Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

O přístrojích, které už zestárly technicky nebo morálně, ale stále dělají radost.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Mark Levinson »

Nedávno jsem někde narazil na tento obrázek, tak mne napadlo založit tohle vlákno, když už tu máme sekci "Vintage". Myslím, že většina z nás v dobách nedávno minulých hudbu někam nahrávala, protože drahé desky a později CD musely zpátky do oběhu (na burzu). Někdo volil kazetu a někdo pásek, já to první, tak proto jsem založil toto vlákno. Myslím, že bychom si zde mohli připomenout legendární decky ať už ty co jste měli doma, tak i ty o kterých jsme snili ;).
První co tady dám není stroj, který mi prošel rukama, ale byl to stroj po kterém jsem strašně toužil. Byl to sice jen dvouhlavý deck, ale ve své době (někdy kolem roku 1984) to byla Tuzexová legenda. Měl ho kamarád a chodil jsem k němu natěšený jako dítě do hračkářství........ (*)
Technics RS-M 235X

Obrázek
Mark Levinson
monte

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od monte »

Celou věž jsem prodal v Ostravě na burze :clap: :clap: :lol: . Měl vynikající ovládaní, zvuk byl horší, ale první DBX. Prodával jsem jen gramo Dual, věž byla na fotce a klučina za dva dny klepal na dveře. Myslím cena byla komplet 26000,- :thumbup:
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od martinowsky »

Obrázek
Tak já od roku 1993 hrál na tomhle decku a levném zesáku a cd přehrávači téže značky. Věřte nebo né majitelem tohoto systému je moje babička které bude v lednu 80 let. A vše u ní ještě je. :thumbup:

Do toho decku jsem nikdy nedal použitou kazetu vždy novou pěkně rozbalit a nahrát z CD.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od fox »

Tape deck JVC KD-V11, to byl můj první opravdový kazeťák. Když jsem dorazil v osmdesátém třetím z vojny, končila éra cívkáčů a začal boom kazeťáků. Otec mi našetřil nějaké peníze na "Prémiovém spoření mladých" a já jsem si za ně koupil hifi. Na deck mi ale už nezbylo, proto jsem si tehdy vzal hotovostní půjčku. Čekal jsem v pořadníku Tuzexu v Brně asi půl roků, než jsem si vysněný přístroj mohl přivézt domů. :D
Když se otec dozvěděl, za co jsem utratil těžce nastřádané peníze, málem ho trefil šlak. ~x(


Obrázek

Foto ale není moje. Použil jsem cizí obrázek.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od jirie »

Když jsem viděl tu 235 Technics ztěží jsem potlačil slzu v oku. Je zajímavé, že já měl symbol DBX červený stejně jako dolby nápis ??? Byla to moje první láska. Koupi jsem spáchal v Tuzexu, když jsem byl na dovolence z vojny, ale moje radost netrvala dlouho. Vypadla jedna stopa na měřáku a bylo po parádě. Druhý kousek jsem organizoval z vojny a vyslídil jsem poslední kus v HK, kde jsem operativně poslal civilistu (otce).
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od fox »

martinowsky píše:Obrázek
Tak já od roku 1993 hrál na tomhle decku a levném zesáku a cd přehrávači téže značky. Věřte nebo né majitelem tohoto systému je moje babička které bude v lednu 80 let. A vše u ní ještě je. :thumbup:

Do toho decku jsem nikdy nedal použitou kazetu vždy novou pěkně rozbalit a nahrát z CD.
A aparát se tímto přeškolil z bigbítu na dechovku. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od monte »

Když jsem dorazil v osmdesátém třetím z vojny, končila éra cívkáčů
Když se otec dozvěděl, za co jsem utratil těžce nastřádané peníze, málem ho trefil šlak.
Já končil na vojně v 82, takže jsem byl tvůj suprák, sloužil jsem Stará Role (Karlovy Vary), ne u bigošů dole :lol:. JVC se snažilo, ale co k nám dováželi byly šunkafleky, vždy vedl Pioneer :thumbup:

A byl hít, Hotel California :thumbup:
monte

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od monte »

sloužil jsem Stará Role
( velitelská rota divize)

Malá zajímavost, jediná rota, která v roce 1968 střílela po Rusákoch. Málo, kdo to ví !!
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od fox »

Vojna byla krásná, ale krátká. Ale to je jiné vlákno.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od monte »

fox"]Vojna byla krásná, ale krátká. Ale to je jiné vlákno.
Největší dnešní chyba je, zrušení povinné vojenské služby. Nechal bych aspoň 6 měsíců. Dnešní kluci bez vojny jsou jen ženské s melírem ve vlasech. Nechci vidět, kdyby se něco semlelo !
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Mark Levinson »

jirie píše:Když jsem viděl tu 235 Technics ztěží jsem potlačil slzu v oku. Je zajímavé, že já měl symbol DBX červený stejně jako dolby nápis ??? Byla to moje první láska. Koupi jsem spáchal v Tuzexu, když jsem byl na dovolence z vojny, ale moje radost netrvala dlouho. Vypadla jedna stopa na měřáku a bylo po parádě. Druhý kousek jsem organizoval z vojny a vyslídil jsem poslední kus v HK, kde jsem operativně poslal civilistu (otce).
Fotku jsem našel na netu, ale jinak si pamatuji, že ty symboly byly opravdu červené nebo oranžové a deck byl také kupován v Tuzexu (v Ostravě). Zajímavé, že by východní trhy byly jinak odlišeny?


martinowsky píše:Do toho decku jsem nikdy nedal použitou kazetu vždy novou pěkně rozbalit a nahrát z CD.
Těch decků prošlo rukama více a přístup jsem měl totožný jako Martin :thumbup:. Vidím Maxell XL-IIS, výborná volba, s těmito kazetami jsem měl jen ty nejlepší zkuženosti stejně jako TDK SA-X pokud šlo o třídu II. CrO2.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od bigjoe »

Můj nejsuprovější kazeťák byl AKAI GX-9 a byl to tenkrát opravdu HIGH END. Hrál suprově a po propašování ze západu (úplně nový) mi přinášel spoustu radosti. Po koupi prvního CDP byl bohužel odsunut do pozadí. Přesto jsem si řekl, že je to tak dobrá mašina, že ho nikdy neprodám. Pravda je ale taková, že jsem do něj už skoro 20 let nevložil kazetu. Teď jsem to zkusil a zjistil jsem, že pomalu navíjí pásku. Je to jasný - gumový řemínky jsou už dávno zpuchřelý a nepružný. Nevím, jestli mám chuť to ještě uvádět do provozu - stejně na něj hrát nebudu (i když mám na kazetách určitě i nějaký skvosty). Nevíte o někom, kdo se takovýmito věcmi zaobírá a uměl by si poradit (myslím že někde mám k němu i servisní návod). Asi ho prodám, protože pro někoho by to byla ozdoba a mně tu zahálí. Vložím sem i pár fotek (ne mých, ale z Netu).
Video: http://www.youtube.com/watch?v=D7yE0-f5ZO4 a http://www.vintage-audio.com.ua/en/cat/ ... l?begin=11

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zdar nádhernejm skvostum, na které se baví už jen koukat.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
monte

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od monte »

Dva roky byla u mne i věž AIWA, označení 450 si pamatuji. Byl to střed a levná AIWA nebyla, spíše luxus.

Obrázek

Poprvé jsem ji viděl na veletrhu v Brně, tam byl vždy pěkný šrumec, každý jen slintal :lol:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Mark Levinson »

AIWA AD-R 450 byl autoreverzní stroj a aiwa se tehdy pyšnila nejrychlejším atoreversem, udávali i nějaký úžasný čas za jak dlouho se hlavy přepínaly, ale zvukově na tom byly podstatně lépe tříhlaví sourozenci z vyšších sfér AD-F 660, 770 nebo vlajková loď AD-F 990.


Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mark Levinson
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Peer »

Když ty staré stroje člověk vidí, tak mě mrzí, že je to pryč... ;)
Tape decky měly svoje kouzlo.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od fox »

Přesto se mi zdá, že nejpěknější stroje byly z konce 70. a začátku 80. let.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od fox »

Něco nevyšlo. Proto opravuji.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od monte »

Nakamichi , jen jedna značka, která dohnala po zvukové stránce REVOXE. V dobách výroby po finanční stránce pro nás nedostupné jako Revox. Nakamichi nejvyšší řada se dnes prodává kolem 3000,- EUR.

Obrázek
monte

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od monte »

Teď jsem si všimnul, odraz na plexi, jako nějaký vlkodlak :clap: s foťákem v ruce ?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Mark Levinson »

Jo Nakamichi to jejiné kafe, takový Dragon je již legenda. Myslím, že jediná firma, která vyřešila autoreverse beze zbytku. Vyřešila, tedy myslím po zvukové stránce, ne rychlost jako Aiwa, ale kvalitní zvuk z obou směrů kdy stroj je tříhlavý včetně dual capstan.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Lindemann »

Zdarec. Jsem se fakt rozbrečel. Taky jsem měl nejprve nějakou UNITRU v licenci Thomson tuším, už ani nevím označení. Je to přesně v té době o které se zmiňuje Fox. Pak mi prošly rukama ještě tři stroje SONY ...TC-K 131 SD , TC -FX 44, / ten mi přivezl kamarád,reprezentant v Judu z Japonska / a pak strojek poslední TC - K 670 který mám ještě doma. Vzpomínky na Ostravské burzy v zimě a blátě, koupě muziky a následné nahrávání ....ty už jsou v hlavě na pořád !!! Zdraví LIn

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Mark Levinson »

Náhodou jsem na netu natrefil na fotku jednoho cassette decku, který mi nějaký rok sloužil. Jedná se Akai HX-3, je to sice jen dvouhlavý stroj, ale byl to spolehlivý a dobře vybavený deck. Možná budu mít ještě někde fotku, ale jen papírovou, to bych musel jedině naskenovat.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Lindemann »

Bacha ! Byli dva typy.... 131 a 134 . Ten první neměl ferritové hlavy a přepináč na CrO2.! Tak nějak se mi vrací pamět´.. na 95 % Lin.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Mark Levinson »

Tady je Sony TC 131SD a má i přepínač na CrO2 i Ferritové hlavy. V podstatě to samé, jen v jiném kabátě ;).


Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Pininfarino
Příspěvky: 29
Registrován: 23 úno 2011 17:15
Bydliště: Piešťany

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Pininfarino »

Vintage decky. Spomínam si na mnoho nádherných strojov, ktoré som videl či už u kamošov, alebo v regáloch Tuzexov. Ja som svoj prvý kazeťák kúpil skoro navlas stejne ako Fox. Bolo to tiež po návrate z vojenčiny v roku 1983 a taktiež v Tuzexe v Brne. A – aká náhoda - objednával som si tiež JVC KD V11 plus k tomu aj zosik AK 11 a tuner TK 11.. Akurát tie peniaze som mal požičané nie od otca, ale od mami :cool: . JVC KD V11 bol najnižší model od spomenutej firmy, ale v mojich očiach to bol parádny stroj, takže som nemal potrebu ho meniť celé 4 roky !
Na fotke z r.1984 som neni ja, ale môj mladší brácho .. mimochodom dnes tiež zapálený HIFIsta. :-j
aa.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
DYNAUDIO S 3.4 - upgrade, ACCUPHASE E-530, ACCUPHASE P-1000, ACCUPHASE DP-67, AQ COLORADO, CARDAS CROSSLINK, G.R, G.C., FURUTECH POWERFLUX....
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od fox »

Stejnou sestavu jsem měl taky. A byl jsem s ní náramně spokojený. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od anawak »

Prekrasne masinky. Skutocne radost pozriet. Asi je ich mnoho ( resp. bolo) velmi dobrych ale vedeli by ste vymenovat 5 technicky a zvukuovo najlepsich? Chcel by som si nejaky takyto stroj zadovazit a kedze sa do toho vobec nevyznam, nerad by som kupil za velke peniaze nieco co sa vyrabalo hromadne ako skoda 120L.
Vdaka za radu.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od lidumil »

Já začínal taky na JVC KD-V 11, pak jsem měl KD-V 33 - ten byl s revezrem a doteď mám Aiwu AD-F 770. Občas, jen tak pro zajímavost, ji pouštím, ale skoro všechny kazety jsem vyházel a to byly jen CrO2!
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Mark Levinson »

AIWA AD-F770, velmi dobrý stroj :thumbup:, Lidumile, nebyla by fotka z reálu?
Někdy lituji, že jsem se zbavil svého posledního decku, Technics RS-B 765PSX, sice nevím kam bych ho dal a kdy bych jej pouštěl, ale při pohledu na staré fotky na mne padne nostalgie. Prodal jsem ho za babku a ještě jsem na cestu přidal demagnetizační kazetu TDK x_x!
Hifi Technics.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od lidumil »

Fota dodám, ale musím je zmenšit a doma mi to nejde, takže v práci.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od lidumil »

Foto Aiwa AD-F 770
Aiwa.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
komak
Příspěvky: 211
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od komak »

Zdravím
tento stroj prevádzkujem -http://www.hifi-wiki.de/index.php/Onkyo_TA-2570 - a som absolútne spokojný,proste nemá chybu :thumbup:
neviem zohnať uživatelský manuál-nie servisný-pomôžte ^:)^
monte

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od monte »

lidumil píše:Foto Aiwa AD-F 770
Je na Aukru v nádherném stavu :thumbup:
Leny635
Příspěvky: 103
Registrován: 17 lis 2011 15:23
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Leny635 »

Mark Levinson píše:AIWA AD-F770, velmi dobrý stroj :thumbup:, Lidumile, nebyla by fotka z reálu?
Někdy lituji, že jsem se zbavil svého posledního decku, Technics RS-B 765PSX, sice nevím kam bych ho dal a kdy bych jej pouštěl, ale při pohledu na staré fotky na mne padne nostalgie. Prodal jsem ho za babku a ještě jsem na cestu přidal demagnetizační kazetu TDK x_x!
Jo, Technics RS-B 765PSX, mám doma, velmi málo hraný, jako nový, uvažoval jsem také o prodeji, ale jestli bych za něj dostal 1500,- Kč tak bych byl rád, proto si raději nechám, je to krásný stroj a hraje nádherně :thumbup:
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od slayers »

Ježííííš to je krásnejch fotek,tu Aiwu měl kamarád smáli jsme se mu že vypadá jak piano :D .Já měl pak novější typ a potom nejvyšší Technics,už si nevzpomenu na označení ale byl tak rok 1991-2 a stál 11500,tuším.
To je jak dneska 115 000 :crazy:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
komak
Příspěvky: 211
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od komak »

radosť pozerať na kásne stroje
je medzi nimi aj moja 2570-ka ale moja je v stiebre

http://goldaudio.wetpaint.com/page/Onky ... al+%26+etc.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od pajuna »

Jeste mam doma toto, ale uz jsem to par let nezapnul
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od monte »

Obchod v Berlíně : Nakamichi RX-505E by RetroAudio Berlin, obrácení kazety je boží http://www.youtube.com/watch?v=zNA7EuGQ ... el&list=UL

Podivte se i na ostatní videa.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Cassette deck aneb nostalgie co nám prošlo rukama

Příspěvek od Mark Levinson »

Nakamichi je bomba, videa perfekt.

Pajuno,
co si máme představit pod pojmem "toto"?
Mohl by jsi to, please, upřesnit? Co je to za model, 747?
Mark Levinson
Odpovědět