Erich Boboš Procházka

Odpovědět
bertram

Erich Boboš Procházka

Příspěvek od bertram »

Darujem prvému záujemcovi o Ericha Boboša Prochádzku , CD Sitra Archa , úplne nové nepoužité a zabalené.
CD je v súčasnosti nedostupné a nezohnatelné. Kto má rád kvalitný zvuk a vynikajúci blues , ten si určite príde
na svoje . Na Slovensku poštovné zdarma v Čechách si treba za poštovné priplatiť.
Odar

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od Odar »

Ak je ešte k dispozícii, tak ho hoci aj kúpim.
bertram

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od bertram »

Odar ,

si prvý a je Tvoje. Napíš adresu do SZ a na budúci týždeň ho máš doma.

Bertram
bertram

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od bertram »

Odar , ak mi povolíš prímanie SZ , tak odpoviem.
Odar

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od Odar »

Už :-D
bertram

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od bertram »

Darované!
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od martinowsky »

Sitra archa mam delší dobu. Ted jsem si koupil Live a Inversion. Dnes poprvé poustim Live zatím skvěle a tak se těším na Inversion. :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od Mark Levinson »

O těchto deskách jsem slyšel, že jsou excelentně nahraná. Hudbu neznám, tak nemohu soudit, ale rád si poslechnu vzorek.
Martine, co? :-c
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od martinowsky »

Bez problémů Viktore.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od Pytell »

Můj oblíbený interpret, mám od něho 3 x origo CD a něco staženého. Nedávno mi kolega přinesl jeho živák ( 2015 ) -- LIVE - Erich BOBOŠ Procházka a Marek Wolf, vydané u Indies Happy Trails, sice to nedosahuje kvality zvuku prvních třech alb, ale super muzika. Pamatuji si , že jeho CD Eosphoros bylo jeden čas používané jako referenční nahrávka, asi před 4 roky v Blavě na výstavě jsem to měl sebou na poslechový test a prodejci kroutili hlavou kdopak to je za interpreta ( tak říkám , že z domácí scény -- vůbec neměly potuchy , že někdo má tak skvělé nahrávky na Slovenské půdě.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Erich Boboš Procházka

Příspěvek od martinowsky »

Právě mě k tomu přivedl před x léty kamarád. Má strašně dlouho jakýsi výpalek od Bobose a nikdo neví co to je i ten vypalek je zvukově dělo. Asi to bute to Esphoros jak píšeš.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Odpovědět