IRON MAIDEN

Odpovědět
Bond 007 alias Monte

IRON MAIDEN

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

není to nádherné , akorát se rozhoduji, kliknout :lol:
livechapter_vinyl.jpg
maidenengland4.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: IRON MAIDEN

Příspěvek od Dasta »

Mezi spoustou desek, které jsem dostal k sedmdesátinám bylo i poslední trojalbum Iron Maiden na lp.
Přistupoval jsem k poslechu s rozpaky, protože ohlasy na titul "Senjutsu", zvláště na sousedním hifiroom nebyly moc nadšené jak ke zvuku,tak k obsahu.
Je jasné,ze na sedmnáctém řadovém albu kapely, která vydává desky od roku 80.nelze očekávat majstrstick jako "Number of the Beast", nebo " Powerslave",ale byl jsem mile překvapen.
Obsahově i zvukově velice slušné,nezaznamenal jsem při reprodukci žádné zkreslení zaviněné masteringem (mluvím o lp),obsah zůstává v rovině líbí/nelíbí.Mne se líbilo a to velmi.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: IRON MAIDEN

Příspěvek od slayers »

Moje řeč, vůbec jsem nechápal proč to tam tak sepsuli.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: IRON MAIDEN

Příspěvek od Vienna »

Zvukove se k tomu vyjadrit nemuzu, pze na fyzicky nosic porad jeste cekam (objednaval jsem s tim dalsich patnact veci a na nektere se jeste ceka), ale sjizdim to uz 3 tydny v mp3 na sluchatka.
Predchozi Book of Souls jsem smazal po trech poslesich, Senjutsu je za me paradni, jeden z nejlepsich hudebnich materialu co napsali. Mam sice cim dal vic pocit, ze Dickinson je posledni dobou spis brzda nez motor, ale tady se kupodivu docela snazi.

S Maideny ziju od jejich prvni desky a za me je poradi top 5 nasledujici:
1. Killers
2. Powerslave
3. Senjutsu
4. The Number...
5. Somewhere...
(a mimosoutezne fanouskovska edice Beast Over Hammersmith, v podstate 2CD live prurez prvnimi tremi deskami s Dickinsonem a Clive Burrem, asi nejlepsi sestava, ktera se v Maidenech kdy potkala; natocene per dni pred tim, nez se dostalo The Number na pulty).
Uživatelský avatar
Mastervoice
Příspěvky: 140
Registrován: 05 zář 2012 11:53
Bydliště: Severní Morava okr.Karviná

Re: IRON MAIDEN

Příspěvek od Mastervoice »

Moc dobrá kapela, to jo...měl jsem většinu produkce, na audio kazetách a pak jak běžel ten čas na CD
jen ty pouťová strašidla - figurky, ty mně kazila celkový vizuální dojem, což ze ZŠ jsem už nějakej
pátek pryč...
když selžou všechny pokusy je načase otevřít návod k použití
Uživatelský avatar
marks
Příspěvky: 127
Registrován: 02 kvě 2012 09:53

Re: IRON MAIDEN

Příspěvek od marks »

Myslím , že tohle hodnocení z metalshopu je velmi povedené .
https://www.youtube.com/watch?v=YVC8qvNSR-Y
https://www.youtube.com/watch?v=qAvy0cCp5Es
PrimaLuna evo400, Audiovector R3 Signature, Transrotor Zet1+rameno Glanz + přenoska HANA ML , Marantz SACD 30n , Bluesound node2, GMG Harmonic Hammer 3000P , Acoustic Revive SPC reference II tripleC , Roth Audio Orfeo, , Chord, Wireworld .
Odpovědět