Pioneer Urushi

O přístrojích, které už zestárly technicky nebo morálně, ale stále dělají radost.
Odpovědět
monte

Pioneer Urushi

Příspěvek od monte »

Stejná legenda jako McIntosh, kdo vlastní komplet, nemá už žádnou potřebu (*) (*) (*) (*) (*) http://www.youtube.com/watch?v=3CWiAbDa ... re=related

Obrázek
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od Teti »

Jeste jsi zapomel napsat, ze tihle broucci stoji hotovej majlant.
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
jarblat
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2012 12:51

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od jarblat »

Konečně zmínka o něčem pořádném! Nádherné strje - kde sou ty časy!!!
jarblat
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2012 12:51

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od jarblat »

Vlastním a hrdě! M-90, C-90, PD-75, DVD -737. Byla to dlouhá cesta než sem se dostal až k těmto přístrojům ale stála za to! :thumbup:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od fox »

Poděl se s námi. Dej sem nějaké foto.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od Mark Levinson »

fox píše:Poděl se s námi. Dej sem nějaké foto.

Jarblat :thumbup:
zatím něco z netu a pohled pod kapotu.

Obrázek

Obrázek
Mark Levinson
monte

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od monte »

jarblat píše:Vlastním a hrdě! M-90, C-90, PD-75, DVD -737. Byla to dlouhá cesta než sem se dostal až k těmto přístrojům ale stála za to! :thumbup:

Vyměním za moje Pioneery :thumbup:

Jestli je možnost, tak fotky neuškodí. Na netu je jich jako šafránu.
monte

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od monte »

Řada 73, jako by je včera rozbalil http://caffedsmedia.de/photo/photo_thum ... 6869203733
bertram

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od bertram »

Keď pozerám na tieto krásavice a na ich súčasnú predajnú hodnotu , chce sa mi opýtať za akú cenu sa ako novinka
predávali. Monte tvrdí ,že v 1993 ich videl v Miláne a mal velkú túžbu ich kúpiť aj napriek riziku ,že manželka ho
znesie zo sveta :lol: Ja som mal v tedy mladú rodinu ,aparatúru som nejakú mal ,repro sme stavali zo stavebníc ,alebo
vlastné konštrukcie.O takéjto kategórii som v tedy ešte ani nerozmýšlal.Ale prístroje sú krásne ,je to kus nábytku. \m/
monte

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od monte »

Je to hodně dávno, nevím přesně. Někde mezi 3-5 melounů v Lirách za kus, podle typu. 100000,- Lir bylo myslím 2400,- Kčs.

Všimněte si na zesilovači krytky na konektorech. Jednou jsem napsal, že špunty nejsou výdobytek dnešní doby :lol: . Pioneer jich míval a většinou se nechaly v krabici.
bertram

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od bertram »

Na tu dobu ,to bola teda sumička .Keby Pioneer pokračoval ďaléj vo svojéj ceste ,kde by už mohol byť ,technicky aj dizajnovo :ymdaydream:
Uživatelský avatar
MicroSeiki
Příspěvky: 57
Registrován: 25 říj 2011 23:50

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od MicroSeiki »

monte píše:Je to hodně dávno, nevím přesně. Někde mezi 3-5 melounů v Lirách za kus, podle typu. 100000,- Lir bylo myslím 2400,- Kčs.

Všimněte si na zesilovači krytky na konektorech. Jednou jsem napsal, že špunty nejsou výdobytek dnešní doby :lol: . Pioneer jich míval a většinou se nechaly v krabici.
Monte to asi ne e, když to v Německu stálo cca 2000DM/kus :) Zas tak dobře na tom koruna nebyla :)
monte

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od monte »

Nebude se lepší vracet http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... nLTng7-gXQ, než jít dál ??
Bond 007 alias Monte

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Na tohle se nemůžu vynadívat https://youtu.be/FhXd_D3Vdrc , kdyby mi někdo nabídl nerozbalené, nepoužité dam i třistatisíc a ani nemrknu :cool: . Jen bych seděl a užíval si pohledu. Blbec, proč jsem Urushi v roce 1994 nekoupil...
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Pioneer Urushi

Příspěvek od Zdeny »

Něco podobného jsem před lety vlastnil:
deck CT-93, tuner 91, integráč A-91D. CD PD93.
Vše ve stavu nových přístrojů. Absolutně bez vady a 100% funkční. Deck snad ani nebyl hraný.
Dodnes nechápu, proč jsem toto vše prodal za 50.000Kč. Mé pohnutí mysli zůstalo dodnes nevysvětleno :eek:
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Odpovědět