Rozhovor s Allenem Sidesem - věhlasný zvukař

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 175
Registrován: 09 čer 2012 21:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavý článek!!!

Příspěvek od ivanb_cko »

teď jsem to dočetl...zajímavý.
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Wheaton Triplanar mkII & VDH MC-10 + Dynavector DV 505 & Ortofon MC25E /Audiokultura Iskra 1 /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Zajímavý článek!!!

Příspěvek od jirie »

Schválně jsem si zapnul PC, abych na ten článek upozornil.
Opravdu velmi přínosné a pravdivé čtení :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zajímavý článek!!!

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pekne cteni. Pouze nesouhlasim z nazorem, ze za loudness war mohou (lini) zvukari. Mohou za to predevsim producenti :!:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Zajímavý článek!!!

Příspěvek od Yngwie »

Taky jsem to přelouskal, moc zajímavé ... pro mě asi nic moc zásadně překvapujícího, ale je to hodně upřímný rozhovor ... ještě mě chybí historky o tom, kdo zpívá nejhůř a na kom trávili nejvíce času úpravami :mrgreen:
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Tip na čtení

Příspěvek od Naprach »

Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Tip na čtení

Příspěvek od valderon »

Výborný článek. Je dobré, že se o tom mluví a veřejně prezentuje. Nedělám si iluze o účinnosti článku na popisované neduhy, ale doufat můžu... :smile:
Štěstí mám v tom, že muziku do cca 80 let mám rád, takže je stále z čeho vybírat. Protože, čest vyjimkam, ale současná produkce o kvalitu mnohdy ani nezakopne :thumbdown:
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Rozhovor s Allenem Sidesem

Příspěvek od Urbino »

Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Rozhovor s Allenem Sidesem

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak to uz mame treti post na toto tema, kdo bude dalsi? :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
sonofstars
Příspěvky: 112
Registrován: 17 bře 2016 15:09

Re: Zajímavý článek!!!

Příspěvek od sonofstars »

:thumbup:
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zajímavý článek!!!

Příspěvek od blesk666 »

tak tak, pekny rozhovor. Tiez moc drzim palce kvalitnym stremovacim sluzbam ako je Tidal (kvalita hifi a MQA). Bez toho to totiz moze byt vcelku spatne
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Tip na čtení

Příspěvek od Urbino »

valderon píše:Výborný článek. Je dobré, že se o tom mluví a veřejně prezentuje. Nedělám si iluze o účinnosti článku na popisované neduhy, ale doufat můžu... :smile:
Štěstí mám v tom, že muziku do cca 80 let mám rád, takže je stále z čeho vybírat. Protože, čest vyjimkam, ale současná produkce o kvalitu mnohdy ani nezakopne :thumbdown:
:thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Rozhovor s Allenem Sidesem

Příspěvek od Urbino »

Dieter Burmester píše:Tak to uz mame treti post na toto tema, kdo bude dalsi? :lol:

:thumbup: dobry clanek
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Tip na čtení

Příspěvek od Naprach »

Osobně mě to velice zaujalo. Není běžné, že člověk narazí na tolik technických informací v jednom rozhovoru. Navíc na takovém serveru. :-)
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Allen Sides rozhovor.

Příspěvek od martinowsky »

CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Allen Sides rozhovor.

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak super :thumbup: Ja vedel, ze se jeste nekdo najde :lol:
Dieter Burmester
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Rozhovor s Allenem Sidesem

Příspěvek od martinowsky »

To vis opakovani matka moudrosti. Nejak uz obsah fora nejsem schopen 100% sledovat. Tak jsem to vlozil i s pocitem ze to tu nekde je. Prislo mi to takove lidsky jednoduse napsano vysvetleno.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Rozhovor s Allenem Sidesem

Příspěvek od PavelDosko »

ja jsem nedavno na technetu cetl takovy hezky clanek o nahravani hudby - chcete odkaz ?
neni placka, neni highend
Odpovědět