Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Různé průzkumy apod.

Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Má výrazný vliv na zvuk
55
51%
Má částečný vliv na zvuk
44
41%
Nemá žádný vliv na zvuk
5
5%
Nevím, nemám to vyzkoušeno
4
4%
 
Celkem hlasů: 108

Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Vlado222 »

Bertrám a ktoré že si to káble okrem Bertramu vo svojom reťazci vyskúšal? Boli ešte nejaké?
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Guliver »

Ale to čo Bertram hovorí v konečnom dôsledku má spojitosť so značkou (-ami), pretože kombinácia materiálov, geometrie, vyhotovenia, ..., je výsledkom vývoja - bádania konkrétnej značky a teda určuje aj cenu. A neraz tu už zanelo, že zabehané značky si pomerne úzkostlivo strážia svoj firmený zvuk aby nevybočili a tak neprišli o svojich zabehaných zákazníkov, takže siahnutie po osvedčenej značke zďaleka nie je také nelogické, ako sa niekomu môže zdať.
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
bertram

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od bertram »

Vy proste nemáte chuť na nejakú korektnú debatu, nedokážete sa ani len trošku zamyslieť nad tým čo pýšete,
klapky na Vašich očiach nedakážu vidieť širšie ako je Vaše úzke videnie. Vašimi argumentami je len výsmech,
a keď sa Vám snaží niekto aspoň trošku ozrejmiť problematiku okolo káblov , okrem výsmechu tu nedokokážete
nič dať , možno tak vaše subjektívne pocity a zas výsmech .

Ak si milí vlado222 myslíš , že ja žijem len s jedného kábla , ktorý mám od Bertram Audio , tak naozaj vidíš len
na špičku svojich nôch.Dúfam , že tie špičky máš dosť dlhé , aby si videl ďaleko a nerozbil si si hubu , keď zakopneš.
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Guliver »

Betram nereaguj ako jehovista pristihnutý na hruškách, je to smiešno-tragické...
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
bertram

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od bertram »

Naozaj úbohé.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Vlado222 »

bertram píše:Marku , alebo Viktor,

tu nič konkrétneho a podloženého ohladom káblov nikdy , nikto nič nedal. Všetko sú to len subjektývne správy a
doporučenia predajcov.Nemienim tu nikoho presviedčať , prečo som sa tak rozhodol a ani zaťahovať nikoho , kto si
prešiel zámenami káblov. Už som to raz pýsal, peniaze čo som niekedy dal za káble, jedno ktoré, už by som viac nedal.
vlado222 písal:
Mohol by si napísať aké káble si mal doma? Čo všetko Ti prešlo rukami, keď si dospel k tomu že všetko sú to vyhodené peniaze?

Ja si posmech nerobím, iba som sa ťa spýtal čo ti prešlo rukami, keď si taký kabeloskeptik, a chceš ostatných ochrániť pred mrhaním peňazí za káble. Predpokladám že ich bolo veľa inak by si nenapísal :
"...peniaze čo som niekedy dal za káble , jedno ktoré , už by som viac nedal.."
bertram

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od bertram »

vlado 222 ,

už nemám v tejto debate , bez nejakého zmysluplného konca pokračovať, nie som kabeloskeptik a ani nikoho
nechránim pred mrhaním peňazí. Prečítaj si moje príspevky a to aj v náveznosti na predchadzajúce a potom mi
napýš.
Káblov som mal doma velmi vela a Bertram Audio bola značka jedna z nich, mal som si naozaj s čoho vybrať, ale mal
som možnosť počuť aj vela DIY káblov .

Koniec , good luck
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od knoflik »

davidhighend píše:Bertram - ve zkratce řečeno přesně. Ale co zmuzeš proti pravovernym.
bertram píše:Naozaj úbohé.

davidhighend kua posli mi konecne svoje kable a napoj si nejaku dvojlinku z nocnej lampy =)) Fakt dam ti 50% z ceny :thumbup:

Toz bertram ak dospejes k slusnej hifi zostave dufam, ze ju prepojis kablami co sa tahaju ako elektricke vedenie. Myslim tie medene. Vraj su dost kvalitne.

No a ja mam slusnu zostavu, ale rozhodne si ju nedegradujem nejakou dvojlinkou ci inym odpadom. Stacil mi kabel supra ply 2,5 aby som presiel "len" na Vincenty ale som :thumbup:
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Maretti »

Já prostě nechápu, proč se tu musí někteří napadat. Někdo tomu věrí, ale rozdíl neslyší, někteří tomu věří a rozdíl slyši. Pak jsou ti co neslyší a nevěří a neslyšeli a nevěří. Tak to prostě respektujme ..... co je na tom tak těžkého.

Pro mě jako laika je stejně nepochopitelné, proč různé kabely hrají jinak, stejně jako proč kazdý zesilovač hraje jinak.... uvnitř jsou přeci součastky jinak poskládané, ale v důsledku si přeci taky jen hrají s protékajícími elektrony. To samé kabel, různé průřezy, vodivost, materiál, stínění ..... zase elektrony a zase trochu odlišný zvuk.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
davidsound

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od davidsound »

Knoflík- ty bud neumíš číst a nebo nechápeš sovislosti a nerozumíš tem slovům co jdou za sebou, kterym se říká vety co? Přečti si jeste jednou poradne co jsem psal. Protože jde vidět podle příspěvku co píšeš, ze nevis o čem mluvíš. A mne je úplne jedno kolik si kdo da za něco co kupuje. To neni moje starost, je to každého věc. Tak uz přestaň blábolit a napis raději něco konstruktivního.
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od knoflik »

davidhighend ale ved napis co si psal. Vyjadri sa normalne vlastnym jazykom a dohady idu stranou :thumbup: .
Uživatelský avatar
MicroSeiki
Příspěvky: 57
Registrován: 25 říj 2011 23:50

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od MicroSeiki »

Žasnu kolik lidí má dnes problém s porozuměním psaného textu. Zřejmě zato může dnešní internetová uspěchaná doba - "vyjde" na netu článek a jelikož mám málo času, text přeletím a vyberu si jen některé slovíčka a spojím do svých vlastních souvislostí. Podobně už to bohužel funguje i na řadě fórech, kdy se lidi navzájem neposlouchají a názory druhých si interpretují po svým.

ad Knoflík: přečti si pozorně co psal David, myslím, že to napsal vcelku srozumitelně
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od knoflik »

Ja teda neviem, ale zrovna 4 strany davidhighendovho schizorenickeho postoja sa mi citat nechce. Napr strana dva:
Já si nemyslím, ze tady někdo někoho napadal či urážel. Jen, kdyz něco tvrdím, ze je tak či onak, mělo by to byt něčím podloženo. Ne jen, ze jsem někde něco slyšel, nebo ze mi někdo řekl a jako ve vetsine pripadů zkušenost byla nabyta čtením na forech, nebo z prodejních katalogu či časopisu. Ale mám to vyzkoušené. Speciálně u tematu jako jsou kabely. Tam maji všichni zaručeně zprávy a informace a každy to slyší.
Aretax - a co tam takového zázračného pisou v te fyzice na základní skole. Nic kromě faktu tam nebylo co si pamatuji. Zádné " zdá se mi ", nebo "si myslím ".
Opouštím planetu Mars a vracím se na Zem. Tohle vlákno vede někam mimo naši sluneční soustavu a mne přepadla deprese :) z myšlenky na zivot ve schizofrenii. Bavte se dobre :)
pritom jeho postoj je taky, moja domnienka, ze v kabelaz ako prinos veri, tak neviem preco rozvija debatu o zmene zvuku pri odpojeni kabla a inych jeho vlastnostiach. Tiez mam skespu voci super drahym kablom, ale ja som ich v mojom systeme nepocul, tak nebudem pisat, ze su to vyhodene peniaze. Ved nakoniec su to peniaze ludi ktori chceli tieto zmeny uskutocnit a pritom si myslim nikde na nikoho nekidaju, ze to ostatne co maju ini su smejdy. Dal som urcite voditko ohladom dielektriky a hned bol clanok napadnuty, ako propaganda pritom autor na konci poznamenal, ze: Zní to zajímavě, ať si každý udělá obrázek, zda je to hloupost či nikoli. Proste slobodna volba. Kopec ludi po celom svete ma skusenost s kablami pozitivnu. Su Ludia ktori maju skusenost negativnu, ale nikde som na ceskoslovenskych forach nenasiel specialne vlakno vytvorene ludmi, ktori neveria kabelazi, ale na miesto toho sa vsunu do vlakna prave o kabloch a rozputavaju vasne.

davidhighend daj svoj postoj k danej veci a budem mat vtom jasno a rad sa ti ospravedlnim. Ja s tym nemam problem.
davidsound

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od davidsound »

Knoflík, kdyz s tebou je to těžké. Jaky postoj mám jeste více vyjádřit, než takovy o kterem celou dobu pisu. Ze se ti něco nechce číst do konce anebo cele je zřejmé s tvých reakci, protože jsem to uz stokrát psal. Ospravedlnit na co? Mne nic nedelas jen sám sobě. A jak opět špatně chápeš, nejde o negativni či pozitivni zkušenost. Jde o faktické připomínky, ne o to jestli věřím či nevěřím.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Vlado222 »

knoflik píše: Tiez mam skepsu voci super drahym kablom, ale ja som ich v mojom systeme nepocul, tak nebudem pisat, ze su to vyhodene peniaze. Ved nakoniec su to peniaze ludi ktori chceli tieto zmeny uskutocnit
Aj ja si myslím že sú to peniaze ľudí ktorí chceli tieto zmeny uskutočniť.
Či si pozitívny vplyv nahovárajú a či svoje peniaze vyhodili von oknom alebo nie to je už na nich. Píšu sem svoje subjektývne poznatky a skúsenosti o tom čo počuli, resp vyskúšali
Ale tu sa vyjadrujú k prínosu káblov aj ľudia , ktorí ich videli len na obrázku, alebo u nejakého predajcu a v živote ich nemali zapojené u seba doma. To sa mi tiež nezdá objektívne.
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od tujatuja »

Mě je osobně sympatický názor jednoho recenzenta (stereotimes.com):

I recently tried a set of hyper-expensive speaker cables that many people think are absolutely marvelous. They’re about $1400 more than my current Audioquest Midnight cables. Did they sound different? The bass was just a tiny bit tighter, and the highs were just a tiny bit more extended. Were they superior? Well, yes - slightly. Were they $1400 superior? No. But having them in my system certainly made me feel better about my tiny pecker. :thumbup:
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od tujatuja »

Mně je ...... (sorry)
PetrJ
Příspěvky: 195
Registrován: 26 pro 2010 09:38

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od PetrJ »

davidhighend píše:Čeho se chcete chytnout??? Ze se vám zda, ze to hraje jinak?? A podle čeho soudíte? Opět jen si myslíte, ze se něco změnilo. Nic čím to můžete podložit a jen si lžete a nalhavate a přesvědčite sami sebe o tom, ze vlastne slyšíte zmenu.
Podle mě opravdu dobrý komponent (a je jedno, jestli je to přístroj, kabel nebo něco na ošetření sítě nebo vibrací) poznám ne ani tak podle změn zvuku, které vnímám a dokážu popsat a odlišit v testech, ale hlavně podle toho, že po jeho zařazení do řetězce najednou začnu dlouhodobě v průměru poslouchat mnohem déle a více, že při téměř každém poslechu si říkám, že tohle je ONO, že je reprodukce obyčejnější, nenápadnější a přirozenější, že v ní už nevnímám negativa co vždy před tím, že zmizí výhrady a člověk jen poslouchá, že volím žánry, které jsem v předchozích měsících (letech) nikdy neposlouchal, že si pravidelně užívám pasáže, které jsem vždy před tím přeskakoval, že nově začnu žasnout nad krásou zvuku některých hudebních nástrojů, že už za tento komponent nemám potřebu více investovat, že po návratu k předchozímu je chuť poslouchat ten tam a hudba nebaví apod.

Osobně se také domnívám, že to, zda komponent splňuje tato kritéria, se při různých testech a srovnáváních pozná velmi těžko (pokud vůbec) a že v něm můžeme vyhodnotit jako podobně nebo dokonce stejně hrající i např. dva komponenty, z nichž jeden po čase zklame a druhý nadchne. Vůbec bych tím nechtěl propagovat nějaký druh nekritické víry ve vlastní dojmy a vjemy. Spíš jen upozornit na to, že dlouhodobá spokojenost s poslechem je něco, co se prostě nedá obelhat a co je proto podle mě nejprůkaznější, a to přes svou "subjektivnost" (kterou technicky orientovaní hifisté berou automaticky jako něco zcela nedůvěryhodného). A podle mé zkušenosti k ní mohou (ale samozřejmě také nemusejí) přispívat podstatným dílem i "drobnosti": pak prostě stojí i za větší, pro nás ještě akceptovatelnou investici.
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Teti »

Signalove a repro kabely maji dost velky vliv na zvuk, levnymi se to da docela zabit.
Muj nazor je, ze spise doladuji zvuk, ale system, ktery je na hovno uz stejne nespasi.
Dost se me zda, ze zde kabely spoustu lidi moc precenuje a dela z nich modlu a dokaze se kvuli takove picovine do krve dohadat. [-x
Samostatna kapitola jsou koncovky, tam je lidska tvorivost snad jeste horsi. Zlate Neutrik Professional za 400 kacek :)
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od knoflik »

Teti píše:Signalove a repro kabely maji dost velky vliv na zvuk, levnymi se to da docela zabit.
Muj nazor je, ze spise doladuji zvuk, ale system, ktery je na hovno uz stejne nespasi.
Dost se me zda, ze zde kabely spoustu lidi moc precenuje a dela z nich modlu a dokaze se kvuli takove picovine do krve dohadat. [-x
Samostatna kapitola jsou koncovky, tam je lidska tvorivost snad jeste horsi. Zlate Neutrik Professional za 400 kacek :)
Mozes nam vysvetlit ako to myslis s tym, svojim postojom? Pises ze Signalove a repro kabely maji dost velky vliv na zvuk, levnymi se to da docela zabit. Potom napises ze: Dost se me zda, ze zde kabely spoustu lidi moc precenuje a dela z nich modlu a dokaze se kvuli takove picovine do krve dohadat. Su to nejake rozporuhodne reci.

Dela modlu a nemaju pravo taki to ludia vyzdvihnut kabel na uroven nejakeho komponentu, ked kablom dokazu ostre spektrum zvuku vyladit, bas ktory bol monotonny vdaka kablom dokazal bas ukazat svoje dynamicke spekrum. Ja si myslim, ze kabel naozaj dokaze doladit zostavu a ked niekomu pomoze doladit zostavu k spokojnoti preco by nemohol kabel povazovat za modlu, pokial svoj nazor neprirodzene tlaci ostatnym.
Odar

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Odar »

Ak ti zostava patle basy a nemaju razanciu, kabel to nezachrani.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od fox »

Odar píše:Ak ti zostava patle basy a nemaju razanciu, kabel to nezachrani.
Ano, kabel to nezachrání, ale může napravit to, co jiný zkazil.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od martinowsky »

Teti ma naprostou pravdu. Nevidim v cem by si protirecil. Napsal jasne ze kabely maji vliv, coz tady tvrdi vetsina
a opravdu neni potreba se z toho posrat a resit do nekonecna jaky ze nuveritelny zazrak je ten ci onen kabel. Vy jste hol moc horke hlavy a strasne hrdi. Tohle vlakno ma podle meho velmi neblahy vliv na forum. Neznam dovody proc nekteri faj clenove mazou sva osobno vlakna. Ale vim ze jso lidi co se sem nezaregistrujou protoze jim vadi prave tyhle vlakna o hovnu.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od martinowsky »

Psano z telefonu tak pardon za preklepy.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od pajuna »

tujatuja píše:Mě je osobně sympatický názor jednoho recenzenta (stereotimes.com):

I recently tried a set of hyper-expensive speaker cables that many people think are absolutely marvelous. They’re about $1400 more than my current Audioquest Midnight cables. Did they sound different? The bass was just a tiny bit tighter, and the highs were just a tiny bit more extended. Were they superior? Well, yes - slightly. Were they $1400 superior? No. But having them in my system certainly made me feel better about my tiny pecker. :thumbup:
A co je ti na tomto clanku sympaticke? Me mozna to, ze ty druhe hraji dobre i jindy nez jen o pulnoci :smile:
martinowsky píše:Teti ma naprostou pravdu. Nevidim v cem by si protirecil. Napsal jasne ze kabely maji vliv, coz tady tvrdi vetsina
a opravdu neni potreba se z toho posrat a resit do nekonecna jaky ze nuveritelny zazrak je ten ci onen kabel. Vy jste hol moc horke hlavy a strasne hrdi. Tohle vlakno ma podle meho velmi neblahy vliv na forum. Neznam dovody proc nekteri faj clenove mazou sva osobno vlakna. Ale vim ze jso lidi co se sem nezaregistrujou protoze jim vadi prave tyhle vlakna o hovnu.
Jestli kdokoli maze svuj ucet jen kvuli jednomu vlaknu a par prestrelkam, tak ma nejaky osobni problem a nejspis sem pravdepodobne vazne nepatri. Ale tomu ja prilis neverim
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
bertram

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od bertram »

vlado 222 , bez komentára na vplyv , ako si prišiel na to , že niektorý sa priamo vo vlákne vyjadrujú len podla obrázku ,alebo
ho videli u nejakého predajcu a vedú diskusiu o týchto kábloch.O ktoré káble sa jedná a kto to o nich rozpráva. Mal by si to
objasniť , keď už rozprávaš o neobjektívnosti.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Vlado222 »

Bertram vidím že si bojovo naladený, po tom čo som od Teba chcel vedieť aké káble si vyskúšal, keď si ostal taký skeptický voči vplyvu kabeláže.
pod slovom tu som myslel na tomto fóre celkovo, aj v iných fórach na túto tému.nie len v tomto vlákne.
Každý z prispievateľov vie čo vo svojom reťazci otestoval a k čomu sa vyjadroval.
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Teti »

martinowsky píše:Teti ma naprostou pravdu. Nevidim v cem by si protirecil. Napsal jasne ze kabely maji vliv, coz tady tvrdi vetsina
a opravdu neni potreba se z toho posrat a resit do nekonecna jaky ze nuveritelny zazrak je ten ci onen kabel. Vy jste hol moc horke hlavy a strasne hrdi. Tohle vlakno ma podle meho velmi neblahy vliv na forum. Neznam dovody proc nekteri faj clenove mazou sva osobno vlakna. Ale vim ze jso lidi co se sem nezaregistrujou protoze jim vadi prave tyhle vlakna o hovnu.
Dik, tak presne jsem to myslel.
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od knoflik »

martinowsky píše:Teti ma naprostou pravdu. Nevidim v cem by si protirecil. Napsal jasne ze kabely maji vliv, coz tady tvrdi vetsina
a opravdu neni potreba se z toho posrat a resit do nekonecna jaky ze nuveritelny zazrak je ten ci onen kabel. Vy jste hol moc horke hlavy a strasne hrdi. Tohle vlakno ma podle meho velmi neblahy vliv na forum. Neznam dovody proc nekteri faj clenove mazou sva osobno vlakna. Ale vim ze jso lidi co se sem nezaregistrujou protoze jim vadi prave tyhle vlakna o hovnu.

No v com si protirecil je ze pise ako som zvyraznil kable maju dot velky vpliv a hned na to, ze kable niektori precenuju. Ak v to neni rozpor tak potom neviem. Nasledne je to v mojom prispevku okomentovane.

Inac martinowsky svoj koment som chcel vymazat, lebo je to naozaj handrkovanie o malichernostiach, ale ked sa vymazat nedal nechal som to tak. A ze niektori clenovia mazu svoje vlakna? No co uz, ale urcite to nie je koli tomu to vlaknu.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Anketa-Vliv propojovacího kabelu na zvuk

Příspěvek od Vlado222 »

Možno nepoteším vlastníkov Kabeláže Bertram, ale prípadných záujemcov snáď áno. Viz: http://www.nisel.sk/?p=5874
Odpovědět