HIFI Aktiv.at

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
KarlN

HIFI Aktiv.at

Příspěvek od KarlN »

Moc zajímavé stránky, jistě stojí za návštěvu... Vše kolem přehrávání i formátů nosičů, akustiky, vysvětlení pojmů a principů. Zaujalo mě zejména pojednání o reproduktorech obecně a reprodukci i úpravě basů v místnosti. :thumbup:

https://www.hifiaktiv.at/
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: HIFI Aktiv.at

Příspěvek od Fidji99 »

No, myslim, ze keby pan prisiel na toto forum, tak tipujem, ze vydrzi tak tyzden, nez dostane ban.
Hned po tom ako by sa dozvedel, ze nema ziadne skusenosti a k tomu este aj malo rozlisujucu aparaturu.

Hlasa niekolko vyslovene kacirskych myslienok, pozor nanho.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
KarlN

Re: HIFI Aktiv.at

Příspěvek od KarlN »

Fidji99 píše: 09 led 2022 14:58 No, myslim, ze keby pan prisiel na toto forum, tak tipujem, ze vydrzi tak tyzden, nez dostane ban.
Hned po tom ako by sa dozvedel, ze nema ziadne skusenosti a k tomu este aj malo rozlisujucu aparaturu.

Hlasa niekolko vyslovene kacirskych myslienok, pozor nanho.
Tak takhle asi ano :lol: ...ale musím přiznat že třeba já osobně rád pročítám i názory někdy opačné, než mám sám...či si je v rámci boje proti konfirmačnímu zkreslení rád poslechnu. :angel:
Odpovědět