blesk666

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Halys
Příspěvky: 75
Registrován: 13 pro 2020 20:14

Re: blesk666

Příspěvek od Halys »

Někdy by jste se mohli domluvit se Zappou a udělat srovnání Holo a Molu .
To by bylo hodně zajímavé .
German Physiks HRS 130 , Reimyo KAP777, Merging Nadace Player PL2 , Noble Audio Galaxie , RCA Stealth Sakra V8, Stealth Dream V16 , síťové kabely komplet Zephyr N

Audeze lcd-3 , Ultrasonic Studios Infinity 300B
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

prepacte, ale ja sa z toho dnes idem tak trochu posrat. To co sa mi zdalo posledne 3 dni vyborne tak dnes kazda jedna nahravka robi toto:
87F79AA9-5C01-429D-988E-B09D4095EE3A.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: blesk666

Příspěvek od Ramones »

Myslis, ty malé hnědé bodky??? 😁
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

tie tam su stale a nejdu umyt, takze h….o to asi nebude:-)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: blesk666

Příspěvek od Janik »

blesk666 píše: 05 kvě 2022 18:28 prepacte, ale ja sa z toho dnes idem tak trochu posrat. To co sa mi zdalo posledne 3 dni vyborne tak dnes kazda jedna nahravka robi toto:
takuto husinu som mal ked som prvykrat pocuval emt jsd 6 :lol: a pokracuje to dalej. Dnes mi dosla platna od cranberries a skladba ode to my family husina neskutocna.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
koudy42

Re: blesk666

Příspěvek od koudy42 »

Staticka elektrina je previt :mrgreen:.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Koudy42: Ak to dokazes dosiahnut len s pomocou nej, (ked ta to teda napadlo, ci uz zamyslane ako vtipek, alebo len podrypnutie lebo to mas ty tak ako jediny sposob ako dosiahnut “husinu”), tak potom je nieco spatne
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
koudy42

Re: blesk666

Příspěvek od koudy42 »

Me spis hudba dokaze dojmout, protoze hudba a elektronky = emoce :thumbup:.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

zalezi asi aj co pocuvas. Ja altualne znovu objavujem po 30 tich rokoch Alice In Chains (aktualne koncert z roku 93 z Glasgow teraz skladba “Love, Hate, Love” a za nou “Would?”) podla mna lepsie nahrate ako ich studiove mahravky
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
koudy42

Re: blesk666

Příspěvek od koudy42 »

Nemam problem zacit Vivaldim a skoncit u Kornu :). Spise si vybiram dle toho co mi dobre hraje a interpretu nez zanru.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

dnes to bolo od Bacha, Haydna cez Rogera Watersa (ktoreho inak nepocuvam), cez punkerky az po grunge z early 90s. Nie vsetko dobre nahrate, ale bavilo, dnes asi 8hodin pocuvania.
PS - Korm si tiez niekdy pustam
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
koudy42

Re: blesk666

Příspěvek od koudy42 »

Tak to uz je radna snura 8h :thumbup:. Super vyber.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: blesk666

Příspěvek od slayers »

Blesk dej si Would with Phil Anselmo asi to najdeš pouze na you tube.
Máš dobrej vkus :thumbup: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

slayers: sranda trafil si sa uplne presne, z tych early 90s som pocuval prave 3 albumy Alice in Chains
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

mam uz napocuvanych viac nahravok a dokooy cca 150 hodin a okrem vyssie uvedeneho je u Holo May este jedna vec dost jasne lepsia - definicia a vykreslenie basu a pritom paradoxne ide hlbsie ako Denafrips aj Ayon
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: blesk666

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Janik píše: 06 kvě 2022 14:26
takuto husinu som mal ked som prvykrat pocuval emt jsd 6 :lol: a pokracuje to dalej. Dnes mi dosla platna od cranberries a skladba ode to my family husina neskutocna.
Ja to mám podobne so skladbou No Need To argue. Podľa mňa to naj od Cranberries.
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: blesk666

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

blesk666 píše: 10 kvě 2022 19:22 mam uz napocuvanych viac nahravok a dokooy cca 150 hodin....
Klobúk dole! Schválne som si pozrel kedy si ho kúpil.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Ale nie, zas tolko casu nemam. Nechal som ked nepocuvam do DAC-u hrat zo streamru Radio FM4. vypnem na streamri aj DAC-e displaye a vystup DAC-u dam Mute a vypnem preamp.
Moc som tomu neveril ale zvuk sa pocutelne zmenil, novy z krabice vs teraz ked ma vyse 150hodin. Napocuvane mam real z toho tak cca 40 hodin
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Inak dnes som sa zlakol ze to hralo zas tak ako z krabice, suchsie, vokal “tlacil” utiahnute vysky. Pustil som si totiz nahravku co mam na hard disku v streameri a dlhsie som ju nepocul (povod neviem uz) Sinead O’Connor “The Lion and the Cobra” Tak som si ju pustil z Tidalu a o galaxiu lepsie, hlas nadherne nestresujuci aj nahlas s krasnymi hladkymi sykavkami aj vo vypatych pasazach, priestor siroky, uvolneny, vysky krasne…, Tak som si pustil este “Universal Mother” to je lepsia nahravka, dokonca podla mna velmi dobra a asi nejlepsi album Sinead, uplne iny ako The Lion and the Cobra. Silna emocia z toho sla…
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: blesk666

Příspěvek od PavelDosko »

a) sam pises ze na HDD "neznameho puvodu", tam bych videl ten problem (mam to koupene od Chrysalis a zvuk vyborny)
b) nebo v ceste HDD(NAS) - streamer
neni placka, neni highend
koudy42

Re: blesk666

Příspěvek od koudy42 »

Nemyslim si, ze mam uplnou low cost sestavu, ale rozhodne neslysim problem a rozdil, kdyz si dobrou nahravku pustim z local SSD (Transcend) pripadne z NAS. U analogu verim, ze zalezi na kdecem protoze jde o mechanicky pocin, ale v digitalu mi to prijde tezka ducharina, mysleno z pohledu slysitelnosti, reseni hodin, jitteru ap.
Nejvtipnejsi na tom je, ze mnoho posluchacu by bylo prekvapeno do kolika KHz vubec slysi ....mysleno jak malo.
Take fandim Tidalu a stridam ho s hudbou na disku.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: blesk666

Příspěvek od PavelDosko »

viz a)
neni placka, neni highend
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: blesk666

Příspěvek od Jiri »

Za mě nahrávka z int. SSD zní lépe než z Qobuz.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
koudy42

Re: blesk666

Příspěvek od koudy42 »

Bude to silne subjektivni, Jen se smeju tomu humbuku kolem disku Vs NAS ap ducharina, min. pro me. Hlavne, ze to bleskovi hraje :thumbup:.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: blesk666

Příspěvek od terahera »

koudy42 píše: 11 kvě 2022 11:39 Bude to silne subjektivni, Jen se smeju tomu humbuku kolem disku Vs NAS ap ducharina, min. pro me. Hlavne, ze to bleskovi hraje :thumbup:.
To je výhoda osobních návštěv oproti virtuálnímu posuzování čehokoliv.Dříve jsem se spoustě věcí taky smál,ale po pár návštěvávh u různých duchařů mě smích přešel :cool: A naopak,už jsem byl i u pár nevěřílků,co mají ve všem jasno a ostatním se vysmívají od klávesnice a po poslechu se mi chtělo brečet :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: blesk666

Příspěvek od PavelDosko »

koudy42 píše: 11 kvě 2022 11:39 Bude to silne subjektivni, Jen se smeju tomu humbuku kolem disku Vs NAS ap ducharina, min. pro me. Hlavne, ze to bleskovi hraje :thumbup:.
skoda ze jsi s PGH a Daliborrem neprisel.
neni placka, neni highend
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Tu nahravku mam na internom disku v streameri ulozenu z externeho disku z cias este ked som ani streamer nemal, teda viac ako 6rokov (ktovie ako to bolo rippovane a na akrj zostave a akeho zdroja). Je to Flac 16/45 ale jej kvalita neni vobec dobra. Zmazem ju a stiahnem z Tidal offline a to mozem porovnat s online streamom.
Stream mi inak hra velmi blizko zvuku z disku pri overenych identickych nahravkach, z disku mozno o chlp lepsie.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: blesk666

Příspěvek od PavelDosko »

no vsak o tom jsi ty i ja psal - je to buhvijaka nahravka buhvijak zpracovana, pokud jsi ji nekupoval tak ji proste smaz
neni placka, neni highend
koudy42

Re: blesk666

Příspěvek od koudy42 »

PavelDosko píše: 11 kvě 2022 12:22
koudy42 píše: 11 kvě 2022 11:39 Bude to silne subjektivni, Jen se smeju tomu humbuku kolem disku Vs NAS ap ducharina, min. pro me. Hlavne, ze to bleskovi hraje :thumbup:.
skoda ze jsi s PGH a Daliborrem neprisel.
Popravde bych stejne nic neslysel, na cizi sestave,v jine mistnosti, volume atd. Cili z pohledu medii, disku jsem naprosto klidny :lol:.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: blesk666

Příspěvek od PavelDosko »

hm tak bud
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: blesk666

Příspěvek od lubin »

Blesk666. Gratuluji k novému DAC. Jsem rád, že jsme dva. Alespoň. Holo je velmi dobrý DAC. Prostor i detail na vysoké úrovni, nikdy ale nepůsobí digitálně. Dnes mám od Koudyho půjčené nové elektronky do preampu a zjišťuji, že holo zdaleka nevyuzivam na plné koule. Ani náhodou. Chci letos poresit streamer _ transport. Ale jsem mamlas na všechny ty srajdy kolem, takže bych rád něco typu_ jedna krabice, USB nebo i2s output a hotovo. Ať ti to hraje parádně!
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Lubin: diky, mam rad tvoj uprimny sposob komunikacie:-) Co sa tyka streameru/transportu tak ja mam rad zas to jeho pohodlie, ked uz pocuvam hudbu a v tomto smere ma Aurender za celych 6 rokov co ho mam este nikdy nesklamal. Raz za cas pozrem len do kolonky “firmware” kde bud pise ze je aktualny alebo ze je k dispozicii nova verzia, staci odkliknut a zbehne update. Nic viac. Len pocuvas. Dobrych ci vybornych vyrobcov streamerov je ale samozrejme daleko viac
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Tak nakoniec my zacal chybat prehravac CD-ciek. Povodne som nechcel riesit starosti s nejakou vykopavkou v ktorej skor ci neskor umre optika tak som vybral Pro-Jext CD box RS, nakoniec to vsak dopaslo inak.
9A7BDC00-9491-4288-9937-A5F3A042B6D7.jpeg
B9D9DB0A-EF89-4B96-95F2-0BFDAC77C5EA.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Aby som to trochu rozviedol preco to tak dopadlo:
mam za sebou par dni pocuvania a porovnavania CD box RS a Lindemann CD1SE oba zapoene ako CD transport cez koax do Holo May a predbezne to hodnotim takto:

Lindemann: hladsie sykavky, viac laid back scena hlavne vokal. Hlbsia scena. Viac rozlisuje farby, “teplejsi” ci viac “prirodzeny”, nema pritom menej detajlu co sa tyka alikvot skor naopak. hlbsie a pekne prekreslene spodky

Project CD box RS: otvorenejsi trochu “tensi” sound, vokal viac zaostreny medzi repro, tvrdsie sykavky (tie mi asi najviac vadili). scena o nieco malo plochsia, a blizssie. Vyraznejsia L-P lokalizacia vokalu medzi repro ako Lindemann.

Napriek vyssie uvedenemu si myslim ze su to pomerne porovnatelne prehravace kazdy ma vsak svoj sound a to celkom vyrazne pocutelne. Pravdu povediac som si myslel ze to bude jasne v prospech Project-u. Aj som mu to zelal lebo som ho mal sopredu vybrany, paci sa mi jeho koncepcia…Mne sa vsak viac pozdava zvuk Lindemann-u.

Project pouziva mechaniku so servo riadenim od Stream Unlimited Blue Tiger CD100 s optikou Sanyo SF HD850. Ulozenie mechaniky je cez gumenne podlozky chytena o dno na kovovych distancnych stlpikoch. Riesenie digitalnych vystupov sa mi nepodarilo dohladat ale predpokladal som ze by mohlo byt riesene lepsie/modernejsie ako u starsich prehravacov.

Lindemann CD1SE pouziva optiku Sanyo SF-P101 - co je nenapadna CD/DVD ROM optika, avsak pouziva ju jednak C.E.C vo vacsine svojich CD playerov ale aj Cambridge audio vcitane stale aktualneho modelu CXC. Ono tieto DVD ROM mechaniky su sice dost lacne ale pouzivaju sa aj preto ze maju malu chybobost citania a v neposlednom rade sa daju stale este pomerne lacno kupit. Mechanika je zavesena na “strune” zavesenej medzi tromi bodmi. Zvrchu je mecahnika zaktytovana materialom ktory je na poklep uplne akusticky mrtvy a z toho isteho su urobene aj polguloviye nohy pristroja (o tomto materiali som sa dozvedel len tolko ze to je nieco s vysokou pohltivostou rezonancii so skratkou RDC). Zaujimavosyou je ze ked sa chce prehravac pouzit len ako CD transport, netraba zapajat externy zdroj, ktory je urceny separatne len pre DA prevodniky a analogove vystupy su tym padom odstavene a zbytocne “nekuria”.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Par fotiek. V ramci vycistenia (som uplny uchyl na to) fotky aj zvnutra. Nebolo skoro co cistit, len vyfukanie stlacenym vzduchom a nove mazivo pre otocny mechanizmus otvarania dvierok mechaniky. Nadherne funicne vyriesene, perfektny chod a tak krasne pritom nieco jednoduche. Samotny kryt s pantom ma cca 0,5kg. Krabica je z hlinikovych plechov.
Fascinujuce je vsak hlavne riesenie mechaniky. Posobi super funkcne z hladiska odizovovania mechaniky a cudujem sa ze som sa s tymto riesenim nestretol aj inde. Horna doska ma 7mm a je to pravdepodobne nieco od Dupontu - pefektne odolny pohltivy material dost vysokej objemovej hmotnosti, takze ma velmi dobre tlmiace vlastnosti. Pod tym je vsak namontovany 1,5cm! hruby kovovy blok v ktorom je vsadena optika. Cela mechanika je zavesena pruzne na napnutom ocelovom lanku napnutom na troch do dna pevne uchytenych kovovych stlpikoch, spojenych kovovym ramom. Analogove vystupy su plne symetricke a na konci osadene diskretne tranzistormi a napajane nizkosumovymi zdrojmi tvorenymi 8ks LM317/337. Tato cast je napajana externnym linearnym predimenzovanym zdrojom. Digitalnu cast a servo napaja toroid vo vnutri pristroja. Fakt pekny kusok techniky.
Par fotiek
0EAB5EFF-3FB3-4365-BD49-64B3DD9EB8E9.jpeg
DD74FD14-2D72-4718-B4F4-91A7DBE8F916.jpeg
8304BA77-74B0-4096-8950-E78C22844331.jpeg
0C28DD9D-980A-4D06-B77C-9ABED6A04A95.jpeg
D6C14319-C352-4B4C-95CA-E6EFFCF244C3.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
matus_pigy
Příspěvky: 162
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: blesk666

Příspěvek od matus_pigy »

Ahoj blesk,tiez casto premyslam nad vycistenim mojich pristrojov,ale mam pred tym velky respekt.Ako chranis pristroje pred ESD a aky stlaceny vzduch pouzivas?
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Ahoj Matus:
Mam v prvom rade kvalitne naradie aby sa neposkodili hlavicky skrutiek
Urobim si dostatok miesta na stole a dobre svetlo
Skrutky si ukladam tak aby som ich dal na to iste miesto
Dam si na to dotatok casu aby som pracoval v klude
Pouzivam napr tento stlaceny vzduch:
https://www.gme.sk/sprej-cistiaci-pripr ... -hfo-200ml Pˇus v druhej ruke vysavac aby sa co najviac vyfukaneho prachu vysalo
Mam na sebe len oblecenie z prirodneho materialu a nedotykam sa chipov.
Ked som cistil stary 40rocny tuner pouzil som jemny stetec z prirodnym vlasom a zaroven druhou rukou vysavac
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
matus_pigy
Příspěvky: 162
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: blesk666

Příspěvek od matus_pigy »

Dakujem za info,uvidim ci si na nieco taketo dakedy trufnem na koncaku.
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Uz skoro mesiac som nezapol streamer. Nerad som nekriticky, nadseny ale postupne ako pocuvam vsetky svoje CD-cka na Lindemann+Holo May, tak mozem plne zodpovedne povedat ze tak vyrazne dobre CD-cka u mna nikdy nehrali. Doslova su pre mna niektore nahravky v istom smere nove ako v nich identifikujem ze to co som myslel ze je “asi” gitara ze je to jasne syntetizator, “sycanie” perkusii v jednej nahravke nadobidlo jasne kontury pohybu metliciek, priestorove informacie a separacia nastrojov a zvukov v priestore ani nehovorim… Za cely mesiac sa mi nestaoo ze by som hudbu vypol lebo som identifikoval ze ma to v ten den asi nebavi. Dokonca aj ked ma hlava boli po tazkom dni, som na to schopny zabudnut…
Druhy poznatok-uz sa zvuk Holo May podla
mna nemeni a je stabilne rovnaky. Nechavam ho vsak vzdy aspon 30min pred posluchom zahriat (mali by sa stabilizovanim teploty zlepsit aj objektivne vlastnosti (napr linearita). (Zahrieva sa pomerne vyrazne)
Mily bonus je citanie Holo May udajov o skladbe a case z CD.
Co este na Lindemanne ocenujem
je fantasticky dobre citateony display aj z miesta
61429D6B-0A59-4DBC-8D6F-F7866830C711.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: blesk666

Příspěvek od Mark Levinson »

Vypadá to moc pěkně, Lindeman měl vždy velice vyvážený a pro mé ucho příjemný zvuk. Dodnes lituji, že jsem ve své době nekoupil legendární SACD player 820S.
Mark Levinson
Odpovědět