Khozmo Acoustic pasivní premp

Diskuze o předzesilovačích.
Maxpower
Příspěvky: 79
Registrován: 13 úno 2022 12:43

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Maxpower »

To je dobrá zpráva! Mě připadají NewclassD hodně povedené, i když jsem četl jednu hodně špatnou recenzi na DIY foru.
PC->A-GD DI-20HE->A-GD HE-7->Hattor BIG->Bryston 4B SST->PK Audio SSWG7+woofer modul
Yiakubou
Příspěvky: 107
Registrován: 12 črc 2020 22:17

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Yiakubou »

Docela by me zajimalo, jak by si tenhle Hattor vedl ve srovnani (zvukovem a i s ohledem na cenu) s predzesem Line-4 od RIHA, co ma relatkovou regulaci hlasitosti.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

Maxpower píše: 05 kvě 2022 15:55 To je dobrá zpráva! Mě připadají NewclassD hodně povedené, i když jsem četl jednu hodně špatnou recenzi na DIY foru.
recenze ... a nejlepe pak s nimi operuji ti co to neslyseli. V kazdem pripade je pro pasiv (v pasivnim rezimu v tomto pripade) nutna impedancni shoda s koncovym zesilovacem, pokud nema aspon 47kOhm vstupni impedanci nema to cenu ani zkouset
neni placka, neni highend
Maxpower
Příspěvky: 79
Registrován: 13 úno 2022 12:43

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Maxpower »

PavelDosko píše: 05 kvě 2022 17:10
Maxpower píše: 05 kvě 2022 15:55 To je dobrá zpráva! Mě připadají NewclassD hodně povedené, i když jsem četl jednu hodně špatnou recenzi na DIY foru.
recenze ... a nejlepe pak s nimi operuji ti co to neslyseli. V kazdem pripade je pro pasiv (v pasivnim rezimu v tomto pripade) nutna impedancni shoda s koncovym zesilovacem, pokud nema aspon 47kOhm vstupni impedanci nema to cenu ani zkouset
Mám 50 kOhm, Když poslouchám passive přijde mi to skvělé, přepnu na active přijde mi to plnější a víc "šťávy" (né o moc), ale když přepnu zpět na passive, přijde mi to o dost sušší. Asi je to to způsobeno vstupní impedancí jak píšeš.
PC->A-GD DI-20HE->A-GD HE-7->Hattor BIG->Bryston 4B SST->PK Audio SSWG7+woofer modul
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

pokud se ti to vic lip tak ci onak tak to poslouchej v modu ktery preferujes, mas tu moznost
neni placka, neni highend
Odpovědět