Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Gryphon
Příspěvky: 38
Registrován: 19 říj 2022 21:23
Bydliště: Větřní

Re: Gryphon

Příspěvek od Gryphon »

M.B.C.I. píše: 23 říj 2022 20:12 Máš tři kusy ceraball pod repro. Proč jej máš v téhle konfiguraci? Bedna bývá těžší v přední části. Ceraball mas v předu jeden, je pretizen.
Bedna není těžká, mě to nevadí, tobě ano ?
Gryphon Diablo120,Scorpio
Moon 280DM2
Roon NUC i7
SOtM sNH-10G/sCLK-EX
EE8switch
Genesis One
Valhalla2,TYR2,
Furutech DPS 4.1
Audience AU 24 SE,
Neotech NEET
TelluriumQ Black Diamond,
Fractal
Vondita
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Gryphon

Příspěvek od terahera »

M.B.C.I. píše: 23 říj 2022 22:04 To chce klid pane Kunz. Pokud je něco špatně, napíšu to. Ale dobře, psát uz nebudu.

Kde bereš tu jistotu že jsem se zde nepředstavil?!
Ubohost,ale dobře,každý má svůj styl.Jestli jsi se zde představil,tak určitě ne pod nynějším nickem,takže asi nebude nikdo bádat,proč máš furt jiný nick a pod kterým jsi se vlastně představil.Jinak Gryphon se představil normálně a to se mi líbí.Tvá ubohost s taháním soukromých věcí,jako jsou třeba příjmení je neskutečná,ale tobě to tak asi vyhovuje a dělá radost.Já ti ovšem tu radost neudělám,tedy že bych stejně uboze zde napsal tvé příjmení atd.Jen mě zamrzelo,že ve vlákně zcela prezentním někdo rýpe,nic víc,nic míň.Takže omluva Pepovi,že se to tu řeší a Míra snad bude mít klidnou noc,že se zas zachoval jak hovado a třeba bude mít teď lepší basy :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
M.B.C.I.
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2022 21:52

Re: Gryphon

Příspěvek od M.B.C.I. »

Gryphon píše: 23 říj 2022 22:16
M.B.C.I. píše: 23 říj 2022 20:12 Máš tři kusy ceraball pod repro. Proč jej máš v téhle konfiguraci? Bedna bývá těžší v přední části. Ceraball mas v předu jeden, je pretizen.
Bedna není těžká, mě to nevadí, tobě ano ?
Me vůbec, není to moje sestava.
M.B.C.I.
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2022 21:52

Re: Gryphon

Příspěvek od M.B.C.I. »

terahera píše: 23 říj 2022 21:51
M.B.C.I. píše: 23 říj 2022 20:12 Máš tři kusy ceraball pod repro. Proč jej máš v téhle konfiguraci? Bedna bývá těžší v přední části. Ceraball mas v předu jeden, je pretizen.
Proč jsi vstoupil do vlákna,které je v podstatě dnes už vzácností,tedy,že se někdo představil a to se vším všudy,včetně sestavy a vlastně jen vyrypuješ?Zajímá tě jen,s čím porovnával,jak má podložené bedny,ale vůbec neřešíš,že na rozdíl od tebe se představil,ukázal na čem hraje.....
Ja nebyl ten koho zajímalo s čím porovnával. Me to bylo jedno.

Když je to taková vzácnost, bude lepší nepsat tedy nic kromě falešné chvály?! Dobrá, ale beze me.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: ZKUŠENOST S OBJEDNÁVKAMI ZBOŽÍ U KAS AUDIO TOMÁŠ KALINA

Příspěvek od terahera »

A jak praví můj moudrý hifipřítel,čůrá k čůrá kem zůstane,i když mu nikdy nevstane :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Mikipetr »

Zdravím , nevím proč zmizel můj příspěvek - asi nějaký chytrák.
Jen pro zůčastněné - mám podklady už nejméně od šesti obětí podvodu Tomáše Kaliny KAS AUDIO , jsou nejen z ČR ale i ze zahraničí. V současné době mám na meilu veškeré dokumenty od nic Prosím , jestli je tu někdo takový ještě z ČR ozvěte se mi. Trestní oznámení už se připravuje.
S pozdravem
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Tony »

Žeby administrátor? Sa mi to nezdá…
Na Hifiroome ako aj Slovanete to zmazané nie je.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od terahera »

Tak to čumím,jsem právě už jen zde na fóru,protože se tu nemazalo :eek:
Ale jestli myslíš své vlákno ohledně podvodu Kaliny,tak to tu je
viewtopic.php?t=8046
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od terahera »

Mimochodem Miki,jak je to tedy se zmizením tvého příspěvku?Fakt mě to zajímá,je to jeden z mála důvodů,proč tohle fórum uznávám a po smršti tvých negativních reakcí na něco,co se ti nelíbí(Kalina),bych rád viděl něco,co se mu nepodobá :-?
P.S.Tvá odmlka je vlastně stejný styl,jako pána,kterého zde zmiňuješ a to ti vlastně vadí,tak jen pro pořádek :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Mikipetr »

Tady snad nejde o to , co se mi nelíbí , pan Kalina je očividný podvodník a potřebuji jednak sehnat co nejvíce podvedených lidí - protože podávám trestní oznámení na podvod a dále zviditelnit tuto skutečnost tak , aby mu nenaletěli další. U netu nesedím každý den. Ale podařilo se mi najít všechny ty zahraniční podvedené a už mi na meil chodí podklady - jako důkazní materiál.Chvála bohu za internet a facebook .Bohužel je to síla pánové , skutečně se jedná o velkého untrvasermana ,
už je toho za desítky tisíc Euro , Itálie , Maďarsko , Německo....A i dyž je mi jasné , že peníze už pravděpodobně neuvidíme , tak je potřeba tohoto podvodníka spravedlivě odměnit za jeho činy.
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Mikipetr »

Založil jsem toto vlákno v PORADNĚ , protože jsem to tak viděl a přesunutí do jiného chlívku po třech dnech diskuzí se mi zdá docela nefér.Ale to je už teď jedno.Je smutné , že tak původně solidní pán , se sníží k takovému jednání.A z ČR jsme zatím jen dva a ten druhý se tomu jen stěží snaží uvěřit. Jj nedivím se , tohle se jen těžko vstřebává. A tak se snad ještě někdo přihlásí , protože už jednám se svým právníkem a bude to potřeba co nejrychleji podat.Mimo jiné pan Kalina má kromě svého původního podnikání které má od r.1993 další nové IČO od 11.11.2022
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Mark Levinson »

Mikipetr píše: 23 lis 2022 05:09 Založil jsem toto vlákno v PORADNĚ , protože jsem to tak viděl a přesunutí do jiného chlívku po třech dnech diskuzí se mi zdá docela nefér.Ale to je už teď jedno.Je smutné , že tak původně solidní pán , se sníží k takovému jednání.A z ČR jsme zatím jen dva a ten druhý se tomu jen stěží snaží uvěřit. Jj nedivím se , tohle se jen těžko vstřebává. A tak se snad ještě někdo přihlásí , protože už jednám se svým právníkem a bude to potřeba co nejrychleji podat.Mimo jiné pan Kalina má kromě svého původního podnikání které má od r.1993 další nové IČO od 11.11.2022
Několik dní jsem uvažoval kam to vlákno dát, abych splnil požadavek zakladatele vlákna.
Cituji: "Prosím admina o uvedení mého příspěvku tak , aby ho mohlo přečíst co nejvíce lidí , aby nedošlo k dalším obětem tohoto podvodníka a grázla."
Nakonec jsem došel k závěru, že bude nejlepší založit vlákno v sekci "Oficiální prodejce" kde si to může každý přečíst a případný zájemce o nákup u tohoto prodejce bude dostatečně upozorněn na praktiky onoho studia. Myslím si, že v sekci "Poradna" to vlákno zapadne daleko rychleji.
Rozhodně se na HEF nic nemaže, občas přesouvá jen pro přehlednost.
Teď jsou dvě možnosti:
1. Přesunout opět vše v tomto vlákně do vlákna "KAS Audio" a spojit v sekci "Oficiální prodejci"
2. Vrátit vše do původního stavu, tedy do sekce "Poradna" a spojit s původním vláknem.
Mark Levinson
Quentin

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Quentin »

Mikipetr píše: 23 lis 2022 05:09 Založil jsem toto vlákno v PORADNĚ , protože jsem to tak viděl a přesunutí do jiného chlívku po třech dnech diskuzí se mi zdá docela nefér.Ale to je už teď jedno.Je smutné , že tak původně solidní pán , se sníží k takovému jednání.A z ČR jsme zatím jen dva a ten druhý se tomu jen stěží snaží uvěřit. Jj nedivím se , tohle se jen těžko vstřebává. A tak se snad ještě někdo přihlásí , protože už jednám se svým právníkem a bude to potřeba co nejrychleji podat.Mimo jiné pan Kalina má kromě svého původního podnikání které má od r.1993 další nové IČO od 11.11.2022
Sorry, ale trochu tady tlacháš. Pan Kalina nemá od 11.11.2022 nové IČO, ale nový/další obor činnosti. OSVČ nemůže mít dvě různá IČ!
To je stejný nesmysl, jako výše Tvé tvrzení s těmi Vietnamci, přitom si popletl IČO a právní formu podnikatele.

"TO" (navíc maximálně tak za sebe) nic nevyřešíš, jestli máš skutečně advokáta, tak by Ti to měl říct. A co myslíš, že se tím podáním "TO" stane? Prozradím Ti to a zadarmo...NIC!
Podle mě doufáš, že stráví Vánoce v policejní cele...ale nenapadlo Tě, že vzhledem ke svému věku (66 let) může být p. Kalina třeba i v nemocnici?
Jde Ti o prachy a nebo o pomstu?!
Není lepší se sebrat s tím svým advokátem a zajet za p. Kalinou do provozovny?! Ať si to řeknete z očí do očí?! Jemu to bude krajně nepříjemné a Ty tím získáš nejen drahocené informace, ale budeš mít i svědka...

Promiň, ale celé si to představuješ jako Hurvínek válku.
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Mikipetr »

Jinak děkuji všem za podnětné návrhy a hlavně adminovi za to že vlákno zveřejnil - je to totiž docela ožehavé téma.
Dalo mi to týden na internetu a telefonování atd.atd. Z informací které mám , můžu s klidným svědomím znovu sdělit že pan Kalina je skutečně podvodník a lituji ostatní a zároveň je varuji před touto firmou.
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Mikipetr »

Quentine ty jsi prostě p ako , co si to vůbec dovoluješ ? Kdybys byl v mojí situaci co bys asi dělal ? A kolega z ČR co mu poslal peníze bez ničeho ? Toho mi je skutečně líto. A ze zahraničí jsem v kontaku s 6-ti lidmi kteří dopadly stejně a začátek toho všeho se odehrál už v roce 2021.
Pouze rodina , která v tom vycítila obrovský průšvih a že můžou přijít o majetek - tak zakročila
Ty musíš být opravdu hlava pomazaná , běž si k němu něco objednat " GOOD LUCK "
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Mikipetr »

Quentine , kdybys četl všechny moje příspěvky v tomto vláknu , jistě bys věděl , že provozovnu KAS AUDIO nemá , má vše doma a pokud ti někdo vědomě lže a potom nekomunikuje a v tento scénář se opakuje u všech poškozených (rok a půl zpátky) - tak by si jen hlupák mohl myslet to co ty.
Ale to je tvoje prezentace - ne moje , já se jen bráním a chci po právu co mi patří.
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
Quentin

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Quentin »

Neptej se, je to šašek :mrgreen:
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od F2014 »

Quentin píše: 23 lis 2022 13:42 "TO" (navíc maximálně tak za sebe) nic nevyřešíš, jestli máš skutečně advokáta, tak by Ti to měl říct. A co myslíš, že se tím podáním "TO" stane? Prozradím Ti to a zadarmo...NIC!
Tak, zdá se, že to má Mikipetr nakonec vyřešené. "NIC" se tentokrát nekonalo.
Quentin píše: 23 lis 2022 13:42 Podle mě doufáš, že stráví Vánoce v policejní cele...ale nenapadlo Tě, že vzhledem ke svému věku (66 let) může být p. Kalina třeba i v nemocnici?
Jde Ti o prachy a nebo o pomstu?!
Jeden by ho skoro politoval, že jo - zdraví, Covid, válka ... jenže já měl podobnou zkušenost s p. Kalinou již v roce 2014, kdy vzal zálohu a zboží u výrobce evidentně neobjednal - až urgence u výrobce pomohla.
Quentin píše: 23 lis 2022 13:42 Promiň, ale celé si to představuješ jako Hurvínek válku.
Neptej se, je to šašek :mrgreen:
Tak si říkám, o co Ti vlastně jde? Jestli máš potřebu si srovnat s Mikipetrem nějaké účty, tak proč se nedržíš vlastní rady:
...a zajet za ... Ať si to řeknete z očí do očí?! Jemu to bude krajně nepříjemné ...
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Quentin

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Quentin »

F2014 píše: 24 lis 2022 09:25
Quentin píše: 23 lis 2022 13:42 "TO" (navíc maximálně tak za sebe) nic nevyřešíš, jestli máš skutečně advokáta, tak by Ti to měl říct. A co myslíš, že se tím podáním "TO" stane? Prozradím Ti to a zadarmo...NIC!
Tak, zdá se, že to má Mikipetr nakonec vyřešené. "NIC" se tentokrát nekonalo.
Quentin píše: 23 lis 2022 13:42 Podle mě doufáš, že stráví Vánoce v policejní cele...ale nenapadlo Tě, že vzhledem ke svému věku (66 let) může být p. Kalina třeba i v nemocnici?
Jde Ti o prachy a nebo o pomstu?!
Jeden by ho skoro politoval, že jo - zdraví, Covid, válka ... jenže já měl podobnou zkušenost s p. Kalinou již v roce 2014, kdy vzal zálohu a zboží u výrobce evidentně neobjednal - až urgence u výrobce pomohla.
Quentin píše: 23 lis 2022 13:42 Promiň, ale celé si to představuješ jako Hurvínek válku.
Neptej se, je to šašek :mrgreen:
Tak si říkám, o co Ti vlastně jde? Jestli máš potřebu si srovnat s Mikipetrem nějaké účty, tak proč se nedržíš vlastní rady:
...a zajet za ... Ať si to řeknete z očí do očí?! Jemu to bude krajně nepříjemné ...
Co tam máš dál?! :mrgreen:
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

Re: Zkušenost s objednavkami zboží u KAS Audio Tomáš Kalina

Příspěvek od Mikipetr »

K tomu paku přidám vylízaný ...to tam mám dál , rady a písmenka chytráka který vůbec neví o co jde , to je opravdu dobrý. To je jediný a poslední co k tomu můžu dodat. Víc takových exemplářů jako Quentin a můžete to tu zavřít.
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Mark Levinson »

To Quentin/Mikipetr:
Není to pod Vaši úroveň se takto nazývat? Mohu nesouhlasit mohu i protestovat, ale vše se dá vyjádřit na patřičné úrovni.
Díky za pochopení.
ML
Mark Levinson
Quentin

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Quentin »

Jsem příliš starý na to, aby mi někdo promlouval do duše za to, že jsem se, za dobře míněnou radu, slušně bránil ponižování...
Viktore, smaž mě.
Díky Honza
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od valderon »

Už zase?
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pecuch »

Já to tu psal už kdysi že to ego v nás - nás ničí…. Jsem rád že se monte vrátil…. Totálně bez ironie…
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od monte »

Tohle vlákno oslavilo letos desáté výročí a k tomu má největší návštěvnost, smutné. Jenže u rakeťáka Kima se taky nic nezměnilo, ale svět se mění a mladé lidi nečeká nic dobrého, jen číslo a řízení kvantovým počítačem. :crazy:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Roger Waters

Příspěvek od PavelDosko »

žgrg do rži
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
jirkash
Příspěvky: 49
Registrován: 10 bře 2022 18:16

Re: Roger Waters

Příspěvek od jirkash »

Tvoje smůla. Je perfektní, jak po hudební, tak po lidské stráce. :thumbup:
Od vintage až po současnost.. Linn Nexus, Monitor Audio, Yamaha, Sony, Onkyo, Teac, Technics, Dual, JVC.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Roger Waters

Příspěvek od PGH »

Jako že po lidské stránce je perfektní, hm.
Uživatelský avatar
jirkash
Příspěvky: 49
Registrován: 10 bře 2022 18:16

Re: Roger Waters

Příspěvek od jirkash »

Naopak, teror nepodporuje. Tu podporuje USA vcetne EU nesmyslnym sypanim zbrani na Ukrajinu.
Roger ma velky palec nahoru za sve nazory na svet kolem valky na Ukrajine, na svet financi, nenazranost, great reset, apod, ke kteremu to speje. A hlasa to verejne, nenecha se zastrasit, za coz velke dik. Nekterym se rozsviti, nekterym bohuzel neni zhury dano, takze se jim nerozsviti.
Od vintage až po současnost.. Linn Nexus, Monitor Audio, Yamaha, Sony, Onkyo, Teac, Technics, Dual, JVC.
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Roger Waters

Příspěvek od RedBaron »

Sypání zbraní napadené zemi je to nejmenší co se pro ni dá udělat. Tady se "rozsvítilo" dalšímu chcimírovi, co by byl rád aby Putin s vojsky byl aspoň u Brna... :-@ To chceš, nechat se obsadit na dalších pár desítek let Rusákem, kde půlka lidí sere do jámy a bojí se ceknout, ale je třeba stále rozšiřovat území o další nešťastníky :crazy:
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Roger Waters

Příspěvek od Ramones »

PGH píše: 25 kvě 2023 12:09 Nešel bych na nej ani zadarmo. Káže vodu a pije víno. To je jak s Nohavicou, dobře mu je za každého režimu
Já ani, kdyby mi platili !!!
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Roger Waters

Příspěvek od Ramones »

jirkash píše: 26 kvě 2023 08:45 Naopak, teror nepodporuje. Tu podporuje USA vcetne EU nesmyslnym sypanim zbrani na Ukrajinu.
Roger ma velky palec nahoru za sve nazory na svet kolem valky na Ukrajine, na svet financi, nenazranost, great reset, apod, ke kteremu to speje. A hlasa to verejne, nenecha se zastrasit, za coz velke dik. Nekterym se rozsviti, nekterym bohuzel neni zhury dano, takze se jim nerozsviti.
Soudruhu, komsomolče nebo na kolik se věkem cítíš, pokud je ti v civilizované části světa tak špatně, nikdo ti nebrání se do svého východního "ráje" odstěhovat. Tam bys měl pravděpodobně jiné starosti, než ve volném čase poslouchat hudbu a psát "libovolné" příspěvky na hififóra.
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Roger Waters

Příspěvek od Fidji99 »

jirkash píše: 26 kvě 2023 08:45 Naopak, teror nepodporuje. Tu podporuje USA vcetne EU nesmyslnym sypanim zbrani na Ukrajinu.
Roger ma velky palec nahoru za sve nazory na svet kolem valky na Ukrajine, na svet financi, nenazranost, great reset, apod, ke kteremu to speje. A hlasa to verejne, nenecha se zastrasit, za coz velke dik. Nekterym se rozsviti, nekterym bohuzel neni zhury dano, takze se jim nerozsviti.
US a vrahove z Uolztritu za tvoj posraty zivot fakt nemozu.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Roger Waters

Příspěvek od YamahaMan »

Fidji99 píše: 26 kvě 2023 13:07
jirkash píše: 26 kvě 2023 08:45 Naopak, teror nepodporuje. Tu podporuje USA vcetne EU nesmyslnym sypanim zbrani na Ukrajinu.
Roger ma velky palec nahoru za sve nazory na svet kolem valky na Ukrajine, na svet financi, nenazranost, great reset, apod, ke kteremu to speje. A hlasa to verejne, nenecha se zastrasit, za coz velke dik. Nekterym se rozsviti, nekterym bohuzel neni zhury dano, takze se jim nerozsviti.
US a vrahove z Uolztritu za tvoj posraty zivot fakt nemozu.
:-? Tak to je "úroveň".
Ako v piatej cenovej.
Debata na smetisko....
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Roger Waters

Příspěvek od Fidji99 »

YamahaMan píše: 26 kvě 2023 13:51
Fidji99 píše: 26 kvě 2023 13:07
jirkash píše: 26 kvě 2023 08:45 Naopak, teror nepodporuje. Tu podporuje USA vcetne EU nesmyslnym sypanim zbrani na Ukrajinu.
Roger ma velky palec nahoru za sve nazory na svet kolem valky na Ukrajine, na svet financi, nenazranost, great reset, apod, ke kteremu to speje. A hlasa to verejne, nenecha se zastrasit, za coz velke dik. Nekterym se rozsviti, nekterym bohuzel neni zhury dano, takze se jim nerozsviti.
US a vrahove z Uolztritu za tvoj posraty zivot fakt nemozu.
:-? Tak to je "úroveň".
Ako v piatej cenovej.
Debata na smetisko....
No ako by si sa rozpraval s Lubosom “Mastnym” Blahom?
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Roger Waters

Příspěvek od Ramones »

Uživatelský avatar
jirkash
Příspěvky: 49
Registrován: 10 bře 2022 18:16

Re: Roger Waters

Příspěvek od jirkash »

Evidentne jsi nepochopil celou tu filozofii a celkovy koncept celeho koncertu vcetne te recese. Po celou dobu jsou na obrazovkach napisy a hesla a na konci pak treba, v takovem svete chcete zi? Proto se tam zobrazuji i ruzne takove veci vcetne poukazu na diktatorstvi, zkazenost globalisticke spolecnosti, ktere ziji na ukor obycejnych lidi atd..
Takze vytrzeny kontext bez pochopeni na co tim autor poukazoval.
Od vintage až po současnost.. Linn Nexus, Monitor Audio, Yamaha, Sony, Onkyo, Teac, Technics, Dual, JVC.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Roger Waters

Příspěvek od Ramones »

Matne se snazim vzpomenout, ktera z demokratickych zemi je vedena diktátory... Smerem na vychod by se nejaka nasla.
Takže ano. V takovem, demokratickem svete chci zit 👌
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Roger Waters

Příspěvek od T101 »

Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
Uživatelský avatar
jirkash
Příspěvky: 49
Registrován: 10 bře 2022 18:16

Re: Roger Waters

Příspěvek od jirkash »

Už covid ukazal jasne, jak je zapadni svet plny diktatoru. A dnesni EU to dokazuje kazdy den, novodobe diktatorstvi.
Od vintage až po současnost.. Linn Nexus, Monitor Audio, Yamaha, Sony, Onkyo, Teac, Technics, Dual, JVC.
Odpovědět