Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remasteringu

Vše o kvalitě vydavatelství, nahrávek i nosičů (CD,SACD,DVD,Bluray,Vinyl).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remasteringu

Příspěvek od Kokin »

Je tu někdo, kdo vlastní nějaké CD ze Zlaté edice nebo přímo celý Komplet 14 CD? Jde mi o kvalitu nového remasteringu. Tuším těžkou kompresi. Konkrétně album "Prázdniny na Zemi", ale vlastně cokoliv z celé edice, protože to bude podobné.
Jestli z toho někdo něco máte, podělte se prosím o zkušenosti.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od jirie »

Zde popis ze stránek Bontonlandu:

Speciální box se souhrnem nejdůležitějších olympických alb pro Supraphon - a překvapení navíc!
Celých šest let trvalo postupné vydávání celkem dvanácti alb, patřících k tomu nejlepšímu v historii naší rockové muziky. Byla vždy doplněna dalšími skladbami, informativními texty J. Tůmy a umístěna v jen pro tuto příležitost navrženém papírovém přebalu. Tato nová krabička obsahuje všechna ta alba v původní podobě, tedy bez singlových a jiných bonusů. Umístění v kartonových pošetkách umožnilo využít původní titulky ve větším provedení. Alba byla zčásti znovu z pásů remasterována tak, aby se zvukově a uceleností co nejvíce podobala původním LP, neboť v průběhu let se pro CD účely některé pasáže krátily či jinak upravovaly.
Oproti původnímu tuctu alb tentokrát dostáváte v samostatné podobě také legendární koncert z Lucerny z roku 1982 a navíc bonusový disk s archivními mimořádnostmi. Olympický badatel O. Zámostný sestavil chronologickou přehlídku nikdy nevydaných, variantních či zapomenutých nahrávek kapely z let 1967 až 2009. Součástí bookletu je historie Olympiku v kostce a povídání o tajemnostech objevování archivních pokladů.
Zlatý Olympic: remasterovaná alba + cenné objevy + zajímavý booklet!

Každý by skutečně očekával vynikající kvalitu. Něco mi z tvého příspěvku říká, že tomu tak nemusí být?
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

jirie
Ten reklamní článek samozřejmě znám. Vypadá to na úplně nový remastering, který prováděl O. Slezák v roce 2010. Takže úplně jiný, než u všech těch samostatných alb, které vycházely v průběhu 6ti let, a u kterých byly přidány ty nesmyslné bonusy. U koncepčních alb jako "Prázdniny na Zemi", "Ulice" a "Laboratoř" to byla prasárna a totální znehodnocení celého alba.
Proto se naskýtá možnost nákupu celého boxu, kde ty bonusy nejsou. Nevýhodou je zase to, že kvůli 3-4 albům která stojí za to, musí člověk koupit celý box se spoustou až podprůměrného balastu. A pokud tedy koupit, tak mi záleží na kvalitě. A tady pramení moje obava. Z reklamního textu (" Alba byla zčásti znovu z pásů remasterována tak, aby se zvukově a uceleností co nejvíce podobala původním LP") může vyplývat, že to bude O.K., ale: O. Slezák předělával letos taktéž pro Supraphon kultovní album "Kuře v hodinkách" od Flamenga. A musím říct, že s kompresí si moc hlavu nelámal. DR 7-8 mě u tohoto kousku dost překvapilo a zklamalo. Proto jsem se obrátil tady na členy, zda má někdo s tímto kompletem zkušenost.
Na druhou stranu, jiná vydání starších samostatných alb na CD dostupná nejsou. Ale pokud by to měl být nějaký totální průšvih, nestála by ta investice za to.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
dkc69
Příspěvky: 65
Registrován: 18 zář 2011 00:37

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od dkc69 »

Taky mám Olympic rád,na jejich hudbě jsem vyrůstal.Dnes vlastním všechna ty hlavní alba na LP (samozřejmě ty co byla vydána) a ta kvalita remastru mne také docela zajímá.CD Dávno např je nahráno docela zvláštně-některé skladby OK a některé nic moc.Žasnu nad tím,že takový hudebník s vlastním studiem pustí do světa něco takového.Toto je sice mimo mísu,protože se zde bavíme vlastně o remastru a pana Jandu asi nezajímá jeho kvalita,hlavně když to sype.V dnešní době je stejně málo takových bláznů jako my zde,kteří zvukovou kvalitu ocení.Více je těch co si to stáhnou v mp3 z webu do ajfonu popř.do ajpeda a jsou spokojeni.
mám to co mám...a jsem za to rád
dkc69
Příspěvky: 65
Registrován: 18 zář 2011 00:37

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od dkc69 »

Ještě trochu odbočím od daného tématu.Před rokem jsem neodolal nabídce a pořídil si SE edici Nightwish Lokikirja.Při porovnání s originálními řadovými CD tato SE edice kvalitativně horší.Takže zatím jsem vůči této zlaté edici skeptický a byl bych jen rád pokud mne někdo vyvede z omylu.
mám to co mám...a jsem za to rád
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

dkc69
Album "Dávno" z roku 94 je bohužel originál, a bylo to první album, které vyšlo u Jandova vydavatelství Best I.A. A 90.léta byla už plně v moci Loudness War. Pro mě zásadní kousky vyšly všechny u Supraphonu do 1. poloviny 80. let. Ty mě zajímají nejvíce. Nedělám si nějaké velké iluze, ale pokud byl jejich remastering proveden citlivě, nemuselo by to být špatné. Třeba někdo napíše.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
bertram

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od bertram »

dkc69 píše:Ještě trochu odbočím od daného tématu.Před rokem jsem neodolal nabídce a pořídil si SE edici Nightwish Lokikirja.Při porovnání s originálními řadovými CD tato SE edice kvalitativně horší.Takže zatím jsem vůči této zlaté edici skeptický a byl bych jen rád pokud mne někdo vyvede z omylu.
Tak isto trošku mimo tému. Každá Special Edition , ktorú som v poslednéj dobe kúpil , bola zvukovo nie moc podarená , povedal by som , že až zlá.
Na druhéj strane nádherný obal, krásne fotky , množstvo text. info. a vzhladovo velmi lákavé vydanie. Zvuk bol velké sklamanie.

Prázdniny na zemeguli ,Ulica a Laborator zo zlatéj edície mám aj ja. Zvukovo sú velmi dobré a Prázdniny na zemeguli sú podla mňa zvukovo
najlepšie.Aj keď je tam hromada bonusov , ktoré občas vadia a občas nie. Kto chce mať len čistý album , tak mu to vadí , ale ja mám len tieto
tri alb. a bonus ma občas poteší , hlavne ak je zvukovo kvalitný.

Ja osobne by som ešte počkal, nejaká reakcia na vydanie bude. Ak si zberatel ,tak si to kúpiš.
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

bertram
Díky za info. Předpokládám, že remastering prováděl také mistr Slezák. Zkus juknout. A míra komprese? Neproháněl jsi to DR metrem?
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
bertram

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od bertram »

Nepreháňal som to DR metrom , ale tieto Tri albumi mám od nich najradšéj , tak som si ich kúpil. Je to len môj pocit.

Bodaj by ten remaster bol naozaj dobrý , aby stál za investovanie.

Blížia sa sviatky a napadla ma jedna bonusová skladba : Dedečkov duch . Naozaj dobrá.
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

Porovnání ze stránek Supraphonline.cz

"Ulice" 1992
http://www.supraphonline.cz/album/1760- ... ckId=26135

"Ulice" 2007
http://www.supraphonline.cz/album/2141- ... ckId=33194

bertram
Když máš rád tyto tři alba, tak by stála za zvážení i jejich úplně nová nahrávka v modernějším kabátě
http://www.supraphonline.cz/album/2980- ... ckId=47920
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od MB »

Chcete mi povedat, ze sa tu bavime o 14CD za 469+50Kc - cena za nerozbaleny box a poštu?
http://aukro.cz/14cd-olympic-komplet-14 ... 35945.html
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

MB
Ano. Jestli správně chápu tvůj příspěvek, tak se ti zdá zbytečné to vůbec řešit vzhledem k ceně. Ale mě vůbec nejde o cenu. Klidně koupím nový za 1300. Ale nechci brát zajíce v pytli. Na slepo bych to nevzal ani za 300, aby mi to pak zbytečně leželo a zabíralo místo v polici. Značná komprese je zřejmá na první pohled i poslech. Vidím to na stažení ve FLAC verzí z roku 92 ze Supraphonline. Bohužel "Prázdniny na Zemi" k dispozici nejsou.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Pamela »

Jestli to pomůže,projel jsem jedno CD z tohoto vydání: http://www.supraphonline.cz/album/2980- ... ckId=47920




DR Peak RMS Filename
----------------------------------------------------------------------------------------------

DR9 -0.20 dB -10.71 dB 01 Ulice I (Život).wav
DR9 -0.20 dB -10.97 dB 02 Okno mé lásky (Láska).wav
DR9 -0.20 dB -10.15 dB 03 Úspěšný mladý muž (Úspěch).wav
DR9 -0.20 dB -10.05 dB 04 Tváře slov (Strach).wav
DR9 -0.20 dB -9.97 dB 05 Ulice II.wav
DR9 -0.20 dB -10.77 dB 06 Paní Nostalgie (Samota).wav
DR9 -0.20 dB -9.93 dB 07 Já (Sobectví).wav
DR9 -0.20 dB -10.10 dB 08 Černá mše za nukleárního Boha (Nenávist).wav
DR9 -0.20 dB -10.51 dB 09 Každý den (Ohlédnutí).wav
DR8 -0.20 dB -9.84 dB 10 Ulice III (Život).wav
----------------------------------------------------------------------------------------------

Number of files: 10
Official DR value: DR9
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

Pamela
Ano, díky. Je to sice jiná nahrávka, ale při srovnání je to velmi vypovídající. Prostě dnešní standart. :-|
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
bertram

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od bertram »

MB píše:Chcete mi povedat, ze sa tu bavime o 14CD za 469+50Kc - cena za nerozbaleny box a poštu?
http://aukro.cz/14cd-olympic-komplet-14 ... 35945.html
Nechce sa mi veriť , že niekto zhadzuje kompet CD-box len kôli cene. Ironická otázka.Podla teba odpovedá kvalita
CD vždy podla ceny?.Baviť sa o CD - box komletu za 550 nemá zmysel? Proste kúpiš a keď sa nepáči hodíš do koša?

Každý sme iný.Keď už Pamela prebehol DR albumu Prázdniny na zemeguli , ktoré vyšlo teraz , ja som si toto album
prešiel tiež na DR. Album tiež zlatá edice Olympic - Prázdniny na zemeguli , vydané 2007 a vela bonusov na ňom.

DR je priemer 14 a stálo ma 12 EUR a hrá excelentne na big beat.
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

bertram
To myslíš opravdu vážně, že CD ze zlaté edice má průměrné DR14?? :eek: Promin, ale nějak tomu nemůžu uvěřit.

Jen pro srovnání:
Skladba "Ulice" z CD "The Best Of Olympic" vydané 1993, které mám doma. DR11
http://www.supraphonline.cz/album/2390- ... ckId=38467

Skladba "Ulice" z CD "Ulice - zlatá edice" vydané 2007. DR???
http://www.supraphonline.cz/album/2141- ... ckId=33194

Pokud by to bylo jak říkáš, tak ty ukázky a grafy jsou úplně k ničemu. Je zcela evidentní že druhá ukázka je mnohem hlasitější a čím širší amplituda na grafu, tím nižší DR. Stačí srovnat s grafy nahrávek vážné hudby.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od MB »

bertram píše:
MB píše:Chcete mi povedat, ze sa tu bavime o 14CD za 469+50Kc - cena za nerozbaleny box a poštu?
http://aukro.cz/14cd-olympic-komplet-14 ... 35945.html
Nechce sa mi veriť , že niekto zhadzuje kompet CD-box len kôli cene. Ironická otázka.Podla teba odpovedá kvalita
CD vždy podla ceny?.Baviť sa o CD - box komletu za 550 nemá zmysel? Proste kúpiš a keď sa nepáči hodíš do koša?

Každý sme iný.Keď už Pamela prebehol DR albumu Prázdniny na zemeguli , ktoré vyšlo teraz , ja som si toto album
prešiel tiež na DR. Album tiež zlatá edice Olympic - Prázdniny na zemeguli , vydané 2007 a vela bonusov na ňom.

DR je priemer 14 a stálo ma 12 EUR a hrá excelentne na big beat.

Spatne si to vykladáte chlapci.....islo mi o to, ze na fore High End sa bavime o 1 CD za cca 37Kč, kde je problém to kúpit a vyskúšat a poprípade predat za 30Kč/CD na aukre...a nakoniec, pre niekoho je Olympic zberatelsky zaujímavý , tak vobec nechápem diskusiu ku kvalite vydania pri tejto cene, keby cena bola 2500 za komplet, tak mi je to jasné. Nikto nikde nepovedal o hadzaní do koša...Sam o sebe je Olympic v 80-tych a aj 70-tych rokoch nahraty typicky ćeskoslovensky, kde rozmyšlate, či to bubník mal prechod alebo novú sadu hrncov alebo miesto kopáku koberec.
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

MB
1. myslím si, že jsem tě pochopil moc dobře
2. nevšiml jsem si, že by se jednotlivá CD z kompletu prodávala samostatně, a už vůbec ne za 37Kč
3. když už se odvoláváš na HE forum: na HE foru se vyskytují právě jedinci, u kterých velice pochybuji, že by si koupili vydání v horší kvalitě jen proto, že je levnější
4. díky za hodnotný příspěvek ke kvalitě remasteringu
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od sekal »

Kokine, ale na tom Aukru tu kolekci lze pořídit skutečně téměř za pusu.. Momentálně jsou tam ještě 3 nabídky..
Pokud jde o první vydání nahrávek na CD, tak ty lze vcelku bez problémů stáhnout ve FLACu z netu...:ymdevil:
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od MB »

Kokin píše:MB
1. myslím si, že jsem tě pochopil moc dobře
2. nevšiml jsem si, že by se jednotlivá CD z kompletu prodávala samostatně, a už vůbec ne za 37Kč
3. když už se odvoláváš na HE forum: na HE foru se vyskytují právě jedinci, u kterých velice pochybuji, že by si koupili vydání v horší kvalitě jen proto, že je levnější
4. díky za hodnotný příspěvek ke kvalitě remasteringu
1. Možno...
2. (469+50)/14=37,10Kč -bolo to myslené takto
3. Ano, ALE ked to má pre teba zberatelskú hodnotu, tak neváhaj, za tie peniaze parádny kup...
4. Ospravedlnujem sa už sa mi to nestane...
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

sekal, MB
Chlapi, vy to vlákno fakt nečtete pořádně.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od sekal »

Pokud ti natolik vadí ta komprese té reedice, tak si sežeň ta původní vydání buď z netu anebo z nějaké větší knihovny, kde by to také měli mít.. Dále to zde řešit nemá valný smysl...
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

sekal
ano, toto vlákno už ztratilo smysl a možná došlo i k menšímu nedorozumnění. Původním záměrem bylo pouze to, aby někdo, kdo vlastní něco z poslední reedice uvedl její DR. Jedinej Bertram zde uvedl nějaké číslo, které se mi při vší úctě nezdá. O všech možnostech jak nákupu, tak stažení samozřejmě vím.
"Prázdniny na Zemi" v původním vydání na CD nenabízí ke stažení ani Supraphon a na jinou možnost jsem zatím nenarazil.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od sekal »

Kokin píše:"Prázdniny na Zemi" v původním vydání na CD nenabízí ke stažení ani Supraphon a na jinou možnost jsem zatím nenarazil.
http://aukro.cz/cd-olympic-prazdniny-na ... 12269.html ;)
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

sekal
díky za odkaz, na aukru jsem nehledal
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Pytell »

Zakoupil jsem tento set, a při poslechu jsem se vrátil do svých mladých let. A propo hraje to dost obstojně a neřeším nějaké DR ;)
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Pamela »

Kokin

http://www.audio3.cz/goods.asp?gid=1166273


----------------------------------------------------------------------------------------------
DR Peak RMS Filename
----------------------------------------------------------------------------------------------

DR8 -0.10 dB -9.42 dB 01 Láska Trojdenní.wav
DR9 -0.10 dB -10.59 dB 02 Pohlazení Skoro Jako Láska.wav
DR9 -0.10 dB -10.36 dB 03 Kartotéka.wav
DR9 -0.10 dB -10.16 dB 04 Nocní Sluzba.wav
DR9 -0.10 dB -10.84 dB 05 Roboti Uz Jdou.wav
DR10 -0.10 dB -10.58 dB 06 Kyvadlo Casu.wav
DR8 -0.10 dB -9.46 dB 07 Co S Tí-.wav
DR9 -0.10 dB -10.44 dB 08 Podivín.wav
DR8 -0.10 dB -9.54 dB 09 Hodná Holka.wav
DR8 -0.10 dB -10.25 dB 10 Neucte Roboty.wav
DR9 -0.10 dB -10.18 dB 11 Láska Trojdenní [-].wav
DR10 -0.10 dB -11.71 dB 12 Ten Den [-].wav
DR8 -0.10 dB -8.61 dB 13 Uz Je Po... [-].wav
DR9 -0.10 dB -10.02 dB 14 Jen Jedenkrát [-].wav
DR9 -0.10 dB -10.27 dB 15 Valný Pád [-].wav
DR8 -0.10 dB -9.13 dB 16 Je to Tvá Vina [-].wav
DR6 -1.00 dB -8.39 dB 17 Laborator [-].wav
DR5 -1.00 dB -8.38 dB 18 Kartotékna [-].wav
DR5 -1.00 dB -7.91 dB 19 Neucte Roboty [-].wav
DR8 -0.10 dB -8.92 dB 20 Johnny B. Goode [-].wav
DR8 -0.10 dB -8.64 dB 21 Roll Over Beethoven [-].wav
----------------------------------------------------------------------------------------------

Number of files: 21
Official DR value: DR8
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Olympic - Zlatá edice/Komplet 14CD - kvalita remastering

Příspěvek od Kokin »

JJ, díky všem za příspěvky.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Odpovědět