YES

sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

Fous píše:Tak to je pro mne dobrá zpráva ,a už se těším :thumbup:
Ještě dotaz na jakém labelu to vyjde?
PaneGyric stejně jako Crimsni a ve stejné dvojdiskové úpravě ve slipcase..........ovšem s dobovými bonusy (singly, dema atp.)
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

BTW, obecně na DVD-A (resp. BD-A) nevidim rovněž žádné kazy nebo nedostatky........drtivá většina nahrávek dosud vydaných na SA-CD totiž NEPOCHÁZÍ z plnohodnotných digitálních zdrojů. Většina seriozních společností (např. Audite.de) uvádí skutečné nahrávací rozlišení (masivně je to 88/24) v DSD nahrává pravidelně snad jen 2L a PentaTone, ale nemám toho moc, tak nemůžu paušálně potvrdit tuto domněnku. Všichni ostatní již dropli tuto metodu, protože zejm. u klasiky je pořízení v DSD velmi nákladné: viz Wagnerův Prsten na labelu MELBA (jinak excelentní kus k celodenní zábavě). ALE SEM TO FAKT NEPATŘÍ - PROSIM SMAZAT NEBO PŘESUNOUT TAM, KAM TO PATŘÍ.
Fous
Příspěvky: 120
Registrován: 29 pro 2010 08:09

Re: YES

Příspěvek od Fous »

Dík, pokud to klapne jako Crimsnů tak se máme na co těšit.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od martinowsky »

Sylviane děkuju za vysvětlení. Admini můžete co je mimo téma smazat.
Ještě jednou díky.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Další informace o chystaném boxu :
http://www.yesworld.com/2013/07/yes-hig ... d-box-set/
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

jirie píše:Další informace o chystaném boxu :
http://www.yesworld.com/2013/07/yes-hig ... d-box-set/

No všimli jste si těx komentářů k tomu???? Isao Kikuchi není Steven Wilson....Isao zprasil co se dalo.... Takže díky, ale raději budu čekat několik let na Wilsona.....BTW, sponzorovat PaneGyric je mi víc po chuti, než sponzorovat WEA. [-x
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

No nevím, ale ještě to nevyšlo a už se to kritizuje? To mi přijde poněkud hooooooodně zlváštní. Ani Tys to ještě neslyšel a už to zavrhuješ? :shock:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

Nekritizuji - pouze jsem napsal, že si to nekoupim. Poslechl jsem si v navaznosti na zprávy o HIGH VIBRATION mixy Isao Kikuchiho na posledním vydání (SHM*CD,2009) na své nedavno zmodernizované sestavě a valil jsem voči nad tím, co jsem předtím neslyšel na žádném z předchozích vydání (ořezaná dynamika, nezřetelná separace nástrojů, příliš jasné výšky) na své ještě nezmodernizované sestavě.....mimoto tito pánové Isao Kikuchi a Steve Hoffmann NEMAJÍ K DISPOZICI originalní mastery (které leží v anglii a NESMÍ opustit ostrovy), takže jejich produkce se odvíjí od bůhvíčeho (uši mám vpořádku), ale ne od toho, co má k dispozici Steven Wilson.
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

Pro všechny, co se domnívají, že si vymýšlím a tahám z prstu neověřené informace přináším přehled dynamiky na jednotlivých vydáních YES:

http://www.dr.loudness-war.info/index.p ... um=fragile
http://www.dr.loudness-war.info/index.p ... o+the+edge
http://www.dr.loudness-war.info/index.p ... lbum=tales
http://www.dr.loudness-war.info/index.p ... um=relayer
http://www.dr.loudness-war.info/index.p ... lbum=going
http://www.dr.loudness-war.info/index.p ... um=tormato
http://www.dr.loudness-war.info/index.p ... lbum=90125
http://www.dr.loudness-war.info/index.p ... =generator

ostatní si asi bude každý schopen vyfiltrovat sám.....


Pěkný víkend a hlavu vzhůru: čekají nás lepší časy (v HiFi)
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

Takže většinou (tedy pokud je uvedeno) z toho srovnání nejlépe vychází opět vynil :D :thumbup: Pro mě není co řešit. Ony totiž japonské vinyly (neřku-li MFSL) skutečně hrají a cenově (pokud nelpíte na OBI) v porovnání se SHM-(SA)-CD nebo DVD-A je to přeci jen trošku někde jinde .... Je potřeba slyšet na vlastní uši a poté nechť si každý udělá úsudek sám. Aneb so neuslyším, tomu neuvěřím.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od Mark Levinson »

sylvian píše:Pro všechny, co se domnívají, že si vymýšlím a tahám z prstu neověřené informace přináším přehled dynamiky na jednotlivých vydáních YES
Sylviane,
díky za Tvé postřehy a poslechové zkušenosti, pro mnohé přínos při výběru nosiče.
Při prohlídce databáze DR jsem si všimnul, že právě nedávno vydané SACD Audio Fidelity nedopadly vůbec špatně.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Pro mne je tam docela zajímavý postřeh. Pokud je Japonec HDCD přehráván na CD s dekodérem HDCD jeho kvalita skokem narůstá, a to jsem rád.
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

SACD steve hoffmanna sice nedopadly špatně, ale jak jsem psal dříve......čekám a chci více....váce dynamiky....více prostoru....více separace.


HDCD formát mám moc rád: Mikeš Oldfield zní furt pěkně a vydávání na SACD navíc vázne.....novější remastery nejsou HDCD a hrají hůř než ty, co HDCD jsou....v tomto formátu mám ještě méně povedené ROXY MUSIC a JONI MITHELL. King Crimson již jsem z větší části nahradil Wilsonem. Milé je, že DENONI stále umožňují u svého železa tento formát a též OPPO jej také drží. :thumbup:
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

lidumil píše:Takže většinou (tedy pokud je uvedeno) z toho srovnání nejlépe vychází opět vynil :D :thumbup: Pro mě není co řešit. Ony totiž japonské vinyly (neřku-li MFSL) skutečně hrají a cenově (pokud nelpíte na OBI) v porovnání se SHM-(SA)-CD nebo DVD-A je to přeci jen trošku někde jinde .... Je potřeba slyšet na vlastní uši a poté nechť si každý udělá úsudek sám. Aneb so neuslyším, tomu neuvěřím.

Nic proti vinylářům, jen bych rád znal recept na to, jak např. varhany z CTTE budou hrát i po 10 letech (u mne vždy hrozně již po pátém přehrávání). IGU/IGD je nejkritičtější flák z celé diskografie YES a všechny vinyly degradují....i pokud je provoz za mokra. Můžete mi předkládat řešení do ochraptění - Pro mne je jediná cesta: záchrana anlogového pásku digitalizací v rozlišení DSD a uložení na médium, schopné přežít i nukleární výbuch. :idea:

Mimoto většina vylisovaných kopií CTTE vinylů stejně pochází ze stereo produkčních pásků, které asi existují ve všech státech, které měly/mají gramofabriky. Když jsem si nedávno psal s nekolika uživateli po světě, všichni se shodli na tom, že CTTE z vinylu nikdy nehrálo moc dobře. Jeden dokonce byl prý přítomen situaci (1972), kdy došlo k nevratnému smazání finálního mixu, který pak rekonstruovali narychlo z multitracku, a proto je toto album technicky na nižší úrovni, než ostatní jejich řadovky. Původní mix ze studia byl prý tak úžasný, že to co jsme znali dosud je jen bledý odlesk toho, jak to vypadalo původně. Mám celkem averzi k pohádkám, ale když slyším Fragile z DVD-A v surroundu, které je o rok starší, pak si dokáži představit, že na té histolrce z natáčení CTTE je kus pravdy.
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

Mnoho zajímavých informací naleznete zde: http://www.gearslutz.com/board/high-end ... 5-a-2.html (včetně úžasných odkazů na stránky nahrávacích studií).
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

a další "info" (spíše domněnky) je zde: http://www.audiocircle.com/index.php?to ... t=prev#new
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

21. října vyjde Close To The Edge v multikanálovém mixu od Stevena Wilsona jak na blu-ray, ta na DVD-A.
https://www.burningshed.com/store/progr ... ction/494/
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

sylvian píše:Nic proti vinylářům, jen bych rád znal recept na to, jak např. varhany z CTTE budou hrát i po 10 letech (u mne vždy hrozně již po pátém přehrávání).
To musíš mít absolutní hudební sluch a zcela analytické uši - nic ve zlém. Nevím, jak po pátém přehrání LP znějí varhany hrozně - na čem hraješ? To mi přijde poněkud přitažené za vlasy a znamenalo by to v podstatě, že po 10. přehrání LP můžeš desku vyhodit :eek:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Asi má místo přenosky zahnutý rezavý hřebík. :eek:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Ještě nějaké informace z YESWORLD:

http://yesworld.com/2013/08/close-to-th ... nd-stereo/

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Minulý týden jsem znovu po téměř roční pauze navštívil místního prodejce Bowers&Wilkins v jeho multiroomu ^:)^

B&W 800D + dalších několik satelitních beden, které jsem nedokázal identifikovat, Classé SSP-800, Classé CA-5300. Jako zdroj použit OPPO 105 EU :thumbup:

Nemá cenu se zde rozplývat, ale jedna zkušenost je "pro mě" absolutně nová. Poslechl jsem si krátké ukázky 5.1 Dire Straits - Brothers in arms. Ztratil jsem hlavu. Ještěže mi na druhý den m.j. napsal, že jsem kdykoliv vítán k poslechu něčeho hezkého :lol:
Jen co venku začnnou plískanice, tak beru těch pár DVD-A a SACD a letím tam znovu.

XXXXXXXXXXXXXXX

Ještě pod dojmem čerstvých zážitků jsem chtěl využít chvíle samoty a poslechnout si remix ELP- Tarkus alespoň ve stereo. Trápí mě totiž brum, který vzniká bůhvíčím při připojení plazmy do audio systému. Napadlo mě připojit plazmu do filtru Supra a..... Heuréka. Po dlouhé době jsem tak mohl bez nervozity vychutnat a hlavně porovnat Japan K2HD a remix S. Wilsona na DVD-A.
Pouštěl jsem to sice na stařičkém DVD playeru Panasonic, ale i tam bylo patrné zlepšené podání prostoru a hlavně jaksi rozšířené frekvenční pásmo. Opravdu výraznější basy a lépe podané výšky.
monte

Re: YES

Příspěvek od monte »

Trápí mě totiž brum, který vzniká bůhvíčím při připojení plazmy do audio systému.
Lehce jsem problém odstranil tímto galvanickým filtrem http://www.omko.cz/galvanicky-oddelovac-toner-xti-1g/, brum, brum zmizelo jako mávnutím :thumbup: . Nevím jaké máš podmínky, já domek. Dal jsem filtr hned za první zdí při vstupu do domu (kabelovka).

Obrázek

Nedávno jsem koupil novou TV a Panasonic mi přibalil tři i pro síťový kabel netu. :thumbup:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Pánové. Vy..rte se na plasmu. :???: Toto je vlákno o Yes. Prosím neplést s Babišem. ;)
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Tak podle posledních zpráv budou obě vydání remixů CTTE nejméně dva týdny opožděn z důvodu na straně výrobce :?:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: YES

Příspěvek od sekal »

fox píše:..Toto je vlákno o Yes. Prosím neplést s Babišem. ;)
:mrgreen:
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: YES

Příspěvek od soundgarden »

Páni má niekto tento box http://www.dvdbest.sk/cd/181786/yes-com ... 7-12cd-box prosím o každé info ...
Ďakujem
monte

Re: YES

Příspěvek od monte »

soundgarden píše:Páni má niekto tento box http://www.dvdbest.sk/cd/181786/yes-com ... 7-12cd-box prosím o každé info ...
Ďakujem
Možná kamion In Moscau je na cestě, moc bych nevěřil. :thumbdown:
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: YES

Příspěvek od soundgarden »

Nikde to nevyšlo ???
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Ano. Koukni na Yesworld je to tam uz delsi dobu. Jen ta cena je skutecne zajimava.
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: YES

Příspěvek od soundgarden »

http://www.amazon.de/gp/aw/d/B00FAQW2RS ... g=yes00-21 cena sedí a ten remaster ma veľmi neteší ...
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Zajimaji me nazory na novy remix YES Close to the edge od Stevena Wilsona? Je tu nekdo majitelem tehle novinky?
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Stereofonní mix se mi líbí. :thumbup: 5.1 nic moc. Vše hraje z pravé přední bedny sem tam ze zadu. Nedalo mi to a šel jsem kontrolovat zapojení zesilovače, jestli není pravý kanál odpojený. Zlaté stereo !!! :thumbdown:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Fous
Příspěvky: 120
Registrován: 29 pro 2010 08:09

Re: YES

Příspěvek od Fous »

Hmm, tak to je dobrý, mně se zrovna mix 5,1 zdá velice povedený. Někdo z nás má buď blbou nahrávku nebo špatně nastavený aparát. :D
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

:smile: Fousi. Ostatní DVD-A mi hrají na mém aparátu velmi dobře. Spíš je to asi tím, že jsem čekal víc.
Multi kanál pouštím přes Denon DVD A11 a zesilovač Denon AVC-A1 SE. Oba přístroje byly ve své době velmi dobře hodnoceny a patřily ke špičce.
Přes víkend provedu kontrolu nastavení a znovu vyzkouším. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Fous
Příspěvky: 120
Registrován: 29 pro 2010 08:09

Re: YES

Příspěvek od Fous »

Ahoj Foxy, dnes mám volno tak jsem nelenil a poslechl jsem Yes znovu, nebudu nic měnit :smile: , mně se to prostě v 5,1 líbí :thumbup: . Ale protože mám dost času tak jsem to přejel ve všech zvukových variantách co tam jsou a narazil jsem na problém v DTS mi to nehraje :eek: . Pokud budeš mít čas a chuť zkus to a dej vědět. Dík .
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Vidím, že je tu pár šťastných majitelů DVD-A.
Zatím jsem projel jen stereo 2013 mix, ale je to jako když si vyčistíte upatlané brýle. Fascinující detailní zvuk. Narozdíl od předchozích starších verzí včetně Japan HDCD je problematická pasáž první skladby v čase 12:12 naprosto bezchybná. Kostelní varhany jsou řezavé a nádherně mohutné. Začátek And you and I s akustickou kytarou je nádherný plný nových nuancí. Celý nový mix je také neuvěřitelně čistý bez šumu.
Ale abych jen nechválil. Zdá se mi, že nějakými zádrheli přeci jen tahle verze trpí.
Zkoušeli jste také přehrát všechny bonusy. Vůbec mi nejedou alternativní mixy a singles versions. Vypadá to snad na chybu v authoringu??? nebo jako problém v ovládacím menu??? Není možné dokonce vrátit se zpět nebo přejít na další skladbu. Přehrávač pak vůbec nereaguje na DO ani na tlačítka na přehrávači!!! Musím přehrávač úplně vypnout.
Dříve než podlehnu panice zkusím to ještě někde ve studiu. Reklamace bude zřejmě docela problematická :sad:
Provedení BluRay je plně funkční. Přístup do všech nabídek bez potíží. Zvukově to myslím nemá smysl porovnávat.
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od noaid »

Letošní SACD od Analog Production bylo dosud nejlepší verzí. Ale už není...

A teď k blu-ray verzi.
Nový stereo mix v 24/96 je o třídu výš než SACD.
Nový 5.1 mix v PCM 24/96 je skok do božské dimenze. Tečka. Člověk se ocitne v jiném časoprostoru. Po dlouhé době jsem litoval, že už je konec. Srovnání s CD/LP je jako srovnání velké plazmy se starou čb teslou. Podobný efekt byl i u Wish You Were Here a několika dalších alb. Názorná ukázka kvalitativního rozdílu mezi starým analogem a možnostmi moderní digitální techniky ve správných rukou.
Na disku je ještě i přepis originálního mixu v 24/192 a další hrátky....

Foxi, předpokládám jsi poslouchal verzi ve ztrátovém DTS, nebo tvůj aparát umí kodek MLP (přehrávač umí DVD-Audio)? Jinak musí být u tebe něco hodně špatně, tak, jak to popisuješ, to určitě nemá hrát. Tipuji nějaký bordel v nastavení receiveru, koukni do menu. To bývá nejčastější problém na který jsem narazil i u jiných lidí, pikantní pak je, když surround odsuzují na základě vlastní chyby.
Že by tam byla výrobní vada moc nevěřím.

Při posuzování obecně by bylo u DVD dobré uvést co vlastně poslouchám. Jestli stopu MLP (DVD-Audio, v adresáři AUTIO_TS), DTS (Audio-DVD, v adresáři VIDEO_TS) nebo dokonce Dolby Digital. Je to zatraceně velký rozdíl.
DD je kvalitou asi jako MP3 192 kb.
DTS jako MP3 320 kb.
PCM či DTS HD MA je bezztrátový hires, pouze to je opravdu kvalitní, zbytek je vždy kompromis.
jirie píše:Provedení BluRay je plně funkční. Přístup do všech nabídek bez potíží. Zvukově to myslím nemá smysl porovnávat.
Proč?
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Poslouchal jsem MLP. Denon DVD A11 byl ve své době jeden z nejlepších DVA-A přehrávačů. Až bude čas / snad zítra/ provedu nové nastavení AV zesilovače.
Jinak ve stereu se mi DVD-A moc líbí. To ale pouštím na hlavní sestavě.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

noaid píše:Letošní SACD od Analog Production bylo dosud nejlepší verzí. Ale už není...
jirie píše:Provedení BluRay je plně funkční. Přístup do všech nabídek bez potíží. Zvukově to myslím nemá smysl porovnávat.
Proč?
Snad jsem měl dodat:"Pro mě nemá smysl"
Obě provedení jsem testoval na spotřebním BDP Panasonic za tři tisíce a střičkém DVD-A Panasonic. Proto pochybuji, že bych nějaký rozdíl poznal. Je to jako porovnávat parfémy s rýmou.

Jinak díky za příspěvek. Věřil jsem, že se ozveš. A jsem rád, že jsem si nepřipadal jako ve snu jen já.

Hned odpoledne jsem volal známému, který je má sice obě provedení doma, ale jen porovnával Hoffmanovu CD vrstvu Audio Fidelity a CD z BD soupravy od S. Wilsona. Nebyl nijak zvlášť nadšený. Tak jsem jej uklidnil, že ten šok příjde až s HiRes reprodukcí :thumbup:

Má otázka pro majitele DVD-A ohledně nefunkčního menu zůstává :?:
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět