YES

Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Přelouskal jsem několik zahraničních recenzí na poslední remix S.Wilsona Fragile.
Nikdo nedostal pod stromeček?
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Fakt nikdo? :eek:
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Vážně ne?
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Pro skalní fandy Yes a zvláště Rogera Deana:

http://www.allposters.cz/-sp/YES-Relaye ... 83163_.htm

Je tam spousta jiných docela zajímavých artefaktů.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Macík na YouTube opět první:
https://www.youtube.com/watch?v=cCLYUbTO8f4
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: YES

Příspěvek od soundgarden »

22.2.2017 prvých 7 albumov SACD za 22€ to už stojí za hriech http://www.cdjapan.co.jp/product/WPCR-17601
Customers Who Checked "YES [Cardboard Sleeve (mini LP)] Atlantic 70th Anniversary [Limited Release]" Also Viewed 7-inch cardboard sleeve reissue release from YES features SACD Hybrid format and remastering in 2013. Comes with lyrics and a description. This series features the following titles: "YES," "Time And A Word," "The Yes Album," "Fragile," "Close To The Edge," and "Yessongs."
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: YES

Příspěvek od soundgarden »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: ^:)^ ^:)^ ^:)^
YES
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Na konci června vychází box vinylů YES s remixovanými alby The Yes album, Fragile, Close to the edge, Tales from topographic oceans a Relayer. Některá alba mají předělané obálky samotným Rogerem Deanem:
YES vinyl box.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Pět vinylových remixů:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

No nevím, tohle už mi přijde jen čistě jako kalkul na tahání peněz :thumbdown:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: YES

Příspěvek od soundgarden »

Cardboard sleeve reissue release from YES featuring UHQCD format and remix by Steven Wilson available as physical CD format for the first time. Comes with lyrics and a description. This series features the following titles: "The Yes Album," "Fragile," "Chose To The Edge," "Tales from Topographic Oceans," and "Relayer."*UHQCD (Ultimate High Quality CD) is an upgraded version of HQCD, a high fidelity CD format developed by Memory-Tech. 6.2.2019
http://www.cdjapan.co.jp/person/7002363 ... =cd&page=1 mohli to napálil rovno na SACD
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: YES

Příspěvek od soundgarden »

https://www.allaboutjazz.com/steven-wil ... ?width=658 Steven Wilson: Remixing Yes, Jethro Tull & XTC :thumbup:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

Neslyšel jste někdo, nebo nemáte - A Life In Yes: The Chris Squire Tribute?
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Příští rok vystoupí YES ve Forum Karlín:
https://www.ticketportal.cz/event/YES-UK?idp=1345491
Akustika údajně nej.., ale pouze k stání, tak nevím co na to má stará kolena :sad:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od Mark Levinson »

Dozvěděl jsem se od kamaráda, že právě dnes má kulaté narozeniny album "Close to the edge". Deska vyšla 13.9.1972, takže dnes má krásných 50 let a proto si ji dnes pouštím.
SACD od Audio Fidelity.
.
2022-09-13 17.46.11.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: YES

Příspěvek od PGH »

Hraje to SACD aspoň lip než normální CD
Mám tři různá vydání a všechny nic moc.
Je zajímavé ze třeba kapela Gentle Giant nahrávala ve stejné době a jejich desky hrají fantasticky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od Mark Levinson »

PGH píše: 13 zář 2022 18:15 Hraje to SACD aspoň lip než normální CD
Mám tři různá vydání a všechny nic moc.
Je zajímavé ze třeba kapela Gentle Giant nahrávala ve stejné době a jejich desky hrají fantasticky.
To vydání SACD od Audio Fidelity je velmi povedené, myšleno v kontextu jak tato deska umí "nehrát" na jiných vydáních. Je slyšet, že Steve Hofman odvedl slušnou práci, což je vidět i na jeho vysoké ceně na Discogs.
Mark Levinson
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: YES

Příspěvek od Ramones »

Hlavni duvod, proč me Yes nikdy nezaujali.... zvuk nahravek
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: YES

Příspěvek od zappa »

O víkendu jsem prodal Yessongs SACD mini lp 7 inch za velký balík $200,předtím Close to the edge, stejné vydání, neskutečný zvuk. Mimochodem, včera bylo 50. výročí Close to the edge, nadčasová deska, který se může poslouchat i po 10kách let. Dnes jsem poslouchal i jiné desky od Yes, a třeba Tormato je opravdu výborné, nejen zvukově. Neskutečné, že ve stejnou dobu vznikaly desky YES a třeba kapely Ramones, oboje mám moc rád, s odstupem doby bych řekl, že se u mne obě kapely zaryli velmi hluboko, ta první za úžasné komplexní aranže, které byly zahrány s bravurní technikou a ta druhá, za vtipné a energické písničky plné skvělých a nezapomenutelných melodických linek.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od Mark Levinson »

Ramones píše: 13 zář 2022 21:50 Hlavni duvod, proč me Yes nikdy nezaujali.... zvuk nahravek
To byla vždy slabina těch starých rockových nahrávek, ale třeba to vydání SACD mini lp 7 inch co uvádí Zappa je zvukově hodně povedené.
Mark Levinson
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: YES

Příspěvek od Ramones »

Poslech Ramones, respective jejich 1. az 3. alba v dobach normalizace byl doslova šokem. Husi kuze od hlavy po zadek 😁
Jinak samozrejme Yes jako kapelu uznavam... Jen ten zvuk.... 👀
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od Mark Levinson »

zappa píše: 14 zář 2022 22:17 O víkendu jsem prodal Yessongs SACD mini lp 7 inch za velký balík $200,předtím Close to the edge, stejné vydání, neskutečný zvuk. Mimochodem, včera bylo 50. výročí Close to the edge, nadčasová deska, který se může poslouchat i po 10kách let. Dnes jsem poslouchal i jiné desky od Yes, a třeba Tormato je opravdu výborné, nejen zvukově. Neskutečné, že ve stejnou dobu vznikaly desky YES a třeba kapely Ramones, oboje mám moc rád, s odstupem doby bych řekl, že se u mne obě kapely zaryli velmi hluboko, ta první za úžasné komplexní aranže, které byly zahrány s bravurní technikou a ta druhá, za vtipné a energické písničky plné skvělých a nezapomenutelných melodických linek.
Michale,
ty SACD mini lp 7 inch mám jen dva kousky, protože jiné desky od YES mám na vydáních buď MFSL nebo Audio Fidelity (ne všechny, ale jen ty co mám rád). Desku Tormato mám moc rád i když není hodnocená nějak excelentně a zrovna tuhle desku mám na SACD mini lp 7 inch. Pamatuji si, že jak jsem to v Japonsku objednával, tak jsem si nevšimnul toho, že to je 7 imch a jak to přišlo, tak jsem hleděl na ten balíček a říkám si oni to popletli a poslali mi vinylový singl =)).
Mark Levinson
Odpovědět