Qobuz

Obecná diskuze o kvalitě zvuku a možnostech techniky.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Qobuz

Příspěvek od terahera »

F2014
Mé zkušenosti jsou vlastně stejné,jako tvé :angel: Ještě pro zajímavost,jestli máš možnost,zkus stejný flac porovnat při přehrávání z lokální sitě(NAS) a přes USB z disku
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Qobuz

Příspěvek od F2014 »

jestli máš možnost,zkus stejný flac porovnat při přehrávání z lokální sitě(NAS) a přes USB z disku
Odpovím, jen se omlouvám za OFF TOPIC v tématu "QOBUZ", tak to zde prosím, díle nerozvíjejme.

Tohle jsem de facto řešil ještě v době, kdy jsem hrál přímo z audio PC přes USB do DAC. Audio PC jsem měl v roli "čistého přehrávače", takže mediaserver i data ležela mimo audio PC. Tehdy mi to celkem jasně hrálo lépe z lokálního disku, takže jsem přešel do režimu, kdy data, mediserver i přehrávač běžely na audio PC.
Ale ... to bylo v době, kdy mne ani nenapadlo řešit, že by nějaký switch mezi router a audioPC, potažmo nějaké ethernetové kabely, případně napájení switche, mohlo mít nějaký dopad na zvuk. K tomu poznání jsem došel až o dost později. Poté, co jsem alespoň částečně ošetřil "ethernetovou cestu" mi ten rozdíl mezi lokálním diskem a daty z NAS (tentokráte už mediaserver jen v audio PC) už nepřipadal zajímavý.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
phenom
Příspěvky: 139
Registrován: 10 srp 2020 01:29

Re: Qobuz

Příspěvek od phenom »

terahera píše: 11 led 2023 07:23
dvader píše: 11 led 2023 07:11 Jasný,
nicméně mě ty tvoje výtky ke Qobuzu zajímají? Jak jsi tedy zjistil, že je nižší datový tok?
Docela jednoduše,oblíbené alba si ukládám a když mělo album datový tok dříve kolem 8000 a dnes kolem 5000,tak mi to logicky napovídá,že je něco jinak
8000 kbps som teda ešte nenašiel, ale už pri 5000 kbps som sa díval či vidím dobre - keďže TIDAL mi predtým ukázal max tak 1000 niečo.
Aplikácia EC play zobrazuje veľmi pekne a prehľadne.
received_713147050195753_edit_385215959654224.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Electrocompaniet ECI 6DX , F&F SN-270 AMT , Cardas Clear Reflection speaker , AQ - USB /Toslink , NA Galaxys, 2x Zephyr N , SOtM SNH-10G, SOtM sPS-500 Full Upgrade, AAI Maestoso 2 Ethernet, Qobuz/Tidal
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Qobuz

Příspěvek od terahera »

Jj,teď už asi ani nenajdeš,ale dva roky zpět..... :smile: To je to,o čem píšu,jde to kvalitou dolů,ale proti Tidal je to pořád paráda
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
phenom
Příspěvky: 139
Registrován: 10 srp 2020 01:29

Re: Qobuz

Příspěvek od phenom »

Ja to nevzdám😁, ale ako sa vraví - čo si nepoznal-to Ti nechýba. Samozrejme, čím viac pásov, tým viac Adidas :mrgreen: a niekedy to vyzerá, že sa naháňame len za číslami, ale je fakt pravda, že rozdiel v kvalite tam je a počutelný.
Electrocompaniet ECI 6DX , F&F SN-270 AMT , Cardas Clear Reflection speaker , AQ - USB /Toslink , NA Galaxys, 2x Zephyr N , SOtM SNH-10G, SOtM sPS-500 Full Upgrade, AAI Maestoso 2 Ethernet, Qobuz/Tidal
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Qobuz

Příspěvek od F2014 »

Datový tok 8000kbps je skoro u horní hranice datového toku nekomprimovaného pro 192kHz/24bit ve dvou kanálech. To by znamenalo, že ten streamovaný FLAC byl skoro bez komprese. Pořád věřím, že je ta komprese bezstrátová, ve výsledku by to mělo jen znamenat, že se přehrávač více zatíží při rozbalení FLACu (což klidně může být slyšet).

Pokud máš chuť trochu zaexperimentovat, zkus si nainstalovat na nějakém PC "BubbleUpnp Server", nastav si na něm převod do WAV a nechej QOBUZ hrát přes něj. Přehrávač by ti měl ukazovat datvý tok toho rozbaleného WAV.
A pak je otázka: Je to změna k lepšímu?
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
phenom
Příspěvky: 139
Registrován: 10 srp 2020 01:29

Re: Qobuz

Příspěvek od phenom »

Ja som plne spokojný aj s "iba" 5000 niečo, kiež by bola všetká hudba aspoň takto streamovaná. Je skoro až úsmevné ako sme začínali- mp3, kvalita 192-320kbps a stačilo nám to, teraz hľadáme svätý grál a stále je málo😀. Pokles v bitrate môže znamenať jednoducho ekonomické dôvody. Nevidím presne do problematiky.,ale jasné že z miesta užívateľa, chcem mať za svoje peniaze doma to naj.
Electrocompaniet ECI 6DX , F&F SN-270 AMT , Cardas Clear Reflection speaker , AQ - USB /Toslink , NA Galaxys, 2x Zephyr N , SOtM SNH-10G, SOtM sPS-500 Full Upgrade, AAI Maestoso 2 Ethernet, Qobuz/Tidal
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 932
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Qobuz

Příspěvek od dvader »

Bacha na jednu věc:
Síťové prvky dneska běžně data komprimují v rámci přenosu. Takže i kdyby byl zdroj nekomprimovaný FLAC, tak na síti může být vidět datový tok nižší, než by tomu odpovídal…
Uživatelský avatar
phenom
Příspěvky: 139
Registrován: 10 srp 2020 01:29

Re: Qobuz

Příspěvek od phenom »

Určite je to možné, je to len technika a je nastavená tak ako si predstavuje poskytovateľ a my s tým nejak moc nenarobíme.Ale v rámci počúvania sem tam narazím na veľmi slušný bitrate
Screenshot_20230119_183425_com.electrocompaniet.android.ecplay_edit_649962853412057.jpg
Takže, nebude to až také zlé 🤟
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Electrocompaniet ECI 6DX , F&F SN-270 AMT , Cardas Clear Reflection speaker , AQ - USB /Toslink , NA Galaxys, 2x Zephyr N , SOtM SNH-10G, SOtM sPS-500 Full Upgrade, AAI Maestoso 2 Ethernet, Qobuz/Tidal
PSC

Re: Qobuz

Příspěvek od PSC »

dvader píše: 12 led 2023 13:31 Bacha na jednu věc:
Síťové prvky dneska běžně data komprimují v rámci přenosu. Takže i kdyby byl zdroj nekomprimovaný FLAC, tak na síti může být vidět datový tok nižší, než by tomu odpovídal…
FLAC je vždy komprimovaný. Nekomprimovaný FLAC neexistuje. Komprese není nic špatnýho pokud je bezztrátová.

A bitrate u FLACu nehraje žádnou roli, protože FLAC je bezztrátovej. Bitrate FLACu závisí na vzorkovací frekvenci, bitovej hloubce, počtu kanálů a hlavně právě na kompresním poměru, kterej byl pro danej FLAC použitej. O zvukovej kvalitě ale samozřejmě nic z toho nijak nevypovídá.
ctyrka
Příspěvky: 6
Registrován: 15 pro 2022 11:59

Re: Qobuz

Příspěvek od ctyrka »

dovolim si jeste zaregaovat na to, co jsem resil loni koncem roku. tedy kdy pri Qobuz streamovani skladby casto preskakovaly na dalsi song v playlistu. (setup: Qobuz/mconnect (wifi)-> streamer (usb)-> DAC ). V mconnect aplikaci jsem vypnul funkci Gapless a kupodivu se chovani zlepsilo, ale ne k uplne spokojenosti. Se streamerem jsem mel jeste dalsi trable, kdy se mi vzdy po cca 20min spojeni mconnect - streamer prerusilo (s chybou "renderer doesn't respond"), tak jsem streamer vratil zpet prodejci (stejne se choval i nahradni kus).
Minuly tyden jsem poridil streamer novy a svete div se, vsechny problemy jsou pryc. Po tydnu poslechu mi playback prozatim nepreskocil na dalsi skladbu ani jednou, nic se od niceho neodpojilo, tudiz problem pouze v kompatibilite predchoziho streameru s UPnP/mconnect a taky mohla byt castecne na vine Gapless funkcionalita.
Métronome DSc1, McIntosh MA8000, B&W 802D
Dynavox, Kimber, Supra
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Qobuz

Příspěvek od F2014 »

@ctyrka: Děkuji za vysdílení zkušeností s tím nešťastným přeskakováním. U mne sice nedošlo k žádné změně v SW ani HW, nicméně, také mám pocit (objektivněji to nesleduji), že těch problémů s přehráváním QOBUZ ubylo (běžně hraji přes BubbleUpNP Server do upnp rendereru DSS od Metronome, gapless mám zapnutý).

Jinak poslední týden testuji Audirvanu a tam vůbec žádné přeskakování nepozoruji. V mém případě Audirvana používá buffer ve velikosti 6GB RAM, takže to je spíše takové streamování z lokálních dat než z internetu. Uživatelské prostředí je celkem přijatelné (ale na správu lokální knihovny je stejně minimserver nepřekonatelný).

Co stojí za zmínku je vliv na výslednou kvalitu zvuku. Měl jsem možnost porovnat ve studiu v optimálních akustických podmínkách Audirvanu a přímý přístup pomocí mConnect a pro mne byla Audirvana celkem jednoznačný přínos.
Doma, v kompromisních akustických podmínkách to zatím nebudu řešit - alespoň ne kvůli zvuku, pokud ano, pak kvůli stabilitě přehrávání z QOBUZ.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Qobuz

Příspěvek od PavelDosko »

pokud mas moznost vyzkousej oproti Audionirvane JPLAY Femto + JPLAY iOS app
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
mrba
Příspěvky: 72
Registrován: 09 kvě 2014 09:28
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Qobuz

Příspěvek od mrba »

F2014 píše: 03 úno 2023 14:57 ... V mém případě Audirvana používá buffer ve velikosti 6GB RAM, takže to je spíše takové streamování z lokálních dat než z internetu. Uživatelské prostředí je celkem přijatelné (ale na správu lokální knihovny je stejně minimserver nepřekonatelný).

Co stojí za zmínku je vliv na výslednou kvalitu zvuku. Měl jsem možnost porovnat ve studiu v optimálních akustických podmínkách Audirvanu a přímý přístup pomocí mConnect a pro mne byla Audirvana celkem jednoznačný přínos. ...
Ja mám s Audirvanou podobnú skúsenosť s Tidalom. Tidal cez štadardnú aplikáciu sa mi páčil zvukovo menej, ako pri prehrávaní cez Audirvanu. Keď som začínal používať Qobuz už som išiel rovno cez Audirvanu. Pri prechode na Roon sa mi to tiež pozdáva viac integrované, ako cez vlastné aplikácie.
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REW+DLP\FF)>
>(usb)>(cwDAC1USBm\ToppingE50\SMSL D300>>ToppingPRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE)NA Sunrise>
>(ZEF MAX)>DIY RS52+>(Cu-1mm2)>2xSVS SB-1000Pro+Velodyne SPL-800R
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Qobuz

Příspěvek od F2014 »

PavelDosko píše: 03 úno 2023 16:17 pokud mas moznost vyzkousej oproti Audionirvane JPLAY Femto + JPLAY iOS app
Děkuji za tip, ale jestli to správně chápu, tak JPLAY je player, který tlačí data do USB DAC. Já zkouším Audirvanu jen jako media server a směruji výstup do UPNP rendereru.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Qobuz

Příspěvek od PavelDosko »

je to i renderer, v jednom rozhrani mas integrovanou lokalni hudbu, Qobuz, Tidal a hlavne zvukove vyborne

jplay.eu
neni placka, neni highend
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Qobuz

Příspěvek od F2014 »

Nerozumíme si. Já právě renderer nepotřebuji - používám Metronome DSS a to hraje ve všech ohledech lépe než mé dřívější pokusy o Audio PC bez ohledu na software. Pokud by však JPLAY dokazal posílat data na DSS přes UPNP, pak bych to zkusil.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Qobuz

Příspěvek od PavelDosko »

Vycházel jsem z tvého podpisu … Metronome nema vlastni aplikací?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Qobuz

Příspěvek od PavelDosko »

nicmene pokud mas iPad nebo iPhone a v tvem reseni funguje mConnect tak ovladaci aplikace JPLAY iOS bude fungovat. Stahnout jde na Apple Store, 2 tydny na vyzkouseni zdarma a pak 53 Euro/rok. Aplikace je asimesic stara, drive jsem pouzival take mConnectHD, ale JPLAY je proste lepsi
neni placka, neni highend
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Qobuz

Příspěvek od F2014 »

Iphone nemám, takže JPLAY iOS (jako control point) nevyzkouším.

Ale docela bych si rád upřesnil, co jsi to vlastně používal předtím - nedaří se mi najít mcontrol HD.

Na Google Play jsem našel:
- mconnect Player - Cast AV od firmy Conversedigital
- mconnect Player Lite - Cast AV od firmy Conversedigital
- mconnect Control od firmy Conversedigital
- mconect hd od firmy Melectronics, což je aplikace, která nemá s přehráváním hudby nic společného. Jiný mconnect HD jsem nenašel

Zatímco mconnect Player jsou universální control pointy, které umožňují směrovat hudbu na libovolný UPNP renreder (endpoint) v síti, tak mconnect Control mohu použít nejen pro ovládání přehrávání na DSS (ale také například pro upgrade firmware, kdyby nějaký byl), je to totiž doplněk fyzické karty, kterou vyrábějí a která je základ řešení v DSS.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Qobuz

Příspěvek od PavelDosko »

neni placka, neni highend
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Qobuz

Příspěvek od F2014 »

Děkuji.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
ctyrka
Příspěvky: 6
Registrován: 15 pro 2022 11:59

Re: Qobuz

Příspěvek od ctyrka »

taky pouzivam mconnect/mcontrol. jak uz napsal F2014, od Metronome je to doporucovane reseni neb do svych krabic dodavaji sitove rozhrani prave od conversdigital.

tady potom srovnani fukncionalit jednotlivych aplikaci od conversidigatl. Ta HD verze je pak pro tablet a na rozdil od mcontrol umi pres UPnP poslat krom audia i video a fotky. viz srovnavaci tabulka na linku:
http://www.conversdigital.com/eng/product/product04.php

ja jsem mcontrol objevil nedavno, do te doby jsem pouzival mconnect. musim ale napsat, ze ve spojeni s DSc1 mi mcontrol pada.
vcera jsem poupravil nejake nastaveni na routeru, tak uvidim, jestli se stabilita zlepsi.
Métronome DSc1, McIntosh MA8000, B&W 802D
Dynavox, Kimber, Supra
Hi-Res
Příspěvky: 4
Registrován: 14 úno 2023 06:05

Re: Qobuz

Příspěvek od Hi-Res »

po zakoupení účtu qobuz od tohoto prodejce https://qobuz.sellix.io Qobuz funguje perfektně a podle mého skromného názoru je Qobuz lepší než Tidal, protože zvuk je přirozenější čistší
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Qobuz

Příspěvek od slayers »

A účty na Qobuz máte svoje a nebo sdílené?
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Hi-Res
Příspěvky: 4
Registrován: 14 úno 2023 06:05

Re: Qobuz

Příspěvek od Hi-Res »

Mám osobní účet Qobuz
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Qobuz

Příspěvek od YamahaMan »

Vedel by mi niekto z Qobuz-ákov overiť, či má v databáze album od Uriah Heep - Sea Of Light ?
Je to moja srdcovka a Tidal ani Spotify ninšen.... :crazy:
Dávno sú časy, keď som vlastnil vinyl...
Ďakujem.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 932
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Qobuz

Příspěvek od dvader »

Není a na Apple Music také ne.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Qobuz

Příspěvek od YamahaMan »

Vďaka za info, rozmýšľam čim to asi bude.... :-?
Pre mňa najlepší album od Uriah Heep.
Hi-Res
Příspěvky: 4
Registrován: 14 úno 2023 06:05

Re: Qobuz

Příspěvek od Hi-Res »

aktuálně můžete použít tento odkaz: https://ricard-shop.mysellix.io/fr/, abyste mohli používat Qobuz, Tidal a Deezer

osobně mám Qobuz, který je pro mě nejlepší pro jeho přirozenou kvalitu zvuku
Janik
Příspěvky: 1654
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Qobuz

Příspěvek od Janik »

Vyskusaj apple music mas tam hires tiez.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 932
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Qobuz

Příspěvek od dvader »

Apple Music používám také, ale pouze když mám k telefonu/iPadu připojená sluchátka, či to někde na dovče připojuji přes BT k nějakému repráku…

On má totiž (zatím) jednu zásadní nevýhodu:
Apple nepovoluje nativního klienta do streamerů, takže po dobu poslechu musí přehrávání na iPhone trvale běžet… V případě Qobuzu apod. si tam jen jednoduše pošlu “povel”, co se má přehrávat, a pak není telefon už potřeba.
pekr
Příspěvky: 1
Registrován: 06 srp 2023 11:05

Re: Qobuz

Příspěvek od pekr »

Ahoj pouzivam Qobuz od https://ricard-shop.mysellix.io ale dnes mi to prestalo fungovat. Prehraje pouze 30 vterinove ukazky. Je to clovek co preprodava rodinne licence. Koupil jsem 5 let ale fungovalo pouze 3 mesice. Mate s nim nekdo dlouhodobou zkusenost? Jak dlouho? Diky
Nebo mate tip jar jinak Qobuz ziskat na Apple platformu ios i mac?
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 932
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Qobuz

Příspěvek od dvader »

Napiš mu a on ti to opraví…
matus_pigy
Příspěvky: 164
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: Qobuz

Příspěvek od matus_pigy »

Ahoj Pekr,funguje ti to?Premyslam ze skusim ten qobuz cez neho aj ja.Daj prosim vediet.Dakujem.
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
lada5
Příspěvky: 26
Registrován: 04 kvě 2020 20:13

Re: Qobuz

Příspěvek od lada5 »

https://qobuz.sellix.io Normálně mi to funguje min půl roku.
Uživatelský avatar
mrba
Příspěvky: 72
Registrován: 09 kvě 2014 09:28
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Qobuz

Příspěvek od mrba »

Mne funguje už 2 roky. Raz vypadlo, ale napísal som a na druhý deň bolo opravené.
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REW+DLP\FF)>
>(usb)>(cwDAC1USBm\ToppingE50\SMSL D300>>ToppingPRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE)NA Sunrise>
>(ZEF MAX)>DIY RS52+>(Cu-1mm2)>2xSVS SB-1000Pro+Velodyne SPL-800R
matus_pigy
Příspěvky: 164
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: Qobuz

Příspěvek od matus_pigy »

Ahojte,funguje to aj mne,dakujem.
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Qobuz

Příspěvek od F2014 »

Tady se objevila tato odpoveď na otázku ohledně QOBUz Connect:
qobuz.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Qobuz

Příspěvek od blesk666 »

Chcel by som vyskusat Quobuz pod Daphile. Staci si zriadit Revoulut ucet a zaplatit to z neho?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Odpovědět