Bohemian Rhapsody

Domácí kino, DVD, Bluray, TV aneb tipy na dobrý film či koncert.
Odpovědět
soundgarden

Bohemian Rhapsody

Příspěvek od soundgarden » 02 lis 2018 22:19

Životopisny film o legende Queen a Freddie Mercury ...
je to zážitok pre každého a hlavne fanúšikov Queen ...
https://www.csfd.cz/film/300902-bohemia ... komentare/
Bohemian_Rhapsody_poster.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

IvoBohumin

Re: Bohemian Rhapsody

Příspěvek od IvoBohumin » 02 lis 2018 23:46

Opravdu mistrovský kousek, skvělý obraz, zvuk - D Atmos -, velké plátno, skvělé zpracování, hodně emocí...jeden z N E J hudebních filmů, co jsem kdy viděl...potlesk v kině na závěr svědčí o mnohém...opravdu to stojí za / nejedno / shlédnutí...

soundgarden

Příspěvek od soundgarden » 03 lis 2018 10:53

soundgarden

Příspěvek od soundgarden » 04 lis 2018 13:07

https://youtu.be/A22oy8dFjqc Live Aid Wembley 13.7.1985 Queen ^:)^

Aveo

Příspěvek od Aveo » 04 lis 2018 16:13

Bol to pre mňa vynikajúci zážitok vidieť tento film.Doporučujem každému fanúšikovy kvalitnej hudby. :thumbup:

Pytell

Příspěvek od Pytell » 08 lis 2018 06:54

Tak včera jsem s velitelkou byl na tomto filmu -- recenze nelhají -- super film, hudba,zvuk, skvělé výkony herců -- užili jsme si to dokonale. Doporučuji k shlédnutí.

PavelDosko

Příspěvek od PavelDosko » 08 lis 2018 07:18

dtto, kdyz uz na to pujdete zkuste sal s dolby Atmos.
PMA PA4 Big Brother,premp SPaudio P1,DAC SPaudio D1,Aurum Cantus V8F,filtrace RiAudio PLF,Roth Orfeo,AR TripleC Power a RCA, Noble audio NightSky a jumpers,MED MI 1005,iFi iUSBPower, iPurifier 2 a Gemini, NUC Akasa - Daphile, 2x LPSU

tm.watch

Příspěvek od tm.watch » 08 lis 2018 08:58

Viděl jsem včera v Ostravě v sále s Dolby Atmos. Potvrzuji dokonalý zážitek a to nejsem Queen-fan.

Urbino

Příspěvek od Urbino » 10 lis 2018 18:29

tm.watch píše:Viděl jsem včera v Ostravě v sále s Dolby Atmos. Potvrzuji dokonalý zážitek a to nejsem Queen-fan.
Ja byl ze zvedavosti dnes. Musim potvrdit, ze je to povedena zalezitost. Ani ja nejsem skalni fanda Queen, timto filmem jsem se posunul k jejich muzice blize.
Sonus Faber Olympica I, Wadia di122, Copland CTA 408, Acrolink

zabiny007

Příspěvek od zabiny007 » 23 pro 2018 10:30

Tak jsem TO včera konečně viděl. Film pěkný, herecké výkony skvělé a vizuální podoba herců neskutečná. Ale že bych to hodnotil jako jeden z TOP filmů všech dob? To asi ne.
Každopádně - je nutné film opravdu vnímat jen jako oslavu Queen a volnou inspiraci jejich příběhem, než jako faktografický či životopisný příběh. Na to tam těch "zkratek" bylo až moc... Trochu mi přijde, jako když přijde do kin film podle nějaké skvělé knížky. Více je zpravidla nadšen ten, kdo ji nečetl.
Stereo: Oracle-Graham-Ortofon, Garrard-Dynavector-Miyajima; SME-Denon; Audio Research; Pro-ject; PRIMARE; ProAc
MCH rozšíření: + ProAc centre + REL + Monitor Audio
Propojení, napájení: Isotek, Furutech, Sroll, Nordost, AQ, VDH, AcousticRevive, TriVista

PGH

Příspěvek od PGH » 23 pro 2018 11:23

Taky jsem to viděl, není to špatné ale taky žádná jednička. Mě i spoustě mých známých se vic líbí film o Doors s Val Kilmerem to je moje jednička.

Mark Levinson
Administrátor

Příspěvek od Mark Levinson » 23 pro 2018 13:05

Také jsem to včera shlédnul a musím říct, ač nejsem fanda Queen jako tm.watch, že je to opravdu dobře uděláno. I když jsem si v průběhu filmu říkal proč nenatočí film např. o Pink Floyd nebo Led Zeppelin apod., tak byly místa kde člověku naskočí husí kůže. Fakt dobře zpracováno a hlavní postava musela hodně studovat pohyby a gesta Mercuryho, líbilo se to i manželce.
P.S. souhlas s PGH, Doors je ještě lepší. Mám doma na Bluray.
Mark Levinson

zabiny007

Příspěvek od zabiny007 » 23 pro 2018 13:19

Dá se předpokládat, že na vlně úspěchu Bohemian Rhapsody se budou chtít svést další producenti a tvůrci, takže se určitě nějakého obdobného filmu dočkáme. Bude to jen o ochotě se domluvit na právech, což např. třeba zrovna u PF nejspíš neklapne.
Ale "těšit" se už můžeme např. na Eltona Johna v Rocketman (2019) :lol:

https://youtu.be/84bnDw9MnrQ
Stereo: Oracle-Graham-Ortofon, Garrard-Dynavector-Miyajima; SME-Denon; Audio Research; Pro-ject; PRIMARE; ProAc
MCH rozšíření: + ProAc centre + REL + Monitor Audio
Propojení, napájení: Isotek, Furutech, Sroll, Nordost, AQ, VDH, AcousticRevive, TriVista

Ramones

Příspěvek od Ramones » 23 pro 2018 18:07

Jinak, to naskakování "husí kůže" je zapříčiněno hlavně dynamikou zvuku v těchto kinosálech a působí na mě při jakékoliv hudební (i doprovodné) složce a tak podobně i při ruchových, dynamických zvucích.
B.R. má úspěch hlavně ve všeobecné oblibě skupiny, respektive povědomí ohledně Mercuryho i mezi lidmi, kteří poslouchají takové běsy jako Impuls, Čas a doma třeba žádné jejich nahrávky doposud neměli.
Film jsem samozřejmě viděl. Sál byl překvapivě poloprázdný, místo přesně uprostřed proti plátnu, takže zážitek dobrý ... ale stačilo 1x.
Nejsem sběratel Queen i když nějakých 6 CD někde v regále mám. Samostatná tvorba F.M. mě nezaujala.

funkyman

Příspěvek od funkyman » 25 pro 2018 12:05

ako som pisal aj na csfd...top zvuk, hudba, herec ...ale co spravili s dejom a scenarom-ako od kardashianovcov..pekne obrazky zo zivota rockovej skupiny v obdobi 70-80 rokov.. a miesto naozajstneho nepodliezania kalkulu pekneho obrazu top umelca a jeho besov /ano Doors je super priklad/ . tu mame cierno biely filmik bez umelecko narocnej a pravdivej tvare cloveka pre celu rodinu /vratane deticiek a psika/..velka skoda ...moj pohlad
....music is my sanctuary,music is my life....

Halíř

Příspěvek od Halíř » 25 pro 2018 12:50

Na filmu se musi predevsim vydelat prachy zpatky pro produkci,jinak uz by se priste nenatocilo nic. Tenhle film slavi uspech(navstevnost) prave proto,ze neni zameren pouze na nejuzsi fanclub skupiny,nybrz je zajimavy pro velmi sirokou verejnost. S absolutnimi fakty bych si hlavu nelamal,od toho je dokument.

Odpovědět