VIDEO a Nahrávání Muziky

O přístrojích, které už zestárly technicky nebo morálně, ale stále dělají radost.
Odpovědět
VinylCollector
Příspěvky: 42
Registrován: 25 bře 2011 18:08
Bydliště: ZLÍN

VIDEO a Nahrávání Muziky

Příspěvek od VinylCollector »

Obrázek

Rozhodl jsem se přispět tímto článkem i když jak tady mnozí vědí nejsem hifista ,ale spíš sběratel muziky.Mám velký koníček sbírat muziku na různejch nosičích jako kazety,cívky,LP,DVD,CD
a dnes jsem s kamarádem propojil video,které by Mi jinak leželo. Rozšířil jsem tedy sbírání muziky na VHS Právě hraji z VHS desku od QUEEN - (1986) A Kind Of Magic, kterou jsem dnes nahrál z vinylu na VHS a zvuk mě překvapil. Líbí se Mi, prosto jsem se rozhodl založit toto vlákno.Zkusím nahrát na VHS přímo z FLACU z PC,z CD a pak poreferuji. Používáte to ještě někdo ?? Já vím, že se to dělalo krajem 90.let a jsou okolo toho věci které nevím, ale třeba poradíte. Nebude li se to adminům zdát vhodné téma klidně vlákno smažte. Díky za Vaše názory a připomínky. Navrátilec a příznivec vintage Hifi Vynil Collector
Sberatel Muziky LP, CD,MC,DVD a tak trošku muzikolog začátečník

Gramo Sony PSLX 300 USB,Repro Pioneer S-H510V,DVD Player Pioneer DV- 610AV,zes. Pioneer A - 209 R,Cívkový Magnetofon AKAI GX-630D,Tape Deck:Technics RSBX 701,CD Player Technics SL-PG 590
komak
Příspěvky: 211
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: VIDEO a Nahrávání Muziky

Příspěvek od komak »

Zdravím,ja tiež nahrávam na S VHS Panasonic NV 900,bolo mi ľúto že mi ležia kvalitné S VHS kazety nevyužité tak na ne nahrávam vinyly a hrá to prekvapivo dobre :thumbup:
bh69
Příspěvky: 166
Registrován: 17 říj 2012 08:38

Re: VIDEO a Nahrávání Muziky

Příspěvek od bh69 »

kvalitni VHS videorekorder je na nahravani muziky vyborny, jen bacha na automatickou regulaci vstupni urovne - chce to typ ktery ma moznost manualniho nastaveni urovne.
Kite19

Re: VIDEO a Nahrávání Muziky

Příspěvek od Kite19 »

Rok 1981 Technics P-100 http://audio-database.com/TechnicsPanas ... 100-e.html
nedávno bol jeden na aukre, ale cena bola brutálna
Obrázek
Odpovědět