Co je HighEnd?

Obecná diskuze o kvalitě zvuku a možnostech techniky.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Co je HighEnd?

Příspěvek od pajuna »

Tinariwen píše:
pajuna píše:HIGH END - je nejvetsi tahac penezi z me kapsy v celem mem zivote :shock: :lol: !

Nicmene je to nejvetsi konicek, ktery take zpusobuje nejvetsi emoce :thumbup: . Je i par jinych jako sport, auto, cesty, vcetne krasnych zen a temer pravidelnych minutovych vzplanuti, ale HighEng je HighEnd =))

Veru tak Jardo. HigEnd je vášeň :thumbup:
Ja som z rôznych dôvodov popredal skoro všetko co som mal s tym ze rok dva počkám kým sa usadim v inom meste a kúpim si niečo čomu sa povie konečná. No a prešli dva mesiace a uz sa mi zdá ze sú to dva roky :lol: ... už mam mrle,už mi veľmi hifi chyba ~x(
Ahoj Juraj,
urcite das brzy zase nejakou sestavu dohromady. Bez toho to nepujde! Zivot mame jeden a hudba nas provazi...
Slysel jsem, ze si ochutnal trosku take zvuk jinych lamp u Tonyho v BA :smile: .
Posilam trochu nostalgicky pozdrav. Vcera tvuj jmenovec nejlepsi hrac zapasu (sorry za off topic v tomto vlakne)
bt2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět