Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Příspěvek od RoGi »

Zdar. Pisem to sem (do tohto vlakna) ,prislo my najvhodnejsie dat tento thread na toto ,,miesto´´

Takze po poriadku:

Uz dlhsie presiel Audiodrom na novu podobu ,ako ste si mnohi vsimli, no uprimne -podla mna je to ovela menej prehladne, menej pisaneho slova a to co skopirovali zo stareho webu -je to zlepenec, Nasiel som tam aj opis ineho produktu v uplne inej sekcii ineho... Skoda ,mal som ten web velmi rad ,ALE v tej podobe co bol. Na druhej strane -komentare my tam chybaju (cize diskusia)

A teraz (bohuzial ) uz par dni Hifi-Voice -hrozne, katastrofa, p.Brezina to dost ,,prepiskol´´ Web hnusny dizajn dlazdice alá metro win 10 (stvorce)
ale budiz...,(kazdy ma iny vkus) ,Co je hlavne -stare komentare su zmazane a prec je aj hlasovanie ci sa clanok pacil/nepacil citatelovi. Jednoznacne krok spät.., Neviem preco maju dnesni ludia menit nieco co spolahlivo funguje a na co su ludia zvyknuti. Keby bola nespokojnost, urcite by to napisali redaktorovi ,Samozrejme ,ako som spomenul -je to vec toho kto to prevadzkuje. Ale skratka niektore veci su uz opodstatnene z hladiska pouzitelnsti a tu dost ludi lubi zabijat niecim novym, alebo skratka -osekat to a myslet si ze je to v pohode.

Tymto ma u mna Hifi -voice u mna cierny bod (hlavne zmazane komentare a hlasovanie )
Je to moj nazor ,Vela ludi sa s nim urcite nezhodne, Ale -kazdy sa moze vyjadrit..


hifi zdar.
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Příspěvek od jimmi »

Ako píšeš.
Bolo to v minulosti viac rozpísané a aj pre mna prehladnejšie.
Zdá sa že je tu ale stále občas niečo zaujímavé z aj blízkeho okolia.

http://www.hifi-voice.com/vsimli-jsme-si :thumbup:
bh69
Příspěvky: 166
Registrován: 17 říj 2012 08:38

Re: Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Příspěvek od bh69 »

Se vzhledem "noveho" hifi-voice problem nemam, zmeny mi prijdou spis kosmeticke. Smazani prispevku je ale rozhodne nestastny krok (navic uz se to stalo podruhe). Chybi mi informace o cene v prehledech nebo moznost odfiltrovat si vyrobky podle nejake cenove hladiny.
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Příspěvek od Fidas »

Zajímavost na stránce Hifi-Voice: Dole, v levém sloupku Nejčtenější je na prvním místě položka Stránka nenalezena :-)
Zřejmě na Hifi Voice lidi chodili z nějakých, dnes už neplatných odkazů ...:-)
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Příspěvek od RoGi »

Fidas : -dobry postreh :mrgreen: , no co uz ked ludia chodia na ,,mrtve´´ stranky :mrgreen:
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
bh69
Příspěvky: 166
Registrován: 17 říj 2012 08:38

Re: Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Příspěvek od bh69 »

jednoduche vysvetleni - zkuste si neco bvyhledat v googlu a skoncite taky na neplatne strance
sartel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 říj 2014 13:08

Re: Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Příspěvek od sartel »

Audiodrom - ano, teď se některým budou špatně rozdávat rady a mudrovat bez Audiodromáckých procentuálních hodnocení :lol:

Hifi-voice - některé komentáře mohli zůstat. Pokud však neměl provozovatel rychlejší nebo efektivnější metodu, jak se zbavit balastu, zejména komentů věčného porovnávače Igora, tak jen dobře :clap:
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Příspěvek od RoGi »

sartel píše:Audiodrom - ano, teď se některým budou špatně rozdávat rady a mudrovat bez Audiodromáckých procentuálních hodnocení :lol:

Hifi-voice - některé komentáře mohli zůstat. Pokud však neměl provozovatel rychlejší nebo efektivnější metodu, jak se zbavit balastu, zejména komentů věčného porovnávače Igora, tak jen dobře :clap:
ad:Audiodrom - vobec to neni o radach ale o prehladnosti, kto chce rypne si...

HifiVoice - hlavne tie tvoje (komentare) ,ked su take duchaplne ako tento ,tak o.k. :thumbup:
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Spokojnost webow Audiodrom / Hifi-Voice

Příspěvek od Vlado222 »

Jak jednoduché. Kto nechce nech tie stránky nenavštevuje. Je to ich voľba. Čas ukáže či dobrá.
Niektorí musia komentovať tuším všetko. Dumať aj nad nesmrteľnosťou chrústa. :shock:
Odpovědět