ambient

Odpovědět
lukash
Příspěvky: 28
Registrován: 24 pro 2012 22:46

ambient

Příspěvek od lukash »

poslouchate nekdo?
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: ambient

Příspěvek od lubin »

Orb, Orbital, Massive Attack, Extasy of Saint Theresa...a další jim podobné...mnohokrát daleko hlubší a emotivnější zážitek, než z "klasičtějších" žánrů. Mám tuto muziku rád...navedl mě na ni "alternetivněji" smýšlející kamarád a já ho zase posouvám trochu směrem k "realitě" :)

Poděl se....klidně i konkrétní skladby či alba nebo vynikající bývají výběry...popřípadě obchod s nosiči ?
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
lukash
Příspěvky: 28
Registrován: 24 pro 2012 22:46

Re: ambient

Příspěvek od lukash »

to cos jmenoval neni prilis ambienti.. neco z the orb asi jo, orbus terrarum je kazdopadne dobra deska, velmi vydarena

ambient je stale velmi prehlizeny zanr, osobne si myslim, ze je to hudba, ktera vylozene vyzaduje velmi kvalitni aparaturu a i dobry poslechovy prostor, ve ktere se ty velmi dlouhe tony mohou pekne nest.. je to takovy zvukovy ocean hlasiteho ticha a ja dobre bedny mimo jine poznam prave podle toho, jak hrajou, kdyz hrajou potichu.

umelcu je hodne: oophoi, robert rich, steve roach, lustmord, igneous flame, alio die, neco z nurse with wound, neco z current 93.. tot je takovy drobny zaklad
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: ambient

Příspěvek od Tinariwen »

Bill Laswell-Invisible Desing
Brian Eno
Majstri ambientu :thumbup:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Odpovědět