tophudba.sk

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
pink
Příspěvky: 230
Registrován: 11 led 2011 23:10
Bydliště: Brno

tophudba.sk

Příspěvek od pink »

V létě pojedu na Slovensko, tudíž bych si chtěl něco objednat. Máte někdo zkušenost?

http://www.tophudba.sk/hudba
Audionet, Primare, Dynaudio, Kimber Kable, Crystal Cable, Isotek
KAYKO
Příspěvky: 19
Registrován: 19 úno 2011 21:31

Re: tophudba.sk

Příspěvek od KAYKO »

Ja mam osobne velmi dobru skusenost, tak perfekcionisticky zabalene CD som este nevidel :thumbup:
Uživatelský avatar
pink
Příspěvky: 230
Registrován: 11 led 2011 23:10
Bydliště: Brno

Re: tophudba.sk

Příspěvek od pink »

KAYKO píše:Ja mam osobne velmi dobru skusenost, tak perfekcionisticky zabalene CD som este nevidel :thumbup:
Dík za reakci. Už se těším na rozbalování. :smile: Perfektně zabalená CD svědčí o tom, že prodávající je důvěrohodný.
Audionet, Primare, Dynaudio, Kimber Kable, Crystal Cable, Isotek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

tophudba.sk

Příspěvek od Mark Levinson »

Další zajímavou stránkou s hudebními nosiči se mi zdá tophudba, jedná se o slovenské stránky, ale dá se objednávat i z ČR. Jen z ČR se musí nejdříve provést platba předem a po té jsou CD zaslány. Sám ještě nemám zkušenost, ale nabídky vypadá velmi dobře. Neobjednával už někdo z těchto stránek?

http://www.tophudba.sk/hudba

(Edit by ML)
Všimnul jsem si, že vlákno tophudba.sk už tady máme, tak jsem je sloučil dohromady.
Mark Levinson
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: tophudba.sk

Příspěvek od lubos »

Od vzniku schopu z tadial objednavam, ak to maju na sklade do 3 dni to mam doma. :thumbup:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od aretax »

Rád by som upozornil na veľmi zaujímavé praktiky e-shopu : www.tophudba.sk. Včera som si cez internet objednal z ich katalógu demagnetizér na prenosky Aesthetix. Cena podľa e-shopu bola 230 €. Vzápätí mi prišlo potvrdenie objednávky spolu s dopravou na 237€, čo bolo v poriadku. Aké však bolo dnes moje prekvapenie, keď som dostal od nich e-mail, že daný tovar nie je na sklade, lebo dodávateľ im zmenil cenu a ten istý tovar môžem mať za 290€!!! No, aj tomu sa hovorí prístup k zákazníkovi.
Aj keď im dodávateľ naozaj mohol zmeniť cenu, pýtam sa: čo je to za firmu, ktorá si pre pár eur bude robiť hanbu pred zákazníkom? No možno práve na nízke ceny lákajú zákazníkov. Cenu potom zdvihnú a poniektorí zákazníci ju aj akceptujú. Čo už, aj tomu sa hovorí "obchodná politika".
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od sekal »

Ta cena je ale odpovídající. Hanzel to prodává za tutéž částku, a i orientačně v několika zahr. e-shoppech je ten demagnetizér nabízen v přepočtu za přibližně stejnou sumu.. Takže se není nutno rozčilovat...:cool:
drvoštěp
Příspěvky: 81
Registrován: 17 led 2012 14:43

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od drvoštěp »

Pokud e-shop potvrdil objednávku tak ze zákona je to řádně uzavřená smlouva .Výmluvy typu dodavatel zvedl cenu neobstojí.
drvoštěp
Příspěvky: 81
Registrován: 17 led 2012 14:43

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od drvoštěp »

Výňatek -Je-li kupujícím konečný spotřebitel, je platná cena uvedená na e-shopu. V případě objednávek obchodních partnerů, přísluší jim jejich cena přidělená, která se nesčítá s obchodní slevou pro konečného zákazníka. Cena za zboží je vždy ta, která je uvedena v době objednávky na e-shopu.
Tophudba
Příspěvky: 1
Registrován: 03 kvě 2012 14:17
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od Tophudba »

Vyjadrenie Topudba.sk

Táto naša chyba sa skutočne stala, pánovi sme to vysvetlili a ospravedlnili sa.
Takéto chyby sa občas stanú a pravdepodobne sa aj v budúcnosti občas vyskytnú.
Nikto nie je dokonalý.
Zákazník má možnosť si vybrať svojho predajcu a pokial je toto dôvod aby už pán u nás nenakupoval, je to jeho rozhodnutie a slobodná vôla.
Určite to nie sú naše obchodné praktiky ako je uvedené.
Výrobok nedržíme skladom kvoli minimálnej predajnosti a každý kus objednávaný od výrobcu cez dovozcu pre SR.
Dovoza zmenil cenu /+25%/ a oznámil nám to pri objednávke a následne sme túto skutočnost oznámili zákazníkovi.
That´s all. Každý nech si spraví svoj názor.

Verím že na tomto fóre sú aj spokojní zákazníci Tophudba.sk
J.Kováč majiteľ
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od lubin »

Při malém obratu zboží je někdy velmi obtížné uhlídat nákupní cenu (a upravit ji v e-shopu). Mám s tím osobní zkušenost. Zároveň při nízkých maržích není možné (i když vinou obchodu) prodávat přeci pod cenu. Pokud zákazník dostal omluvu od obchodu, považuji to z morálního hlediska za dostačující vysvětlení "neúmyslné chyby", se kterou se setkáváme ne e-shopech častěji. Považovat to za "obchodní praktiku" je mylné. Myslím si, že takto to nikdo nedělá (alespoň já bych to neudělal). Samozřejmě z obchodního a právního hlediska má pravdu Drvoštěp. Věřím, že najdou obě strany smír. Řečeno bylo vše.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od aretax »

Napriek rôznym názorom si myslím, že prístup fy Tophudba bol krajne neseriózny. Predávajúci si sám stanovil cenu na internete a to že ju neopravil - to je jeho chyba. Ale keď niekto potvrdí objednávku a v priebehu 24 hodín zvýši cenu, to je prinajmenšom divné. Ja viem, koľko demagnetizér bežne stojí, aj to viem, že v Hanzel Audiu bol donedávna v akcii pod 200 €. Ale o tom môj príspevok nie je. Naozaj sa nejedná o tých pár €. Čo si pomyslíte o niekom, s kým sa dohodnete na nejakej cene a keď danú vec prídete kúpiť, tak cenu zdvihne? Ak však niekto urobí chybu - ako tvrdí Tophudba, ta následky by si mal znášať sám. Ja sa naozaj nebudem so žiadnymi sťažnosťami nikde obracať. Viem, že u nich už nikdy nič nekúpim.
Čo sa týka prístupu firmy Tophudba, v prvom e-maile mi iba bez ospravedlnenia oznámili, že daný výrobok nie je na sklade a že cena je iná. Až následne po mojej reakcii prišlo nejaké "akoby" ospravedlnenie. Podľa reakcie fy Tophudba na fóre zisťujem, že som mal pravdu a táto firma nemá o zákazníkov záujem.
Týmto považujem túto záležitosť z mojej strany za uzatvorenú. Každý nech si sám urobí svoj názor. Či to sú, alebo nie sú ich praktiky, to je naozaj otázne. Fakty hovoria jasne.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
drvoštěp
Příspěvky: 81
Registrován: 17 led 2012 14:43

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od drvoštěp »

Souhlasím s Lubinem.Jsme docela malá komunita a vše se dá řešit osobním přístupem.Já taky občas pro klid duše prodám s mírným prodělkem =)) .A toto se v našem ústavu stáva jednou za deset let... O:-)
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od sekal »

Také souhlasím s Lubinem.. Jinak to potvrzení o převzetí objednávky u e-shopů zpravidla odesílá na mail. adresu robot, nikoliv fyzická osoba, která by dostupnost zboží prověřila.. To se děje až následně a někdy z toho mohou vzniknout problémy.. Toto jistě žádného i-net. prodejce neomlouvá, ale je třeba to vzít v potaz...:cool:
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od lubin »

Taky jsem párkrát prodělal, páč jsem neopravil cenu na e-shopu. Potvrzení o objednávce zasílá skutečně robot. Je to prekérní situace, možná TopHudba Ti to mohla dát za tu starou cenu, v tom případě by asi "projeli" pár éček (když odečtu jejich marži a rozdíl nákupu staré a nové ceny demagn.) Hm...rozhodli se jinak.
Pokud omluva přišla až po zveřejnění zde na foru, je to pozdě, pokud ihned po zjištění jiné ceny u dodavatele, je to OK. Ale nechci nikoho soudit, na to si nepřipadám dost moudrý. Hlavně ať Ti to hraje příteli!!! ;)
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Tophudba - zaujímavé praktiky e-shopu

Příspěvek od aretax »

lubin píše:Taky jsem párkrát prodělal, páč jsem neopravil cenu na e-shopu. Potvrzení o objednávce zasílá skutečně robot. Je to prekérní situace, možná TopHudba Ti to mohla dát za tu starou cenu, v tom případě by asi "projeli" pár éček (když odečtu jejich marži a rozdíl nákupu staré a nové ceny demagn.) Hm...rozhodli se jinak.
Pokud omluva přišla až po zveřejnění zde na foru, je to pozdě, pokud ihned po zjištění jiné ceny u dodavatele, je to OK. Ale nechci nikoho soudit, na to si nepřipadám dost moudrý. Hlavně ať Ti to hraje příteli!!! ;)
Ty si prerobil, lebo si bol voči zákazníkovi seriózny. O tom však je seriózny prístup k zákazníkovi. Každý musí byť zodpovedný za svoje chyby. Aj mne sa to viac ráz stalo a nejednalo sa pritom iba o pár €. Ako som písal, podstatou môjho príspevku nebolo pár €, (v prípade Tophudba sa jednalo o prerobenie cca 10€), ale bol o prístupe k zákazníkovi. Ja osobne by som radšej prerobil pár €, ako by som si mal urobiť hanbu a stratiť zákazníka. Ja totiž na LP utratím naozaj dosť peňazí. Nakoniec som dnes demagnetizér kúpil. Odporúčam, po odmagnetovaní prenosky sa počuteľne vyčistí zvuk.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odar

Re: tophudba.sk

Příspěvek od Odar »

Tak uz aspon vies, kde nabuduce nekupis. Bodka.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: tophudba.sk

Příspěvek od sekal »

Já bych chtěl vidět ty Aretaxovy prodělky..:roll: Doufám, že zde není nikdo tak naivní, aby něčemu takovému věřil...
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: tophudba.sk

Příspěvek od Pamela »

Jsem asi blbej,ale proč by měl prodejce prodělávat? Kdyby ním objednaná věc nebyla skladem a při objednávce prodejce u výrobce by ceny byla nižší než na e-shopu prodejce,tak by se zachoval jak? Už by asi nekřičel že chce cenu z e-shopu že.
Ceny se prostě mění a pokud mu bylo oznámeno že je cena vyšší,nevidím v tom nic špatného.Může si to koupit někde jinde.
Asi není v možnostech šopů kontrolovat a denně ověřovat všechny ceny zboží co mají v nabídce.
Stalo se mi to taky několikrát a nemám s tím problém.
Nejsem ovšem obchodník a tak je to možná jinak.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: tophudba.sk

Příspěvek od martinowsky »

Obě strany mají pravdu v podstatě. Dělám ve firmě kde nás z 70% žíví eshop. Uhlídat ceny u tisíců položek nás stálo - stojí neskutečné úsilí, čas a peníze. Systém je teda po letech luxusně vyladěn a ceny automaticky přepočítává od prvního výhodného nákupu (u zboží co není skladem) i tak máme tyto položky zvlášt označené, že zboží je u dodavetele a o ceně bude informováni. Ale i přesto se nám stávají případy jako tento výše uvedený. A taky se nakonec vyřeší oběma způsobama které se tu probírají. A to tedy že buď proděláme protože zákazník chce cenu jaká je na webu a není ochoten se domluvit. A nebo se dohodneme popř nabídneme něco jiného.
Tím jsem chtěl říc že se to stává a podle zákona má zákazník opravdu právo na cenu uvedenou v objednávce. Tak je to pak už hold od člověka. Někdo chce vše podle pravidel, někdo je schovívavější a je ochotný se domluvit. Chybu nevidím ani v jednom, hold to tak je.
HIFI zdar zdar zdar
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
HonzaE
Příspěvky: 405
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: tophudba.sk

Příspěvek od HonzaE »

Měl bych prosbu.

Mám na tophudba.sk vyhlednuté SACD (jinde není k sehnáni), ale doprava do ČR za 1 SACD mi přijde drahá 16€/400,-Kč.

Proto bych se rád zeptal, zda se někdo na tophudba.sk nechystáte také nakupovat, že bychom se o poštovné podělili.
Případně zda nejezdíte SR -> ČR a byl byste v SR ochoten koupit.

Předem děkuji.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: tophudba.sk

Příspěvek od Janik »

Ahoj Honza. Chystam sa v oktobri/novembri do Litomyslu. Ak chces mozem ti to priniest pokial byvas niekde na trase BA - Brno - Svitavy / Litomysl.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
HonzaE
Příspěvky: 405
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: tophudba.sk

Příspěvek od HonzaE »

Ahoj. Díky moc :thumbup: .
Na trase nebyvam, ale přímo do Litomyšle to nemám daleko.
Večer nebo zítra napíšu více do SZ, teď jsem ještě v práci.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Odpovědět