Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: EMM LABS/Meitner audio

Příspěvek od Urbino »

Yngwie píše: 26 dub 2022 10:21 Rovněž prosím o promazání. Zbytečně to plevelí vlákno a žádná relevantní informace tu není. Kdo chce a má skutečný zájem, tak si poslechne v Tykonu nebo jinde. To neustále blití na cokoli je už opravdu únavné. :ymsick:
:thumbup: :thumbup: :clap: :clap:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
koudy42

Re: EMM LABS/Meitner audio

Příspěvek od koudy42 »

Ano promazat prosim, dekuji. :thumbup: =))
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: EMM LABS/Meitner audio

Příspěvek od terahera »

Koudy42
Davide,že ti to pořád stojí za to,pokud tě nákup a vlastnictví přístrojů členů tohoto fóra tak irituje,tak to prostě nečti,není to povinné a ty jim to neplatíš,ani to nejsi nucem s nima poslouchat :cool: Jsi hifista,jak píšeš,tak piš o hifi,o zkušenostech,radostech,slepých uličkách atd,nikdo krom tebe a pár jedinců(mám pocit že z tvého okolí) tu neřeší jestli je to soc hifi,drahé hifi atd.Proč máš důvod sociálně rozdělovat hifisty,nechápu,každý to má jinak,má jiné možnosti,jinak v hlavě nastaveno,ale koníček máme stejný a děláme pro dosažení radosti maximum nám daném.Tak se na to věčné blití na vše,co by sis nekoupil vykašli,neřeš co je pro tebe racionální nebo iracionální a piš jen do vláken,které tě zajímají,máš k nim co říct,můžeš se podělit o zkušenost ....A nech ostatní žít a užívat si to svoje
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
koudy42

Re: EMM LABS/Meitner audio

Příspěvek od koudy42 »

Amen :thumbup:.
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

Ano, financni gramotnosti :thumbup:.
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

Protoze je dobre si zachovat alespon spetku zdraveho a racionalniho rozumu bez hifi psiren, kterym lze dosahnout velmi podobnych vysledku "without lush farts" :ympeace:.
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

A budget neni umerny vysledku, viva la vivad GU50BM :thumbup:.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: DH Labs

Příspěvek od terahera »

koudy42 píše: 15 kvě 2022 20:43 Ano, financni gramotnosti :thumbup:.
Ano,předpokládám,aspoň dle tvých příspěvků poslední dobou,že jsi jediný finančně gramotný,takže když už na hififóru nejsi schopen být ničím přínosný,co se hifi týče,tak vydáš příručku finanční gramotnosti a posuneš zbytek fóra v tomto směru :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: DH Labs

Příspěvek od PGH »

Žádný kabel vám zvuk nevylepši, jen by ten zvuk neměl zhoršit! Kabel musí přenést to co do nej zesilovač nebo přehrávač pustí a to udělá slušný kabel za par stovek metr jinak je to vše magie a tahání peněz kupujících.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: DH Labs

Příspěvek od terahera »

PGH píše: 16 kvě 2022 07:48 Žádný kabel vám zvuk nevylepši, jen by ten zvuk neměl zhoršit! Kabel musí přenést to co do nej zesilovač nebo přehrávač pustí a to udělá slušný kabel za par stovek metr jinak je to vše magie a tahání peněz kupujících.
Ano,přesně,svatá pravda :thumbup:
Jen je škoda,že si to uvědomuješ jen ty a pár jedinců,zbytek-převážná většina zde(včetně mě) je finančně negramotná skupina pacientů,šamanů,kteří ne a ne to pochopit a kupují furt ty předražené naleštěné prdy :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: DH Labs

Příspěvek od PGH »

Doporučil bych se nejprve zeptat nekoho kdo má vyšší elektro vzdělání a pak teprve nakupovat kabeláž.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: DH Labs

Příspěvek od F2014 »

PGH píše: 16 kvě 2022 07:48 Žádný kabel vám zvuk nevylepši, jen by ten zvuk neměl zhoršit!
Tohle tady svorně hlásáme prakticky všichni.
PGH píše: 16 kvě 2022 07:48 Kabel musí přenést to co do nej zesilovač nebo přehrávač pustí a to udělá slušný kabel za par stovek metr jinak je to vše magie a tahání peněz kupujících.
Tak to je skvělé! Velice bych ocenil, pokud bys mohl takový slušný kabel identifikovat - po změně umístění systému bych rád nahradil svůj stávající Nordost Tyr2 za něco kratšího - stačí mi 2 x 1.5 m.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: DH Labs

Příspěvek od terahera »

PGH píše: 16 kvě 2022 08:24 Doporučil bych se nejprve zeptat nekoho kdo má vyšší elektro vzdělání a pak teprve nakupovat kabeláž.
Ano,i to je cesta a možnost.Já však mám rád u hifi hlavně ten poslech,takže si ladím sestavu tak,aby mně se to líbilo a dělalo radost a to nezávisle na oboru mého vzdělání.Takže když se mi zvuk líbí,tak je mi úplně jedno,že odborník s vyšším vzděláním bude tvrdit,že tomu tak být nemůže
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

terahera píše: 16 kvě 2022 00:18
koudy42 píše: 15 kvě 2022 20:43 Ano, financni gramotnosti :thumbup:.
Ano,předpokládám,aspoň dle tvých příspěvků poslední dobou,že jsi jediný finančně gramotný,takže když už na hififóru nejsi schopen být ničím přínosný,co se hifi týče,tak vydáš příručku finanční gramotnosti a posuneš zbytek fóra v tomto směru :cool:
Mysleno, ze kdyz dojde clovek mimo forum, tak muze nabyt dojmu, ze bez vynalozenych nemalych prostredku na kabelaz ad. libustky nemuze sestava hrat. To je cele.
Kazdy ma nejaky "hifi fetis", ja treba elektronky, ale netvrdim ze pokud nemas exoticke kousky za 30000Kc tak to nemuze hrat. Jinak at si kazdy lije penize kam chce, ale bez poucek, ze DAC ci jiny komponent nehral, protoze nemel stejne drahy kabel v ceste :eek:.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: DH Labs

Příspěvek od F2014 »

PGH píše: 16 kvě 2022 08:24 Doporučil bych se nejprve zeptat nekoho kdo má vyšší elektro vzdělání a pak teprve nakupovat kabeláž.
Třeba tohoto pána: Malcolm Omar Hawksford
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: DH Labs

Příspěvek od F2014 »

koudy42 píše: 16 kvě 2022 08:41 ... ale bez poucek, ze DAC ci jiny komponent nehral, protoze nemel stejne drahy kabel v ceste :eek:.
@koudy42: "Poučky" tady rozdáváš tak akorát Ty a tobě podobní. Co kdybys místo obecných keců uvedl nějakou vlastní konkrétní zkušenost s kabeláží - a tím nemyslím zkušenost s tím, jak nakoupit nejlevněji anebo jak odrbat Tidal.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

F2014 píše: 16 kvě 2022 08:53
koudy42 píše: 16 kvě 2022 08:41 ... ale bez poucek, ze DAC ci jiny komponent nehral, protoze nemel stejne drahy kabel v ceste :eek:.
@koudy42: "Poučky" tady rozdáváš tak akorát Ty a tobě podobní. Co kdybys místo obecných keců uvedl nějakou vlastní konkrétní zkušenost s kabeláží - a tím nemyslím zkušenost s tím, jak nakoupit nejlevněji anebo jak odrbat Tidal.
Ad1) nikoho neodrbavam, Tidal takto provozuje spousta lidi, podobne jako Netflix ad.
Ad2) moji zkusenost s kabelem jsem popsal vyse, dela co ma tzn. prenese signal mezi pristroji, aniz bych pozoroval nejake ruseni nebo kabel ma delat neco jine? :thumbup:.
Od toho jsou snad elektronky nebo jiny "aditiva" primo pro posluchace :ymdevil: :lol:.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: DH Labs

Příspěvek od F2014 »

dela co ma tzn. prenese signal mezi pristroji, aniz bych pozoroval nejake ruseni nebo kabel ma delat neco jine?
V tom to nejpíš bude.

Stačí si připustit, že různí lidé pozorují různé věci - já například to, že můj systém s XLR Air Matrix:
- u mne hrál mnohem lépe než s mými dřívějšími kabely (Oehlbach, DEXON, RG42)
- pohřbil přínos převodníku za 200tisíc v mém systému, což jsem si ověřil přímým srovnání s Acrolinkem

Jen Tvá chorobná fixace na ceny kabeláže z této jednoduše sdílené osobní zkušenosti vytvoří závěr, že "ze DAC ci jiny komponent nehral, protoze nemel stejne drahy kabel v ceste".
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

I kdyz v tomto pripade byly rozdily patrne na prvni skus

Obrázek
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

Vsak ano, ale ja mam vytribeny sluch, cili to pokryje vetsinu naroku populace, proto socposlechari spojme se, oleeee :razz: :cool:.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: DH Labs

Příspěvek od terahera »

koudy42 píše: 16 kvě 2022 22:03 Vsak ano, ale ja mam vytribeny sluch, cili to pokryje vetsinu naroku populace, proto socposlechari spojme se, oleeee :razz: :cool:.
To by ovšem mohl říct každý :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

To uz jste min. 2 a mam pocit, ze nekdo treti se mi ozyval a jste na zminene castce co se plati "curamedanovi". Pak uz jen levnejsi Tidal Family az do plne rodinky za krasnych 75Kc/os :thumbup:. Uz jsme takto "vychovali" 4 rodinky a vsichni jsou spokojeni, zadne "vsimne" nekomu dalsimu.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Tidal family plan

Příspěvek od terahera »

Nejsem si úplně jistý,jestli je tohle věc ke chlubení :-? :eek:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Dasta »

Dobře jsi to Máro napsal,to jsou všechno lidi, kteří jsou ochotni si za korunu nechat do pr dele nafoukat cukr.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

No uplna kauza "Stoka", kajeme se :mrgreen:. Jedine co je zavadejici je nazev uctu Family, nikde ani carka o tom, ze musi jit o rodinne prislusniky. Ano neni to hifi platit mene nez clovek musi :silent: :thumbup:.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Tidal family plan

Příspěvek od terahera »

Nikdo se ani čárkou nezmínil otom,jestli je to hifi,nebo ne.Jen se dala čekat tvá reakce stylu,že kdo neomrdává vše a všude,co jde,tak je finančně negramotný hňup a nebo že platit něco normálně(cokoliv) je snobský hifismus.Už mě ani vlastně nebaví na tebe reagovat,takže užívej si své,hrdě vykřikující sochifi a žij si svým spůsobem stylu,kdo nekrade,okrádá rodinu.Nás ostatní nech prosím dál žít v naší snobské negramotnosti a užívat si to také :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Dasta »

Nemůžu si pomoct,ale mně toto sdílené placení evokuje vzpomínku, když si dva známí zaplatili v roce 89 napůl v Německu "autocenzura".
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Dasta »

Ku rvu
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Dasta »

Nemůžu si pomoct,ale mně toto sdílené placení evokuje vzpomínku, když si dva známí zaplatili v roce 89 napůl v Německu ku rvu.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Tidal family plan

Příspěvek od terahera »

Já v podstatě proti sdílenému placení streamu nic nemám,jen mě vytáčí,když se tím někdo napříč fóry pořád chlubí a z normálně platicích dělá negramotné hňupy
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Dasta »

Je mi to k smíchu.Na jednu stranu zaplatit dva switche s kabely a na druhou stranu škudlit za hudbu.K smíchu.
Jak říkával lachim "kdo chce opici, musí mít na banány"
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Proc platit vic za to same kdyz nemusim. To je stejne jako byt hrdy a cestny, kdyz si vemu nejdrazsiho poskytovatele elektriny nebo hypoteku s nejvyssim urokem. :shh:

@Dasta: s tim 89 bych jeste moc nemachroval, mozna pujde ekonomika tak do kopru, ze si budes kupovat s nekym LP napul, zatim co my sochifici budeme vesele hrat dal :mrgreen:.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Tidal family plan

Příspěvek od terahera »

koudy42 píše: 07 črc 2022 18:33 Proc platit vic za to same kdyz nemusim. To je stejne jako byt hrdy a cestny, kdyz si vemu nejdrazsiho poskytovatele elektriny nebo hypoteku s nejvyssim urokem. :shh:

@Dasta: s tim 89 bych jeste moc nemachroval, mozna pujde ekomomika tak do kopru, ze si budes kupovat s nekym LP napul, zatim co my sochifici budeme vesele hrat dal :mrgreen:,
A víš,že jsem věděl,že to nepochopíš a zase napíšeš nějaký hnůj,tobě vlastní :cool: A až bude doba,kdy bude Dasta nucen kupovat lp napůl,tak to bude taková doba,že ty a vy sochifíci s tvým přístupem budete mít dávno prodané sestavy,aby jste měli vůbec zaco žrát
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Dasta »

Bez obav,byl jsem celý život pracovitý,tak mi něco zbylo,abych si mohl koupit.I když už bych si nic nekoupil, mám toho dostatek, abych si mohl pustit co chci,tomu věř.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Spis je naprosto nepochopena nadsazka se sochifi a jen se tu pekne vybarvuji mistni principalove :thumbup:.

@Dasta: verim, podle pohledu na AVS, jsi na jidle dost usetril ;).
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Tidal family plan

Příspěvek od terahera »

koudy42 píše: 07 črc 2022 21:27 Spis je naprosto nepochopena nadsazka se sochifi a jen se tu pekne vybarvuji mistni principalove :thumbup:.

@Dasta: verim, podle pohledu na AVS, jsi na jidle dost usetril ;).
Tak tento tvůj příspěvek už hraničí se vším,co se normálnosti týká :ugeek: Je mi líto,že jsi se dostal do takového stavu,kdy ti není ani hloupé komentovat stav důchodce,který třeba trpí cukrovkou :shock: Jsem zvědavý,jak budeš vypadat ty v jeho věku,co do té doby dokážeš,jestli budeš schopen aspoň v tom hifi a co se hudby týče aspoň na jenom procentu jeho zkušeností :cool: Jinak jses bez nadsázky vybarvil ty,myslím,že větší hovado tu nikdy nebylo,styď se!!!!
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Tidal family plan

Příspěvek od terahera »

A stydím se,že tě znám,že jsem tě bral za kamaráda,fakt to je přes čáru i pro hovado,jako jsem já
Všem sorry za OT,už na něj nebudu reagovat
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Slo o nadsazku :silent:. Ale omlouvam se, kdyz to bylo nepochopeno. Ja si urcite s urazkama nezacal, Leda ze by nekdo z vas byl "curamedan" ;).
Jinal klasika,par principalu, misto aby vysvetlili erudovane v jinem vlakne, jak ma vlastne vymena zdroje na vliv prenosky u gramce :thumbdown:.
Naposledy upravil(a) koudy42 dne 07 črc 2022 22:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Frogyman »

Svět se zbláznil.. největší zloděj v České republice křičí že všichni kolem jsou zloději a mafiani. A největší socko buran, provokatér a č u r á k na fóru označuje jiné za provokatéry a čuramedany. TVL OMG. Koudy ty jsi fakt k o k o t.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Nejsem ani Andrej ani jiny politik cili brzdi ;). Ale jinak mam pravdu, primcipalove se sbihaji.... :mrgreen:
Odpovědět