Roger Waters

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

Myslím, že by nám zde neměl chybět Roger Waters, ono se vše dává do jednoho vlákna pod Pink Floyd, ale RW si zaslouží samostatné vlákno.
Celým jménem George Roger Waters se narodil 6.9.1943 v Great Bookham, Surrey, Anglie je to britský rockový hudebník, zpěvák a skladatel. Proslavil se svým působením v kapele Pink Floyd v letech 1965–1985, kde hrál na baskytaru, zpíval a v pozdějších letech byl i hlavním skladatelem. Na odchod z Pink Floyd navázal svojí sólovou kariérou, vydal tři studiová alba a jeden soundtrack. V roce 1990 zorganizoval koncert The Wall – Live in Berlin. V roce 2005 vydal operu Ça Ira a 2. července 2005 vystoupil společně s Pink Floyd na koncertě Live 8.
Na albu The Pros And Cons Of Hitch Hiking (1984) se podílejí jako hosté Eric Clapton, Ray Cooper a Michael Kamen. Album Radio K. A. O. S. (1987) přineslo výborný singl The Tide Is Turning. Mnoho věhlasných jmen se objevilo i při natáčení alba Amused To Death (1992) - např. Jeff Beck, Don Henley, P.P. Arnold.
(čerpáno z wikipedie)

Studiová alba:
The Pros and Cons of Hitch Hiking (1984)
Radio K.A.O.S. (1987)
Amused to Death (1992)
Ça Ira (2005)
Is This the Life We Really Want? (2017)
Mark Levinson
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Roger Waters

Příspěvek od MB »

Neskutočná nuda ten nový singel

https://www.youtube.com/watch?v=PEh7Ip4yvH8
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Roger Waters

Příspěvek od pajuna »

Pripomina mi to mix starych casu...nejak me to napoprvé nechytlo, prestoze vsechny desky Waterse jsou skvele.
Btw mam jeho box jako celek vseho co vydal solove.

Jinak on je genialni. Za Amused to Death jsem dal v roce 1992, 700 korun tusim jeste ceskoslovenskych:-), a to bylo nejakych penez! Povazuji to za jednu z nej CD vsech dob a stereo prostorem absolutni top.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Urbino »

pajuna píše:Pripomina mi to mix starych casu...nejak me to napoprvé nechytlo, prestoze vsechny desky Waterse jsou skvele.
Btw mam jeho box jako celek vseho co vydal solove.

Jinak on je genialni. Za Amused to Death jsem dal v roce 1992, 700 korun tusim jeste ceskoslovenskych:-), a to bylo nejakych penez! Povazuji to za jednu z nej CD vsech dob a stereo prostorem absolutni top.
Ahoj Pajuno dnes mi kamarád zapůjčil svuj zesilovače AR VSi75 , kterym ted prohanim svoje bedynky a zároveň mi k tomu tady nechal to CD teď jsem ho posluchal a musím souhlasit s tvým názorem, že je to fakt suprovni záležitost
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

Nové album vyjde 7.6.2017, na japonských stránkách už mají tento oficiální datum uveden. CD už je možné nyní předobjednávat pod označením SICP-5425.

http://www.cdjapan.co.jp/product/SICP-5425
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Roger Waters

Příspěvek od pajuna »

Mark Levinson píše:Nové album vyjde 7.6.2017, na japonských stránkách už mají tento oficiální datum uveden. CD už je možné nyní předobjednávat pod označením SICP-5425.

http://www.cdjapan.co.jp/product/SICP-5425
Slysel to uz nekdo cele?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Roger Waters

Příspěvek od pajuna »

Urbino píše:
pajuna píše:Pripomina mi to mix starych casu...nejak me to napoprvé nechytlo, prestoze vsechny desky Waterse jsou skvele.
Btw mam jeho box jako celek vseho co vydal solove.

Jinak on je genialni. Za Amused to Death jsem dal v roce 1992, 700 korun tusim jeste ceskoslovenskych:-), a to bylo nejakych penez! Povazuji to za jednu z nej CD vsech dob a stereo prostorem absolutni top.
Ahoj Pajuno dnes mi kamarád zapůjčil svuj zesilovače AR VSi75 , kterym ted prohanim svoje bedynky a zároveň mi k tomu tady nechal to CD teď jsem ho posluchal a musím souhlasit s tvým názorem, že je to fakt suprovni záležitost
Urbino,
to jsem rad ze se ti to libi! ...a zacne jeste vice az to uslysis po desate. Zacnes slyset veci ktere si na prvni poslechy nevnimal. Je toho tam v nahravce mooooc.
A co rikas na zesik?

Skoda, ze nebylo vice casu pokecat na vystave.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Urbino »

pajuna píše:
Urbino píše:
pajuna píše:Pripomina mi to mix starych casu...nejak me to napoprvé nechytlo, prestoze vsechny desky Waterse jsou skvele.
Btw mam jeho box jako celek vseho co vydal solove.

Jinak on je genialni. Za Amused to Death jsem dal v roce 1992, 700 korun tusim jeste ceskoslovenskych:-), a to bylo nejakych penez! Povazuji to za jednu z nej CD vsech dob a stereo prostorem absolutni top.
Ahoj Pajuno dnes mi kamarád zapůjčil svuj zesilovače AR VSi75 , kterym ted prohanim svoje bedynky a zároveň mi k tomu tady nechal to CD teď jsem ho posluchal a musím souhlasit s tvým názorem, že je to fakt suprovni záležitost
Urbino,
to jsem rad ze se ti to libi! ...a zacne jeste vice az to uslysis po desate. Zacnes slyset veci ktere si na prvni poslechy nevnimal. Je toho tam v nahravce mooooc.
A co rikas na zesik?

Skoda, ze nebylo vice casu pokecat na vystave.
Hele zesík paráda, mé myšlenky k lampám jsou zase silnější :crazy: :shock: :razz: Z těch mých repráčků znělo pro mé ucho potěšení a krása :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Roger Waters

Příspěvek od pajuna »

Hele---neni lampa jako lampa! A hlavne koncepce zesiku, stejna lampa na jinem zesiku je taky jina.
Ale dulezite je, aby to lahodilo uchu,...nebo radeji obema:-)
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

pajuna píše:Za Amused to Death jsem dal v roce 1992, 700 korun tusim jeste ceskoslovenskych:-), a to bylo nejakych penez! Povazuji to za jednu z nej CD vsech dob a stereo prostorem absolutni top.
Jardo,
zkus to nové vydání Amused To Death na SACD, je to výborné (na Tvém Meku to bude hrát jak z praku). Já už poslouchám jen tuto verzi, mám ještě mini LP japonské vydání, které je velice dobré, ale na to SACD se to nechytá. Měl jsem i Mastersound, ale po zakoupení SACD jsem jej prodal.
Mark Levinson
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše:
pajuna píše:Za Amused to Death jsem dal v roce 1992, 700 korun tusim jeste ceskoslovenskych:-), a to bylo nejakych penez! Povazuji to za jednu z nej CD vsech dob a stereo prostorem absolutni top.
Jardo,
zkus to nové vydání Amused To Death na SACD, je to výborné (na Tvém Meku to bude hrát jak z praku). Já už poslouchám jen tuto verzi, mám ještě mini LP japonské vydání, které je velice dobré, ale na to SACD se to nechytá. Měl jsem i Mastersound, ale po zakoupení SACD jsem jej prodal.
:shock: :eek: Na SACD by to mohlo být fakt dělo
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Roger Waters

Příspěvek od Zdeny »

Urbino píše:
Mark Levinson píše:
pajuna píše:Za Amused to Death jsem dal v roce 1992, 700 korun tusim jeste ceskoslovenskych:-), a to bylo nejakych penez! Povazuji to za jednu z nej CD vsech dob a stereo prostorem absolutni top.
Jardo,
zkus to nové vydání Amused To Death na SACD, je to výborné (na Tvém Meku to bude hrát jak z praku). Já už poslouchám jen tuto verzi, mám ještě mini LP japonské vydání, které je velice dobré, ale na to SACD se to nechytá. Měl jsem i Mastersound, ale po zakoupení SACD jsem jej prodal.
:shock: :eek: Na SACD by to mohlo být fakt dělo
Jen aby to nedopadlo s tím srovnáním zvuku jako u TDSOM od PF. SACD je strašná, zatímco původní CD z roku asi 198X hraje o třídu lépe. A dokonce jej posloucjhám radši, než verzi SHM-CD.
SACD má jedovaté tenké výšky a potlačené středy, nafouklý bas. Jak toho dosáhli, netuším:-(
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Roger Waters

Příspěvek od Dasta »

Zdeny,
Amused To Death doporučuji vydání na LP-Columbia/Legacy/Analogue Production AAPP 468761
Neobyčejně povedené vydání, zvuk vynikající, efekty neskutečné.
To samé se nechá říci i o Dark Side- loňska reedice LP. Naprosto srovnatelná s původním GB vydáním.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Roger Waters

Příspěvek od pajuna »

Dark Side....a z 80tych let? To je nejaka parodie ne?

Mam to na cd i sacd.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

pajuna píše:Mam to na cd i sacd.
A jak se Ti líbí ono SACD? Mně se to líbí a vlastně už poslouchám jen tuto verzi.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

Zdeny píše:SACD má jedovaté tenké výšky a potlačené středy, nafouklý bas. Jak toho dosáhli, netuším:-(
Toto přirovnání jsem ještě neslyšel. SACD má vždy lepší zvuk právě na výškách oproti formátu CD. Porovnával jsem SACD DSOTM s legendárním vydáním MFSL, které je asi nepřekonatelné. Souhlasím, že ono SACD není nejzdařilejší, ale ve srovnání s vydáním MFSL to není tak tragické.
Ono SACD DSOTM vyšlo i jako Japonské vydání a to je zase zvukově jiné.
Mark Levinson
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše:
Zdeny píše:SACD má jedovaté tenké výšky a potlačené středy, nafouklý bas. Jak toho dosáhli, netuším:-(
Toto přirovnání jsem ještě neslyšel. SACD má vždy lepší zvuk právě na výškách oproti formátu CD. Porovnával jsem SACD DSOTM s legendárním vydáním MFSL, které je asi nepřekonatelné. Souhlasím, že ono SACD není nejzdařilejší, ale ve srovnání s vydáním MFSL to není tak tragické.
Ono SACD DSOTM vyšlo i jako Japonské vydání a to je zase zvukově jiné.
:eek: :shock:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

Nedávno mi poslal Davidhighend odkaz na první vzorky z nové desky. Musím říct, že to vypadá moc dobře.
Tady je odkaz na Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=gf7kMaurLZk
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Roger Waters

Příspěvek od lidumil »

Mně to přijde jako "odpad" ze "zdi".
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Roger Waters

Příspěvek od pajuna »

Viktore,
Me prijde to sacd takove dost umirnene, jemnejsi, pro me ma mensi drajv nez cd. A to obvykle vsechna sacd preferuji pred cd. Ale bude zalezet na sestave co se kde bude jevit lepe.
Taktez zlata cd od msfl, ktera jsou perfektne nahrana ale nazval bych specificka se nemusi jevit kazdemu jako nej. Mam jich vicero, zejmena PF...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
právě zlatá CD MFSL mi příjdou excelentní. Třeba vydané Pink Floyd např. Dark Side Of The Moon jsem lépe neslyšel na žádném jiném vydání. Myslím, že je to bezkonkurenční vydání, bohužel i cenou.
Jaké máš vydání Amused To Death na CD, máš Mastersound?
Mark Levinson
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Roger Waters – Is This The Life We Really Want

Příspěvek od Urbino »

https://www.youtube.com/watch?v=r3YlyE5 ... UvPnB-rtMM

Myslím si, že si zaslouží naší pozornost. :clap: ^:)^
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters – Is This The Life We Really Want

Příspěvek od Urbino »

Urbino píše:https://www.youtube.com/watch?v=r3YlyE5 ... UvPnB-rtMM

Myslím si, že si zaslouží naší pozornost. :clap: ^:)^
Broken Bones = :clap:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Roger Waters – Is This The Life We Really Want

Příspěvek od PavelDosko »

cele album trosku navrat k soundu PF, prima to je
neni placka, neni highend
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Roger Waters – Is This The Life We Really Want

Příspěvek od RedBaron »

Překvapuje dynamická komprese na CD i u takového zvuku znalého autora. Za mě to není úplně návrat k PF, spíš úkrok k Cohenovi :smile:
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Roger Waters – Is This The Life We Really Want

Příspěvek od paul »

-pro mě dost typický Roger-dost podobné k Pros and Cons a Final Cut.....řekl bych...za mě :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

Dle ukázek mám také pocit, že by to mohlo být dobré. Nevíte jestli se nechystá nějaké lepší vydání na CD případně na SACD? Nechci kupovat nějaké zmršené CD a raději bych si počkal na lepší vydání.
Mark Levinson
615marek
Příspěvky: 18
Registrován: 28 kvě 2013 12:37

Re: Roger Waters

Příspěvek od 615marek »

Včera jsem koupil na HDtracks verzi 44/24, se slevovým kódem vyšlo na 15$. Zvukově někde jinde než rip na TIDALu. DR 7, ale muzika šlape dobře. Pouštím už potřetí, a líbí se mi víc a víc, jako celek, když jsem slyšel první upoutávky, nebyl jsem přesvědčen o koupi. Za mne dobrá investice.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Roger Waters

Příspěvek od fox »

Taky jsem si stáhl poslední album od Rogera Waterse ve verzi 44/24. Moc mě ale nepřesvědčilo, i když jsem si ho dvakrát po sobě poslech. Potom jsem si pustil LP Amused to Death. Nové album se mu v žádném případě nevyrovná jak po hudební stránce, tak ani po zvukové. Zdá se mi to celé upatlané.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Roger Waters

Příspěvek od WaVe_99 »

Mam RW moc rad, novou desku jsem slysel zatim 2x a..... Zatim velke zklamani. Nekonecna nuda a upatlany, chciply zvuk.... Dam tomu jeste nejaky cas.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

fox píše:Taky jsem si stáhl poslední album od Rogera Waterse ve verzi 44/24. Moc mě ale nepřesvědčilo, i když jsem si ho dvakrát po sobě poslech. Potom jsem si pustil LP Amused to Death. Nové album se mu v žádném případě nevyrovná jak po hudební stránce, tak ani po zvukové. Zdá se mi to celé upatlané.
Tak toho jsem se bál.....
Díky za report :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Mark Levinson »

V posledním Německém Stereu vyšla recenze na novou deku Rogera Waterse a je označována jako špičková nahrávka. Když pomineme hudební vkus (ne každému se musí líbit), tak jak je to se zvukem? Foxi, Wave_99, kde se stala chyba?

Hudba: (*) (*) (*) (*)
Zvuk: (*) (*) (*) (*) (*)
Mark Levinson
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Roger Waters

Příspěvek od PavelDosko »

mam to FLAC 24/96 a zvuk je vyborny
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Roger Waters

Příspěvek od winelover »

Kdes to sehnal v 24/96? Já to objevil a koupil jen v 24/48. Není to LP rip? win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Roger Waters

Příspěvek od PavelDosko »

ano, LP rip
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Tony »

Je to presne tak ako pise Fox - zvuk je upatlany.
Chyba mu viac vzdusnosti, vysok, resp. rozlisenia na vyskach.
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Roger Waters

Příspěvek od WaVe_99 »

Mark Levinson píše:V posledním Německém Stereu vyšla recenze na novou deku Rogera Waterse a je označována jako špičková nahrávka. Když pomineme hudební vkus (ne každému se musí líbit), tak jak je to se zvukem? Foxi, Wave_99, kde se stala chyba?

Hudba: (*) (*) (*) (*)
Zvuk: (*) (*) (*) (*) (*)
Asi maji redaktori z nemeckeho sterea jine usi, co na to rict :-) Vubec jsem ted nemel cas, ale poslechnu to jeste v klidu, je klidne mozne, ze hudebni nuda nahravky (zatim subjektivni pocit po dvou poslesich) me ovlivnila ve vnimani zvuku, to se stava. Dam vedet, az to jeste jednou v klidu poslechnu...
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Roger Waters

Příspěvek od WaVe_99 »

Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od Urbino »

Je faktem že jsem to také slyšel jen jednou a dle této jedné zkušenosti bych se přiklonil k výše uvedenému hodnoceni :roll: . Nevím kde se soudruzi z NDR spleti, kde udělali chybu.
Ale je možné že i já jsem udělal chybu a poslouchal špatnou (nepovedenou) flac verzi.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Roger Waters

Příspěvek od WaVe_99 »

Urbino píše:
Je faktem že jsem to také slyšel jen jednou a dle této jedné zkušenosti bych se přiklonil k výše uvedenému hodnoceni :roll: . Nevím kde se soudruzi z NDR spleti, kde udělali chybu.
Ale je možné že i já jsem udělal chybu a poslouchal špatnou (nepovedenou) flac verzi.
To bych nerekl, ja jsem to koupil... Protoze nemuzu spat, tak jsem album poslechl, myslim, ze hudebne tomu jeste mozna prijdu i na chut... Zvukove te me verzi, tedy 24-48 koupenym flacum zatim tedy na chut neprichazim... Hodne me nesedi nektere veci z produkce nahravky, treba zvuk a vubec pojeti bicich na desce, mam rad vzdusny zvuk, cinely, tohle me nesedi... Nu, uvidime casem :-) BTW, koukali jste na rozdil v DR CD, tech mych flacu a vinylu? Sila... Tohle by nemelo zrovna Watersovi takhle ujet...
Odpovědět