Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od dvader »

Jo, ta identifikace přes sport a zvyšování vlastního sebevědomí přes úspěchy jiných mě taky neustále fascinuje…
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PítrsPraha »

:thumbup:
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Janik »

Ja to beriem skor tak, ze slovensky hokejovy team vyhral bronz a zasluzi si uznanie. A preto som videl namieste zmienit sa o tom na tomto cz/sk fore a cakal som, ze to podobne budu vnimat ostatni a nie dehonestovat vitazstvo. Ako napriklad dvader. Keby som to parafrazoval ... cesi to nedali lebo bojkotovali rezim v cine.

Ver alebo never nemusim si liecit ziadne mindraky. Mam fakt spokojny zivot a nemusim sa prizivovat na vitazstvach inych.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PítrsPraha »

Dehonestace vítězství? Nic takového tu nikdo nenapsal, jsi první a sám, kdo píše o dehonestaci... Proč?

A ptám se znovu: aby mi to "doplo", jaké je tedy fórum postavené na česky lokalizovaném template, na české doméně, provozované českými adminy, majoritně orientované na český trh? Uzbekistánské :lol: ?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Fidji99 »

Vobec nejde o teba a ani o vacsinu ludi -> skor taka ta "celonarodna" potreba, vid NDR, ZSSR a casy studenej vojny, eventualne aj fascinacia autoritarskych rezimov prave sportom [Hitler 1936, Soci 2014, Peking 2022]

A co sa tyka teamu - jasne, su to mladi chlapci a vdaka kanadskemu trenerovi si niekolko z nich polepsi v kariere. Tiez som za nich a ich rodiny rad.

P.S> zil som v roku 2014 v Brazilii a tam to este len bol celonarodny masaker a osial. ;-) . Takisto som mal to stastie nazivo sledovat prehru Nemcov s Koreou v Rusku, to bolo tiez velmi smiesne.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Janik »

@Fidji99 viem co myslis a vnimam to podobne taky ten fanaticky nacionalizmus v sporte.

Rovnako sa tesim, ze chlapci si polepsia a ich rodinny lebo si to zasluzia.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Mark Levinson »

Možná, že kdyby se tato debata vedla v tomto vlákně viewtopic.php?p=95618&hilit=hokej#p95618, tak by byla víc o hokeji. Tady je to přece jen smetiště a tak k tomu mnozí i přistupují.
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od aretax »

Ako ste si všimli, už sem prispievam minimálne, ale teraz mi to nedalo. Čo v česko - slovenskom fóre o hifi "robí" nacionalizmus a šovinizmus? Je úplne jedno, či je to zo slovenskej, alebo českej strany. Stretnite sa v krčme, dajte si po hube, ale sem to naozaj nemusíte ťahať.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PítrsPraha »

Taky to nechápu :crazy: .

Podle mě je přirozené, že by se na zdejším fóru psalo o úspěchu zdejších hokejistů. Janík se nad tím podivoval, což mi přišlo zvláštní a proto jsem odepsal.
Za sebe jsem rád za kohokoliv, kdo na fórum přispívá a samozřejmě neřeším, odkud je. Ale stejně jako vietnamští obyvatelé naší země (nic proti nim nemám, naopak) z ní nedělají česko-vietnamsko, nedělají slovenští přispěvatelé z HEF slovenské fórum ani čeští přispěvatelé ze Slovanetu český. Vůbec nejde o nějaký nacionalismus probůh, ale o faktický status quo v ryzě věcné rovině.

Kdybych tušil, jak se toho zase Janík ublíženě chytí, nenapsal bych nic. Na doplnění věty Keby to boli češi hneď by tu bola zmienka o faktické což by na českém diskusním fóru nebylo až tak překvapivé není nic, s čím by normálně uvažující člověk měl mít sebemenší problém - tedy aspoň podle mého vidění světa.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Janik »

Prosím ta netrep debiliny...

Ja sa divím, že jeden kto k tomu niečo napisal len dehonestoval. Tak čítaj poriadne.

Odkedy sa píše o nejakom fóre, že je z krajiny kde je prihlásená doména? Fórum sa označuje na základe skupiny ľudí, ktorí tam diskutujú.

Uzbekistanske asi nie, kedze tu veľa uzbekov neprispieva, ze?!

Slovákov? Áno. Čechov? Áno. Koľko asi podla teba? Môžme dat 50/50 s tvojim dovolením pitrs z Prahy? Tak toto FÓRUM je ci sa to niekomu páči alebo nepaci československé.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PítrsPraha »

Prosím ta netrep debiliny...
Slovákov. Čechov. Môžme dat 50/50
http://highendforum.cz/viewforum.php?f=15

Pocitej...

Tolik tedy k trepani debilin. A celkove k tezko pochopitelnym ublizeneckym reakcim. Delas u nas svym normalnim krajanum medvedi sluzbu.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Janik »

Co? Na základe toho počítas kto diskutuje na tomto fóre?! Haha =)) .

Pocuj kľudne nech je po tvojom. Na dotahovacky s tebou fakt nemam chuť.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PítrsPraha »

No, to je videt, kdyz za kazdou cenu hledas absurdni spor v nad slunce jasnych vecech .... :thumbup:

Trochu se vyklidni a uvedom, za jaky kraviny tu uplne bezuspesne bojujes.

Howgh.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Muže mě admin zrušit účet na fóru. Už mě to tu nebaví. Dík
HonzaE
Příspěvky: 405
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od HonzaE »

PGH píše: 22 úno 2022 22:05 Muže mě admin zrušit účet na fóru. Už mě to tu nebaví. Dík
Ahoj.
Myslim, ze by to byla skoda prijit o tve tipy na poslech a dalsi prispevky.

Tohle vlakno se jmenuje "smetiste" tak bych to tak bral a nenechal se tim otravit.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

Jj,ale začíná to tady být docela hustý,teda :shock:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

HonzaE píše: 23 úno 2022 09:51
PGH píše: 22 úno 2022 22:05 Muže mě admin zrušit účet na fóru. Už mě to tu nebaví. Dík
Ahoj.
Myslim, ze by to byla skoda prijit o tve tipy na poslech a dalsi prispevky.

Tohle vlakno se jmenuje "smetiste" tak bych to tak bral a nenechal se tim otravit.
Máš pravdu, nenechám se tím otrávit a odhlasoval se nebudu!
KarlN

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od KarlN »

PGH píše: 25 úno 2022 10:14
HonzaE píše: 23 úno 2022 09:51
PGH píše: 22 úno 2022 22:05 Muže mě admin zrušit účet na fóru. Už mě to tu nebaví. Dík
Ahoj.
Myslim, ze by to byla skoda prijit o tve tipy na poslech a dalsi prispevky.

Tohle vlakno se jmenuje "smetiste" tak bych to tak bral a nenechal se tim otravit.
Máš pravdu, nenechám se tím otrávit a odhlasoval se nebudu!
Přesně...pohoda a nadhled musí být. :thumbup:
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od blesk666 »

PGH: bolo by skoda prist o tvoje tipy na hudbu
smetiste radsej ani neotvaraj. Ale trolov rozhodne netreba ignorovat.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Díky!
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Tidal family plan

Příspěvek od blesk666 »

Toto ja nikdy nepochopim. Davate pani casto aj statisice za hifi, ale zaplatit poctivo za hudobnu sluzbu s ktorou aspon ciastkou prispievate vasim oblubenym interpretom, vam je luto dat. Vsak Tidal Hifi pre jednu osobu stoji smiesnych 5,99 Eur/mes
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Spravne, proc mit fix elektriny za 1,6Kc/kWh kdyz ho muzu zrusit a davat 5Kc/kWh. =)) =)) =))
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Tidal family plan

Příspěvek od blesk666 »

Koudy42. Ja viem ze nie kazdy to chape ako ja. Vola sa to “family” a ja sa budem vyskladavat na to s uplne cudzimi ludmi, to mi proste nepride spravne a jednak by som sa citil trapne. Viac sa mi to rozpisovat nechce.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Ano mame hifi rodinu :thumbup:.
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Tidal family plan

Příspěvek od blesk666 »

ano preto si to nukal tu na fore. Skor rodinna diagnoza
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Ano, aby zbylo na gable precyk, dyk to da rozum :razz:
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Ano, aby zbylo na gable precyk, dyk to da rozum. Med, profy zahorela, zn. trafacka CEZ :razz:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od PítrsPraha »

...na druhou stranu, často jsou vidět třeba auta za 2+ mil. Kč tankující u pofiderních JZD Oil jen proto, že je tam benzín o 40 haléřů levnější. A nejen v Čechách. Prostě tenhle typ myšlení je v mnoha lidech zakořeněný. Nijak nehodnotím, jestli je to správně nebo ne. To je každého věc.

Co ale za sebe nepovažuju za správné, je obcházení podmínek používání nějaké služby. Buď mi jejich podmínky vyhovují a službu využiju nebo mi nevyhovují a službu nevyužiju. Zrovna tady jde doslova o desetikoruny...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Nazev "Family" je komercni a znamena ze musi jit o pribuzensky vztah clenu..... :thumbup: Ale pripominky beru.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Mark Levinson »

Jen pro upřesnění, ta cena 149,-Kč(5,99,-€)/měsíc/osoba je za Tidal Hifi, ale pokud chcete poslouchat vysoké rozlišení, tak musíte mít Tidal Hifi Plus za 298,-Kč(11,99,-€)/měsíc/osoba. Nemyslím si, že se jedná o podvod, když se parta kamarádů z fóra domluví na Family plán.
Mark Levinson
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od PítrsPraha »

Pokud jsou členové té party zároveň členy jedné rodiny (family members), pak nejedná. V ostatních případech jedná.
Osobně je mi to jedno, ale když už je o tom řeč, je myslím dobré popisovat věci tak, jak jsou.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Mark Levinson »

Psal jsem jen co si myslím (tedy můj osobní názor na věc).
Mark Levinson
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Tidal family plan

Příspěvek od F2014 »

Není nic jednoduššího, než si přečíst podmínky užívání služby ... a následně si nic nenalhávat.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Tidal family plan

Příspěvek od blesk666 »

Mark Levinson píše: 21 bře 2022 12:56 Psal jsem jen co si myslím (tedy můj osobní názor na věc).
Namas pravdu. Aktualne je Tidal Hifi za 5,99/mes lossless 44/16, FLAC

Tidal Hifi Plus je navyse Masters (MQA)
https://tidal.com/pricing
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Tidal family plan

Příspěvek od blesk666 »

Tieto zmeny su platme od 11/21. Ja som platil do 03/22 tiez este 11,99. Urobili to tak ze ponukli existujucim uzivatelom “zadarmo” update na Hifi Plus a tym ti neklesla cena od 11/21 na 5,99. Ked si na to klikol, tak ti cenu neznizili. Okrem MQA Hifi Plus vsak ponuka sj to ze prispievas az do 10% svojho predolatneho svojim najpocuvanejsim interpretom
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Family HiFi Plus - $29.99 USD a month including up to 5 additional family members totaling 6 on the account. Lossless High Fidelity sound quality (1411 Kbps), Master Quality audio (up to 9216 Kbps), and immersive audio - 360 Reality Audio, Dolby Atmos Music :thumbup:
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Tidal family plan

Příspěvek od blesk666 »

koudy42 aku novu informacii si mam vsimnut co som neuviedol alebo nie je v linku na stranku Tidal?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
koudy42

Re: Tidal family plan

Příspěvek od koudy42 »

Zadnou, jen rekapitulace, kdyby mel nekdo zajem doplnit kamaradovu hifi rodinku na Tidalu a usetrit misto curamedanskych 150kc/os.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Mark Levinson »

blesk666 píše: 21 bře 2022 13:41
Mark Levinson píše: 21 bře 2022 12:56 Psal jsem jen co si myslím (tedy můj osobní názor na věc).
Namas pravdu. Aktualne je Tidal Hifi za 5,99/mes lossless 44/16, FLAC

Tidal Hifi Plus je navyse Masters (MQA)
https://tidal.com/pricing
Ano psal jsem vysoké rozlišení (tedy myšleno MQA), tak snad to nebylo až tak nesrozumitelné.
Tedy z mého pohledu, pokud budu chtít Tidal, tak jedině Tidal Hifi Plus.
Mark Levinson
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Tidal family plan

Příspěvek od Janik »

Len pridam....Ak niekto nema v dacu mqa hw podporu a plati si tidal tak prichadza o vela. Ten prvy unfold nestaci ak chces z toho maximum.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Odpovědět