Discogs - zkušenosti s prodejem?

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Ahoj, máte někdo zkušenosti s PRODEJEM přes diskogs a registrací jako prodejce? Chci pročistit sbírku a dát do prodejem kolem 300 LP, z toho tak 200ks klasiky, tak jsem si říkal, že to zkusím přes diskogs. Nejsem ale schopen se na svém účtu zaregistrovat jako prodejce. Vždy skončím u toho, že po zadání platebních metod nastavím svůj paypal účet, jako měnu dám EURO (volba CZK není) a po pokusu o uložení mi to píše "zadejte platný paypal účet". netušíte, v čem by mohl být problém?
Napadají mne tyto dvě možné komplikace:
- je potřeba mít u paypal účet firemní (mám soukromý)
- je potřeba mít u paypal nastavenu jako hlavní měnu EURO(což znamená provázání s Eurovým účetem u banky)

nebo může být problém ještě jinde?

jen pro upřesnění
- paypal účet aktivně využívám, na ebay pro nákupy i prodeje bez problému.
- Na diskogs bez problému na nákupy - mám přes 138 zrealizovaných obchodů a transakcí se 100% hodnocením.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
J@nik

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od J@nik »

Nemam ale na tvojom mieste by som pozrel tu (dole link) alebo kontaktoval priamo support.

https://support.discogs.com/hc/en-us/ca ... 53-Selling
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Ano, to jsem si prošel, jediné co zmiňují je ověření adresy PayPal, ale to proběhne v kroku před nastavením platebních metod a je to OK.
A ano, budu kontaktovat podporu, nejdřív jsem ale chtěl přeci jen zkusit získat info zde...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Tak vyřešeno formou pokus/omyl. Krok 1 je totiž potřeba postupně potvrdit postupně 3x - po vyplnění, udělat načtení a potvrzení paypal a pak znovu vše potvrdit. To poslední potvrzení jsem nedělal, protože mne to následně pustilo na krok 2 a chybu to hlásí až v kroku 3...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Tak to vypadá, že se nám nákupy prodraží nejen od Alíka, ale i od všech discogs prodejců mimo EU. Stejně tak se již bude prodávat špatně mimo EU... Viz dnešní email z discogs:


Interpreting complicated tax regulations is never an easy task. The changes to the EU and UK VAT laws have created a complex set of rules that we are working hard to interpret for the Discogs community. We may have caused some confusion or concern in an earlier email communication about our new EU and UK supply of goods VAT services, especially with respect to intra-EU and intra-UK orders. Please read on for a clarification of how we are handling intra-EU and intra-UK supply of goods VAT.
Discogs will not be assessing VAT on intra-EU or intra-UK orders beginning on July 1st, as our original announcement suggested. Discogs will only assess supply of goods VAT (import VAT) on orders to be imported into either the EU or UK by sellers located outside those countries. Discogs will assess VAT on these orders because, as a marketplace facilitator and deemed supplier, we are responsible for collecting, reporting on, and remitting supply of goods VAT on goods imported into either the EU or UK.
Discogs is actively working to provide EU and UK sellers with the ability to select the countries in which they wish to collect VAT on intra-EU and intra-UK orders. Providing this service will allow sellers to manage their VAT responsibilities directly themselves. VAT regulations are very complicated, as a result we strongly encourage our sellers to seek advice from their tax advisors to determine where they are responsible for collecting VAT when selling to intra-EU and intra-UK buyers.
In an effort to support our community located in Northern Ireland, we have updated the Discogs supported country list to include Northern Ireland, and are also adding Northern Ireland to our new tax ID validation services.
If you are located in Northern Ireland as either a Discogs buyer or seller, please take a few moments to review the following actions and to update your settings and location in your Discogs account, as appropriate to your particular situation:
• If you have a valid tax ID for Northern Ireland, you may save it in your Settings.
• If you are a buyer located in Northern Ireland, please be sure to update your Shipping Address country in your Buyer Settings. You may select Northern Ireland from our drop down list.
• If you are a seller located in Northern Ireland, please be sure to update your Ships From country in your Seller Settings. You may select Northern Ireland from our drop down list.
For now, shipping policies will map Northern Ireland to UK shipping policies. In the near future, we plan to provide you with the option to segment Northern Ireland out for any unique shipping policy plans you may require.
For complete information on Discogs’ compliance efforts regarding new UK and EU VAT regulations and how they affect you, please see the latest blog post.
Sincerely,
Discogs
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Miles »

Toto mohu jen potvrdit včerejším nákupem zboží z JPC kdy mě z celkové ceny připočítaly onu položku VAT a byl jsem dost překvapený při platbě , takže pozor s nákupy mimo EU nebo si to musí člověk hodně promyslet jestli to má v konečném důsledku cenu tuto částku zaplatit !!!!!!!
Takže bacha ad nejste vykulený stejně jako já :shock:
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od jupol »

V EU platí zásada, že pri predaji tovaru sa vždy pripočítáva po našom názov DPH, VAT či sa to volá Mehrwertsteuer. Na základe nákupu tovaru s DPH si firma potom uplatňuje odpočet DPH a vratku DPH u príslušného Daňového úradu. Pri ďalšom predaji tovaru sa DPH zase pripočítava.A tak to ide dokola.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Pokud v EU nakupuješ na firmu s platnou registrací k DPH, kupuješ rovnou bez DPH. Tu pak následně řešíš v rámci firemního účetnictvi. Pokud soukromě, kupuješ vc. DPH se sazbou daného státu, kde obchod sidli. Těchto obchodů v EU se netýká problém discogs, o kterém jsem psal. Ale i tam se tyka pouze prodejců mimo EU. Takže moc nechápu ani zmíněný problém s JPC, což je obchod v DE.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od jirie »

Přesně tak jak píšeš Saša. JPC je německá firma, tam si můžou navýšit prodejní cenu, ale daň je pořád stejná.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od YamahaMan »

Objednal som dve zásielky. Jednu z Číny a druhá Taiwan.
Dostal som trackové čísla končiace NL a BE
Neviem ako to robia ale v piatok mi prišli zásielky akože z EU bez cla a DPH.
A cena nebola nízka....
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Je to jen ukázka, jak to bude vše v budoucnu probíhat - prodejce si udělá nějaký sklad (třebaže virtuální) v EU, kdy vybere zemi s nejnižším zdaněním a pak to bude posílat od tam. Pamatuji před lety, že něco podobného dělal jeden čínský prodejce mobilů. Objednal jsem v číně, ale přišlo z Italského meziskladu.

Jinak s Čínou to ještě chvilku potrvá - viz:
Nákupy z Číny zatím nezdraží. Stát nestíhá DPH
https://www.penize.cz/dph/427359-nakupy ... estiha-dph
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
marasten
Příspěvky: 179
Registrován: 06 dub 2015 17:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od marasten »

Tipnul bych si, že Miles tím "JPC" myslel asi Japonsko.
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od jupol »

zabiny007 píše: 03 črc 2021 09:18 Pokud v EU nakupuješ na firmu s platnou registrací k DPH, kupuješ rovnou bez DPH. Tu pak následně řešíš v rámci firemního účetnictvi. Pokud soukromě, kupuješ vc. DPH se sazbou daného státu, kde obchod sidli. Těchto obchodů v EU se netýká problém discogs, o kterém jsem psal. Ale i tam se tyka pouze prodejců mimo EU. Takže moc nechápu ani zmíněný problém s JPC, což je obchod v DE.
Dovolím si nesúhlasiť s Tebou, firma, ktorá tovar predáva, musí naúčtovať tovar s DPH a následne za predaný tovar odvedie DPH Daňovému úradu. Je to už 30 rokov, že som podnikal v obchode a tuším od roku 1994 sa to takto robí...
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Tak z cdjapan daním skoro vždy, protože nákupy od tam se nikdy nedostaly pod 22 euro a navíc nechávám kvůli rychlostí posílat jako EMS nebo FedEx, což vylučuje zaslání jako neoznačený dárek...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

jupol píše: 04 črc 2021 11:11
zabiny007 píše: 03 črc 2021 09:18 Pokud v EU nakupuješ na firmu s platnou registrací k DPH, kupuješ rovnou bez DPH. Tu pak následně řešíš v rámci firemního účetnictvi. Pokud soukromě, kupuješ vc. DPH se sazbou daného státu, kde obchod sidli. Těchto obchodů v EU se netýká problém discogs, o kterém jsem psal. Ale i tam se tyka pouze prodejců mimo EU. Takže moc nechápu ani zmíněný problém s JPC, což je obchod v DE.
Dovolím si nesúhlasiť s Tebou, firma, ktorá tovar predáva, musí naúčtovať tovar s DPH a následne za predaný tovar odvedie DPH Daňovému úradu. Je to už 30 rokov, že som podnikal v obchode a tuším od roku 1994 sa to takto robí...
Doba se mění a zjednodušuje. Už delší dobu jsou pravidla jiná.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Pro upřesnění vycuc z pravidel obchodu mezi subjekty v rámci EU. Víc poradí a vysvětlí tvůj účetní či daňový poradce...


Odběratel je podnikatel z jiného členského státu – plátce DPH

Podnikatel – plátce DPH má IČ i IČ DPH (ekvivalent českého DIČ)
Prodej zboží – ve faktuře je definováno nulové DPH – není tedy uplatňováno, jedná se osvobozené plnění pro ČR. Možno použít pouze, pokud mi odběratel ze zahraničí (nebo česká firma se sídlem v zahraničí) doloží své DIČ, tj. že potvrzuje platbu DPH za sebe ve své zemi a já na něj mohu přenést daňovou povinnost.
Jedná se o režim reverse charge (tzv. „obrácené plnění“), kdy DPH odvádí odběratel, více v článku Prodáváte subjektům do zemí EU? Dejte pozor na fakturace.
Odběratel musí uvést na dokladu platné DIČ (VAT) + doklad musí obsahovat větu, že plnění je osvobozeno od DPH a daň odvede zákazník.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od YamahaMan »

Tak som dnes skúsil objednať nejakú súčiastku na bike a pri platbe mi naskočilo už zaplatenie DPHčky /viď príloha/.
Dúfam, že mi to naši colníci nezdupľujú...
VAT.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od fox »

Nemáte někdo zkušenosti s nákupem z Anglie přes Ebay ? Platí se DPH i při nákupu od soukromé osoby, která není jejím plátcem?
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od fox »

Jak to je, pokud je prodejce VB plátcem DPH ?
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Prodejce z GB ti prodává bez anglické DPH. Tedy měl by a většina z nich je už na to zařízená a když jsi v jejich shopu, automaticky se ti zobrazuje cena bez VAT. ( musíš ale jít na jejich klasický e-shop, na ebay to nefunguje. Alespoň ne u těch prodejců, kde občas nakupují).

U nákupu přes ebay u neplátce budeš CZ DPH platit a to včetně poplatků přepravci za vyřízení. Zde pozor - třeba DHL, které anglani rádi používají, má tento poplatek 680 Kč, takže spolu s DPH se to prodraží...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: DiscogsJe jí on - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od fox »

Děkuji za radu. Uvažoval jsem o koupi na Ebay a později jsem zjistil, že se jedná o bazar, kde je prodejce plátcem DPH.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Frogyman »

Jj, taky nakupují napřímo, pokud to jde. Je tam i větší prostor k dalším dohodám...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
vintage
Příspěvky: 38
Registrován: 25 říj 2011 23:49

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od vintage »

Udelal jsem prvni nakup na Discogs, prodejce z Nemecka, 32tis obchodu 100% feedback. Koupil jsem tri desky asi za 80 euro a hned klik na zaplatit a probehla platba pres Paypall. Uz vsak treti den je nakup stale ve stavu Payment Received a ani zadna zprava od prodejce, ze mi desky posila. Je to normalni? Nevim jak to tam presne funguje, nemel jsem si treba pred zaplacenim overit dostupnost tech desek nebo tak neco? dik
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Janik »

Je to normalne. Ak chces nejaky update mozes mu napisat, ze kedy priblizne to chce poslat.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
vintage
Příspěvky: 38
Registrován: 25 říj 2011 23:49

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od vintage »

Tak to si me uklidnil :) je to muj prvni nakup tam a jsem trosku nervozni... No ja napsal zpravu (koment?) pod detail objednavky, tak nevim zda mu to prijde jako soukroma zprava nebo mu dojde jen oznameni, ze nekdo okomentoval stav objednavky :)
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Janik »

Jo pride mu sprava. Ale neboj ak ma predajca 100% feedback ozve sa ti alebo rovno zmeni stav na odoslane.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
vintage
Příspěvky: 38
Registrován: 25 říj 2011 23:49

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od vintage »

Verim ze jo, jsem klidnejsi,dik za podporu :) byla by to skoda kdyby tomu tak nebylo, ten prodejce ma skvelou nabidku japonskych desek a chtel bych u nej nakupovat opakovane.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od zappa »

Já prodávám anakupuji na Discogs. Když prodávám, občas zapomenu změnit stav objednávky. následně mi za 3 dny píšou, kdy to pošlu, že jsem nezměnil stav z payment panding na money recieved, že už poslal peníze, a já odpovím, já už to před 2 dny poslal. Žádný strachy. Funguje to v pohodě a spolehlivě.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
vintage
Příspěvky: 38
Registrován: 25 říj 2011 23:49

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od vintage »

Tak borec po me zprave hned poslal tracknumber, uz to jede UPSkou :) Uvidime v jakem stavu prijdou desku, ale vzhledem ke kladnymu hodnoceni prodejce verim ze prijdou v avizovanem stavu. Je tam toho mraky uz se tesim na dalsi nakup :)
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Janik »

Diky za tip @vintage tiez som "nieco" od neho kupil :angel: .
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
vintage
Příspěvky: 38
Registrován: 25 říj 2011 23:49

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od vintage »

Neni zac, nabidku japoncu ma slusnou (aspon tedy co se jazzu tyce) a co jsem koukal tak porad neco pridava :)
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Discogs - zkušenosti s prodejem?

Příspěvek od Janik »

No ma tam kopec zaujímavých veci. Mal tam za dobru cenu zberateľské japonské vydanie Electric Light Orchestra - Out of the Blue vo veľmi dobrom stave vrátane komplet balenia. Mal som nahádzane 20ks co by vzal ale trocha som sa zdirigoval a vzal iba 5 :lol:.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Odpovědět