Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
tm.watch
Příspěvky: 141
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od tm.watch »

zappa píše: 21 čer 2023 23:55 Kde jsou fotky WL? :smile: Velkým problémem ale zůstává nevratné poškození Stealth Sakry. Ani Stealth ani Platan se nechce angažovat v opravě kabelu, to je pro mne dost velká rána. Kablíky jsou velice náchylné a doporučuje se s nimi zacházet velmi delikátně. Dle Platanu je to neopravitelné pokud došlo k přerušení kabelu kdekoliv než u koncovek. :sad: Pytel změřil a zjistil, že došlo k přerušení právě tam kde se kabel zužuje ve spojce. Prý to nejde opravit. Na fotce je xlr kabel, ale vypadá jinak stejně. Prostě průser. :( Neohlídal jsem manipulaci s kabelem, i když jsem věděl
o možném problému. Moje chyba. Nejlevnější je momentálně na prodej za 3000 euro na Audiomarktu. Jsem smutnej 5.jpeg
Zdravím tě Michale a já osobně jsem taky smutný z toho co píšeš. Je pravda, že jsme o extrémní náchylnosti tohoto konkrétního kabelu k poškození nevěděli, nicméně hi-fi koníčkem se všichni co jsme tam byli zabýváme 30+ let, takže máme nějaké zkušenosti i s hodně drahými kabely různých konstrukcí. Vůbec by mě nenapadlo s jakýmkoliv kabelem manipulovat při odpojování/zapojování jinak než chycením za konektor a opatrným vysunutím nebo zasunutím. Proto si taky nedovedu vysvětlit, jak a kdy k tomu přerušení mohlo dojít. Každopádně je mi to líto a určitě je to i stínem na jinak naprosto skvělém víkendové setkání. Aniž bych to chtěl jakkoliv zlehčovat věřím, že kabel nakonec opravit půjde.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

tm.watch píše: 24 čer 2023 17:19
zappa píše: 21 čer 2023 23:55 Kde jsou fotky WL? :smile: Velkým problémem ale zůstává nevratné poškození Stealth Sakry. Ani Stealth ani Platan se nechce angažovat v opravě kabelu, to je pro mne dost velká rána. Kablíky jsou velice náchylné a doporučuje se s nimi zacházet velmi delikátně. Dle Platanu je to neopravitelné pokud došlo k přerušení kabelu kdekoliv než u koncovek. :sad: Pytel změřil a zjistil, že došlo k přerušení právě tam kde se kabel zužuje ve spojce. Prý to nejde opravit. Na fotce je xlr kabel, ale vypadá jinak stejně. Prostě průser. :( Neohlídal jsem manipulaci s kabelem, i když jsem věděl
o možném problému. Moje chyba. Nejlevnější je momentálně na prodej za 3000 euro na Audiomarktu. Jsem smutnej 5.jpeg
Zdravím tě Michale a já osobně jsem taky smutný z toho co píšeš. Je pravda, že jsme o extrémní náchylnosti tohoto konkrétního kabelu k poškození nevěděli, nicméně hi-fi koníčkem se všichni co jsme tam byli zabýváme 30+ let, takže máme nějaké zkušenosti i s hodně drahými kabely různých konstrukcí. Vůbec by mě nenapadlo s jakýmkoliv kabelem manipulovat při odpojování/zapojování jinak než chycením za konektor a opatrným vysunutím nebo zasunutím. Proto si taky nedovedu vysvětlit, jak a kdy k tomu přerušení mohlo dojít. Každopádně je mi to líto a určitě je to i stínem na jinak naprosto skvělém víkendové setkání. Aniž bych to chtěl jakkoliv zlehčovat věřím, že kabel nakonec opravit půjde.
Je mi to jasný. Snad to dobře dopadne.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tak dnes jsem objednal náhradu za Sakru. Co myslíte, že to je? :smile: Bingo. Jorma Origo rca.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

zappa píše: 19 črc 2023 14:02 Tak dnes jsem objednal náhradu za Sakru. Co myslíte, že to je? :smile: Bingo. Jorma Origo rca.
Vyzerajú oveľa ohybnejšie, s nimi ti poškodenie určite nehrozí.
Apropo, dúfam, že si na dĺžke nešetril.
Po rozohraní očakávame aspoň krátky report👍🙂
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tony píše: 21 črc 2023 16:25
zappa píše: 19 črc 2023 14:02 Tak dnes jsem objednal náhradu za Sakru. Co myslíte, že to je? :smile: Bingo. Jorma Origo rca.
Vyzerajú oveľa ohybnejšie, s nimi ti poškodenie určite nehrozí.
Apropo, dúfam, že si na dĺžke nešetril.
Po rozohraní očakávame aspoň krátky report👍🙂
Jsou velmi ohebné. Už hraju, kromě napájecích kabelů je vše od Jormy, xlr, rca, Bnc a repro kabely. Už ted to hraje dobře, ale nemohu povědět jestli lépe než Sakra což je vlastně dobré, protože nevnímám nějakou dramatickou změnu, zatím spokojenost.
Offtopic - kdo má zkušenosti s Pass lab X250.8? kamarád si koupil k Westminsterům právě tento zesilovač, prý téměř dokonalé a vynikající bas, prý neskutečně dobrý.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od F2014 »

Offtopic - kdo má zkušenosti s Pass lab X250.8? kamarád si koupil k Westminsterům právě tento zesilovač, prý téměř dokonalé a vynikající bas, prý neskutečně dobrý.
Ja s nima nejakou dobu zil. Kdo ma jejich zvuk rad, se s nima bude tezko loucit. Ale je to jako se vsim - po upgrade na X350.8 jsem zjistil, ze mohu mit to dobre a k tomu spoustu prostoru a detailu navic😄
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

F2014 píše: 22 črc 2023 23:55
Offtopic - kdo má zkušenosti s Pass lab X250.8? kamarád si koupil k Westminsterům právě tento zesilovač, prý téměř dokonalé a vynikající bas, prý neskutečně dobrý.
Ja s nima nejakou dobu zil. Kdo ma jejich zvuk rad, se s nima bude tezko loucit. Ale je to jako se vsim - po upgrade na X350.8 jsem zjistil, ze mohu mit to dobre a k tomu spoustu prostoru a detailu navic😄
Takže 350.8 je drmatický step up? A slyšel si Westminsterlab? By mne zajímal rozdíl.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od F2014 »

Ano, 350.8 byl pro mne skok oproti 250.8.
Westminsterlab neznám.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
Edo
Příspěvky: 51
Registrován: 09 lis 2020 21:24

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Edo »

Nechcem sa veľmi montovať do veci, nakoľko som 350.8 doma neskúšal. Poznám však pár ľudí, ktorí doma priamo zrovnavali 250.8 a 350.8 a ponechali si práve 250.8 pre teplejší charakter. Vraj oba skvele a zvukovo trochu odlišne. Avšak s Pass mám veľmi pozitívnu skúsenosť. Osobne som si nechal 250.8. Pri teste som mal na týždeň zapožičane viacero zosilňovačov a niektoré boli v sumách 3 aj 4 krát viac ako ta 250.8, ktorá s nadhľadom vyhrala bez ohľadu na cenu. Tu som dostal brutálnu ukážku ako nie vždy je pravidlo drahšie-lepšie. V danej aplikácii mal Pass náskok. A nebolo to len subjektívne vnímanie. Počas skúšobného týždňa som mal pár návštev, ktoré jednoznačne preferovali Pass. Dane návštevy neboli znalci dnešnej hifi-techniky a nepoznali ceny komponentov. Možno že to nebude náhoda, prečo si to tak sadlo. Nelson Pass a Wayne Colburn používajú 15-palcové duálne koncetrické meniče Tannoy vo vlastných skrinkách ako súčasť procesu ozvučenia a hodnotenia ich návrhov zvukových komponentov. Ešte som nikdy a nikde nepočul Tannoy Westminstre tak dobre hrať.
Tannoy Westminster WO, Allnic L-9000 OTL/OCL + Pass Labs X250.8, Allnic H-7000, Kuzma Stabi RD - 4pointVTA+Stogi Ref 313VTA 1) Lyra Etna SL+Lyra Erodin 2) A95, Lumin, Crystal Cable Ultra, Shunyata Sigma, Torus AVR 16, SR Active Block, Stillpoints
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od F2014 »

V pohodě, však to není soutěž o tom, který Pass je lepší :smile: Naprosto souhlasím s Edem, že ceny zesilovačů Pass mi v porovnání se srovnatelnou konkurencí přišly velice zajímavé - měl jsem chvíli INT150, INT60, XP20, XP22, X250.8, X350.8 a všechny mi dělaly radost (jen tu INT150 bych si nenechal). Skončil jsem na XP22 (po XP30 jsem ani nezatoužil, jak byla XP22 dobrá) s X350.8 a opravdu jsem byl spokojený tak, že jsem upgrade již neřešil. Akorát jsem jedno horké léto v paneláku vyhodnotil, že tolik místa, co zaberou, a tolik tepla, co vyprodukují, není dále udržitelné. Najít uspokojivou náhradu nebylo jednoduché ani levné a bylo to "něco za něco".
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PTK »

Michale při tvé vysoko nastavené laťce je nejrozumnější rovnou skočit do dvou monobloků řady XA. No a ke koncákům od Passe je nezbytný i kvalitní preamp Pass, to je opakovaně ověřeno.
Zesilovače řady X250.8 a X350.8 jsou výborné přístroje, ale v porovnání s dvěma monobloky v čistém áčku neobstojí.

Poslech jsem ti konečně dnes domluvil, omlouvám se že jsem se neozval dřív, ale den by musel mít o pár hodin víc.
Zvuk XA100 + XP30 s Nordostem Odin ti snad nahradí malé zmeškání :lol:

Zítra brnkni..
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Edo píše: 25 črc 2023 15:08 Nechcem sa veľmi montovať do veci, nakoľko som 350.8 doma neskúšal. Poznám však pár ľudí, ktorí doma priamo zrovnavali 250.8 a 350.8 a ponechali si práve 250.8 pre teplejší charakter. Vraj oba skvele a zvukovo trochu odlišne. Avšak s Pass mám veľmi pozitívnu skúsenosť. Osobne som si nechal 250.8. Pri teste som mal na týždeň zapožičane viacero zosilňovačov a niektoré boli v sumách 3 aj 4 krát viac ako ta 250.8, ktorá s nadhľadom vyhrala bez ohľadu na cenu. Tu som dostal brutálnu ukážku ako nie vždy je pravidlo drahšie-lepšie. V danej aplikácii mal Pass náskok. A nebolo to len subjektívne vnímanie. Počas skúšobného týždňa som mal pár návštev, ktoré jednoznačne preferovali Pass. Dane návštevy neboli znalci dnešnej hifi-techniky a nepoznali ceny komponentov. Možno že to nebude náhoda, prečo si to tak sadlo. Nelson Pass a Wayne Colburn používajú 15-palcové duálne koncetrické meniče Tannoy vo vlastných skrinkách ako súčasť procesu ozvučenia a hodnotenia ich návrhov zvukových komponentov. Ešte som nikdy a nikde nepočul Tannoy Westminstre tak dobre hrať.
Jsem fakt nadšen, že podnikeme ten test u mne s tvým Pass a snad přesvědčíme Pavla Dioka o srovnání s Westminsterlab. Poslech těchto monoibloků od WL je jediný důvod proč vůbec mám zájem o srovnání, druhý důvod je tvé nadšení z Pass 250.8 v kombinaci s Tannoy W., to mne opravdu zarazilo. Aniž bych Pass u mne někdy slyšel, trochu jsem ho bral s despektem, trochu možná hloupé, a tak to chci napravit. To nadšení o tom jak Pass hraje basy je velice interesantní. Právě bas a malinko větší rozlišení při zachování muzikálnosti a přirozenosti se mi líbilo na Westmninsterlab, bohužel jsem neměl W.Lab slyšet v mých pomínkách déle, abych opravdu mohl vyhodnotit jeho kvality. Včera večer jsem poslouchal Tambaqui bez předzes Moon, a měl jsem pocit, že sice scéna je o trochu menší,menší prstor, ale tembr jednoznačně pro mne lepší z Molou T. Rád bych vyzkoušel předzes Mola Makua, to by mohlo být řešení.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Edo
Příspěvky: 51
Registrován: 09 lis 2020 21:24

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Edo »

Mišo, ak máš dosah, a je možnosť si vypočuť Ačkove monobloky Pass u PTK, tak to musí byť bomba. S najväčšou pravdepodobnosťou ma to raz tiež neminie. Aj keď sa s tým momentálne neponáhľam. Teraz sa teším z 250.8, ktorá ma prekvapila a som veľmi spokojný, šťastný so zvukom. Super je aj to, že som neminul ďaleko viac peňazí za konkurenčné stroje a že sa mi dostal do porovnania a testu aj Pass. V podstate je takmer v cene reprokáblov :D Avšak rozmýšľam o teste nového Phona, kde by mal mať obsadenie aj Pass XP-27 a som nato veľmi zvedavý.
Tannoy Westminster WO, Allnic L-9000 OTL/OCL + Pass Labs X250.8, Allnic H-7000, Kuzma Stabi RD - 4pointVTA+Stogi Ref 313VTA 1) Lyra Etna SL+Lyra Erodin 2) A95, Lumin, Crystal Cable Ultra, Shunyata Sigma, Torus AVR 16, SR Active Block, Stillpoints
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mark Levinson »

Michale, těším se na report z testu :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Předmětem je výměna předzesilovače. Včera se mi podařilo prodat Moon 740p, který mi zpříjemnoval chvilky z hudbou, ale přeci jen nestačil na své kolegy v řetězci. Po testu o kterém jsem nedávno psal mi přišlo jako logické mezi adepty nového předku zařadit. Důležité předestřít, že Mola Tambaqui samotná má regulaci hlasitosti na takové úrovni, že je pro většinu předzesilovačů těžké posunout zvuk, aby se vyplatilo vůbec předzes kupovat. To v reálu bohužel znamená, že se musí hledat ve vyšších cennových hladinách nebo prostě nechat být a hrát minimalisticky a ušetřit tak spousty peněz za kabely a další zařízení. Co nabízí tedy Westminsterlab Quest, patří toto zařízení mezi ty co by mohlo Tambaqui posunout dál? To jsou otázky, které budu v příštích dnech pro sebe odpovídat, ale už těd mohu říci, a to jsem poslouchal Quest po úmorné cestě, zcela vyčerpán včera večer. Bývám většinou už dost citlivý zvláště na výšky, kdy mi z hudby může i rozbolet hlava, zvláště výšky a tenký zvuk mne může po dlouhé cestě takhle rozhodit, tady to nebyl ten případ. Naopak, zvul s Qustem léčil, jakobych dostal náplast na duši, i na uši, psychický stres odpdadl, přišla úleva. Epitaph od KIing Crimson byla krásná jízda, ta nejkrásnější co jsem kdy slyšel. Šel jsem spát z dobrým pocitem, že jsem neztrácel svůj drahocenný čas zbytečně, a že Quest jednoznačně patří mezy ty nejvhodnější předky pro můj systém. Už jsem zapnul systém a rezehřívám, mezitím píši tato slova, a jsem v očekávání co přinese druhý den s Questem, už se moc těším.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

tak to je uz fakt top
neni placka, neni highend
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Grarulujem. Zda sa byt velmi zaujimavy preamp. Technicky opodstatnene riesenia. Vsetko plne symetricke vcitane Releoveho atenuatora. Paci sa mi ze to ma line preamp (pred atenuatorom linkovy predzosilnovac-nebude tak nachylne a na kabelaz a nebude to kafrat do vyslednej prenosovej frekvencnej charakteristiky), vystupne tiez plne diskretne symetricke buffre, kazda cast samostatna stabilizacia a filtracia napajania, “display” z LED ktory nezanasa rusenie ako klasicky display… No a hlavne ti to sedi na ucho
Uzivaj a poreferuj potom este.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

úprava
zappa píše: 30 zář 2023 10:54 Předmětem je výměna předzesilovače. Včera se mi podařilo prodat Moon 740p, který mi zpříjemnoval chvilky z hudbou, ale přeci jen nestačil na své kolegy v řetězci. Po testu o kterém jsem nedávno psal mi přišlo jako logické mezi adepty nového předku zařadit Westminsterlab Quest. Důležité předestřít, že Mola Tambaqui samotná má regulaci hlasitosti na takové úrovni, že je pro většinu předzesilovačů těžké posunout zvuk, aby se vyplatilo vůbec předzes kupovat. To v reálu bohužel znamená, že se musí hledat ve vyšších cennových hladinách nebo prostě nechat být a hrát minimalisticky a ušetřit tak spousty peněz za kabely a další zařízení. Co nabízí tedy Westminsterlab Quest, patří toto zařízení mezi ty co by mohlo Tambaqui posunout dál? To jsou otázky, které budu v příštích dnech pro sebe odpovídat, ale už těd mohu říci, a to jsem poslouchal Quest po úmorné cestě, zcela vyčerpán včera večer. Bývám většinou už dost citlivý zvláště na výšky, kdy mi z hudby může i rozbolet hlava, zvláště výšky a tenký zvuk mne může po dlouhé cestě takhle rozhodit, tady to nebyl ten případ. Naopak, zvul s Qustem léčil, jakobych dostal náplast na duši, i na uši, psychický stres odpdadl, přišla úleva. Epitaph od KIing Crimson byla krásná jízda, ta nejkrásnější co jsem kdy slyšel. Šel jsem spát z dobrým pocitem, že jsem neztrácel svůj drahocenný čas zbytečně, a že Quest jednoznačně patří mezy ty nejvhodnější předky pro můj systém. Už jsem zapnul systém a rezehřívám, mezitím píši tato slova, a jsem v očekávání co přinese druhý den s Questem, už se moc těším.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Je to mazec, vývoj jde kupředu, i my jsme schopni už po všech těch zkušenostech rozpoznat něco vyjímečného. Nepochybuji, že jsou i další skvostné předzesilovače, které nemám možnost ve své sestavě slyšet, např. NAT Magnetostat,Jadis JP-200, Pass XP-30/32, D Agostino momentum, Aries Cerat Impreza, Lamm LL1.2, Kondo atd....Už nějakou dobu testuji Westminsterlab Quest, a musím říct, že se od poslechu nemohu odtrhnout, je to náplast na duši, mé oblíbené nahrávky dostávají zcela jiný rozměr. Každou nahrávku at je to letitá nahrávka či současná, dostává nový život, mnohdy ůleva slyšet jaký měli muzikanti a producent záměr. Jěště nikdy jsem nedokázal přehrát 2cd Escalator over the Hill od Carla Bley v celku, byl to neobyčejný zážitek, hlasitost přitom velice nízká, pozdě v noci, abych nerušil sousedy. Quest se povedl, v mé sestavě určitě, pozvedl celý systém na jinou level, pecka, jěště tak sehnat prachy, není to zrovna malý obnos, ale stále je to zlomek toho, co chtějí slovutné firmy typu Kondo atd. Nenechte se mýlit minimalistickým vzhledem předzesiloavče, jedná se opravdu o super třídu. Dokonce bych řekl, že předčí i Rei což jsou 100w class A zesilovače od stejné firmy, které začínají být mezi těmi největšími našenci velice opěvovanými a v superlativech hodnocenými. Nebudu tu líčit v čem je tak skvělý, to si musí každý vyhodnotit sám, jen snad to, že Quest šlape, hudba z něj leze naprosto věrohodně a reálně, a ve všech ohledech, at jsou to výšky, středy nebo basy, prostor a hloubka je prostě top. Nevím co víc dodat, snad jen to, že Quest u mne boduje, a že budu zvažovat jeho koupi. Rei monobloky jsou přeci jen o něco lepší ve všech ohledech než Challenge SE-833, ale přesto mne baví poslech s lampami přes Quest o něco víc, nevím jestli je to tou 2 harmonickou či absencí firemních kabelů od Westminsterlab, nedokáži to úplně vysvětlit. Předzesilovač je srdcem systému, a po prodeji Moon 740P tento článek chybí, o tom jsem se o to víc přesvědčil díky WL Quest, už vím, že existuje zařízení, které posune systém do zcela jiné úrovně, bude to ovšem bolestivé, musím zcela jistě šáhnout do kapsy hlouběji než bych si přál. Ale žijeme jen jednou a velmi krátce, a proto si dopřejme to nejlepší co můžeme. Music is the best https://www.youtube.com/watch?v=aBtZ7GQ ... eldimitrov
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1488
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Yngwie »

zappa píše: 09 říj 2023 23:32 Je to mazec, vývoj jde kupředu, i my jsme schopni už po všech těch zkušenostech rozpoznat něco vyjímečného. Nepochybuji, že jsou i další skvostné předzesilovače, které nemám možnost ve své sestavě slyšet, např. NAT Magnetostat,Jadis JP-200, Pass XP-30/32, D Agostino momentum, Aries Cerat Impreza, Lamm LL1.2, Kondo atd....Už nějakou dobu testuji Westminsterlab Quest, a musím říct, že se od poslechu nemohu odtrhnout, je to náplast na duši, mé oblíbené nahrávky dostávají zcela jiný rozměr. Každou nahrávku at je to letitá nahrávka či současná, dostává nový život, mnohdy ůleva slyšet jaký měli muzikanti a producent záměr. Jěště nikdy jsem nedokázal přehrát 2cd Escalator over the Hill od Carla Bley v celku, byl to neobyčejný zážitek, hlasitost přitom velice nízká, pozdě v noci, abych nerušil sousedy. Quest se povedl, v mé sestavě určitě, pozvedl celý systém na jinou level, pecka, jěště tak sehnat prachy, není to zrovna malý obnos, ale stále je to zlomek toho, co chtějí slovutné firmy typu Kondo atd. Nenechte se mýlit minimalistickým vzhledem předzesiloavče, jedná se opravdu o super třídu. Dokonce bych řekl, že předčí i Rei což jsou 100w class A zesilovače od stejné firmy, které začínají být mezi těmi největšími našenci velice opěvovanými a v superlativech hodnocenými. Nebudu tu líčit v čem je tak skvělý, to si musí každý vyhodnotit sám, jen snad to, že Quest šlape, hudba z něj leze naprosto věrohodně a reálně, a ve všech ohledech, at jsou to výšky, středy nebo basy, prostor a hloubka je prostě top. Nevím co víc dodat, snad jen to, že Quest u mne boduje, a že budu zvažovat jeho koupi. Rei monobloky jsou přeci jen o něco lepší ve všech ohledech než Challenge SE-833, ale přesto mne baví poslech s lampami přes Quest o něco víc, nevím jestli je to tou 2 harmonickou či absencí firemních kabelů od Westminsterlab, nedokáži to úplně vysvětlit. Předzesilovač je srdcem systému, a po prodeji Moon 740P tento článek chybí, o tom jsem se o to víc přesvědčil díky WL Quest, už vím, že existuje zařízení, které posune systém do zcela jiné úrovně, bude to ovšem bolestivé, musím zcela jistě šáhnout do kapsy hlouběji než bych si přál. Ale žijeme jen jednou a velmi krátce, a proto si dopřejme to nejlepší co můžeme. Music is the best https://www.youtube.com/watch?v=aBtZ7GQ ... eldimitrov
Super, díky za zkušenost. Už je to nějakou dobu, co jsem je u Pavla Dioka slyšel a jsou to opravdu skvělé mašinky. :thumbup: Vlastně, nevím, zda jsem kdy slyšel něco lepšího u něj ...
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od YamahaMan »

:shock:
Aj cez ten YouTube na malých prskáčoch počuť tú silu a hĺbku.
Na živo to musí byť masaker...
Užívaj a teš sa. Ja by som asi ani do práce nechodil. :lol:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

YamahaMan píše: 10 říj 2023 11:33 :shock:
Aj cez ten YouTube na malých prskáčoch počuť tú silu a hĺbku.
Na živo to musí byť masaker...
Užívaj a teš sa. Ja by som asi ani do práce nechodil. :lol:
Děkuji, taky s tím opravdu mám problém, říká se tomu závislost. Nemohu se od toho odtrhnout, nechce se mi nic dělat, a dá mi velkou práci se přinutit dělat i úkony nutné k udržení reálného života. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Včera jsem objevil zcela náhodou album, které mne nadchlo. Pustil jsem si Lambchop album, a usnul jsem, ve spánku jsem zaslechl krásnou melodii, kterou jsem neznal. Byla to písen Familiar od Agnes Obei, když jsem se probral, dohledal v historii a pustil celé album Citizen og Glass, ůžasný zážitek, tichý noční poslech se zahřátými lampami a přes Tambaqui jsem si celé album užíval. Album nemá téměř žádné slabé místo, odehrál jsem bez jediného posunutí. Kdo má rád piano, cello, krásné melancholické aranže s dokonalým ženským vocálem tak vřele doporučuji, jeden z dalších velkých objevů.
p-135322-full.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
koso
Příspěvky: 51
Registrován: 15 úno 2017 14:08
Bydliště: Trnava, Slovensko

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od koso »

Dík za nový objav, práve to počúvam. Paráda.
Synergistic Research Powercell 12 UEF > Aurender N100H > Innuos PhoenixUSB > Ferrum Hypsos + Ferrum Wandla DAC > Simaudio Moon 600i > Dynaudio C1 > kabelaz Siltech, Shunyata, Stealth
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zatty »

tuto interpretku znám od prvního alba co vydala.. Je v mém žebříčku top 3 zpěvaček.. určitě bych zvážil album ,,Aventine,, skladbu ,, Dorian,, tu mám u sebe jako referenční
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Fidji99 »

zappa píše: 18 říj 2023 12:07 Včera jsem objevil zcela náhodou album, které mne nadchlo. Pustil jsem si Lambchop album, a usnul jsem, ve spánku jsem zaslechl krásnou melodii, kterou jsem neznal. Byla to písen Familiar od Agnes Obei, když jsem se probral, dohledal v historii a pustil celé album Citizen og Glass, ůžasný zážitek, tichý noční poslech se zahřátými lampami a přes Tambaqui jsem si celé album užíval. Album nemá téměř žádné slabé místo, odehrál jsem bez jediného posunutí. Kdo má rád piano, cello, krásné melancholické aranže s dokonalým ženským vocálem tak vřele doporučuji, jeden z dalších velkých objevů.
p-135322-full.jpg
To by som sa ani nepriznal, ze to nepoznam, kamarade ;-). ALe som rad, ze sa ti to paci, aj pre mna je najvacsia radsot objavit nieco nove.
Ja mam z pondelka:

Vanessa Fernandez -album Use Me, napr. skladba Here, but I'm gone, je nahrata uplne uzasne.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

zatty píše: 18 říj 2023 13:40 tuto interpretku znám od prvního alba co vydala.. Je v mém žebříčku top 3 zpěvaček.. určitě bych zvážil album ,,Aventine,, skladbu ,, Dorian,, tu mám u sebe jako referenční
Super, poslechnu, díky :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Fidji99 píše: 18 říj 2023 16:52
zappa píše: 18 říj 2023 12:07 Včera jsem objevil zcela náhodou album, které mne nadchlo. Pustil jsem si Lambchop album, a usnul jsem, ve spánku jsem zaslechl krásnou melodii, kterou jsem neznal. Byla to písen Familiar od Agnes Obei, když jsem se probral, dohledal v historii a pustil celé album Citizen og Glass, ůžasný zážitek, tichý noční poslech se zahřátými lampami a přes Tambaqui jsem si celé album užíval. Album nemá téměř žádné slabé místo, odehrál jsem bez jediného posunutí. Kdo má rád piano, cello, krásné melancholické aranže s dokonalým ženským vocálem tak vřele doporučuji, jeden z dalších velkých objevů.
p-135322-full.jpg
To by som sa ani nepriznal, ze to nepoznam, kamarade ;-). ALe som rad, ze sa ti to paci, aj pre mna je najvacsia radsot objavit nieco nove.
Ja mam z pondelka:

Vanessa Fernandez -album Use Me, napr. skladba Here, but I'm gone, je nahrata uplne uzasne.
Jo dříve jsem určitě trochu opovrhoval popem, ale díky tomu, že jsem nestreamoval jsem žil v temnotě a v bublině. Dnes chápu, že huda se nedá škatulkovat na pop, rock apod...díky těmto možnostem objevuji nový svět, a že jsem tomu zcela propadl, je jasné. Jsem rád, že jsem šel do streamování, byl to jeden z mých nejlepších hifistických kroků v životě. Byl bych ochuzen a spoustu hudby a zážitků s ní spojené. A dík za tip, poslechnu. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Sikovne pesnickarky jak Agnes Obel, tak Vanessa Fernandez.
Prihodim k nim 3 velmi dobrych pesnickarov s nejakymi tipmi:

Josè Gonzales-Heartbeats

https://youtu.be/HxJhYpTIrl8?si=qly28VYMRCsJOTrX

Chet Faker - No Diggity

https://youtu.be/z4EvQOpgp9o?si=6ftHa8AeQIM3XOLZ

Chet Faker Talk is Cheap:

https://youtu.be/HxJhYpTIrl8?si=qly28VYMRCsJOTrX

Michael Kiwanuka “Tiny desk” Mini koncert nahraty doma pocas pandemie:

https://youtu.be/bhKMsubj3bg?si=_tLd2Nks0R82zV6_
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

blesk666 píše: 18 říj 2023 22:52 Sikovne pesnickarky jak Agnes Obel, tak Vanessa Fernandez.
Prihodim k nim 3 velmi dobrych pesnickarov s nejakymi tipmi:

Josè Gonzales-Heartbeats

https://youtu.be/HxJhYpTIrl8?si=qly28VYMRCsJOTrX

Chet Faker - No Diggity

https://youtu.be/z4EvQOpgp9o?si=6ftHa8AeQIM3XOLZ

Chet Faker Talk is Cheap:

https://youtu.be/HxJhYpTIrl8?si=qly28VYMRCsJOTrX

Michael Kiwanuka “Tiny desk” Mini koncert nahraty doma pocas pandemie:

https://youtu.be/bhKMsubj3bg?si=_tLd2Nks0R82zV6_
děkuji za tipy, je toho strašně moc, a tak ocenuji veškeré doporučené nahrávky, poslechnu
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Včera jsem dal Jorma kabeláž na prodej, potřebuji finance na nákup nového zařízení. Zatím nechci mluvit o co jde. Tak snad příští týden už bude jasno. V každém případě je to experiment zásadního charakteru, a sám jsem moc zvědav jestli kráčím správným směrem. Jsem napjat na maximum. Jen prozradím, že jsem u sebe doma toto neměl a nikdy jsem o něm nehovořil, nevěděl jsem, že tata možnost vůbec existuje. Uff, dějou se to ale věci. :smile:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

soundbar to asi nebude :eek:
drzim palce
neni placka, neni highend
T101
Příspěvky: 204
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od T101 »

Jsi se nějak rozjel :smile:
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

T101 píše: 25 říj 2023 14:37 Jsi se nějak rozjel :smile:
Taky se mi zdá. Prostě mne to baví.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Uz hrajes z Makua? Posledne info boli nadsenie z Westminsterlab Quest
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

blesk666 píše: 25 říj 2023 17:20 Uz hrajes z Makua? Posledne info boli nadsenie z Westminsterlab Quest
Ne Makua se nekoná, to by byl krok stranou. Zatím u mne vítězí Westminster Quest. Mám ted pujčený NAT Magnetic, to není vůbec můj šálek kávy. Quest je prostě užasný.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Ano Taico extreme je momentálně to TOP 1. ~x( Mám v zbernych surovinach ze 16 T úložištěm. :crazy: neskutocne rychle a super radia su tiez v ponuke . :eek: záleží co chceš poslouchat .recenze má tentokrat 100% pravdu ^:)^
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

1.Načal jsem na Pink faun a další highednové stremery téme Taiko. Právě o něm vyšla recenze na Audiodromu kde Justan nešetří chválou. http://www.audiodrom.net/cs/digitalni-z ... ko-extreme
O Taiko se říká, že je králem streamerů, ale je to tak zcela pravda?

O tom se zminují tady https://archimago.blogspot.com/2022/09/ ... ts-on.html. V krátkosti píše, že test Taika EXTREME nedopadl dle očekávání, a že jeho Auralic Aries Femto nebyl daleko od tohoto supreme streameru Extreme, také zde tvrdí, že Pink Faun je v některých ohledech lepší, a že spíše uvažuje o jeho koupi, jen prostě nemá takovou reklamu jako Taiko. Je to jen názor jednoho tak nevíme kde je pravda, nicméně stojí za to se ptát. Takže jak píše Justan v Audiodromu, zajímalo by mne jak by si vedli Taiko vs Pink faun, kdyby stály vedle sebe v jednom systému. Abych pravdu řekl, je mi to fuk. Jsem s Pink faunf více než spokojen spokojen, jen si občas musí potvrdit, že nekoupi zbytečně předražený výrobek. Jeden z důvodu spokojenosti je servis. Po několika výpadcích proudu se Pink faun nedokázal nahodit. Napsal jsem Pink faun. Napojili se dálkově na Pink Faun a asi za 3 hodiny mi Pink faun na dálku opravili!!!! :ugeek: Také velkou výhodou je,že je modulární. víme, že digitál je ve vývoji, a výrobky rychle zestavárají, následný prodej je s velkýma ztrátama. Tady to tak není. Pink faun nabízí upgrade do poslední verze za přípletek. Určitě je to lepší způsob jak být stále ne vrcholu technologie, zvláště ekonomicky, nemusíte prodávat ze ztrátama každé 2-3 roky. Prostě dobrá investice. Ted je jedn Pink faun na prodej na Audiomarktu za skvělých 9500 euro.
2. Nedávná zkušenost
Moje návštěva jednoho opravdu šíleného hifisty, který má 3 místnosti na poslech a v té největší jsem poslouchal analog ( extraligy) vs digitál(stream) v té základní variantě počítač, usb kabel do přehravače s převodníkem. Výsledek naprosto šokující, ne proto, že analog byl zcela jinde, ale jak strašně ten digitál zněl. Po příjezdu domu jsem si nervozně pustil mou variantu stremování. Uff, jak se mi ulevilo, zážitek byl obdoný tomu analogu u šílence přes analog, jen s tím rozdílem, že u šílence)v dobrém slova smyslu) hrály jiné repro, zesilovače atd. Je to jen poznatek jak stream jde kupředu. Mám pocit, že analog bude v budoucnu pořekonán, přecijen analog má určité limitace. Jednu výhodu analog má, můžete si sehnat vydání, které je superior případné verzi na Tidalu nebo Qobuzu, většinou se nedostanete k té nejlepší verzi nahrávky specifického média nebo nevíte vůbec co je to za edici, tady se budou muset hoši hodně zlepšit a uvádět přesně co nabízí za vydání té určité nahrávky, od jakého vydavatelství je přejata ad. detaily. To je vše. "Music is the best"
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Jeliman nautilus píše: 27 říj 2023 20:34 Ano Taico extreme je momentálně to TOP 1. ~x( Mám v zbernych surovinach ze 16 T úložištěm. :crazy: neskutocne rychle a super radia su tiez v ponuke . :eek: záleží co chceš poslouchat .recenze má tentokrat 100% pravdu ^:)^
Gratuluji k Taiko. Je to určitě úžasný stroj. :thumbup: Ale pro našince těžko dostupný. 30000eur?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

zappa píše: 25 říj 2023 13:17 Včera jsem dal Jorma kabeláž na prodej, potřebuji finance na nákup nového zařízení. Zatím nechci mluvit o co jde. Tak snad příští týden už bude jasno. V každém případě je to experiment zásadního charakteru, a sám jsem moc zvědav jestli kráčím správným směrem. Jsem napjat na maximum. Jen prozradím, že jsem u sebe doma toto neměl a nikdy jsem o něm nehovořil, nevěděl jsem, že tata možnost vůbec existuje. Uff, dějou se to ale věci. :smile:
To je tajemná hifi pecka?
https://www.hifionline.cz/hifibazar/pro ... rid-repro/
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Odpovědět