostatečně hifi, ale baví jako celek a spíše podněcuje emoce.

Tannoy s dual concetric repro jsou hodně o emocích a takové "srdečnosti" a hudební energii. Sám jsem léta vlastnil základní model Tannoy a slyšel Dimension TD 10. "Mají to v DNA".

Nové repro, podle toho, co píšete hrají "věrněji" a více analyticky.

Zappovi přeji dobrou volbu vedoucí ke spokojenosti.
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

No já porovnával různé DACy na stejné sestavě. Tak to jsem dělal špatně stejně jako několik dalších kamarádů. Teď už vím, že stačí koupit jakýkoliv DAC a k němu vhodně postavit zbytek sestavy.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

Jiri píše: 06 lis 2023 13:16 No já porovnával různé DACy na stejné sestavě. Tak to jsem dělal špatně stejně jako několik dalších kamarádů. Teď už vím, že stačí koupit jakýkoliv DAC a k němu vhodně postavit zbytek sestavy.
Nie ale zmieneny dac si nevymysla preto odkryje vsetko aj to co prirodzene repro dokazu a co nie a treba iny dac. Podobne to funguje aj so zosilnovacom atd atd .... mas viac transparentne komponenty a potom tie menej, ktore davaju svoju signaturu.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

Tak to si o Tambaqui opravdu nemyslím.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

Jiri píše: 06 lis 2023 13:58 Tak to si o Tambaqui opravdu nemyslím.
Mozeme sa tu dotahovat kolko chceme... Navstiv Michala ma teraz 2 top reprobedne s diametralne inou filozofiou a mozes si to porovnat na rovnakom zeleze vratane dacu.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

Znám pár lidí, co si Tambaqui koupili a zase celkem rychle prodali. Pokud Zappovi naprosto vyhovuje k Tannoy, tak je to super a může si poslech užívat.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

Morricab:
“A friend of mine has the Tambaqui DAC and, well, it is not my kind of sounding DAC and is tilted up in the highs and could be easily contributing to the sense of leanness you are experiencing with it direct into your amps.”

https://www.whatsbestforum.com/threads/ ... yal.37726/
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

Mal som doma pár dní štyri prevodníky.
Holo Audio May KTE/delený
Chord DAVE
Rockna Wavedream Signature XLR
Mola Mola Tambaqui
Holo Audio a Mola Mola boli na úplne opačných koncoch zvukovej signatúry.
Výrazne!
A pritom sú v Stereophile Recommended Components všetky v najvyššsej A+ triede.
Pritom tak rozdielne…
lubos
Příspěvky: 299
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lubos »

Janik u Michala Tambaqui si počul v zostave na ktorú ho doladil. My čo o ňom píšeme sme ho počuli doma a vyjadrili sme sa ako hrá samotný a nie ako hra celá zostava. Nikto nepíše, že je zlý. Ja mam doma dá sa povedať neutrálne komponenty, na ktorých Tambaqui hral čisto, ale tenko... Myslím, že ďalej to nemá význam riešiť, dôležité je že vyhovuje Michalovi. :thumbup:
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

lubos píše: 06 lis 2023 21:28 Janik u Michala Tambaqui si počul v zostave na ktorú ho doladil. My čo o ňom píšeme sme ho počuli doma a vyjadrili sme sa ako hrá samotný a nie ako hra celá zostava. Nikto nepíše, že je zlý. Ja mam doma dá sa povedať neutrálne komponenty, na ktorých Tambaqui hral čisto, ale tenko... Myslím, že ďalej to nemá význam riešiť, dôležité je že vyhovuje Michalovi. :thumbup:
Počúvali sme na 2 rozličných reprosustavach. Tak tu netlačte zakaždým svoju pravdu. To, že ti nejaký iný DAC priniesol iný zvuk, ktorý sa ti viac hodí je úplne niečo iné o čom píšem. Nechajme to tak nevedie to k ničomu.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
HonzaE
Příspěvky: 420
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od HonzaE »

zappa píše: 03 lis 2023 22:26 2 návštěvníci u mne dnes byli a slyšeli a viděli, třeba k tomu něco řeknou? "MUSIC IS THE BEST"
Janik píše: 06 lis 2023 09:59 Vecer som sa stretol s Honzom (@HonzaE) u Michala (Zappu).


V prvé řadě bych chtěl Michaelovi poděkovat za přijetí a oběma Janíkovi i Michaelovi poděkovat za setkání a nádherně strávené odpoledne a večer. Jsem rád, že jsem mohl poznat další členy HEF. K Michaelovi to nemám daleko, ale nějak to doposud nevycházelo ho navštívit a Janík je naopak z daleka tak o to lépe, že jsme se mohli takto potkat.

Na začátku poslechu jsem ještě dopíjel kávu a seděl trochu stranou a říkal si no nic moc :lol: , ale jak jsem se přesunul k poslechovému místu tak to začalo …

Janík vše tak výstižně popsal, že není skoro co doplnit ^:)^ . Jen bych vypíchl to hlavní pro mě, s několika jeho citacemi.

Na to jak jsou Tannoye obrovské, mě překvapilo, že poslechové místo je poměrně blízko.

Poslech u Michaela mě otevřel oči (teda spíš uši) a přiměl k zamyšlení co je podstatné v budování sestavy, zaměřit se především na muzikálnost jako takovou a emoce z hudby.
Janik píše: 06 lis 2023 09:59 ...ze to je zvuk cisto o emociach. Nie o vyskach, basoch, stredoch a ja neviem ocom... priestor a pod audiofilne parametre.
Ano, rozestavení Horning Agalme bylo zásadní.
Janik píše: 06 lis 2023 09:59 Prve co sme zistili je, ze potrebuju rovnako ako Tannoye miesto za sebou.
Úplně největší zážitek však byl poslech "Theme from Schindler's List" na bednách Horning Agalme. Fakt to byly takové emoce, že jsem chtěl skoro brečet. Nepřeháním, ještě jsem snad nic takového nezažil ani na živém koncertě. Tato skladba předčila vše, co jsme poslouchali předtím.

Přeji Michaelovi šťastnou ruku (a ucho) ve výběru dalších komponentů. Pokud bych musel volit mezi Tannoy a Horning Agalme, tak bych se přiklonil k univerzálnosti Tannoy.

Ještě jednou díky za setkání. Michaelovi také díky za výbornou kávu i pizzu a Janíkovi za dopravu balíčku.
:thumbup: :clap:
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

Janik píše: 06 lis 2023 21:47
Počúvali sme na 2 rozličných reprosustavach. Tak tu netlačte zakaždým svoju pravdu. To, že ti nejaký iný DAC priniesol iný zvuk, ktorý sa ti viac hodí je úplne niečo iné o čom píšem. Nechajme to tak nevedie to k ničomu.
Janík, předpokládám, že jste poslouchali přesně tento Tambaqui DAC?
https://www.audio-markt.de/market/mola- ... 6454759719
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Fidji99 »

Jiri píše: 07 lis 2023 08:08
Janik píše: 06 lis 2023 21:47
Počúvali sme na 2 rozličných reprosustavach. Tak tu netlačte zakaždým svoju pravdu. To, že ti nejaký iný DAC priniesol iný zvuk, ktorý sa ti viac hodí je úplne niečo iné o čom píšem. Nechajme to tak nevedie to k ničomu.
Janík, předpokládám, že jste poslouchali přesně tento Tambaqui DAC?
https://www.audio-markt.de/market/mola- ... 6454759719
Fakt mi neni jasne, co a komu sa tu snazis dokazat.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

Fidji99 píše: 07 lis 2023 08:46
Jiri píše: 07 lis 2023 08:08
Janik píše: 06 lis 2023 21:47
Počúvali sme na 2 rozličných reprosustavach. Tak tu netlačte zakaždým svoju pravdu. To, že ti nejaký iný DAC priniesol iný zvuk, ktorý sa ti viac hodí je úplne niečo iné o čom píšem. Nechajme to tak nevedie to k ničomu.
Janík, předpokládám, že jste poslouchali přesně tento Tambaqui DAC?
https://www.audio-markt.de/market/mola- ... 6454759719
Fakt mi neni jasne, co a komu sa tu snazis dokazat.
nic :thumbup:
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

Janik píše: 06 lis 2023 21:47
lubos píše: 06 lis 2023 21:28 Janik u Michala Tambaqui si počul v zostave na ktorú ho doladil. My čo o ňom píšeme sme ho počuli doma a vyjadrili sme sa ako hrá samotný a nie ako hra celá zostava. Nikto nepíše, že je zlý. Ja mam doma dá sa povedať neutrálne komponenty, na ktorých Tambaqui hral čisto, ale tenko... Myslím, že ďalej to nemá význam riešiť, dôležité je že vyhovuje Michalovi. :thumbup:
Počúvali sme na 2 rozličných reprosustavach. Tak tu netlačte zakaždým svoju pravdu. To, že ti nejaký iný DAC priniesol iný zvuk, ktorý sa ti viac hodí je úplne niečo iné o čom píšem. Nechajme to tak nevedie to k ničomu.
Myslím, že je dobré si prečítať aj názory viacerých hifistov. Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Ak sa Ti niečo o Michala páčilo, neznamená to, že sa to musí páčiť všetkým rovnako na ich aparatúrach. Aj ja som bol u Michala, síce dosť dávno a aj mne sa veľmi páčil u neho zvuk s Tanoy-ov. Na druhej strane som počul tie isté bedne v inej miestnosti, v inom štáte a na inej zostave a - nič moc. Dotyčný ich aj predal. Buďme radi, že sem niekto píše vlastný názor. Okrem faktu, že má naň právo, určite to bude prínos aj pre ďalších členov. Záverečná veta v Lubošovom príspevku vypovedá za všetko:
dôležité je že vyhovuje Michalovi.
Pokiaľ si pamätám, založil si si vlastné fórum, kde si mal svoje pravidlá ...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

aretax píše: 07 lis 2023 16:48 Pokiaľ si pamätám, založil si si vlastné fórum, kde si mal svoje pravidlá ...
Čo to posim ta ma spoločne s mojou vyššie popisanou skúsenosťou / názorom? Keď si si všimol nikomu som jeho názor nevyvracal ale nenechám si vyvracať ten svoj.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Maxpower
Příspěvky: 79
Registrován: 13 úno 2022 12:43

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Maxpower »

Díky za sdílené zkušenosti Zappo, moc mě to baví číst...
PC->A-GD DI-20HE->A-GD HE-7->Hattor BIG->Bryston 4B SST->PK Audio SSWG7+woofer modul
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

Janik píše: 07 lis 2023 17:16
aretax píše: 07 lis 2023 16:48 Pokiaľ si pamätám, založil si si vlastné fórum, kde si mal svoje pravidlá ...
Čo to posim ta ma spoločne s mojou vyššie popisanou skúsenosťou / názorom? Keď si si všimol nikomu som jeho názor nevyvracal ale nenechám si vyvracať ten svoj.
Keď si si všimol nikomu som jeho názor nevyvracal
...nevšimol
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Moc děkuji Janik A HonuaE za návštěvu. Mám návštěvy moc rád, vždy si poslechneme super hudbu, posdílíme si hudební klenoty, prostě jsou tyto návštěvy inspirativní. Moc mne potěšilo, že Janik prohlásil, že v pravdě analog nepotřeuji. Co se týče Tambaqui, opravdu jsem byl spokoujený jak hrál s Tannoy, dodával mu čistotu a rozlišení, hmotu má Tannoy na rozdávání. Při poslechu Horning jsem si uvědomil, že Tambaqui na přímo bez předzesilovače je zvuk příliš tenký a tím pádem transparentní, ale bez emocí. Zapojil jsem Magnetic, a vola, už to tam bylo, a to Magnetic je jen vyšší střední třída. To už jsem však myslím psal. Psal jsem, že právě řeším předzesilovač, nemělo to však co dělat s Horning, ty jsem jěště neměl, když jsem zjistil, že Moon 740p je výborý ale v mé sestavě přeci jen je malou brzdou, to jsem však zjistil a ž po té, co jsem měl doma Westminsterlab Quest, který stojí 3x tolik. Po poslechu Horning mne napadlo, že bych měl první řešit zdroj signálu první, tím nemyslím Pink faun, ale dac, a až po té řešit předzes. Můj plán je pořídit dac, který bude znít dobře s Horning. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale pokud bude hrát dobře s Horning, bude dobře hrát i s Tannoy. Znám Tannoy a vím co od nich mohu očekávat. Moje představa, možná naivní, je, že ty opravdu topové převodníky budou hrát dobře na všech kvalitních reprosoustavách! Každý jinak, ale skvěle, pak už bude jen záležet na preferncích či na financích. :) Horning stojí za to, zkusit doladit zbytek sestavy na ně. Základ , zesilovače SE-833 jsou ideální, Pink Faun též, takže úkol zní dac a předzesilovač. Jěště bych chtěl podotknout, jestli si někdo myslí, že s Tambaqui Horning hrají špatně tak to tak opravdu není. Jen mám pocit, že Horning potřebují prostě víc zhmoty, tím, že jsou tak transparentní by to právě těmto repro mohlo prospět jěště k větší muzikálnosti i v jiných hudebních stylech než je klasika a jazz. Za mne je Tambaqui tak dobrý, že vám dá sežrat slabiy vašeho aparátu. Zajímalo by mne na jakých sestvách jste Tambaqui testovali, to by nám mohlo hodně pomoct. Tím myslím všechno od filtrace, kavelů, zdroje signálu, repro, předzes a zesilovače, a v neposlední řadě i místnost a akustiku, a druh hudby. Sám jsem se přesvědčil, že jak se může vše úplně obrátit vzhůru nohama, např. zmíněný předek NAT Magnetic, který jsem po pár minutách zavrhl při poslechu s Tannoy. A pak při připojení k Horning systému mi spadla brada jak to hrálo s Tambaqui. Je super, že jste testovali dacy, ale bez informací na čem jste testovali by výsledek pro nás neměl mít jěště tu absolutní hodnotu.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět