High End Report-časopis o hifi

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

High End Report-časopis o hifi

Příspěvek od Mark Levinson »

Nevíte jak je to v současnosti s vycházením časopisu High End Report?
Kdy vyšlo poslední číslo nebo kdy má vyjít další (jestli ještě někdy vůbec vyjde)? Mám dojem, že jsem na výstavě High End Praha 2011 viděl nové číslo, ale nejsem si jistý. Ptal jsem se ve studiu Panský Dvůr, ale ani tam jsem nedostal jasnou odpověď.
Mark Levinson
berka
Příspěvky: 36
Registrován: 22 úno 2011 22:58
Bydliště: Ostrava

Re: High End Report-časopis o hifi

Příspěvek od berka »

High End Report pry už nema vychazet.Misto něho pry je na trhu vylepseny časopis AUDIOVIDEO
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: High End Report-časopis o hifi

Příspěvek od pasul »

Dneska jsem si to koupil ten Audio Video časopis. Je to 2 číslo a číslo 1 jsem neviděl. Vypadá to nadějně. Uvažuji, že si to předplatím. Ovšem očekávám, že to bude mít obvyklý průběh jako každý jiný takový časopis. Původně jsem myslel, že problém je v tom, že nás je opravdu málo = tím pádem málo hifistů = málo potencionálních kupujících takévého časopisu = rychlá smrt. Ovšem to bude v něčem jiném. Zkuste hádat v čem...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: High End Report-časopis o hifi

Příspěvek od Mark Levinson »

berka píše:High End Report pry už nema vychazet.Misto něho pry je na trhu vylepseny časopis AUDIOVIDEO
Berko,
díky za odpověď. Kdysi jsem se už takovými časopisy prokousával, ale nakonec to vždy skončilo u testů tužkových baterek a podobných ptákovin, takže jsem byl rád, že se objevil HER. Jak šel čas, tak i HER začal vycházet nepravidelně a na Českém trhu nebyl prakticky žádný časopis pro Hifi fandy. Jak jsme uronili s klukama slzu v Polsku, kde jsme viděli asi šest druhů časopisů včetně Polské mutace Hifichoice apod..

Pasule,
nemohl by jsi ukázat alespoň obal toho časopisu AUDIOVIDEO? To je úplně nový časopis? Na trhu už přece byl jeden takový časopis, nebo se to jmenovalo jinak?
Mark Levinson
davidsound

Re: High End Report-časopis o hifi

Příspěvek od davidsound »

Kdysi jsem Hifi-Choice odebiral, ale po case se mne ho zacalo hromadit a prisel mi malo zajimavy, spise velice komercne orientovany, trosku lepsi ceske Stereo, nez to posralo s tema baterkama a tak, jak rika ML. Podle mne serioznim magazinem v UK se zda byt HI-FI News.
http://www.hifinews.co.uk/editorial/page.asp?p=595
MPK
Příspěvky: 1
Registrován: 24 dub 2014 13:47

Re: High End Report-časopis o hifi

Příspěvek od MPK »

nemáte někdo časopis Highend Report, číslo 1/2000 ?
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: High End Report-časopis o hifi

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Mám všetky. Ale HER (ako samostatný časopis) začal vychádzať až v roku 2003.
Odpovědět